Argassi - Przewodnik

Droga na poludniowy wschód z <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/zakynthos/zakynthos/" target="_blank">miasta <strong>Zakinthos</strong></a> biegnie przez <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/zakynthos/argassi/" target="_blank"><strong>Argassi</strong></a>, najpopularniejsza miejscowosc wypoczynkowa w tej czesci wybrzeza. Plaza ma w niektórych miejscach zaledwie pare metrów szerokosci. Dysponujac wlasnym transportem, lepiej wprawdzie zatrzymac sie gdzies dalej, ale wies jest niezla baza wypadowa w rejon pólwyspu <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/zakynthos/vasilikos/" target="_blank"><strong>Vasilikos</strong></a>.<br/> W okolicy dziala kilka tawern specjalizujacych sie w miejscowej kuchni, np. Three Brothers czy The Big Plate, gdzie co tydzien odbywaja sie standardowe "wieczory greckie". Chlubny wyjatek stanowi restauracja <strong>Venetsiana</strong>, gdzie tradycyjnej kuchni towarzysza nocne kantádes. Obraz kurortu dopelniaja jedne z najwiekszych i najpopularniejszych dyskotek na wyspie - Vivlos i Barrage oraz mnóstwo tanich gwarnych barów.<br/> Na wzgórzu na pólnoc od miasta rozlozylo sie wesole miasteczko Fun Castle (4,50-7,50 euro; opiekunowie bezpl.), oferujace dzieciom liczne rozrywki i basen. Obok lunaparku przyrodnik grecko-australijskiego pochodzenia prowadzi male zoo.

Pogoda w Argassi

Dzisiaj, 15.11 20°C
Droga na poludniowy wschód z miasta Zakinthos biegnie przez Argassi, najpopularniejsza miejscowosc wypoczynkowa w tej czesci wybrzeza. Plaza ma w niektórych miejscach zaledwie pare metrów szerokosci. Dysponujac wlasnym transportem, lepiej wprawdzie zatrzymac sie gdzies dalej, ale wies jest niezla baza wypadowa w rejon pólwyspu Vasilikos.
W okolicy dziala kilka tawern specjalizujacych sie w miejscowej kuchni, np. Three Brothers czy The Big Plate, gdzie co tydzien odbywaja sie standardowe "wieczory greckie". Chlubny wyjatek stanowi restauracja Venetsiana, gdzie tradycyjnej kuchni towarzysza nocne kantádes. Obraz kurortu dopelniaja jedne z najwiekszych i najpopularniejszych dyskotek na wyspie - Vivlos i Barrage oraz mnóstwo tanich gwarnych barów.
Na wzgórzu na pólnoc od miasta rozlozylo sie wesole miasteczko Fun Castle (4,50-7,50 euro; opiekunowie bezpl.), oferujace dzieciom liczne rozrywki i basen. Obok lunaparku przyrodnik grecko-australijskiego pochodzenia prowadzi male zoo.
Andreolas Beach

Andreolas Beach

Cena za 1 osobę:
1 060 zł

Okazje Last Minute: Argassi

7 dni 18.09 - 25.09 Inne terminy Warszawa RO - Bez wyżywienia TUI
1 147 zł/os.
cena za 2 os.: 2 294 zł
7 dni 18.09 - 25.09 Inne terminy Warszawa RO - Bez wyżywienia TUI
1 181 zł/os.
cena za 2 os.: 2 362 zł
7 dni 18.09 - 25.09 Inne terminy Warszawa RO - Bez wyżywienia TUI
1 357 zł/os.
cena za 2 os.: 2 714 zł
7 dni 08.05 - 15.05 Inne terminy Katowice BB - Śniadania TUI Dobry wybór

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Zachwycający widok na malownicze wybrzeże
  • Kameralną, grecką atmosferę
  • Bliskość pięknej plaży Gerakas
  • Przestronne i ładnie urządzone pokoje
1 364 zł/os.
cena za 2 os.: 2 728 zł

Grecja na skróty