Costa de la Luz - Przewodnik

<strong>Costa de la Luz</strong> jest najbardziej na zachód wysunieta czescia wybrzeza Hiszpanii. Najwiekszym zainteresowaniem turystów cieszy sie w okresie od maja do pazdziernika. <h2>Costa de la Luz - atrakcje, co zwiedzic</h2> Atrakcyjne miejscowosci nalezace do tej czesci wybrzeza polozone sa pomiedzy Algeciras i Kadyksem. Glówne kierunki na <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/hiszpania/costa-de-la-luz/" target="_self">wakacje na <strong>Costa de la Luz</strong></a> to Isla Canela, Canos de Meca, <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/hiszpania/costa-de-la-luz/isla-cristina/" target="_self"><strong>Isla Cristina</strong></a> oraz <strong>Zahara de los Atunes</strong>.

Pogoda na Costa de la Luz

Dzisiaj, 21.10 22°C
Costa de la Luz jest najbardziej na zachód wysunieta czescia wybrzeza Hiszpanii. Najwiekszym zainteresowaniem turystów cieszy sie w okresie od maja do pazdziernika.

Costa de la Luz - atrakcje, co zwiedzic

Atrakcyjne miejscowosci nalezace do tej czesci wybrzeza polozone sa pomiedzy Algeciras i Kadyksem. Glówne kierunki na wakacje na Costa de la Luz to Isla Canela, Canos de Meca, Isla Cristina oraz Zahara de los Atunes. Isla Canela, polozona na wyspie, jest polaczona mostem z miasteczkiem Ayamonte. Posiada doskonale mozliwosci do gry w golfa i uprawiania sportów wodnych z zeglarstwem na czele.
Mniejsze miasteczko Vejer ulokowane jest na wzgórzu, a na wakacje przyciaga mauretanska atmosfera. Dobrym pomyslem na wycieczke sa tez ruiny rzymskie miasta Baelo Claudia. Ciekawa jest tez zbudowana wokól mauretanskich murów obronnych Tarifa, bedaca centrum windsurfingu i bardzo popularnym kierunkiem wycieczek.
Melia Atlantico Isla Canela (ex Riu Atlantico)

Melia Atlantico Isla Canela (ex Riu Atlantico)

Cena za 1 osobę:
2 699 zł
Wybrzeza Costa de la Luz sa pofaldowane lekkimi, zalesionymi wzgórzami, z których rozposciera sie wspanialy widok na Gibraltar oraz na male wioski z bialymi domkami i strzelistymi meczetami. Zlote, piaszczyste i bardzo dlugie plaze Costa de la Luz dostarczaja doskonalych warunków do kapieli slonecznych. Malownicza dluga i piaszczysta plaza polozona nad urwiskami skalnymi i posiadajaca dobre warunki do nurkowania znajduje sie w Canos de Meca. Baza hotelowa nie jest rozbudowana na szeroka skale, ale istniejace hotele zapewniaja wysoki poziom uslug i dosc duzy wybór rozrywek.

Okazje Last Minute: Costa de la Luz

6 dni 14.05 - 20.05 Inne terminy Berlin BB - Śniadania Exim Tours Dobry wybór

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Wyśmienitą i urozmaiconą kuchnię
  • Przestronne i dobrze wyposażone pokoje
  • Bliskość szerokiej, piaszczystej plaży
  • Piękną, mauretańską architekturę
1 799 zł/os.
cena za 2 os.: 3 598 zł
7 dni 27.09 - 04.10 Inne terminy Katowice BB - Śniadania Rainbow
2 368 zł/os.
2 172 zł/os.
cena za 2 os.: 4 094 zł
7 dni 03.05 - 10.05 Inne terminy Warszawa BB - Śniadania Rainbow
2 430 zł/os.
2 214 zł/os.
cena za 2 os.: 4 178 zł
7 dni 03.05 - 10.05 Inne terminy Warszawa HB - Dwa posiłki Rainbow
2 588 zł/os.
2 399 zł/os.
cena za 2 os.: 4 499 zł

Hiszpania na skróty

Miejsca:
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY