Argassi - Przewodnik

Droga na poludniowy wschód z <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/zakynthos/zakynthos/" target="_blank">miasta <strong>Zakinthos</strong></a> biegnie przez <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/zakynthos/argassi/" target="_blank"><strong>Argassi</strong></a>, najpopularniejsza miejscowosc wypoczynkowa w tej czesci wybrzeza. Plaza ma w niektórych miejscach zaledwie pare metrów szerokosci. Dysponujac wlasnym transportem, lepiej wprawdzie zatrzymac sie gdzies dalej, ale wies jest niezla baza wypadowa w rejon pólwyspu <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/zakynthos/vasilikos/" target="_blank"><strong>Vasilikos</strong></a>.<br/> W okolicy dziala kilka tawern specjalizujacych sie w miejscowej kuchni, np. Three Brothers czy The Big Plate, gdzie co tydzien odbywaja sie standardowe "wieczory greckie". Chlubny wyjatek stanowi restauracja <strong>Venetsiana</strong>, gdzie tradycyjnej kuchni towarzysza nocne kantádes. Obraz kurortu dopelniaja jedne z najwiekszych i najpopularniejszych dyskotek na wyspie - Vivlos i Barrage oraz mnóstwo tanich gwarnych barów.<br/> Na wzgórzu na pólnoc od miasta rozlozylo sie wesole miasteczko Fun Castle (4,50-7,50 euro; opiekunowie bezpl.), oferujace dzieciom liczne rozrywki i basen. Obok lunaparku przyrodnik grecko-australijskiego pochodzenia prowadzi male zoo.

Pogoda w Argassi

Dzisiaj, 21.7 28°C
Droga na poludniowy wschód z miasta Zakinthos biegnie przez Argassi, najpopularniejsza miejscowosc wypoczynkowa w tej czesci wybrzeza. Plaza ma w niektórych miejscach zaledwie pare metrów szerokosci. Dysponujac wlasnym transportem, lepiej wprawdzie zatrzymac sie gdzies dalej, ale wies jest niezla baza wypadowa w rejon pólwyspu Vasilikos.
W okolicy dziala kilka tawern specjalizujacych sie w miejscowej kuchni, np. Three Brothers czy The Big Plate, gdzie co tydzien odbywaja sie standardowe "wieczory greckie". Chlubny wyjatek stanowi restauracja Venetsiana, gdzie tradycyjnej kuchni towarzysza nocne kantádes. Obraz kurortu dopelniaja jedne z najwiekszych i najpopularniejszych dyskotek na wyspie - Vivlos i Barrage oraz mnóstwo tanich gwarnych barów.
Na wzgórzu na pólnoc od miasta rozlozylo sie wesole miasteczko Fun Castle (4,50-7,50 euro; opiekunowie bezpl.), oferujace dzieciom liczne rozrywki i basen. Obok lunaparku przyrodnik grecko-australijskiego pochodzenia prowadzi male zoo.
Admiral (Argassi)

Admiral (Argassi)

Cena za 1 osobę:
1 570 zł

Okazje Last Minute: Argassi

Paradise Apartments

Paradise Apartments
7 dni 24.09 - 01.10 inne terminy Katowice RO - Bez wyżywienia Neckermann
3 182 zł / 2 os.
1 591 zł / 1 os.

Kali Pigi

Kali Pigi 3.9
7 dni 22.09 - 29.09 inne terminy Katowice RO - Bez wyżywienia Rainbow
3 212 zł / 2 os.
1 606 zł / 1 os.

Megara

Megara 4.1
7 dni 24.09 - 01.10 inne terminy Katowice BB - Śniadania Rainbow

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Położenie tuż przy bawiącym się do rana centrum
  • Przytulne, wyciszone pokoje
  • Przyjazną, szybko integrującą gości atmosferę
  • Zadbany basen dla orzeźwienia w upalne dni
3 216 zł / 2 os.
1 608 zł / 1 os.
1 754 zł / 1 os. - 8 %

Mimis Studios

Mimis Studios
7 dni 24.09 - 01.10 inne terminy Warszawa RO - Bez wyżywienia Mouzenidis Travel
3 238 zł / 2 os.
1 619 zł / 1 os.
1 710 zł / 1 os. - 5 %

Grecja na skróty