Z Travelplanet.pl dostajesz więcej

W akcji "Z Travelplanet.pl dostajesz więcej" nasi Klienci otrzymują od nas więcej niż tylko cudowne wakacje. Przekonaj się, dlaczego warto nam zaufać i zostać z nami na dłużej.
Sprawdź, jakie korzyści i ekskluzywne rabaty od naszych Partnerów są aktualnie dostępne.

Miesiąc nauki z eTutor za darmo!

Z Travelplanet.pl dostajesz więcej – eTutor

Wyjazd na zagraniczny urlop to okazja do rozmów w obcych językach. Dlatego wraz z platformą językową eTutor chcemy zachęcić do nauki języków, by żadna sytuacja w hotelu lub na lotnisku Cię nie zaskoczyła. Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy prezent w postaci darmowego miesięcznego dostępu do nauki aż 3 języków na platformie.

Kupując wycieczkę na naszej stronie, poprzez infolinię lub w jednym z salonów podróży, otrzymujesz od nas specjalny jednorazowy kod uprawniający do skorzystania z miesięcznego dostępu do platformy eTutor zupełnie za darmo. Możesz skorzystać aż z 3 kursów językowych:

travel English

włoski

hiszpański

* Promocja dotyczy tylko niezarejestrowanych dotychczas Użytkowników platformy eTutor.

Regulamin akcji znajduje się tutaj.


-10% za pierwsze zamówienie w Alvis

-10% za pierwsze zamówienie w Alvis

Planujesz wakacyjny wyjazd i nie masz gdzie zostawić swojego czworonoga? A może rzadko bywasz w domu i przydałaby Ci się pomoc przy wyprowadzaniu psa? Skorzystaj z usług profesjonalnych opiekunów z serwisu Alvis! Na pierwsze zamówienie otrzymasz aż 10% zniżki z kodem:

TRAVELPLANET10

Wystarczy wypełnić formularz na stronie https://dog-walk.pl/form2 i wpisać w nim kod lub poinformować pracownika firmy Alvis o posiadanym kodzie w rozmowie telefonicznej. Rabat naliczany jest przy wystawieniu faktury.

Regulamin akcji znajduje się tutaj.