Planos - Przewodnik

Na pólnoc i w glab wyspy od <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/zakynthos/zakynthos/" target="_blank">miasta Zakynthos</a> drogi biegna przez zyzne tereny rolnicze, miedzy wzgórzami w ksztalcie kopców. Osada <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/zakynthos/planos/" target="_blank"><strong>Planos</strong></a> zostala wchlonieta przez <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/zakynthos/tsilivi/" target="_blank">Tsilivi</a> (5 km na pólnoc od stolicy), która jest pierwsza nadmorska miejscowoscia wypoczynkowa w tej okolicy, a pod wzgledem rozwoju infrastruktury doscignela <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/zakynthos/argassi/" target="_blank">Argassi</a>. Niestety, wody morza sa tam czesto zanieczyszczone.<br/> Godne polecenia tawerny to <strong>The Olive Tree</strong> oraz chinska restauracja <strong>Mandarin</strong>. Puby (np. The Local czy Red Lion) nastawiaja sie glównie na obsluge turystów brytyjskich.

Pogoda w Planos

Dzisiaj, 18.7 26°C
Na pólnoc i w glab wyspy od miasta Zakynthos drogi biegna przez zyzne tereny rolnicze, miedzy wzgórzami w ksztalcie kopców. Osada Planos zostala wchlonieta przez Tsilivi (5 km na pólnoc od stolicy), która jest pierwsza nadmorska miejscowoscia wypoczynkowa w tej okolicy, a pod wzgledem rozwoju infrastruktury doscignela Argassi. Niestety, wody morza sa tam czesto zanieczyszczone.
Godne polecenia tawerny to The Olive Tree oraz chinska restauracja Mandarin. Puby (np. The Local czy Red Lion) nastawiaja sie glównie na obsluge turystów brytyjskich.

Plaze ciagnace sie dalej wzdluz wybrzeza sa coraz spokojniejsze i ladniejsze, dysponuja tez przewaznie skromnym wyborem miejsc noclegowych i restauracji. Warto wybrac sie na pobliska plaze Drosia.
Marianna Apart Hotel

Marianna Apart Hotel

Cena za 1 osobę:
1 514 zł

Okazje Last Minute: Planos

Admiral (Argassi)

Admiral (Argassi) 4.2
7 dni 11.10 - 18.10 inne terminy Katowice AI - All Inclusive TUI

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Liczne udogodnienia dla rodzin z dziećmi
  • Różnorodny program animacyjny dla każdego
  • Spokojną lokalizację z dostępem do barów i tawern
  • Dostęp do infrastruktury 3 hoteli
3 140 zł / 2 os.
1 570 zł / 1 os.

Paradise Apartments

Paradise Apartments
7 dni 24.09 - 01.10 inne terminy Katowice RO - Bez wyżywienia Neckermann
3 142 zł / 2 os.
1 571 zł / 1 os.

Kali Pigi

Kali Pigi 3.9
7 dni 22.09 - 29.09 inne terminy Katowice RO - Bez wyżywienia Rainbow
3 212 zł / 2 os.
1 606 zł / 1 os.

Andreolas Beach Hotel

Andreolas Beach Hotel
7 dni 24.09 - 01.10 inne terminy Katowice RO - Bez wyżywienia Neckermann
3 216 zł / 2 os.
1 608 zł / 1 os.

Grecja na skróty