Temperatury i pogoda w Hiszpanii

Pogoda w Hiszpanii

Dzisiaj, 20.04 23 °C
Jutro, 21.04 22 °C
Pojutrze, 22.04 18 °C

Pogoda w Hiszpanii jest zróżnicowana ze względu na występowanie różnych klimatów. Wyróżnia się tutaj m.in. klimat śródziemnomorski, kontynentalny, atlantycki i górski. Do najzimniejszych należy ten ostatni. Reszta charakteryzuje się gorącym latem i stosunkowo łagodnymi zimami. Opady deszczu są raczej sporadyczne, a słońce jest obecne na niebie przez większą część roku. Pogoda, jak i temperatury w Hiszpanii są zmienne w zależności od regionu, ale krótko rzecz ujmując, jest to kraj słoneczny, w którym termometry w ciągu lata wskazują średnio 32°C.

Kiedy najlepiej jechać do Hiszpanii?

Najlepszym okresem na podróżowanie do Hiszpanii jest niewątpliwe wiosna i lato. W okresie między kwietniem a majem można cieszyć się stosunkowo łagodnymi temperaturami i pięknym krajobrazem przyrody budzącej się do życia. Ponadto w tym czasie można liczyć na mniejsze tłumy turystów, spokojnie oddając się zwiedzaniu miast, odkrywaniu kultury i degustacji lokalnych potraw. Latem, zwłaszcza w południowej części kraju, temperatury w Hiszpanii są bardzo wysokie, jednak daje się wtedy odczuć charakterystyczną wakacyjną atmosferę. Ponadto plażowanie i kąpiele w morzu są wtedy najprzyjemniejsze.

Najcieplejsze miesiące w Hiszpanii

Najcieplejsze miesiące to lipiec i sierpień, podczas których średnie temperatury w Hiszpanii wynoszą 32°C w dzień oraz 16°C w nocy. Tak wysokie wartości powietrza sprawiają, że woda nagrzewa się do przyjemnych 25°C, stwarzając idealne warunki do kąpieli i uprawiania sportów wodnych. Przez brak opadów i wysokie upały, w Hiszpanii panuje prawdziwie gorący klimat. Podróżując do tego kraju w tym okresie, warto zadbać o odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną i nawodnienie swojego organizmu.

Kiedy jest najcieplejsza woda w Hiszpanii

Najcieplejszą wodę w Hiszpanii odnotowuje się w lipcu i sierpniu, kiedy to również temperatury powietrza są najwyższe. Woda w Morzu Śródziemnym i Oceanie Atlantyckim wzdłuż wybrzeża osiąga przyjemne wartości na poziomie 25°C, choć w niektórych miejscach woda może być jeszcze cieplejsza. Tak wysokie temperatury sprzyjają kąpielom i pełnemu relaksowi. Pamiętaj, że na północnym regionie Hiszpanii, woda może być nieco chłodniejsza, za to na południu np. w Costa del Sol lub Costa Blanca cieplejsza.

Pogoda w Hiszpanii w styczniu

Temperatury w Hiszpanii w styczniu ją jednymi z niższych, jakie odnotowuje się w tym kraju. Termometry pokazują średnie wartości na poziomie 11°C w ciągu dnia, które spadają do okolicy zera po zmroku. Mimo że styczeń to typowy miesiąc zimowy, pogoda jest dosyć łagodna, zwłaszcza na wybrzeżach. W obszarach górskich można spodziewać się opadów śniegu, dlatego planując podróż do tego pięknego kraju w tym okresie, warto wziąć pod uwagę różnice klimatyczne między danymi regionami. Średnia temperatura wody wynosi 13°C, a słońce jest obecne na niebie przez mniej więcej 5 godzin.

