Agia Pelagia - Przewodnik

<a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/kreta/agia-pelagia/" target="_blank"><strong>Agia Pelagia</strong></a> to mala, nadmorska miejscowosc wypoczynkowa polozona w zatoce z urzekajaca plaza ze zlocistymi paskiem obmywanym przez turkusowa wode. Miasteczko jest  idealne na spedzenie odprezajacych wakacji na Krecie.  Na nabrzezu mozna spedzic czas w jednej z wielu tawern i kawiarni. Z menu mozna wybrac jedna z  greckich potraw i rozkoszowac sie jej smakiem podziwiajac widok na morze.<br/> W  miejscowosci znajduje sie wszystko czego mozesz potrzebowac na wakacjach: sklepy ze swiezym chlebem i innymi lokalnymi produktami,  wypozyczalnia samochodów, kantory walut oraz informacja turystyczna. <br/> Nie ma tam  intensywnego zycia nocnego, jednak mozna spedzic czas w wielu barach, rozkoszujac sie ulubionym drinkiem,  badz  w kawiarniach popijajac swiezo zmielona kawe.  W nocy, kiedy plaza pustoszeje i cichna dzwieki dnia, Agia Pelagia staje sie jeszcze bardziej magiczna. To miejsce gdzie na pewno bedziesz rozkoszowal sie urokami wakacji na greckiej wyspie.<br/> Co robic w  okolicy Agia Pelagia:<br/> <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/kreta/fodele/" target="_blank"><strong>Fodele</strong></a> – miejscowosc w której wedlug podan pochodzi <strong>El Greco</strong>. Mozna zobaczyc tam dom, w którym urodzil sie ten wybitny malarz, rzezbiarz i architekt. Znajduje sie tam równiez kilka sklepów z rzemioslem, w których mozna kupic tradycyjnie wyrabiane pamiatki.<br/> <strong>Knoss </strong>- jedna z najwiekszych atrakcji turystycznych na Krecie z ruinami zamku minojskiego, w który kretenski wladca uwiezil Minotaura.<br/> <strong>Nurkowanie oraz snorkeling</strong> – dla wszystkich milosników sportów wodnych, zarówno doswiadczonych nurków, jak i tych dopiero poczatkujacych. W miejscowosci znajduja sie agencje  oferujace zarówno indywidulane kursy nurkowania jak i zorganizowane wycieczki na pobliska wyspe Dia.

Pogoda w Agia Pelagia

Dzisiaj, 24.1 11°C
Agia Pelagia to mala, nadmorska miejscowosc wypoczynkowa polozona w zatoce z urzekajaca plaza ze zlocistymi paskiem obmywanym przez turkusowa wode. Miasteczko jest  idealne na spedzenie odprezajacych wakacji na Krecie.  Na nabrzezu mozna spedzic czas w jednej z wielu tawern i kawiarni. Z menu mozna wybrac jedna z  greckich potraw i rozkoszowac sie jej smakiem podziwiajac widok na morze.
W  miejscowosci znajduje sie wszystko czego mozesz potrzebowac na wakacjach: sklepy ze swiezym chlebem i innymi lokalnymi produktami,  wypozyczalnia samochodów, kantory walut oraz informacja turystyczna. 
Nie ma tam  intensywnego zycia nocnego, jednak mozna spedzic czas w wielu barach, rozkoszujac sie ulubionym drinkiem,  badz  w kawiarniach popijajac swiezo zmielona kawe.  W nocy, kiedy plaza pustoszeje i cichna dzwieki dnia, Agia Pelagia staje sie jeszcze bardziej magiczna. To miejsce gdzie na pewno bedziesz rozkoszowal sie urokami wakacji na greckiej wyspie.
Co robic w  okolicy Agia Pelagia:
Fodele – miejscowosc w której wedlug podan pochodzi El Greco. Mozna zobaczyc tam dom, w którym urodzil sie ten wybitny malarz, rzezbiarz i architekt. Znajduje sie tam równiez kilka sklepów z rzemioslem, w których mozna kupic tradycyjnie wyrabiane pamiatki.
Knoss - jedna z najwiekszych atrakcji turystycznych na Krecie z ruinami zamku minojskiego, w który kretenski wladca uwiezil Minotaura.
Nurkowanie oraz snorkeling – dla wszystkich milosników sportów wodnych, zarówno doswiadczonych nurków, jak i tych dopiero poczatkujacych. W miejscowosci znajduja sie agencje  oferujace zarówno indywidulane kursy nurkowania jak i zorganizowane wycieczki na pobliska wyspe Dia.
Rainbow Apartaments

Rainbow Apartaments

Cena za 1 osobę:
1 019 zł - 20 %

Okazje Last Minute: Agia Pelagia

7 dni 03.04 - 10.04 Inne terminy Wrocław RO - Bez wyżywienia Ecco Holiday
1 279 zł/os.
1 099 zł/os.
cena za 2 os.: 2 218 zł
6 dni 15.04 - 21.04 Inne terminy Berlin RO - Bez wyżywienia Exim Tours Dobry wybór

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Doskonałą lokalizację w sercu rozrywkowego kurortu
  • Komfortowe i nowocześnie urządzone pokoje
  • Pyszne posiłki z możliwością jedzenia przy morzu
  • Niezwykle zadbane wnętrza i profesjonalną obsługę
1 359 zł/os.
1 129 zł/os.
cena za 2 os.: 2 258 zł
6 dni 15.04 - 21.04 Inne terminy Berlin BB - Śniadania Exim Tours
1 399 zł/os.
1 159 zł/os.
cena za 2 os.: 2 318 zł
7 dni 11.05 - 18.05 Inne terminy Wrocław HB - Dwa posiłki Exim Tours
1 399 zł/os.
1 199 zł/os.
cena za 2 os.: 2 398 zł

Grecja na skróty