Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

+48 22 104 41 16

Grecos Holiday

Grecos HolidayGrecos Holiday (Grecos Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu,  ul. Grunwaldzka 76A, 60-311 Poznań) to wiodący organizator wakacyjnych wyjazdów do Grecji, który jest wynikiem współpracy dwóch poznańskich biur podróży. Kluczowym dla ich rozwoju okazał się sezon 2005, kiedy to uruchomiły projekt Lato w Grecji, wysyłając do Grecji czarterami kilka tysięcy osób. Sukces przedsięwzięcia zaowocował powołaniem do życia nowej marki, Grecos Holiday, która od 2006 roku firmuje wakacje czarterowe do Grecji. Firma należy do liderów na rynku touroperatorów w Polsce, co potwierdza między innymi prestiżowy ranking „Rzeczpospolitej”.

Grecos organizuje zarówno wyjazdy indywidualne, grupowe dla firm oraz wycieczki objazdowe. Starając się zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających klientów, co roku odkrywa nowe kierunki wyjazdowe. Jako specjalista wyjazdów wakacyjnych do Grecji, oferuje największy wybór słonecznych greckich plaż organizując Wielkie Greckie Wakacje dla ponad miliona zadowolonych Klientów. Dzisiaj w ofercie Grecosa znajduje się 20 greckich destynacji, obejmując siatką wylotów całą Polskę.

Na sukces Grecosa pracuje zespół profesjonalistów, dla których Grecja nie jest tylko turystyczną destynacją, ale przede wszystkim wielką pasją! W Polsce zatrudnionych jest ponad 100 pracowników, a dwukrotnie więcej w Grecji. Efektem jest kompleksowo przygotowana propozycja wyjazdów turystycznych, na którą składają się przelot, pobyt w hotelu, ubezpieczenie, transfery oraz profesjonalna opieka rezydentów, która rozpoczyna się od odprawy i trwa przez cały pobyt. 

Na wakacjach z Grecosem nie ma czasu na nudę – zespół świetnie przygotowanych animatorów dba o atrakcyjną organizację czasu dla swoich Klientów. Zróżnicowane propozycje sportowe, rekreacyjne i kulturalne sprawiają, że w hotelu z animacjami Grecosa jest miejsce na wakacyjna zabawę w każdym wieku! Szczególną troską obdarza wakacje dla najmłodszych. Specjalnie dla nich stworzony został Klub Delfinki, miejsce szalonych, wakacyjnych przygód pod opieką polskich animatorów.

Wieloletnie doświadczenie w organizacji wypoczynku, fantastyczna znajomość destynacji, dbałość o każdy detal i najwyższą jakość produktu, wyjątkowe przywiązanie do troskliwej i fachowej opieki nad gośćmi gwarantują, że Twoje wakacje będą niezapomniane!

Dokumenty biura podróży Grecos

Grecos - oferty Last Minute i na wakacje 2024

Cypr Cypr (26 hoteli) 1 273 zł
Grecja Grecja (241 hoteli) 2 538 zł