Hiszpania w styczniu - sprawdź oferty

Pogoda w Hiszpanii w lutym

W lutym należy spodziewać się umiarkowanie chłodnych dni i zimowej aury. Średnie temperatury w Hiszpanii wynoszą 12°C w dzień oraz 2°C w nocy, choć w południowych częściach kraju wartości mogą być nieco wyższe. Opady deszczu są najczęściej umiarkowane, jedynie w obszarach górskich można spodziewać się tych obfitych. Woda w Morzu Śródziemnym i Oceanie Atlantycki nagrzana jest do poziomu 12°C, a w ciągu dnia ilość słonecznych godzin zwiększyła się do 7. Luty to dobry czas na zwiedzanie miast i eksplorowanie hiszpańskiej kultury.

Hiszpania w lutym - sprawdź oferty

Pogoda w Hiszpanii w marcu

W marcu następuje stopniowe ocieplenie, ale wciąż jest to okres przejściowy między stosunkowo chłodną zimą a cieplejszą wiosną. Średnie temperatury w Hiszpanii wynoszą w tym okresie 16°C w dzień oraz 3°C w nocy. Opady deszczu są umiarkowane, choć warunki pogodowe mogą być zmienne. Woda nagrzana do poziomu 15°C może być zbyt zimna do kąpieli, ale spacer po plaży powinien być zdecydowanie przyjemny i relaksujący. W marcu warto wybrać się do Hiszpanii w celu odkrywania zabytków i piękna tego kraju.

Pogoda w Hiszpanii w kwietniu

W kwietniu klimat staje się bardziej przyjemny i atrakcyjny pod względem turystycznym. Średnie temperatury w Hiszpanii wzrastają do 17°C w dzień oraz 6°C w nocy. Dni stają się dłuższe i bardziej słoneczne, bo słońce gości na niebie już przez 8 godzin. Na wybrzeżach śródziemnomorskich korzystanie z plaż będzie najprzyjemniejsze. Woda nagrzana jest do poziomu 17°C i pojawiają się pierwsi śmiałkowie zażywający w niej kąpieli. Opady deszczu są umiarkowane i nie powinny wpływać na komfort podczas pobytu.

Pogoda w Hiszpanii w maju

Maj przynosi zdecydowane ocieplenie i przyjemniejszy klimat. Średnie temperatury wynoszą w granicy 22°C w dzień oraz 9°C w nocy, co sprawia, że jest to doskonały czas na podróżowanie do tego pięknego kraju i korzystanie z oferowanych przez niego atrakcji turystycznych. W maju można spodziewać się różnych festiwali i wydarzeń kulturowych, co będzie miłym urozmaiceniem wakacyjnego pobytu. Temperatura wody wynosi mniej więcej 21°C, a więc można próbować pierwszych kąpieli i relaksu na plaży.

Hiszpania w maju - sprawdź oferty

Pogoda w Hiszpanii w czerwcu

Temperatury w Hiszpanii w czerwcu są już charakterystyczne dla okresu letniego. W ciągu dnia można spodziewać się 28°C, a w nocy 13°C. Dni są długie i słoneczne, a słońce raczy nas swoimi promieniami przez mniej więcej 11 godzin dziennie. Woda osiąga już 24°C, stwarzając idealne warunki do kąpieli i rekreacji. W czerwcu, oprócz plażowania, warto również znaleźć czas na odkrywanie zabytków i bogatej kultury Hiszpanii w przyjaznych warunkach pogodowych.

Pogoda w Hiszpanii w lipcu

Lipiec oznacza tylko jedno – temperatury w Hiszpanii osiągają ekstremalne wartości na poziomie 32°C w dzień oraz 16°C w nocy, choć w południowej części kraju najczęściej odnotowuje się jeszcze wyższe wartości. Powietrze jest suche, a słońce świeci przez mniej więcej 12 godzin dziennie. Woda osiąga 25°C, a kąpiele w Morzu Śródziemnym bądź Oceanie Atlantyckim są jedną z głównych atrakcji w sezonie letnim. Lipiec to czas upałów, dlatego warto zadbać o odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną i nawodnienie organizmu.

