Franczyza

Zostań naszym Partnerem!

Zostań naszym Partnerem

Rozpocznij przygodę z podróżami! Otwórz własny Salon Podróży Travelplanet.pl i spełniaj marzenia swoich Klientów! Mocna pozycja na polskim rynku, wieloletnie doświadczenie i duża rozpoznawalność marki pomogą Ci odnieść sukces w biznesie.

Prowadzisz własne biuro podróży i chcesz zwiększyć jego zyski? Chcesz rozszerzyć swoją działalność o nową dziedzinę? Marzysz o własnym biurze podróży, ale nie wiesz jak zacząć? A może masz smykałkę do biznesu i chciałbyś stać się swoim własnym szefem?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie – dołącz już dziś do sieci partnerskiej Travelplanet.pl!
Jesteśmy jednym z największych agentów turystycznych w Polsce, częścią międzynarodowej Grupy INVIA.
Mamy wiedzę i 23-letnie doświadczenie, którymi chętnie dzielimy się z naszymi Partnerami.
Współpracujemy z ponad 100 Autoryzowanymi Partnerskimi Salonami Podróży Travelplanet.pl w całej Polsce.
Zdobyliśmy zaufanie i sympatię ponad 2 mln Klientów, którzy wyjechali z nami na wakacje.
Partnerstwo to nie pusty slogan, ale model biznesowy. Z nami stworzysz dochodowy biznes pod znaną i zaufaną marką.

Jesteśmy dumni z naszej rosnącej sieci Partnerów franczyzowych. Ich rozwój jest dowodem na to, że nasza współpraca układa się znakomicie.

Travelplanet.pl zawsze daje Ci więcej
Lepsze warunki sprzedaży

Lepsze warunki sprzedaży

Zapewniamy warunki współpracy w oparciu o atrakcyjny system prowizyjny i Umowę Franczyzy, która jako jedyna w branży jest zawierana na czas nieokreślony. Zaoferujemy Ci lepsze prowizje niż te, które otrzymujesz bezpośrednio od naszej konkurencji.

Szeroka oferta biur podróży

Szeroka oferta biur podróży

Podejmując współpracę z nami, masz dostęp do ofert wszystkich polskich i zagranicznych touroperatorów bez żadnych ograniczeń sprzedażowych. Dzięki temu możesz poszczycić się szeroką ofertą wycieczek i dopasowaniem do oczekiwań Klientów.

Nowoczesny system sprzedaży

Nowoczesny system sprzedaży

Nasz wewnętrzny system, który stale udoskonalamy, będzie w pełni dostępny dla Ciebie całkowicie bezpłatnie. Maksymalnie uprości i usprawni Twoją pracę, a także zapewni Ci wiele praktycznych funkcji.

Pomagamy w aranżacji salonu

Pomagamy w aranżacji salonu

Naszym partnerom pomagamy w zaprojektowaniu wizualizacji zewnętrznej oraz wspieramy przy aranżacji salonu. Atrakcyjny design i rozpoznawalna marka pozwolą skuteczniej wyróżnić się i przyciągnąć nowych Klientów.

Szkolenia

Szkolenia

Oferujemy profesjonalne wdrożenie i szereg szkoleń organizowanych przez naszych doświadczonych wykładowców. Naszych Partnerów w pracy codziennej wspierają Regionalni Kierownicy Sprzedaży oraz zespół wsparcia w centrali.

Wsparcie marketingowe

Wsparcie marketingowe

Organizujemy liczne akcje promocyjne oraz stymulujemy wzrost sprzedaży poprzez kampanie reklamowe w zasięgowych mediach takich jak radio, telewizja czy vod, a także liczne działania w social media i na portalach internetowych. Naszym Partnerom udzielamy też porad, jak skutecznie promować swój salon, a także bezpłatnie przygotowujemy projekty graficzne.

Zagraniczne wyjazdy szkoleniowe – study tour

Zagraniczne wyjazdy szkoleniowe – study tour

Każdego roku organizujemy kilkadziesiąt darmowych wyjazdów dla naszych Partnerów, podczas których mogą samemu sprawdzić hotele, zapoznać się z atrakcjami i docenić walory wycieczek, na które potem wysyłają naszych Klientów.


Jesteś zainteresowany szczegółami?

Chcesz dowiedzieć się więcej o Partnerstwie z Travelplanet.pl? Skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy

Zostań naszym partnerem!

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

723 650 076

502 050 906

e-mail: franczyza@travelplanet.pl