Opis hotelu

K

2*

R

Chania

D

Nasza firma korzysta z nowoczesnego rozwiązania jakim jest dynamiczne pakietowanie. Oznacza to, że ceny pakietów są aktualne w momencie zakładania rezerwacji, dzięki sprawdzanym i odświeżanym na bieżąco cenom przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

L

Hotel zlokalizowany jest ok. 30 km od lotniska w Chanii. Kompleks położony jest w miejscowości Agia Marina, zaledwie 5 minut spacerem od plaży. 10 km dzieli hotel od malowniczego miasta Chania z najważniejszymi w regionie zabytkami. W niewielkiej odległości tętni nocne życie, na ktore składają się lokalne restauracje i bary.

U

recepcja (8:00 - 22:00), przechowalnia bagażu, wypożyczalnia samochodow, wifi w obrębie recepcji (bezprzewodowy dostęp w pozostałej części hotelu dodatkowo płatny), stanowisko komputerowe, restauracja (12:00 - 23:00), cafe bar (8:00-24:00), basen zewnętrzny, basen dla dzieci, leżaki, ręczniki plażowe (dodatkowo płatne), ogród, plac zabaw dla dzieci i dla małych dzieci.

P

W hotelu znajduje się 36 w pełni wyposażonych pokoi. W pokojach można zakwaterować 2 osoby dorosłe, 3 osoby dorosłe lub 2 osoby dorosłe i 1 dziecko (istnieje możliwość sprawdzenia innych opcji zakwaterowania na zapytanie), wyposażenie - klimatyzacja, telewizor, telefon, sejf (dodatkowo płatny), wifi (dodatkowo płatne), balkon lub weranda, mała w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, mikrofalówka), w pełni wyposażona łazienka z suszarką do włosów.

W

Bez wyżywienia, Śniadania, śniadania + obiadokolacje.

S

www.minosvillage.gr/accommodation-chania-crete-greece

C

- Przelot, - Transfer lotnisko - hotel - lotnisko, - Bagaż podręczny (Ryanair - do 10 kg, 55x40x20cm / Wizzair - bagaż podręczny, 42x32x25cm), - Zakwaterowanie według wybranej opcji, - Wyżywienie według wybranej opcji, - Ograniczoną opiekę lokalnego przedstawiciela w języku angielskim, - Ubezpieczenie KL i NNW.

C

- Dopłaty do pokoju 1-osobowego, - Dopłaty do bagażu rejestrowanego, - Zwyczajowych napiwków, np. dla bagażowych, kierowców i lokalnych przewodników, - Wydatków osobistych, - Dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji, chorób przewlekłych, sportów wysokiego ryzyka, itp.). W celu dokupienia bagażu rejestrowanego prosimy o kontakt z Organizatorem. Oferta na potwierdzenie.

Hotel w ofertach organizatorów

Aktualnie nie posiadamy ofert do wybranego hotelu