Planos - Przewodnik

Na pólnoc i w glab wyspy od <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/zakynthos/zakynthos/" target="_blank">miasta Zakynthos</a> drogi biegna przez zyzne tereny rolnicze, miedzy wzgórzami w ksztalcie kopców. Osada <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/zakynthos/planos/" target="_blank"><strong>Planos</strong></a> zostala wchlonieta przez <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/zakynthos/tsilivi/" target="_blank">Tsilivi</a> (5 km na pólnoc od stolicy), która jest pierwsza nadmorska miejscowoscia wypoczynkowa w tej okolicy, a pod wzgledem rozwoju infrastruktury doscignela <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/zakynthos/argassi/" target="_blank">Argassi</a>. Niestety, wody morza sa tam czesto zanieczyszczone.<br/> Godne polecenia tawerny to <strong>The Olive Tree</strong> oraz chinska restauracja <strong>Mandarin</strong>. Puby (np. The Local czy Red Lion) nastawiaja sie glównie na obsluge turystów brytyjskich.

Pogoda w Planos

Dzisiaj, 25.2 16°C
Na pólnoc i w glab wyspy od miasta Zakynthos drogi biegna przez zyzne tereny rolnicze, miedzy wzgórzami w ksztalcie kopców. Osada Planos zostala wchlonieta przez Tsilivi (5 km na pólnoc od stolicy), która jest pierwsza nadmorska miejscowoscia wypoczynkowa w tej okolicy, a pod wzgledem rozwoju infrastruktury doscignela Argassi. Niestety, wody morza sa tam czesto zanieczyszczone.
Godne polecenia tawerny to The Olive Tree oraz chinska restauracja Mandarin. Puby (np. The Local czy Red Lion) nastawiaja sie glównie na obsluge turystów brytyjskich.

Plaze ciagnace sie dalej wzdluz wybrzeza sa coraz spokojniejsze i ladniejsze, dysponuja tez przewaznie skromnym wyborem miejsc noclegowych i restauracji. Warto wybrac sie na pobliska plaze Drosia.
Pyrgaraki Studios & Apartments

Pyrgaraki Studios & Apartments

Cena za 1 osobę:
1 356 zł

Okazje Last Minute: Planos

7 dni 18.06 - 25.06 Inne terminy Rzeszów RO - Bez wyżywienia Rainbow
1 711 zł/os.
1 398 zł/os.
cena za 2 os.: 2 796 zł
7 dni 23.06 - 30.06 Inne terminy Katowice RO - Bez wyżywienia Coral Travel
1 506 zł/os.
1 433 zł/os.
cena za 2 os.: 2 866 zł
7 dni 15.09 - 22.09 Inne terminy Katowice BB - Śniadania TUI
1 492 zł/os.
cena za 2 os.: 2 984 zł
7 dni 02.06 - 09.06 Inne terminy Katowice RO - Bez wyżywienia Mouzenidis Travel
1 710 zł/os.
1 497 zł/os.
cena za 2 os.: 2 994 zł

Grecja na skróty

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY