Bezpieczeństwo w Hiszpanii

Wybierając się na <a href="https://www.travelplanet.pl/wakacje/hiszpania/">wakacje do Hiszpanii</a>, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Wiedza o nich sprawi, że nasz urlop będzie przebiegał w miłej i bezproblemowej atmosferze. <h2>Czy w Hiszpanii jest bezpiecznie?</h2> W miejscach popularnych turystycznie, zatłoczonych, na plażach etc. mogą zdarzać się <strong>kradzieże,</strong> dlatego istotne dokumenty oraz większe sumy pieniędzy lepiej zostawić w hotelu. Należy <strong>uważać</strong> na złodziei na motocyklach lub skuterach, gdyż zdarzają się przypadki wyrywania torebek i telefonów komórkowych.

Pogoda w Hiszpanii

Dzisiaj, 16.4 26°C
Wybierając się na wakacje do Hiszpanii, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Wiedza o nich sprawi, że nasz urlop będzie przebiegał w miłej i bezproblemowej atmosferze.

Czy w Hiszpanii jest bezpiecznie?

W miejscach popularnych turystycznie, zatłoczonych, na plażach etc. mogą zdarzać się kradzieże, dlatego istotne dokumenty oraz większe sumy pieniędzy lepiej zostawić w hotelu. Należy uważać na złodziei na motocyklach lub skuterach, gdyż zdarzają się przypadki wyrywania torebek i telefonów komórkowych. Odnotowuje się dużo włamań do samochodów z obcą rejestracją, szczególnie, gdy pozostawiono w nich bagaż lub cenne wyposażenie. Zdecydowanie bezpieczniej będzie pozostawić samochód na podziemnym parkingu, niż na ulicy. Hiszpania znajduje się w strefie zagrożenia atakami terrorystycznymi, dlatego podczas wakacji należy unikać zatłoczonych miejsc, publicznych zgromadzeń i demonstracji.

Czy można pić wodę w Hiszpanii?

W całej Hiszpanii można bez obaw pić wodę z kranu i źródeł publicznych. W wielu miejscach popularnych turystycznie znajdują się dobrze oznaczone krany z wodą pitną.
 

Opinie o miastach w Hiszpanii

4,1
Costa Teguise Jolanta
Jedna z piękniejszych miejscowości na Lanzarote.
Ma swój własny niepowtarzalny urok.

Hiszpania na skróty

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY