O firmie

O spółce

Spółka Travelplanet.pl działa na polskim rynku od 2001 roku. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki. Działalność firmy obejmuje sprzedaż wycieczek, biletów lotniczych i rezerwacji hotelowych wraz z dodatkowymi usługami takimi jak ubezpieczenia turystyczne i wynajem samochodów. Od początku 2001 roku z Travelplanet.pl podróżowało już ponad 1 500 000 Klientów.

Travelplanet.pl jest wpisana do rejestru organizatorów turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych Marszałka Województwa Dolnośląskiego pod numerem 769.

O wakacjach wiemy wszystko

Travelplanet.pl to zespół ekspertów, którzy oferują Klientom profesjonalne doradztwo. W naszym Telefonicznym Centrum Rezerwacji pracuje ponad 100 doświadczonych konsultantów – to największy taki zespół w Polsce! Konsultanci Travelplanet.pl regularnie wyjeżdżają na wyjazdy studyjne, podczas których biorą pod lupę wakacyjne kurorty i hotele. Zdecydowaną większość miejsc z naszej oferty odwiedzili osobiście, dlatego spośród tysięcy wakacyjnych ofert na rynku potrafią wybrać te najbardziej atrakcyjne i najlepiej dopasowane do potrzeb Klientów .

Osiągnięcia

Od 2005 roku jesteśmy liderem w kategorii "Turystyka w Internecie" wg rankingu Wprost i Money.pl. Najwięksi polscy organizatorzy wyjazdów, tacy jak: Itaka, Rainbow Tours, Sun & Fun, Grecos Holiday cenią sobie współpracę z nami - jesteśmy laureatem wielu nagród wręczanych przez Touroperatorów.
Nagrody

Rezerwuj tak, jak lubisz!

W Travelplanet.pl dbamy o wygodę naszych Klientów, dlatego wycieczkę, bilet lotniczy czy nocleg w hotelu zarezerwujesz u nas tak, jak Ci wygodnie – telefonicznie, przez Internet lub w jednym z prawie trzydziestu Salonów Podróży.
Przez Internet
Telefonicznie
Na urządzeniach mobilnych
W Salonach Podróży
sprawdź nasze lokalizacje

Dlaczego warto nam zaufać?

 1. Ponad 100 tysięcy ofert

  Nie musisz odwiedzać wielu stron internetowych w poszukiwaniu wakacji. W Travelplanet.pl znajdziesz oferty wszystkich najlepszych biur podróży!

 2. Gwarancja ceny

  Wycieczki kosztują dokładnie tyle, ile u organizatorów. Porównaj i oszczędź!

 3. Minimum formalności

  Prosty proces sprzedaży sprawia, że wszystkich formalności możesz dopełnić w jeden dzień. W naszym biurze możliwa jest rezerwacja oferty i wylot w ten sam dzień.

 4. Wygodne płatności

  Za wycieczkę zapłacisz tak jak Ci wygodnie, czyli przelewem tradycyjnym, płatnością online lub gotówką.

 5. Bezpieczny proces rezerwacji

  Nad bezpieczeństwem i poprawnością procesu rezerwacji w Internecie czuwa profesjonalny zespół konsultantów, dostępny w każdej chwili przez 7 dni w tygodniu.

 6. Pewna rezerwacja

  Rezerwując wycieczkę w naszym biurze, uzyskasz szybkie potwierdzenie płatności i miejsc, co zwiększa pewność Twojego pobytu w wymarzonym hotelu.

Nasze marki

Travelplanet.pl - Dobrze wybrane wakacje

Travelplanet.pl - Dobrze wybrane wakacje

Spełniamy marzenia o podróżach dalekich i bliskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej, dzięki czemu oferujemy fachowe doradztwo i wysokiej jakości obsługę. Od 2001 roku podróżowało z nami kilkaset tysięcy klientów.
Aero.pl - Bądź ponad

Aero.pl - Bądź ponad

Specjalizuje się w sprzedaży biletów lotniczych linii regularnych oraz low cost w Internecie, za pośrednictwem Telefonicznego Centrum Rezerwacji oraz Punktów Obsługi Klienta. Gwarantujemy profesjonalną obsługę 7 dni w tygodniu, pomoc w wyborze najlepszych ofert na rynku i niskie ceny.
Hotele24.pl - Noclegi w Polsce i na świecie

Hotele24.pl - Noclegi w Polsce i na świecie

Bogata oferta umożliwia szybką rezerwację noclegu dla dowolnej liczby osób w hotelach w Polsce i na świecie. Otrzymujesz dostęp do systemu natychmiastowej rezerwacji miejsc hotelowych, zmian, anulacji oraz pełnej obsługi posprzedażowej. Przy większych zamówieniach lub stałej współpracy możliwa negocjacja cen.
Zingtravel.pl - Dla aktywnych i ciekawych świata

Zingtravel.pl - Dla aktywnych i ciekawych świata

Połączenie aktywności fizycznej, doświadczenia innych kultur oraz spotkań z naturą. Wyjazdy organizowane są przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w turystyce ekstremalnej. Wystarczy chcieć, a urlop stanie się wyjątkowy!
Travelone.pl - Świat tysiąca marzeń

Travelone.pl - Świat tysiąca marzeń

Ponad 80 portali tematycznych, za pośrednictwem których zarezerwujesz wakacje w popularnych turystycznych destynacjach i odległych, egzotycznych zakątkach świata. Travelone.pl umożliwia rezerwację wycieczek zorganizowanych, wczasów z dojazdem własnym, domów wakacyjnych i wyjazdów narciarskich.

Więcej informacji

Dla mediów

Dla mediów

Kontakt dla mediów oraz udostępnione materiały prasowe, w tym logotypy oraz raporty podróżnika.

Aktualności

Aktualności

Informacje o obecnych konkursach i promocjach dostępnych w naszym serwisie oraz wiele więcej.

Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

Od momentu powstania Travelplanet.pl wyróżniał się na tle konkurencji, zdobywając wiele nagród i wyróżnień.

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY