Gwarancja Najniższej Ceny

Czy wiesz, że Travelplanet.pl oferuje dokładnie takie same ceny i rabaty jak organizatorzy wycieczek?

Dlatego nie warto szukać gdzie indziej! U nas znajdziesz najwięcej ofert, porównasz ich ceny i wybierzesz tę najbardziej korzystną dla Ciebie pod względem ceny i preferencji.

Na naszej stronie znajdziesz oferty z Gwarancją Najniższej Ceny. Oznacza to, że gwarantujemy Ci, iż w momencie dokonania zakupu w żadnym innym biurze podróży działającym na terenie Polski nie będzie można kupić tej samej wycieczki po niższej cenie.

Nie wierzysz i lubisz bawić się w detektywa? Śmiało! Podejmujemy wyzwanie i przygotowaliśmy z tej okazji promocję, dzięki której rezerwując u nas nie masz nic do stracenia.

Zasada jest prosta.

Ty znajdujesz tańszą ofertę niż ta, którą zakupiłeś na naszej stronie www.travelplanet.pl, a my zwracamy Ci podwojoną wartość różnicy ceny obu ofert i dorzucamy voucher o nominale 300 zł na następną imprezę turystyczną.

Gwarancja Najniższej Ceny

Promocja dotyczy ofert opatrzonych znacznikiem „Gwarancja najniższej ceny”, a wycieczka musi spełnić następujące warunki:

→ ten sam organizator (touroperator),

→ te same świadczenia (ten sam hotel, ten sam rodzaj pokoju, ten sam rodzaj wyżywienia, ten sam okres pobytu, ten sam rodzaj ubezpieczenia),

→ te same warunki przelotu,

→ ta sama konfiguracja uczestników.

Dokładne zasady znajdują się w Regulaminie promocji „Gwarancja najniższej ceny”, który znajduje się pod tym linkiem.

Rezerwuj u nas, a potem spróbuj znaleźć tańszą ofertę i zyskaj więcej!