Blue Style (ex. Sun & Fun)

Blue StyleSzanowni Państwo,
Przed nami kolejne wakacje - piękny, letni czas w atmosferze beztroskiego wypoczynku. Już dziś zróbmy sobie przyjemność i zaplanujmy tą słoneczną podróż.
Ten sezon rozpoczynamy z nową siłą. Oferta spod znaku Sun&Fun jest dziś jeszcze lepsza, dzięki doświadczeniu i jakości firmy Blue Style, która jest nowym właścicielem marki.

Tegoroczne propozycje to sprawdzone, dobrze Państwu znane kierunki, wzbogacone o atrakcyjne hotele w Grecji, Bułgarii, Turcji, Albanii, Tunezji i Egipcie. Możliwości jest wiele dlatego decyzja nie będzie łatwa, ale zaspokoi wakacyjne potrzeby każdego Klienta. Ciche miejsca na prawdziwy relaks, rodzinne, duże kompleksy hotelowe z bogatą infrastrukturą i animacjami, ekskluzywne obiekty oferujące urlop w wielkim stylu, imprezowe kurorty z ekstrawaganckimi klubami, czy wreszcie miejsca dla turystów, którzy lubią aktywny wypoczynek ‒ oto jakie wakacje proponujemy Państwu tego lata. Jak co roku zapraszamy Państwa do naszych hoteli klubowych Orange Family Club. To wakacyjna propozycja pełna wspaniałej zabawy i niesamowitych wrażeń dla całej rodziny. Bogaty program animacyjny w języku polskim jest bardzo starannie przygotowany tak, żeby sprostać oczekiwaniom każdego Klienta.

Tym z Państwa, którzy lubią maximum swobody proponujemy atrakcyjną ofertę z dojazdem własnym. Bałkany to kierunek, który bardzo chętnie odwiedzają zmotoryzowani turyści.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie u nas ofertę spełniającą jego oczekiwania. Przypominamy także, że wcześniejsza rezerwacja to zawsze pakiet dodatkowych wakacyjnych korzyści.

Życzymy miłych wrażeń i zapraszamy na słoneczne wakacje z naszym biurem.

Dokumenty biura podróży Sun&Fun

wczasy Sun&Fun 2022 i oferty Last Minute Sun&Fun

Bułgaria Bułgaria (84 hotele) pogoda: Temperatura powietrza: 7 °C Temperatura morza: 10 °C 1 441 zł
Egipt Egipt (90 hoteli) pogoda: Temperatura powietrza: 17 °C Temperatura morza: 18 °C 1 921 zł
Grecja Grecja (46 hoteli) pogoda: Temperatura powietrza: 13 °C Temperatura morza: 16 °C 1 771 zł
Tunezja Tunezja (75 hoteli) pogoda: Temperatura powietrza: 16 °C Temperatura morza: 16 °C 1 661 zł
Turcja Turcja (70 hoteli) pogoda: Temperatura powietrza: 15 °C Temperatura morza: 17 °C 1 741 zł