Gwarancja Najniższej Ceny

Czy wiesz, że Travelplanet.pl oferuje dokładnie takie same ceny i rabaty jak organizatorzy wycieczek?

Dlatego nie warto szukać gdzie indziej! U nas przeglądniesz najwięcej ofert, porównasz ich ceny i wybierzesz tę najbardziej korzystną dla Ciebie pod względem ceny i preferencji.

Na naszej stronie znajdziesz oferty z Gwarancją Najniższej Ceny. Oznacza to, że gwarantujemy Ci, iż w momencie dokonywania zakupu w żadnym innym biurze podróży działającym na terenie Polski nie będzie można kupić tej samej wycieczki po niższej cenie.

Nie wierzysz i lubisz bawić się w detektywa? Śmiało! Podejmujemy wyzwanie i przygotowaliśmy z tej okazji promocję, dzięki której rezerwując u nas nie masz nic do stracenia.

Zasada jest prosta.

Ty znajdujesz w ciągu godziny tańszą ofertę niż ta, którą przed momentem kupiłeś na naszej stronie www.travelplanet.pl, a my zwracamy Ci podwojoną wartość różnicy ceny obu ofert i dorzucamy voucher o nominale 1000 zł na następną imprezę turystyczną.

Gwarancja Najniższej Ceny

Promocja dotyczy ofert opatrzonych znacznikiem „Gwarancja najniższej ceny”, a wycieczka musi spełnić następujące warunki:

→ ten sam organizator (touroperator),

→ te same świadczenia (ten sam hotel, ten sam rodzaj pokoju, ten sam rodzaj wyżywienia, ten sam okres pobytu, ten sam rodzaj ubezpieczenia),

→ te same warunki przelotu,

→ ta sama konfiguracja uczestników.

Jak to zrobić?

Pamiętaj, że promocja obowiązuje tylko w momencie dokonania zakupu danej wycieczki w Travelplanet.pl S.A. Oświadczenie wystawione przez inne biuro podróży wraz ze szczegółami oferty, datą wystawienia i pieczątką należy wysłać na adres email: reklamacje@travelplanet.pl, nie później niż 60 minut po podpisaniu umowy z Travelplanet.pl.

Dokładne zasady znajdują się w Regulaminie promocji „Gwarancja najniższej ceny”, który znajduje się pod tym linkiem.

Rezerwuj u nas, a potem spróbuj znaleźć tańszą ofertę i zyskaj więcej!