Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

+48 71 771 76 55

Eti

EtiFirma ETI (ETI Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa) została założona we Frankfurcie w 1998 przez małżeństwo Maję Jennifer Köhl i Mohameda Samira. Przez ostatnie lata firma rozwijała sie bardzo prężnie i na dzień dzisiejszy może pochwalić się oddziałami w takich krajach jak Niemcy, Wielka Brytania, Szwajcaria, Austria, Słowacja, Węgry, Słowenia i Rumunia. W 2017 do rodziny ETI dołączyły także Czechy i Polska.

W pierwszych latach działalności na polskim rynku chcemy zaprosić Państwa do odwiedzenia kierunku, w którym czujemy się nie tylko organizatorami, ale także gospodarzami - do wspaniałego Egiptu.
Rzadko który kraj na świecie łączy w sobie aż tyle powodów do odwiedzin: idealna pogoda przez większość roku, piękne plaże, rewelacyjny podwodny świat, wspaniała wielowiekowa historia, bogactwo wycieczek, uprzejmi mieszkańcy. Dla gości z Polski nie bez znaczenia jest również stosunkowo krótki czas przelotu i świetny stosunek jakości do ceny oferowanych produktów.
Bardzo zależy nam na tym, abyście traktowali nas Państwo jako "Specjalistów od Egiptu". Nasze główne atuty to własna - znana i lubiana sieć hotelowa RED SEA HOTELS oraz flota statków pływających po Nilu GRAND CRUISES. Dzięki nim będziemy mogli być bardzo konkurencyjni na rynku i sprawić aby Państwa pobyt w kraju faraonów kojarzył się wyłącznie z miłymi wspomnieniami. Na miejscu oczekują na Państwa nasze koleżanki i koledzy, którzy w liczbie ponad 11.500 będą starali się umilić Państwa pobyt w naszych hotelach.
Sukces na rynkach zachodnich firma ETI zawdzięcza w dużej mierze stałym klientom, którzy odwiedzają nasze hotele kilkukrotnie. To właśnie dla tych z Państwa, którzy powracają do naszych obiektów dedykowany jest klub lojalnościowy MAHARA. Członkostwo w klubie sprawi, ze Państwa urlop stanie się jeszcze bardziej luksusowy i przyjemny.

Dokumenty biura podróży ETI

ETI - oferty Last Minute i na wakacje 2024

Egipt Egipt (26 hoteli) pogoda: Temperatura powietrza: 30 °C Temperatura morza: 26 °C 2 474 zł
Tunezja Tunezja (33 hotele) pogoda: Temperatura powietrza: 33 °C Temperatura morza: 25 °C 1 937 zł