Jak rezerwować w Travelplanet.pl?

Jak rezerwować 1

Tylko 5 kroków. Nic więcej.

Znajdź i zamów wycieczkę

Nasza oferta dostępna jest nie tylko w serwisie Travelplanet.pl. Na kontakt z Tobą czekają również konsultanci Telefonicznego Centrum Rezerwacji (71 769 56 98) oraz doradcy w ponad 25 Salonach Podróży (znajdź salon).

Jak rezerwować 2

Rezerwacja online i kontakt doradcy

Po złożeniu zamówienia na wskazany e-mail otrzymasz potwierdzenie. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość opłacenia rezerwacji. Opcjonalnie skontaktuje się z Tobą nasz konsultant, by potwierdzić koszt i dostępność miejsc na wybraną wycieczkę.

Jak rezerwować 3

Bezpieczna płatność

Umożliwiamy płatność online szyfrowaną certyfikatem SSL za pośrednictwem systemów Dotpay oraz PayByNet, a także przelewem tradycyjnym lub gotówką. Bezpieczeństwo transakcji jest naszym najwyższym priorytetem i jest gwarantowane jest przez Thawte®.

Jak rezerwować 4

Dostarczanie dokumentów podróżnych

Po zaksięgowaniu wpłaty nasz doradca potwierdzi rezerwację w systemie organizatora oraz prześle potwierdzenie wraz z umową i warunkami uczestnictwa. Zabierz je na lotnisko, ponieważ na jego podstawie - w hali odlotów, przy stanowisku organizatora - odbierzesz dokumenty podróży.

Jak rezerwować 5

Potwierdzenie godziny wylotu

Pamiętaj, aby 24 godziny przed podróżą skontaktować się z nami i potwierdzić godziny wylotów. Doradca Travelplanet.pl skontaktuje się z Państwem jeśli plan podróży ulegnie zmianie. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji: 71 769 56 98