Pogoda w Hiszpanii w sierpniu

W sierpniu, podobnie jak w lipcu, można spodziewać się ekstremalnych upałów. Temperatury w Hiszpanii wynoszą w granicy 32°C w dzień oraz 16°C w nocy. Woda wciąż utrzymuje swoje przyjemne ciepło na poziomie 25°C. Słońce świeci przez większość dnia, bo aż 11 godzin, stwarzając idealne warunki na plażowanie i pełen relaks. Wybierając się do Hiszpanii w sierpniu, zwłaszcza w rejony śródziemnomorskie, należy przygotować się na intensywne ciepło i wszelkie aktywności fizyczne odłożyć na wieczór, kiedy słońce daje nieco odetchnąć.

Pogoda w Hiszpanii we wrześniu

Wrzesień, choć nie tak ciepły jak lipiec i sierpień, wciąż jest bardzo atrakcyjny ze względu na warunki pogodowe. Temperatury w Hiszpanii w tym miesiącu wynoszą 28°C w dzień oraz 13°C w nocy, co sprawia, że nadal jest to dobry okres na plażowanie i korzystanie z atrakcji turystycznych. Wrzesień jest polecanym miesiącem dla osób, które chcą spędzić urlop w tym pięknym kraju, a równocześnie chciałyby uniknąć największych tłumów. Opady deszczu są wciąż niskie, a woda utrzymuje temperaturę na poziomie 24°C.

Pogoda w Hiszpanii w październiku

Październik przynosi niewielkie ochłodzenie, kiedy to temperatury w Hiszpanii spadły do 20°C w dzień oraz 8°C w nocy. Opady w większości regionów mogą pojawiać się coraz częściej, a w obszarach górskich należy spodziewać się tych obfitych. Temperatura wody spadła do 21°C, a ilość słonecznych godzin w ciągu dnia zmniejszyła się do 7. Mimo tego, październik, zwłaszcza w południowych częściach kraju jest bardzo atrakcyjny pod względem turystycznym, choć należy przygotować się na zmienne warunki pogodowe.

Hiszpania w październiku - sprawdź oferty

Pogoda w Hiszpanii w listopadzie

W listopadzie należy przygotować się na typowo jesienno-zimowe warunki. Temperatury w Hiszpanii w tym okresie wynoszą średnio 14°C w dzień oraz 4°C w nocy. Zwłaszcza na północy kraju, należy spodziewać się coraz częstszych opadów deszczu i nieco niższych wartości wskazywanych przez termometr. Listopad to dobry okres na zwiedzanie Hiszpanii, choć należy wziąć ze sobą cieplejszą garderobę i przygotować się na chłodniejszą i bardziej deszczową pogodę. Temperatura wody spadła do poziomu 16°C i dla większości osób nie jest już przyjemna do kąpieli.

Hiszpania w listopadzie - sprawdź oferty

Pogoda w Hiszpanii w grudniu

Grudzień przynosi zimową aurę. Średnie temperatury w Hiszpanii wynoszą 11°C w dzień i 2°C w nocy, więc jest znacznie chłodniej niż w okresie wiosenno-letnim. W północnej części kraju mogą pojawić się nawet opady śniegu. Grudzień jest atrakcyjny pod względem turystycznym ze względu na piękne, świąteczne dekoracje, co tworzy niezapomnianą, wyjątkową atmosferę. Woda w Morzu Śródziemnym i Oceanie Atlantyckim wychłodziła się do poziomu 14°C, a ilość słonecznych godzin w ciągu dnia zmalała do 4.

Hiszpania w grudniu - sprawdź oferty

Średnie temperatury w Hiszpanii

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 11 luty 12 marzec 16 kwiecien 17 maj 22 czerwiec 28 lipiec 32 sierpień 32 wrzesień 28 październik 20 listopad 14 grudzień 11
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 0 luty 2 marzec 3 kwiecien 6 maj 9 czerwiec 13 lipiec 16 sierpień 16 wrzesień 13 październik 8 listopad 4 grudzień 2
Temperatura wody [°C]:
styczen 13 luty 12 marzec 15 kwiecien 17 maj 21 czerwiec 24 lipiec 25 sierpień 25 wrzesień 24 październik 21 listopad 16 grudzień 14
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 5 luty 7 marzec 6 kwiecien 8 maj 9 czerwiec 11 lipiec 12 sierpień 11 wrzesień 9 październik 7 listopad 5 grudzień 4

Pogoda na Teneryfie

Dzisiaj, 20.04 21 °C
Jutro, 21.04 20 °C
Pojutrze, 22.04 20 °C

Średnie temperatury - Teneryfa

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 24 luty 25 marzec 25 kwiecien 26 maj 26 czerwiec 28 lipiec 28 sierpień 29 wrzesień 27 październik 26 listopad 26 grudzień 24
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 18 luty 18 marzec 18 kwiecien 18 maj 19 czerwiec 20 lipiec 22 sierpień 22 wrzesień 21 październik 21 listopad 19 grudzień 15
Temperatura wody [°C]:
styczen 19 luty 19 marzec 19 kwiecien 19 maj 20 czerwiec 21 lipiec 22 sierpień 23 wrzesień 23 październik 23 listopad 22 grudzień 19
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 6 luty 6 marzec 7 kwiecien 8 maj 8 czerwiec 9 lipiec 9 sierpień 9 wrzesień 8 październik 7 listopad 6 grudzień 6

Pogoda na Majorce

Dzisiaj, 20.04 19 °C
Jutro, 21.04 17 °C
Pojutrze, 22.04 14 °C

Średnie temperatury - Majorka

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 14 luty 15 marzec 16 kwiecien 18 maj 22 czerwiec 27 lipiec 30 sierpień 30 wrzesień 27 październik 23 listopad 18 grudzień 16
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 4 luty 4 marzec 5 kwiecien 7 maj 11 czerwiec 15 lipiec 18 sierpień 18 wrzesień 16 październik 12 listopad 8 grudzień 6
Temperatura wody [°C]:
styczen 15 luty 14 marzec 14 kwiecien 16 maj 18 czerwiec 21 lipiec 25 sierpień 26 wrzesień 25 październik 22 listopad 19 grudzień 16
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 5 luty 7 marzec 7 kwiecien 8 maj 10 czerwiec 10 lipiec 12 sierpień 11 wrzesień 8 październik 6 listopad 6 grudzień 5

Pogoda na Costa del Sol

Dzisiaj, 20.04 18 °C
Jutro, 21.04 18 °C
Pojutrze, 22.04 19 °C

Średnie temperatury - Costa del Sol

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 16 luty 17 marzec 19 kwiecien 20 maj 23 czerwiec 27 lipiec 29 sierpień 29 wrzesień 28 październik 23 listopad 19 grudzień 17
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 7 luty 8 marzec 9 kwiecien 11 maj 13 czerwiec 17 lipiec 20 sierpień 21 wrzesień 18 październik 14 listopad 11 grudzień 9
Temperatura wody [°C]:
styczen 15 luty 14 marzec 15 kwiecien 16 maj 18 czerwiec 20 lipiec 23 sierpień 24 wrzesień 23 październik 20 listopad 18 grudzień 16
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 6 luty 7 marzec 6 kwiecien 8 maj 10 czerwiec 12 lipiec 11 sierpień 11 wrzesień 11 październik 7 listopad 6 grudzień 5

Pogoda na Lanzarote

Dzisiaj, 20.04 22 °C
Jutro, 21.04 22 °C
Pojutrze, 22.04 22 °C

Średnie temperatury - Lanzarote

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 24 luty 25 marzec 25 kwiecien 26 maj 26 czerwiec 28 lipiec 28 sierpień 29 wrzesień 27 październik 26 listopad 26 grudzień 24
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 18 luty 18 marzec 18 kwiecien 18 maj 19 czerwiec 20 lipiec 22 sierpień 22 wrzesień 21 październik 21 listopad 19 grudzień 15
Temperatura wody [°C]:
styczen 19 luty 19 marzec 19 kwiecien 19 maj 20 czerwiec 21 lipiec 22 sierpień 23 wrzesień 23 październik 23 listopad 22 grudzień 19
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 6 luty 6 marzec 7 kwiecien 8 maj 8 czerwiec 9 lipiec 9 sierpień 9 wrzesień 8 październik 7 listopad 6 grudzień 6

