Costa de la Luz - Przewodnik

<strong>Costa de la Luz</strong> jest najbardziej na zachód wysuniętą częścią wybrzeża Hiszpanii. Największym zainteresowaniem turystów cieszy się w okresie od maja do października. <h2>Costa de la Luz - atrakcje, co zwiedzić</h2> Atrakcyjne miejscowości należące do tej części wybrzeża położone są pomiędzy Algeciras i Kadyksem. Główne kierunki na <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/hiszpania/costa-de-la-luz/" target="_self">wakacje na <strong>Costa de la Luz</strong></a> to Isla Canela, Canos de Meca, <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/hiszpania/costa-de-la-luz/isla-cristina/" target="_self"><strong>Isla Cristina</strong></a> oraz <strong>Zahara de los Atunes</strong>.

Pogoda na Costa de la Luz

Dzisiaj, 16.6 32°C
Costa de la Luz jest najbardziej na zachód wysuniętą częścią wybrzeża Hiszpanii. Największym zainteresowaniem turystów cieszy się w okresie od maja do października.

Costa de la Luz - atrakcje, co zwiedzić

Atrakcyjne miejscowości należące do tej części wybrzeża położone są pomiędzy Algeciras i Kadyksem. Główne kierunki na wakacje na Costa de la Luz to Isla Canela, Canos de Meca, Isla Cristina oraz Zahara de los Atunes. Isla Canela, położona na wyspie, jest połączona mostem z miasteczkiem Ayamonte. Posiada doskonale możliwości do gry w golfa i uprawiania sportów wodnych z żeglarstwem na czele.
Mniejsze miasteczko Vejer ulokowane jest na wzgórzu, a na wakacje przyciąga mauretańska atmosfera. Dobrym pomysłem na wycieczkę są tez ruiny rzymskie miasta Baelo Claudia. Ciekawa jest tez zbudowana wokół mauretańskich murów obronnych Tarifa, będącą centrum windsurfingu i bardzo popularnym kierunkiem wycieczek.
Playamarina Apartamentos

Playamarina Apartamentos

Cena za 1 osobę:
1 419 zł - 5 %
Wybrzeża Costa de la Luz są pofałdowane lekkimi, zalesionymi wzgórzami, z których rozpościera się wspaniały widok na Gibraltar oraz na male wioski z białymi domkami i strzelistymi meczetami. Złote, piaszczyste i bardzo długie plaże Costa de la Luz dostarczają doskonałych warunków do kąpieli słonecznych. Malownicza długa i piaszczysta plaza położona nad urwiskami skalnymi i posiadająca dobre warunki do nurkowania znajduje się w Canos de Meca. Baza hotelowa nie jest rozbudowana na szeroka skale, ale istniejące hotele zapewniają wysoki poziom usług i dość duży wybór rozrywek.

Okazje Last Minute: Costa de la Luz

Playacanela

Playacanela 3.9
7 dni 21.10 - 28.10 inne terminy Berlin BB - Śniadania Exim Tours

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Piaszczystą plażę długą na 7 km
  • Bliskość promenady i ścieżek rowerowych
  • Swobodną, rodzinną atmosferę
  • Bogaty program animacyjny i wypożyczalnię rowerów
3 038 zł / 2 os.
1 519 zł / 1 os.
1 689 zł / 1 os. - 10 %

Nuevo Portil Golf

Nuevo Portil Golf
7 dni 25.09 - 02.10 inne terminy Wrocław BB - Śniadania Exim Tours
3 278 zł / 2 os.
1 639 zł / 1 os.

Sentido Garden Playanatural (ex Cartaya Garden)

Sentido Garden Playanatural (ex Cartaya Garden)
7 dni 02.10 - 09.10 inne terminy Wrocław BB - Śniadania Exim Tours
3 698 zł / 2 os.
1 849 zł / 1 os.
2 069 zł / 1 os. - 11 %

Barcelo Punta Umbria Mar

Barcelo Punta Umbria Mar 4.4
7 dni 21.10 - 28.10 inne terminy Berlin BB - Śniadania Exim Tours

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Zjawiskową, piaszczystą plażę
  • Znakomite All Inclusive z różnorodną kuchnią
  • Wysokiej klasy pokoje w andaluzyjskim stylu
  • Profesjonalną i pomocną obsługę
3 738 zł / 2 os.
1 869 zł / 1 os.
3 269 zł / 1 os. - 43 %

Hiszpania na skróty

Miejsca: