Grecos Holiday

Grecos HolidayGrecos Holiday to wiodący organizator wakacyjnych wyjazdów do Grecji. Firma należy do liderów na rynku touroperatorów w Polsce, co potwierdza między innymi prestiżowy ranking „Rzeczpospolitej”. Grecos organizuje zarówno wyjazdy indywidualne, grupowe dla firm, wycieczki objazdowe.
Starając się zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających klientów, co roku odkrywa nowe kierunki wyjazdowe. Jako specjalista wyjazdów wakacyjnych do Grecji, oferuje największy wybór słonecznych greckich plaż organizując Wielkie Greckie Wakacje dla setek tysięcy Polaków.

Na sukces Grecosa pracuje zespół profesjonalistów, dla których Grecja nie jest tylko turystyczną destynacją, ale przede wszystkim wielką pasją! Jej efektem jest kompleksowo przygotowana propozycja wyjazdów turystycznych, na którą składają się przelot, pobyt w hotelu, ubezpieczenie, transfery oraz profesjonalna opieka rezydentów, która rozpoczyna się od odprawy i trwa przez cały pobyt.

Na wakacjach z Grecosem nie ma czasu na nudę – zespół świetnie przygotowanych animatorów dba o atrakcyjną organizację czasu dla swoich Klientów. Zróżnicowane propozycje sportowe, rekreacyjne i kulturalne sprawiają, że w hotelu z animacjami Grecosa jest miejsce na wakacyjna zabawę w każdym wieku! Szczególną troską obdarza wakacje dla najmłodszych. Specjalnie dla nich stworzony został Klub Delfinki, miejsce szalonych, wakacyjnych przygód pod opieką polskich animatorów.

Wieloletnie doświadczenie w organizacji wypoczynku, fantastyczna znajomość destynacji, dbałość o każdy detal i najwyższą jakość produktu, wyjątkowe przywiązanie do troskliwej i fachowej opieki nad gośćmi gwarantują, że Twoje wakacje będą niezapomniane!

Dokumenty biura podróży Grecos Holiday

Grecos Holiday - oferty Last Minute i na wakacje 2023

Cypr Cypr (9 hoteli) pogoda: Temperatura powietrza: 18 °C Temperatura morza: 20 °C 2 820 zł
Grecja Grecja (202 hotele) pogoda: Temperatura powietrza: 14 °C Temperatura morza: 17 °C 1 816 zł