Wakacje z dzieckiem

Wakacje z dzieckiem wymagają stosownego przygotowania. Przede wszystkim warto wybrać taki kierunek, gdzie maluchy będą miały zapewnione atrakcje. To pozwoli wypocząć całej rodzinie. Dlatego dobrze poznać miejsca polecane dla rodzin z dziećmi.

Wakacje dla dzieci

Obecnie coraz więcej hoteli decyduje się na stworzenie specjalnej oferty dla rodzin z dziećmi. Właściciele mają świadomość, że taka propozycja sprawia, iż zarówno dla rodziców jak i dzieci urlop będzie naprawdę udany. Wybierając się na wczasy wakacyjne, warto szukać miejsc, które oferują między innymi animacje oraz mają specjalną przestrzeń dla najmłodszych. Hotele proponują często codzienne zabawy plastyczne, ruchowe czy sportowe dostosowane do wieku uczestników. Wiele ośrodków posiada w ofercie także mini kino, gdzie każdego dnia wyświetlane są filmy dla najmłodszych.

Jeśli chcemy, aby dzieci spędziły przyjemnie czas podczas wyjazdu, sprawdźmy czy miejsce, w którym planujemy nasz wypoczynek posiada plac zabaw, kącik zabaw oraz dodatkowe zajęcia dla najmłodszych. Atrakcyjny będzie również basen z przestrzenią dla dzieci oraz ze zjeżdżalniami.

Szukając ofert na wakacje z dziećmi warto skorzystać z ofert popularnych biur podróży: Itaka, TUI, Exim Tours, Coral Travel czy Rainbow.

Gdzie z dziećmi na wczasy? Hiszpania, Turcja

Aby wczasy z dziećmi były udane należy znaleźć kierunki, które oferują mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Kuszącą propozycją będzie między innymi Hiszpania. W zależności od regionu, który wybierzemy, możemy liczyć na rozmaite atrakcje. Przykładowo w Walencji jest wspaniałe oceanarium, gdzie nie tylko zobaczymy różne stworzenia morskie, ale również organizowane są pokazy z delfinami.

W Barcelonie natomiast znajduje się ogromny park rozrywki Tibidado. To dla dzieci gwarancja świetnej zabawy, a dla rodziców piękne widoki na całą Barcelonę. Wesołe miasteczko znajduje się na wzgórzu, skąd możemy obserwować całą okolicę.

Jeżeli chcemy zorganizować wakacje last minute, to dobrym wyborem będzie tutaj Turcja, która posiada wyjątkowo długi sezon turystyczny. Wspaniałej pogody w tym rejonie możemy się spodziewać od kwietnia do października. Poza tym jest to świetne miejsce na wyjazd z dziećmi, gdyż w okolicy znajdziemy mnóstwo atrakcji. Jedną z propozycji jest chociażby Kusadasi. Poza atrakcjami wodnymi, interesujące jest tam kino 5D, a także fontanny dla dzieci. Można więc w interesujący sposób spędzić cały dzień.

Malta na wczasy z całą rodziną

Ciekawym kierunkiem na wypoczynek z dziećmi jest Malta. Najlepszy okres na tego typu wczasy to terminy od czerwca do jesieni, kiedy temperatury są wysokie, a niebo bezchmurne. Można więc bez obaw spędzić czas na świeżym powietrzu, a maluchy będą mogły większość dnia bawić się na piaszczystej plaży.

Do ciekawych atrakcji dla najmłodszych należy Malta National Aquarium, gdzie zobaczymy rozmaite stworzenia morskie jak rekiny, płaszczki czy ogromne ryby. Warto odwiedzić też Mediterraneo Marine Park. Organizowane są tam pokazy z delfinami. Niedaleko znajduje się również fantastyczny aquapark Splash & Fun Water Park wraz z kilkoma basenami, mnóstwem zjeżdżalni czy obiektami ze sztucznymi falami. Dodatkowo w ciągu dnia organizowane są tam specjalne zajęcia dla dzieci. Na wycieczkę taką należy więc przeznaczyć cały dzień.

Jeśli planujemy rodzinne wakacje z dziećmi, to warto dobrze przemyśleć docelowe miejsce, w które się wybierzemy, gdyż będzie mieć to znaczący wpływ na jakość naszego wypoczynku. Ważne jest nie tylko, aby w okolicy była plaża, morze i miejsca oferujące rozmaite atrakcje turystyczne. Równie istotne jest to, żeby hotel, w którym będziemy mieszkać posiadał między innymi specjalną ofertę dla najmłodszych. Poszukajmy więc miejsc z basenem, placem zabaw czy inną przestrzenią dla dzieci, a wtedy najbliższe wczasy na pewno będą udane.

Gdzie na wakacje z dziećmi?

Wyniki wyszukania zostały zawężone rozszerz kryteria wyszukania

Potrzebujesz inspiracji lub pomocy w podjęciu decyzji?

Nasi eksperci imponują wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie turystyki. Zadzwoń teraz, aby uzyskać pomoc w znalezieniu najlepszej oferty dostosowanej do Twojego budżetu oraz preferencji.

+48 71 771 76 55 (pn. - nd.: 8:00 - 23:00)

Lub rozpocznij czat z jednym z naszych agentów.

Travel Care 24/7

Dedykowana infolinia dla Klientów Travelplanet.pl. Jesteśmy dla Ciebie przez całą dobę!

szczegóły >>