Bali - Przewodnik

Na wybrzezu greckiej <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/kreta/" target="_self">wyspy Kreta</a>, mniej wiecej w polowie drogi miedzy Iraklionem a <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/kreta/rethymno/" target="_blank">Rethymnonem</a>, ok. 2 km od autostrady, lezy <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/kreta/bali/" target="_blank"><strong>Bali</strong></a>, spokojna miejscowosc, rozlozona nad trzema niewielkimi zatoczkami. Wygladem przypomina nieco <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/kreta/agia-pelagia/" target="_blank">Agie Pelagie</a>, choc plaze nie sa tu takie piekne, a duzych hoteli nie ma wcale.

Pogoda w Bali

Dzisiaj, 2.12 16°C
Na wybrzezu greckiej wyspy Kreta, mniej wiecej w polowie drogi miedzy Iraklionem a Rethymnonem, ok. 2 km od autostrady, lezy Bali, spokojna miejscowosc, rozlozona nad trzema niewielkimi zatoczkami. Wygladem przypomina nieco Agie Pelagie, choc plaze nie sa tu takie piekne, a duzych hoteli nie ma wcale. Co warto wiedziec
Na wczasach w greckiej miejscowosci Bali bez trudu mozna za to znalezc pokoje do wynajecia i skromne hoteliki. Bali staje sie coraz bardziej popularne wsród zorganizowanych wycieczek.
Najladniejsza plaza, zwana Rajem,  jest otoczona górami wylaniajacymi sie wprost z morza, ale w szczycie sezonu znalezienie na niej wolnego kawalka piasku bedzie trudne, z racji ogromnej popularnosci.
Anatoli Apartments

Anatoli Apartments

Cena za 1 osobę:
829 zł

Okazje Last Minute: Bali

6 dni 21.04 - 27.04 Inne terminy Berlin RO - Bez wyżywienia Exim Tours
829 zł/os.
cena za 2 os.: 1 658 zł
6 dni 21.04 - 27.04 Inne terminy Berlin RO - Bez wyżywienia Exim Tours
969 zł/os.
919 zł/os.
cena za 2 os.: 1 838 zł
6 dni 26.05 - 01.06 Inne terminy Berlin RO - Bez wyżywienia Exim Tours
949 zł/os.
cena za 2 os.: 1 898 zł
6 dni 21.04 - 27.04 Inne terminy Berlin RO - Bez wyżywienia Exim Tours Dobry wybór

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Doskonałą lokalizację w sercu rozrywkowego kurortu
  • Komfortowe i nowocześnie urządzone pokoje
  • Pyszne posiłki z możliwością jedzenia przy morzu
  • Niezwykle zadbane wnętrza i profesjonalną obsługę
1 029 zł/os.
cena za 2 os.: 2 058 zł

Grecja na skróty

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY