Best Reisen

Best Reisen Group działa na polskim rynku już od 25 lat. Na czele firmy od samego początku stoi jej założycielka i prezes, Leila ben Arfi, z pochodzenia Tunezyjka, która od czasów studiów mieszka w Polsce. Best Reisen specjalizuje się w organizacji wakacji do Egiptu, Tunezji, Turcji, Bułgarii, a także na Maltę oraz Cypr i do krajów egzotycznych. W ofercie znajdują się Zjednoczone Emiraty Arabskie, Indie, Sri Lanka, Malediwy, Mauritius, Seszele, Zanzibar, Tajlandia, Wietnam, Malezja, Indonezja, Singapur, Dominikana, Meksyk, Gwadelupa i Martynika. Biuro zajmuje się też organizacją ślubów na  Sri Lance, a do każdego z kierunków znajdujących się w programie oferuje również podróże poślubne. Jako pierwsze w Polsce stworzyło atrakcyjne pakiety łączące pobyty w dwóch lub trzech krajach w czasie jednego wyjazdu, sprzedawane pod nazwą Luksusowe Duety i Luksusowe Trio. W ramach tych programów klienci na pierwszym etapie zwiedzają Dubaj, a później udają się w dalszą podróż na Sri Lankę, Malediwy, Zanzibar, do Indii lub innego kierunku z oferty Best Reisen. Inną opcją jest połączenie zwiedzania Dohy (Katar) i wybranego kraju z programu touroperatora.

Best Reisen został wybrany na autoryzowanego sprzedawcę biletów na wystawę światową Dubai Expo 2020, która rozpocznie się w Dubaju 20 października 2020 roku i potrwa do kwietnia 2021 roku. W ofercie znajdują się zarówno same bilety występu jak i w połączeniu z przelotem i pobytem w emiracie.

Nawiązaliśmy współpracę z Dubai Parks&Resorts – kompleksem 4 parków rozrywki pod Dubajem, w skład którego wchodzą Legoland, Legoland Waterpark, Bollywood (stworzony wokół tematyki filmów bollywoodzkich) i Motiongate (stworzony wokół tematyki hollywoodzkiej).

Best Reisen jest członkiem Polskiej Izby Turystyki, Mazowieckiej Izby Turystyki, posiada wszelkie zezwolenia na prowadzenie działalności organizatora turystyki (wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego – numer zaświadczenia 1057 oraz gwarancję ubezpieczeniową dla organizatora turystyki), szczyci się certyfikatem wydawanym przez KRD: RZETELNA FIRMA, oraz tytułem BIURO PODRÓŻY 2012 przyznanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Touroperator otrzymał też nagrodę za najlepszy katalog biura podróży w plebiscycie Róża Kolumba organizowanym przez dwutygodnik Wiadomości Turystyczne, uczestniczy w programie Transparentny Touroperator, posiada certyfikat Biuro Podróży Przyjazne Zdrowiu Turysty. Z każdym rokiem otrzymuje coraz wyższe noty w ratingach opracowanych przez Instytut Badań Rynku Turystycznego TravelDATA. Oferty Best Reisen są dostępne w renomowanych biurach podróży w całej Polsce.

Pozostali partnerzy

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY