Recenzje naszych Klientów

Opinie klientów

Informacje dotyczące weryfikacji opinii

Aneta

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Lipiec 2024

Jestem bardzo zadowolona z obsługi, profesjonalne podejście do klienta,bardzo dobra komunikacja, duże zaangażowanie ze strony pracowników biura i miła obsługa. Cała organizacja wycieczki spełniły nasze oczekiwania w 100%, wszystko przebiegło bezproblemowo. Wyjazd był bardzo udany i zostały niezapomniane wrażenia!

Ewelina

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Lipiec 2024

Polecam 100% obsługa bardzo miła i pomocna, to były nasz pierwsze wakacje za granicą i jestem zadowolona z wyboru biura dostałam dużo kierunków do wybory oraz doradzono mi co klienci polecają i wybierają :) super kontakt z biurem :)

Anna

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Lipiec 2024

Z Travelplanet.pl korzystałam już kilka razy i zawsze byłam bardzo zadowolona. Pracownik firmy doskonale doradził jaki hotel wybrać i przesyłał bardzo fajne propozycje wakacyjnych wyjazdów. Na pewno skorzystam z ich usług w przyszłości. Zdecydowanie polecam :)

Danuta T

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Lipiec 2024

Polecam firmę Travelplanet, już kolejny raz korzystamy z ich usług. Firma ta jest na wysokim poziomie poleca szeroki wachlarz swoich ofert. Jesteśmy bardzo zadowoleni i czekamy na kolejną ciekawą ofertę. Pozdrawiam

Tomek TG

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Czerwiec 2024

Wszystko bardzo nam się podobało. Zaczynajac od obsługi zamówienia po załatwianie spraw już będąc na wakacjach.

Brygida Ł

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Czerwiec 2024

Wszystko szybko sprawnie załatwione bez wychodzenia z domu

Ireneusz S

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Czerwiec 2024

Z usług Travelplanet korzystam chyba od dwóch lat w tym czasie byłem chyba na 12 wycieczkach - wiem że kupowane w firmie wycieczki zawsze były Ok z resztą wszystkie podróże uważam za udane... Pozdrawiam ekipę z Wroclawia

Andrzej O

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Czerwiec 2024

Konsultanci bardzo pomocni. Usługa i informacje na wysokim poziomie

Ewa

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Maj 2024

Korzystałam z pośrednictwa pierwszy raz. Bardzo profesjonalne podejście do klienta od początku poprzez czas trwania wyjazdu aż do powrotu. Mimo pośredniczenia cały czas opiekują się klientem i traktują go jak swojego nawet po sprzedaniu wyjazdu.

Podczas kłopotów dotyczących powrotu szybko i sprawnie przeprowadzili mnie przez zamieszanie organizatora. Telefon 24h super sprawa. Gorąco polecam.

Beata

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Maj 2024

Podobała mi się pomoc w wyborze odpowiadającej potrzebom oferty i szybkie odpowiedzi na maile z zapytaniami.

Irena i Jan

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Maj 2024

Korzystamy z firmy Travelplanet juz kilkanaście lat i nigdy przenigdy nas to biuro nie zawiodlo!!! Myślimy,że nadal będziemy zadowoleni i o ile zdrowie pozwoli to nadal będziemy korzystać z biura Travelplanet, dziekujemy!!!

Adam

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Maj 2024

Kiedy myślę o wakacjach/wyjeździe odpoczynkowym z rodziną od 2021 roku korzystam tylko i wyłącznie z ofert Travelplanet.pl. Zawsze udaje znaleźć się kompromis pomiędzy ceną a oczekiwaniem co do hotelu/wyżywienia/miejsca do którego chcemy jechać.

W planie jeszce kolejne wycieczki zagraniczne przede mną i moją rodziną - na pewno skorzystam z usług Travelplanet.pl

Tomasz

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Kwiecień 2024

Kontakt i obsługa klienta na najwyższym poziomie. Zdecydowałem się na wyjazd do Egiptu tak z dnia na dzień i mimo bardzo krótkiego czasu do wylotu i problemami z płatnością w moim banku, dzięki zaradności Pana z obsługi klienta udało się załatwić wszystko w jeden wieczór.

Marta

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Kwiecień 2024

Bardzo dobry kontakt, miła obsługa, wycieczka udana. Wszystko top!

Orzech

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Kwiecień 2024

To już kolejny wyjazd na zasłużony odpoczynek poprzez Travelplanet. Kolejny raz kiedy poczuliśmy się zaopiekowani od momentu wyszukania oferty jaka odpowiadała naszym oczekiwaniom aż po caly proces rezerwacji,płatności a także odpowiednie potraktowanie klienta. Odpowiedzi na nurtujące nas pytania i pomoc na najwyższym poziomie.

Z czystym sumieniem mogę polecić innym turystom. Mega profesjonalizm.

Ania

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Kwiecień 2024

Wielokrotnie korzystaliśmy z usług travelplanet i za każdym razem jesteśmy zadowoleni. Konkretni i kompetentni doradcy, którzy świetnie dobierają oferty do potrzeb klienta. Od rezerwacji do wyjazdu zawsze w dobrym kontakcie, zawsze terminowo przysyłają wszelkie informacje, wytyczne, dokumenty

Iza

Wszystko sprawnie, polecam Travelplanet.pl

Hania

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Marzec 2024

Bardzo miła obsługa infolinii. Terminowość i dobry przepływ informacji. Z czystym sumieniem polecam znajomym.

Joanna K

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Luty 2024

To już kolejny nasz wyjazd z Travelplanet. Jesteśmy każdorazowo bardzo zadowoleni. Zostały spełnione wszystkie nasze oczekiwania.

Kinga

Zweryfikowana opinia (Travelplanet.pl) Oceniono: Luty 2024

Obsługa bardzo życzliwa i sympatyczna a nadto merytoryczna. Otrzymaliśmy cenne informacje dotyczące wyjadu przy patchworkowej rodzinie. Łatwa dostępnośc do konsulatntów i zawsze umiejętność zmierzenia się z problemem czy trudnymi pytaniami.