Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

+48 71 771 76 55

Wyjazdy narciarskie 2024

Zimowe szaleństwo w zasięgu ręki! Znajdź miejsce idealne dla siebie i zaplanuj ferie z pośród tysiąca ofert do wielu ośrodków narciarskich w Austrii, Włoszech, Polsce i wielu innych. Przepiękne krajobrazy, które zachwycą każdego, czyste górskie powietrze, a do tego świetne warunki do uprawiania sportów zimowych... brzmi świetnie? Przekonaj się sam i przeżyj wyjątkową przygodę! W ofercie Travelplanet.pl znajdziesz tysiące wycieczek do popularnych ośrodków zimowych w Austrii, Włoszech i innych krajach. Zaplanuj białe szaleństwo już teraz!

Wycieczki narciarskie - najpopularniejsze miejsca

Austria

Austria jest jednym z najbardziej popularnych krajów wybieranych na zimowy wypoczynek. Uwielbiana przez miłośników sportów zimowych oferuje świetnie wyposażone ośrodki narciarskie, niezapomniane widoki na malownicze szczyty alpejskie, piękne doliny górskie i dodatkowe atrakcje, dzięki czemu idealnie nadaje się na ferie zimowe.

Włochy

Włochy to bardzo różnorodny kraj, który również oferuje bardzo dobre warunki do uprawiania sportów zimowych. We Włoszech na każdym kroku czuć powiew historii i można tu wypocząć zarówno w lecie jak i zimą. Rewelacyjne ośrodki narciarskie co roku przyciągają turystów spragnionych zimowego szaleństwa.

Francja

Francja jest jednym z najpopularniejszych i najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych. Zimą turystów przyciąga francuska część Alp. Narciarstwo we Francji jest bardzo popularne, a ośrodki narciarskie oferują turystom dosłownie wszystko, co potrzebne jest zimowego wypoczynku.

Niemcy 

W Niemczech znajdziesz bardzo dobre warunki do uprawiania sportów zimowych, od ciekawych tras po ładnie wyposażone hotele oraz nowoczesne ośrodki narciarskie.

Szwajcaria

Szwajcaria kojarzy się z blaskiem biżuterii i luksusowych zegarków, światem banków, menedżerów, pysznym jedzeniem, a także wspaniałymi krajobrazami. Szwajcaria przyciąga jeszcze jednym atutem - idealnymi warunkami do wyjazdów narciarskich. Znajdują się tu nowoczesne ośrodki narciarskie, różnorodne trasy oraz komfortowo wyposażone hotele.

Słowacja

Wycieczki narciarskie na Słowacji są idealnym rozwiązaniem dla wielu narciarzy. Słowackie góry oferują dobre warunki do zjazdów, piękne góry i stosunkowo niskie ceny.

Czechy

Czeskie góry są bardzo popularne ze względu na bliskość i brak tłoku na stokach. Nasi południowi sąsiedzi oferują mnóstwo pensjonatów, hoteli i wspaniałych karczm, gdzie można posmakować czeskich dań i napić się dobrego piwa. Świetne warunki dla narciarzy znajdziemy po czeskiej stronie Karkonoszy, na Szumawie, w Rudawach, Beskidach, w Górach Orlickich lub Izerskich.