Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

+48 71 771 76 55

Blue Style (ex. Sun & Fun)

Blue StyleSzanowni Państwo,

Już od blisko 17 lat Sun & Fun Holidays (Blue Style Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Pruszkowskiej 29 lok. U1, 02-119 Warszawa) jako jeden z największych polskich touroperatorów, spełnia marzenia tysięcy Polaków organizując im udany wypoczynek. Jesteśmy zgranym zespołem profesjonalistów i ludzi z pasją, którzy słuchając Klientów spełniają ich marzenia o wyjątkowych wakacjach. Państwa zadowolenie z wyjazdu jest dla nas priorytetem i najlepszą wizytówką!

Swoją ofertę kierujemy do miłośników dobrze zorganizowanych wakacji, którym zależy na wypoczynku w wyselekcjonowanych hotelach z dobrą infrastrukturą, urozmaiconym all inclusive, ciekawym programem aktywności i opieką polskojęzycznych rezydentów. Oferta Sun & Fun Holidays to sprawdzone, ulubione kierunki wypoczynku Polaków, do których lubią wracać: Egipt, Bułgaria, Tunezja Kontynentalna, Djerba, Turcja, Cypr Północny, Dubaj, a także Grecja z wyspami Samos i Kretą. Na wakacje latamy z kilku lotnisk lokalnych. Dzięki wielu hotelom na wyłączność, oferujemy wypoczynek w atrakcyjnych cenach. Wizytówką Sun & Fun Holidays są też hotele klubowe z polskimi animatorami Blue Club i Croco Club, które podbiły serca „małych i dużych” turystów.

Zapraszamy na słoneczne wakacje i życzymy wspaniałego wypoczynku z Sun & Fun Holidays!

Dokumenty biura podróży Sun&Fun

Sun&Fun - oferty Last Minute i na wakacje 2024

Bułgaria Bułgaria (82 hotele) pogoda: Temperatura powietrza: 29 °C Temperatura morza: 24 °C 2 061 zł
Cypr Cypr (19 hoteli) pogoda: Temperatura powietrza: 30 °C Temperatura morza: 27 °C 1 860 zł
Egipt Egipt (81 hoteli) pogoda: Temperatura powietrza: 30 °C Temperatura morza: 26 °C 2 921 zł
Grecja Grecja (396 hoteli) pogoda: Temperatura powietrza: 33 °C Temperatura morza: 24 °C 2 031 zł
Tunezja Tunezja (87 hoteli) pogoda: Temperatura powietrza: 33 °C Temperatura morza: 25 °C 1 951 zł
Turcja Turcja (396 hoteli) pogoda: Temperatura powietrza: 34 °C Temperatura morza: 26 °C 2 061 zł

Wakacje z Blue Style (ex. Sun & Fun)

Jeśli marzysz o relaksujących wakacjach na pięknych plażach, zapoznaj się z ofertą Sun and Fun w Turcji. Znajdziesz tam rajskie plaże, błękitne morze i fascynujące zabytki, które zachwycą każdego. Jeśli preferujesz podróż do Tunezji, Sun and Fun również chętnie zorganizuje Twoją podróż. Piękne plaże, kultura i ciekawe zabytki to idealny przepis na udane wakacje. Wybierz Sun and Fun i przeżyj chwile, które zapamiętasz na całe życie! Przekonaj się, że świat stoi przed Tobą otworem i już dziś zaplanuj swoje następne wakacje!