Tsilivi - Przewodnik

<p>Miasteczko <strong>Tsilivi </strong>polozone jest w pólnocno-wschodniej czesci wyspy Zakynthos, z dala od zatloczonej, obleganej w czasie wakacji przez turystów zatoki <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/zakynthos/laganas/" target="_blank">Laganas</a>. Od stolicy wyspy, miasta Zakynthos dzieli ja okolo 5 km. Do niedawna Tsilivi bylo cicha, spokojna miejscowoscia. Dzis przyciaga podróznych, chcacych spedzic swoje wczasy na pieknej wyspie.<strong> Miasto rozwija sie i oferuje wiele atrakcji</strong> - restauracji, barów i tawern, serwujacych lokalne alkohole i tradycyjna grecka kuchnie.

Pogoda w Tsilivi

Dzisiaj, 25.8 30°C

Miasteczko Tsilivi polozone jest w pólnocno-wschodniej czesci wyspy Zakynthos, z dala od zatloczonej, obleganej w czasie wakacji przez turystów zatoki Laganas. Od stolicy wyspy, miasta Zakynthos dzieli ja okolo 5 km. Do niedawna Tsilivi bylo cicha, spokojna miejscowoscia. Dzis przyciaga podróznych, chcacych spedzic swoje wczasy na pieknej wyspie. Miasto rozwija sie i oferuje wiele atrakcji - restauracji, barów i tawern, serwujacych lokalne alkohole i tradycyjna grecka kuchnie.

Przez centrum Tsilivi biegnie glówna ulica, przy której znajduja sie puby, restauracje, hotele, pensjonaty, a przede wszystkim sklepy. Osoby przyjezdzajace na wakacje w te strony i szukajace spokoju powinny wybrac hotele z dala od centrum.

Jest to dobry kierunek na wczasy z cala rodzina, z dala od wielkomiejskiego zgielku i halasu charakterystycznego dla najwiekszych kurortów nadmorskich w Grecji. Plaza w Tsilivi jest zaliczana do jednych z najpiekniejszych na swiecie, choc trzeba liczyc sie z tym, ze w szczycie sezonu moze byc ona mocno zatloczona. Jest piaszczysta i ma lagodne zejscie do morza, co pozwala na swobodna i bezpieczna zabawe w wodzie dla najmlodszych wczasowiczów. Oznaczona jest Blekitna Flaga, co sugeruje, ze spelnia restrykcyjne normy srodowiskowe.

Koukis Beach Aparthotel

Koukis Beach Aparthotel

Cena za 1 osobę:
1 223 zł
Atrakcja miasteczka jest ogólnodostepny park wodny Tsilivi Waterpark, nieco mniejszy od parku wodnego w Sarakinados, który moze stanowic dobra alternatywe dla rodzin z dziecmi.
Andreolas Beach

Andreolas Beach

Cena za 1 osobę:
1 321 zł
W wyniku rozbudowy kurortu, Tsilivi wlasciwie polaczylo sie z druga, sasiednia miejscowoscia Planos, gdzie plaza jest nieco wezsza, a na dnie morza wyrastaja bloki skalne. W odleglosci 12 km od Planos znajduje sie lotnisko.

Znakomite polaczenia autobusowe Tsilivi z reszta wyspy daja mozliwosc samodzielnego zwiedzania pieknych zakatków Zakynthos, m.in. mozna wybrac sie do stolicy, na wycieczke do rozrywkowego Laganas, albo statkiem do slynnej Zatoki Wraku.
 


Okazje Last Minute: Tsilivi

Pyrgaraki Studios & Apartments

Pyrgaraki Studios & Apartments
7 dni 27.09 - 04.10 inne terminy Gdańsk RO - Bez wyżywienia TUI
2 998 zł / 2 os.
1 499 zł / 1 os.

Megara

Megara 4.1
7 dni 27.09 - 04.10 inne terminy Warszawa BB - Śniadania Rainbow

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Położenie tuż przy bawiącym się do rana centrum
  • Przytulne, wyciszone pokoje
  • Przyjazną, szybko integrującą gości atmosferę
  • Zadbany basen dla orzeźwienia w upalne dni
3 289 zł / 2 os.
1 644 zł / 1 os.
1 866 zł / 1 os. - 12 %

Mirabelle (Argassi)

Mirabelle (Argassi) 3.3
7 dni 24.09 - 01.10 inne terminy Katowice RO - Bez wyżywienia Coral Travel
3 295 zł / 2 os.
1 647 zł / 1 os.

Grecja na skróty