Pogoda na Costa Bravie

Dzisiaj, 20.04 19 °C
Jutro, 21.04 17 °C
Pojutrze, 22.04 15 °C

Średnie temperatury - Costa Brava

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 14 luty 15 marzec 17 kwiecien 19 maj 22 czerwiec 26 lipiec 29 sierpień 29 wrzesień 27 październik 23 listopad 18 grudzień 15
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 5 luty 6 marzec 8 kwiecien 10 maj 13 czerwiec 17 lipiec 20 sierpień 20 wrzesień 18 październik 14 listopad 9 grudzień 6
Temperatura wody [°C]:
styczen 13 luty 12 marzec 15 kwiecien 17 maj 21 czerwiec 24 lipiec 25 sierpień 25 wrzesień 24 październik 21 listopad 16 grudzień 14
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 5 luty 6 marzec 6 kwiecien 7 maj 8 czerwiec 9 lipiec 10 sierpień 9 wrzesień 7 październik 6 listopad 5 grudzień 4

Pogoda w Barcelonie

Dzisiaj, 20.04 17 °C
Jutro, 21.04 15 °C
Pojutrze, 22.04 12 °C

Średnie temperatury - Barcelona

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 11 luty 12 marzec 16 kwiecien 17 maj 22 czerwiec 28 lipiec 32 sierpień 32 wrzesień 28 październik 20 listopad 14 grudzień 11
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 2 luty 3 marzec 6 kwiecien 9 maj 13 czerwiec 16 lipiec 16 sierpień 13 wrzesień 8 październik 4 listopad 2 grudzień 2
Temperatura wody [°C]:
styczen 13 luty 12 marzec 15 kwiecien 17 maj 21 czerwiec 24 lipiec 25 sierpień 25 wrzesień 24 październik 21 listopad 16 grudzień 14
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 5 luty 7 marzec 6 kwiecien 8 maj 9 czerwiec 11 lipiec 12 sierpień 11 wrzesień 9 październik 7 listopad 5 grudzień 4

Pogoda na Gran Canarii

Dzisiaj, 20.04 23 °C
Jutro, 21.04 22 °C
Pojutrze, 22.04 22 °C

Średnie temperatury - Gran Canaria

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 24 luty 25 marzec 25 kwiecien 26 maj 26 czerwiec 28 lipiec 28 sierpień 29 wrzesień 27 październik 26 listopad 26 grudzień 24
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 18 luty 18 marzec 18 kwiecien 18 maj 19 czerwiec 20 lipiec 22 sierpień 22 wrzesień 21 październik 21 listopad 19 grudzień 15
Temperatura wody [°C]:
styczen 19 luty 19 marzec 19 kwiecien 19 maj 20 czerwiec 21 lipiec 22 sierpień 23 wrzesień 23 październik 23 listopad 22 grudzień 19
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 6 luty 6 marzec 7 kwiecien 8 maj 8 czerwiec 9 lipiec 9 sierpień 9 wrzesień 8 październik 7 listopad 6 grudzień 6

Pogoda w Madrycie

Dzisiaj, 20.04 23 °C
Jutro, 21.04 22 °C
Pojutrze, 22.04 18 °C

Średnie temperatury - Madryt

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 11 luty 12 marzec 16 kwiecien 17 maj 22 czerwiec 28 lipiec 32 sierpień 32 wrzesień 28 październik 20 listopad 14 grudzień 11
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 0 luty 2 marzec 3 kwiecien 6 maj 9 czerwiec 13 lipiec 16 sierpień 16 wrzesień 13 październik 8 listopad 4 grudzień 2
Temperatura wody [°C]:
styczen 0 luty 0 marzec 0 kwiecien 0 maj 0 czerwiec 0 lipiec 0 sierpień 0 wrzesień 0 październik 0 listopad 0 grudzień 0
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 5 luty 7 marzec 6 kwiecien 8 maj 9 czerwiec 11 lipiec 12 sierpień 11 wrzesień 9 październik 7 listopad 5 grudzień 4

Pogoda na Fuerteventurze

Dzisiaj, 20.04 21 °C
Jutro, 21.04 21 °C
Pojutrze, 22.04 21 °C

Średnie temperatury - Fuerteventura

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 24 luty 25 marzec 25 kwiecien 26 maj 26 czerwiec 28 lipiec 28 sierpień 29 wrzesień 27 październik 26 listopad 26 grudzień 24
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 18 luty 18 marzec 18 kwiecien 18 maj 19 czerwiec 20 lipiec 22 sierpień 22 wrzesień 21 październik 21 listopad 19 grudzień 15
Temperatura wody [°C]:
styczen 19 luty 19 marzec 19 kwiecien 19 maj 20 czerwiec 21 lipiec 22 sierpień 23 wrzesień 23 październik 23 listopad 22 grudzień 19
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 6 luty 6 marzec 7 kwiecien 8 maj 8 czerwiec 9 lipiec 9 sierpień 9 wrzesień 8 październik 7 listopad 6 grudzień 6

Pogoda w Andaluzji

Dzisiaj, 20.04 23 °C
Jutro, 21.04 23 °C
Pojutrze, 22.04 22 °C

Średnie temperatury - Andaluzja

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 17 luty 17 marzec 18 kwiecien 21 maj 23 czerwiec 27 lipiec 29 sierpień 30 wrzesień 27 październik 23 listopad 20 grudzień 17
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 8 luty 8 marzec 11 kwiecien 13 maj 15 czerwiec 19 lipiec 21 sierpień 22 wrzesień 20 październik 16 listopad 12 grudzień 10
Temperatura wody [°C]:
styczen 15 luty 14 marzec 14 kwiecien 15 maj 17 czerwiec 18 lipiec 20 sierpień 23 wrzesień 25 październik 24 listopad 21 grudzień 17
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 6 luty 6 marzec 6 kwiecien 8 maj 10 czerwiec 12 lipiec 12 sierpień 12 wrzesień 12 październik 7 listopad 6 grudzień 5

Pogoda na Costa Blanca

Dzisiaj, 20.04 24 °C
Jutro, 21.04 24 °C
Pojutrze, 22.04 19 °C

Średnie temperatury - Costa Blanca

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 16 luty 17 marzec 19 kwiecien 20 maj 23 czerwiec 27 lipiec 29 sierpień 30 wrzesień 28 październik 24 listopad 20 grudzień 17
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 7 luty 8 marzec 9 kwiecien 11 maj 13 czerwiec 18 lipiec 21 sierpień 21 wrzesień 19 październik 15 listopad 11 grudzień 8
Temperatura wody [°C]:
styczen 15 luty 14 marzec 14 kwiecien 15 maj 18 czerwiec 22 lipiec 25 sierpień 26 wrzesień 25 październik 22 listopad 19 grudzień 16
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 6 luty 7 marzec 7 kwiecien 9 maj 10 czerwiec 11 lipiec 12 sierpień 11 wrzesień 9 październik 7 listopad 6 grudzień 5

Pogoda na Ibizie

Dzisiaj, 20.04 17 °C
Jutro, 21.04 16 °C
Pojutrze, 22.04 14 °C

Średnie temperatury - Ibiza

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 14 luty 15 marzec 16 kwiecien 18 maj 22 czerwiec 27 lipiec 30 sierpień 30 wrzesień 27 październik 23 listopad 18 grudzień 16
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 4 luty 4 marzec 5 kwiecien 7 maj 11 czerwiec 15 lipiec 18 sierpień 18 wrzesień 16 październik 12 listopad 8 grudzień 6
Temperatura wody [°C]:
styczen 15 luty 14 marzec 14 kwiecien 16 maj 18 czerwiec 21 lipiec 25 sierpień 26 wrzesień 25 październik 22 listopad 19 grudzień 16
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 5 luty 7 marzec 7 kwiecien 8 maj 10 czerwiec 10 lipiec 12 sierpień 11 wrzesień 8 październik 6 listopad 6 grudzień 5

