Blue Style (ex. Sun & Fun)

Blue StyleSzanowni Państwo,
Przed nami kolejne wakacje - piękny, letni czas w atmosferze beztroskiego wypoczynku. Już dziś zróbmy sobie przyjemność i zaplanujmy tą słoneczną podróż.
Ten sezon rozpoczynamy z nową siłą. Oferta spod znaku Sun&Fun jest dziś jeszcze lepsza, dzięki doświadczeniu i jakości firmy Blue Style, która jest nowym właścicielem marki.

Tegoroczne propozycje to sprawdzone, dobrze Państwu znane kierunki, wzbogacone o atrakcyjne hotele w Grecji, Bułgarii, Turcji, Albanii, Tunezji i Egipcie. Możliwości jest wiele dlatego decyzja nie będzie łatwa, ale zaspokoi wakacyjne potrzeby każdego Klienta. Ciche miejsca na prawdziwy relaks, rodzinne, duże kompleksy hotelowe z bogatą infrastrukturą i animacjami, ekskluzywne obiekty oferujące urlop w wielkim stylu, imprezowe kurorty z ekstrawaganckimi klubami, czy wreszcie miejsca dla turystów, którzy lubią aktywny wypoczynek ‒ oto jakie wakacje proponujemy Państwu tego lata. Jak co roku zapraszamy Państwa do naszych hoteli klubowych Orange Family Club. To wakacyjna propozycja pełna wspaniałej zabawy i niesamowitych wrażeń dla całej rodziny. Bogaty program animacyjny w języku polskim jest bardzo starannie przygotowany tak, żeby sprostać oczekiwaniom każdego Klienta.

Tym z Państwa, którzy lubią maximum swobody proponujemy atrakcyjną ofertę z dojazdem własnym. Bałkany to kierunek, który bardzo chętnie odwiedzają zmotoryzowani turyści.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie u nas ofertę spełniającą jego oczekiwania. Przypominamy także, że wcześniejsza rezerwacja to zawsze pakiet dodatkowych wakacyjnych korzyści.

Życzymy miłych wrażeń i zapraszamy na słoneczne wakacje z naszym biurem.

Dokumenty biura podróży Sun&Fun

wczasy Sun&Fun 2022 i oferty Last Minute Sun&Fun

Bułgaria Bułgaria (96 hoteli) pogoda: Temperatura powietrza: 27 °C Temperatura morza: 21 °C 1 781 zł
Cypr Cypr (5 hoteli) pogoda: Temperatura powietrza: 29 °C Temperatura morza: 24 °C 2 991 zł
Egipt Egipt (96 hoteli) pogoda: Temperatura powietrza: 27 °C Temperatura morza: 24 °C 1 611 zł
Grecja Grecja (26 hoteli) pogoda: Temperatura powietrza: 28 °C Temperatura morza: 22 °C 2 441 zł
Tunezja Tunezja (86 hoteli) pogoda: Temperatura powietrza: 29 °C Temperatura morza: 22 °C 1 991 zł
Turcja Turcja (78 hoteli) pogoda: Temperatura powietrza: 31 °C Temperatura morza: 24 °C 2 241 zł