Franczyza

Prowadzisz własne biuro podróży i chcesz zwiększyć jego zyski? Dołącz do nas! Oferujemy współpracę opartą na przejrzystych warunkach i sprawdzonych przez lata rozwiązaniach.

Nasze doświadczenie i rozpoznawalność marki Travelplanet.pl pomogą Ci w odniesieniu sukcesów w branży turystycznej, co z pewnością zaowocuje korzyściami dla Twojej działalności!

6 powodów, dlaczego warto:

Najlepsze warunki współpracy

Najlepsze warunki współpracy

Dzięki wieloletniej pozycji lidera w branży jesteśmy w stanie zaoferować naszym partnerom najkorzystniejsze warunki prowizyjne na rynku. Stabilne fundamenty finansowe i mocne zaplecze kapitałowe Grupy Invia to pełne bezpieczeństwo biznesu. Przejrzysty system prowizyjny pozwala nam na comiesięczne rozliczenia z partnerami, co wpływa na świadomą obsługę klienta. W efekcie oferujemy produkt, jakiego oczekuje klient.

Pomagamy w aranżacji salonu

Pomagamy w aranżacji salonu

Naszym partnerom pomagamy w zaprojektowaniu i aranżacji salonu, mebli biurowych oraz witryny. Atrakcyjny design i rozpoznawalna marka pozwolą skuteczniej wyróżnić się i przyciągać nowych klientów.

Pełna oferta organizatorów

Pełna oferta organizatorów

Oferujemy dostęp do produktów najważniejszych polskich biur podróży, nie wprowadzając jednocześnie limitów sprzedażowych. Przekłada się to na wzrost sprzedaży ofert, których oczekują klienci.

Silna marka

Silna marka

Postaw na solidne partnerstwo. Travelplanet.pl to rozpoznawalna marka o ugruntowanej pozycji na rynku. Dzięki innowacjom i stałemu rozwojowi przez 20 lat na rynku wyjechało z nami ponad 2 miliony osób.

Szkolenia

Szkolenia

Szeroka wiedza produktowa i wysokie kompetencje doradców to znaki rozpoznawcze Travelplanet.pl. W ramach współpracy organizujemy bezpłatne szkolenia z zakresu zarządzania salonem oraz szkolenia produktowe, sprzedażowe i marketingowe.

Wsparcie marketingowe

Wsparcie marketingowe

Najmocniejsza pozycja w internecie oraz unikalne promocje zapewniają naszym klientom 100% bezpieczeństwo wyjazdu tak ważne w dzisiejszych czasach. Zapewniamy stały udział w licznych akcjach promocyjnych oraz stymulowanie wzrostu sprzedaży wysokimi nakładami na reklamę w zasięgowych mediach, w tym reklamę telewizyjną.

Skontaktuj się z nami - oddzwonimy

Michał Łukaszów
e-mail: franczyza@travelplanet.pl

Formularz kontaktowy

Zostań naszym partnerem!