Przejdź do... | Przejdź do głównego menu

Przydatne przed wyjazdem

Udane wakacje krok po kroku
Travel Care 24/7

Opieka od pierwszej minuty

Usługa Travel Care 24/7 obowiązuje już od pierwszej minuty po zakupie wycieczki. W razie potrzeby, pomożemy Ci znaleźć transfer, skontaktujemy się z rezydentem czy porozumiemy się z recepcją hotelu.

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie

Czy wiesz, że podstawowe ubezpieczenie nie zawiera zwrotu kosztów rezygnacji, czy sportów zwiększonego ryzyka? Nasza rada – wybierz pakiet złoty. Zapewniasz sobie większe bezpieczeństwo i spokój podczas wakacji.

Wycieczki fakultatywne

Wycieczki fakultatywne

Wyciągnij z wakacji wszystko, co się da! Skorzystaj z zaplanowanych wycieczek fakultatywnych i zwiedzaj najciekawsze atrakcje turystyczne. W ten sposób niczego nie przegapisz!

Zwiedzanie samodzielnie

Zwiedzanie samodzielnie

Zwiedzaj atrakcje na własną rękę i we własnym tempie! Wypożycz samochód na miejscu. Potrzebujesz jedynie prawa jazdy, dokumentu tożsamości i karty płatniczej.

Droga na lotnisko

Droga na lotnisko

Zarezerwuj parking przy lotnisku i bądź spokojny – na miejsce dowiezie Cię autobus monitorowany w aplikacji, a Twój samochód objęty zostanie ochroną od szkód parkingowych.

Bagaż

Internet na wakacje

Chcesz pozostać online podczas podróży zagranicznych? W dzisiejszym świecie dostęp do internetu to więcej niż tylko luksus. Jeśli nie chcesz niespodzianek związanych z wysokimi opłatami roamingowymi, wybierz Airalo – rozwiązanie na dostęp do internetu w blisko 200 krajach.

Bagaż

Bagaż

Zastanawiasz się, jak spakować się na wakacje? Boisz się, że wszystkiego nie zmieścisz, a może nie wiesz, co ze sobą zabrać? Skorzystaj z naszego poradnika i nie daj się zaskoczyć!

Checklista przed wyjazdem

Checklista przed wyjazdem

O czym warto pamiętać przed samym wyjazdem? Stres i mętlik w głowie dokuczają nawet najlepszym, dlatego wykorzystaj stworzoną przez nas checklistę i bądź przygotowany na wszystko.

Pozostańmy w kontakcie

Pozostańmy w kontakcie

Mamy nadzieję, że zostawiłeś zgody marketingowe. Dzięki temu będziemy mogli Ci wysyłać newslettery pełne inspiracji, gdzie warto jechać na następne wakacje. Jeśli się nie zapisałeś – nic straconego!

Czekaj! Masz pytanie lub potrzebujesz pomocy przy wyborze wakacji?

Zadzwoń, to najszybszy sposób na uzyskanie odpowiedzi. Nasi doświadczeni eksperci doradzą Ci przy wyborze destynacji, hotelu, a także pomogą Ci zorganizować wymarzone wakacje.
Nie chcesz dzwonić? Napisz pytanie na czacie - nasi specjaliści chętnie pomogą.
Skontaktuj się z nami i zarezerwuj wycieczkę z gwarancją najniższej ceny Travelplanet.pl!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

Zwrot różnicy i 1000 zł jeśli znajdziesz tańszą wycieczkę!

Więcej szczegółów