Co zabrać do Hiszpanii

Przy pakowaniu warto pamiętać o zabraniu rzeczy niezbędnych, czyli wszelkich dokumentów, Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) i pieniędzy. Poza podstawowymi elementami garderoby warto zaopatrzyć się również w:

Pogoda w Hiszpanii

Dzisiaj, 24.2 11°C
Przy pakowaniu warto pamiętać o zabraniu rzeczy niezbędnych, czyli wszelkich dokumentów, Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) i pieniędzy. Poza podstawowymi elementami garderoby warto zaopatrzyć się również w: 1. Lekkie nakrycie głowy, aby w upalne dni ochronić się przed udarem słonecznym. Warto zabrać krem z filtrem UV i okulary przeciwsłoneczne.

2. W rejonach górskich lepiej mieć okrycie na wypadek deszczu, a podczas podróży w północne rejony kraju dobrze jest wziąć cieplejszy ubiór. 3. Niezbędnym elementem ekwipunku turysty wybierającego się do Hiszpanii powinien być aparat i kamera.

4. Aby wynająć samochód trzeba mieć skończone 21 lat. Polski kierowca może legitymować się międzynarodowym lub polskim prawem jazdy. 5. Płacenie karta jest bardzo powszechne w Hiszpanii. Można nimi płacić w dużych hotelach restauracjach i w wielu sklepach. Najczęściej akceptowane są karty VISA, MasterCard, Maestro, Cirrus. Sieć bankomatów jest bardzo rozbudowana.Opinie o miastach w Hiszpanii

4,5
Costa Teguise Katowiczanka
Sympatyczne miasteczko, wiele restauracji i sklepików, plaża

Hiszpania na skróty

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY