Costa de la Luz - Przewodnik

<strong>Costa de la Luz</strong> jest najbardziej na zachód wysunieta czescia wybrzeza Hiszpanii. Najwiekszym zainteresowaniem turystów cieszy sie w okresie od maja do pazdziernika. <h2>Costa de la Luz - atrakcje, co zwiedzic</h2> Atrakcyjne miejscowosci nalezace do tej czesci wybrzeza polozone sa pomiedzy Algeciras i Kadyksem. Glówne kierunki na <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/hiszpania/costa-de-la-luz/" target="_self">wakacje na <strong>Costa de la Luz</strong></a> to Isla Canela, Canos de Meca, <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/hiszpania/costa-de-la-luz/isla-cristina/" target="_self"><strong>Isla Cristina</strong></a> oraz <strong>Zahara de los Atunes</strong>.

Pogoda na Costa de la Luz

Dzisiaj, 9.8 42°C
Costa de la Luz jest najbardziej na zachód wysunieta czescia wybrzeza Hiszpanii. Najwiekszym zainteresowaniem turystów cieszy sie w okresie od maja do pazdziernika.

Costa de la Luz - atrakcje, co zwiedzic

Atrakcyjne miejscowosci nalezace do tej czesci wybrzeza polozone sa pomiedzy Algeciras i Kadyksem. Glówne kierunki na wakacje na Costa de la Luz to Isla Canela, Canos de Meca, Isla Cristina oraz Zahara de los Atunes. Isla Canela, polozona na wyspie, jest polaczona mostem z miasteczkiem Ayamonte. Posiada doskonale mozliwosci do gry w golfa i uprawiania sportów wodnych z zeglarstwem na czele.
Mniejsze miasteczko Vejer ulokowane jest na wzgórzu, a na wakacje przyciaga mauretanska atmosfera. Dobrym pomyslem na wycieczke sa tez ruiny rzymskie miasta Baelo Claudia. Ciekawa jest tez zbudowana wokól mauretanskich murów obronnych Tarifa, bedaca centrum windsurfingu i bardzo popularnym kierunkiem wycieczek.
Garden Playanatural (ex Cartaya Garden)

Garden Playanatural (ex Cartaya Garden)

Cena za 1 osobę:
1 229 zł - 10 %
Wybrzeza Costa de la Luz sa pofaldowane lekkimi, zalesionymi wzgórzami, z których rozposciera sie wspanialy widok na Gibraltar oraz na male wioski z bialymi domkami i strzelistymi meczetami. Zlote, piaszczyste i bardzo dlugie plaze Costa de la Luz dostarczaja doskonalych warunków do kapieli slonecznych. Malownicza dluga i piaszczysta plaza polozona nad urwiskami skalnymi i posiadajaca dobre warunki do nurkowania znajduje sie w Canos de Meca. Baza hotelowa nie jest rozbudowana na szeroka skale, ale istniejace hotele zapewniaja wysoki poziom uslug i dosc duzy wybór rozrywek.

Okazje Last Minute: Costa de la Luz

7 dni 11.10 - 18.10 Inne terminy Warszawa - Modlin BB - Śniadania Exim Tours
1 399 zł/os.
cena za 2 os.: 2 798 zł
6 dni 24.09 - 30.09 Inne terminy Berlin Tegel BB - Śniadania Exim Tours Dobry wybór

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Piaszczystą plażę długą na 7 km
  • Bliskość promenady i ścieżek rowerowych
  • Swobodną, rodzinną atmosferę
  • Bogaty program animacyjny i wypożyczalnię rowerów
1 439 zł/os.
cena za 2 os.: 2 878 zł
6 dni 24.09 - 30.09 Inne terminy Berlin Tegel BB - Śniadania Exim Tours
1 479 zł/os.
cena za 2 os.: 2 958 zł
6 dni 24.09 - 30.09 Inne terminy Berlin Tegel BB - Śniadania Exim Tours
1 519 zł/os.
cena za 2 os.: 3 038 zł

Hiszpania na skróty

Miejsca:
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY