Recenzje naszych Klientów

Opinie klientów

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

Hania

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Marzec 2024

Bardzo miła obsługa infolinii. Terminowość i dobry przepływ informacji. Z czystym sumieniem polecam znajomym.

Joanna K

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Luty 2024

To już kolejny nasz wyjazd z Travelplanet. Jesteśmy każdorazowo bardzo zadowoleni. Zostały spełnione wszystkie nasze oczekiwania.

Kinga

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Luty 2024

Obsługa bardzo życzliwa i sympatyczna a nadto merytoryczna. Otrzymaliśmy cenne informacje dotyczące wyjadu przy patchworkowej rodzinie. Łatwa dostępnośc do konsulatntów i zawsze umiejętność zmierzenia się z problemem czy trudnymi pytaniami.

Dorota

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Luty 2024

Kolejny i jak zwykle udany wyjazd z Travelplanet. Profesjonalna i bardzo miła obsługa, wszystko dopięte na ostatni guzik. Dziękuję

Marlena

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Luty 2024

Pierwszy raz korzystaliśmy z Travelplanet i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko zgodnie z opisem. Bardzo sprawna i miła obsługa. Polecam

Ilona

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Styczeń 2024

Bardzo dobry kontakt szczegółowe informacje udzielane przez telefon w razie wątpliwości przypomnienia na maila oraz SMS. Super polecam!

Wojciech

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Styczeń 2024

To był mój któryś z kolei wyjazd z Travelplanet i jak zawsze wszystko zostało załatwione szybko i sprawnie

Katarzyna

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Styczeń 2024

Wyjazd super udany, to nie pierwszy z travelplanet i na pewno nie ostatni. Podoba mi się że wszystko załatwiam przez internet, ale w razie pytań zawsze jest kontakt z rezydentem i firmą. Polecam wszystkim.

Małgorzata K

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Listopad 2023

Miałam konkretny pomysł - wakacje w Albanii, otrzymałam zróżnicowaną ofertę (również cenowo), z której bez trudu wybrałam to czego szukałam.

Barbara

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Listopad 2023

Solidna, godna polecenia firma. Pracownicy niezwykle mili i zawsze pomocni. Spędziliśmy fantastyczne wakacje dzięki Travelplanet.

Piotr

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Listopad 2023

Korzystamy z usług travelplanet.pl już od kilku lat. Oferty wyjazdów uwzględniają założenia wyjściowe jaka lokalizacja, cena, wyżywienie, termin. Można liczyć na podpowiedzi poparte doświadczeniem. Wielokrotnie wystarczył kontakt e-mailowy aby zwrotnie otrzymać dostosowaną ofertę. Jesteśmy zadowolenie ze współpracy. Dziękuję.

Ania Z.

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Listopad 2023

Super stronka. Wiele biur podróży w jednym.

Jolanta

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Październik 2023

Wszystko przebiegło sprawnie i bez zakłóceń!

Lukas

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Październik 2023

Jak zawsze wszystko w porządku. Mogę szczerze polecić.

Łukasz K.

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Wrzesień 2023

Super obsługa! Naprawdę znają się na hotelach i dobierają je pod potrzeby klienta. Wybierając ofertę samemu w internecie napewno naciął bym się na hotel który ładnie wygląda na zdjęciach, lecz w rzeczywistosci jest zupełnie inaczej. Korzystałem kilkukrotnie zawsze byłem mega zadowolony. Polecam!

Dorota W.

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Wrzesień 2023

Super obsługa, fachowa pomoc w wyborze, oferty w przystępnych cenach. Polecam

Ewa

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Wrzesień 2023

Bardzo dobry kontakt z biurem obsługi klienta

Barbara

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Sierpień 2023

Wszystko świetnie. Na każde pytanie, telefon odpowiedź. Z pewnością jeszcze skorzystamy.

helka85

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Sierpień 2023

Od lat korzystam z usług Travelplanet. Oferty są dokładnie opisane, zdjęcia odzwierciedlają rzeczywisty wygląd hoteli. Na prawdę ani razu się nie zawiodłam, a latam od kilku lat x2 do roku.

Ceny są atrakcyjne,często można skorzystać z promocji. Pomoc ze strony pracowników jak i kontakt telefoniczny -bezproblemowy i bardzo szybki. Polecam i pozostaję wiernym klientem :)

Aneta

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Lipiec 2023

Firma godna polecenia. Świetnie dobrana oferta i przeprowadzenie krok po kroku przez procedury związane z zakupem wycieczki