Pogoda na Minorce

Dzisiaj, 20.04 17 °C
Jutro, 21.04 15 °C
Pojutrze, 22.04 13 °C

Średnie temperatury - Minorka

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 11 luty 12 marzec 16 kwiecien 17 maj 22 czerwiec 28 lipiec 32 sierpień 32 wrzesień 28 październik 20 listopad 14 grudzień 11
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 1 luty 2 marzec 3 kwiecien 6 maj 9 czerwiec 13 lipiec 13 sierpień 13 wrzesień 13 październik 8 listopad 4 grudzień 2
Temperatura wody [°C]:
styczen 14 luty 13 marzec 14 kwiecien 14 maj 17 czerwiec 20 lipiec 23 sierpień 25 wrzesień 23 październik 21 listopad 18 grudzień 14
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 5 luty 7 marzec 6 kwiecien 8 maj 9 czerwiec 11 lipiec 12 sierpień 11 wrzesień 9 październik 7 listopad 5 grudzień 4

Pogoda w Costa Adeje

Dzisiaj, 20.04 20 °C
Jutro, 21.04 20 °C
Pojutrze, 22.04 20 °C

Średnie temperatury - Costa Adeje

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 21 luty 20 marzec 21 kwiecien 23 maj 24 czerwiec 26 lipiec 29 sierpień 30 wrzesień 29 październik 27 listopad 24 grudzień 22
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 18 luty 17 marzec 18 kwiecien 19 maj 20 czerwiec 21 lipiec 23 sierpień 24 wrzesień 24 październik 23 listopad 21 grudzień 19
Temperatura wody [°C]:
styczen 20 luty 19 marzec 19 kwiecien 20 maj 20 czerwiec 21 lipiec 22 sierpień 23 wrzesień 24 październik 24 listopad 23 grudzień 21
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 9 luty 10 marzec 11 kwiecien 12 maj 13 czerwiec 14 lipiec 14 sierpień 13 wrzesień 11 październik 10 listopad 9 grudzień 9

Pogoda w Palma de Mallorca

Dzisiaj, 20.04 19 °C
Jutro, 21.04 18 °C
Pojutrze, 22.04 14 °C

Średnie temperatury - Palma de Mallorca

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 13 luty 13 marzec 16 kwiecien 17 maj 22 czerwiec 26 lipiec 29 sierpień 29 wrzesień 26 październik 22 listopad 16 grudzień 13
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 9 luty 9 marzec 10 kwiecien 11 maj 16 czerwiec 20 lipiec 22 sierpień 23 wrzesień 20 październik 17 listopad 13 grudzień 9
Temperatura wody [°C]:
styczen 13 luty 12 marzec 14 kwiecien 16 maj 17 czerwiec 22 lipiec 25 sierpień 27 wrzesień 25 październik 23 listopad 19 grudzień 15
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 9 luty 12 marzec 12 kwiecien 13 maj 14 czerwiec 15 lipiec 15 sierpień 14 wrzesień 13 październik 12 listopad 11 grudzień 10

Pogoda w Alicante

Dzisiaj, 20.04 17 °C
Jutro, 21.04 17 °C
Pojutrze, 22.04 15 °C

Średnie temperatury - Alicante

Temperatura powietrza w dzień [°C]:
styczen 15 luty 15 marzec 18 kwiecien 20 maj 23 czerwiec 27 lipiec 30 sierpień 31 wrzesień 28 październik 24 listopad 19 grudzień 17
Temperatura powietrza w nocy [°C]:
styczen 9 luty 9 marzec 11 kwiecien 13 maj 16 czerwiec 21 lipiec 23 sierpień 24 wrzesień 22 październik 18 listopad 13 grudzień 10
Temperatura wody [°C]:
styczen 15 luty 14 marzec 14 kwiecien 16 maj 19 czerwiec 23 lipiec 26 sierpień 27 wrzesień 26 październik 23 listopad 19 grudzień 17
Liczba godzin słonecznych [h]:
styczen 8 luty 8 marzec 9 kwiecien 10 maj 12 czerwiec 13 lipiec 13 sierpień 12 wrzesień 11 październik 9 listopad 8 grudzień 7