Riwiera Makarska - Przewodnik

<strong>Riwiera Makarska</strong> rozciaga sie na poludniowy- wschód od <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/dojazd-wlasny/chorwacja/dalmacja-poludniowa/split/" target="_blank">Splitu</a> i na pólnocny- wschód od <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/chorwacja/wyspa-hvar/" target="_blank">Wyspy Hvar</a>. Jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc na <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/chorwacja/" target="_self">wakacje w Chorwacji</a>. Z jednej strony otoczona jest malowniczym masywem górskim <strong>Biokovo</strong>, a z drugiej oblewana jest cieplymi, czystymi wodami morza. Glówne miejsca wypoczynku turystów na Riwierze Makarskiej znajduja sie w malowniczych zatoczkach.

Pogoda na Riwierze Makarskiej

Dzisiaj, 29.10 12°C
Riwiera Makarska rozciaga sie na poludniowy- wschód od Splitu i na pólnocny- wschód od Wyspy Hvar. Jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc na wakacje w Chorwacji. Z jednej strony otoczona jest malowniczym masywem górskim Biokovo, a z drugiej oblewana jest cieplymi, czystymi wodami morza. Glówne miejsca wypoczynku turystów na Riwierze Makarskiej znajduja sie w malowniczych zatoczkach. Glównym kierunkiem wycieczek i wypoczynku regionu jest Makarska. To centrum sportu i rozrywki oraz glówny cel wakacji turystów na Riwierze Makarskiej. Dalmacka oryginalna architektura w polaczeniu z nietypowym klimatem miasteczka oraz urokliwymi widokami sprawia, ze jest to miejsce atrakcyjne dla turystów. Ponadto Makarska jest doskonalym punktem wypadowym na wycieczki do Splitu, Dubrownika oraz przybrzeznych Wysp; Korculi, Hvar czy Brac. Turysci wybierajacy wakacje na Riwiere Makarska czesto zatrzymuja sie równiez w miejscowosci Gradac z bogato rozwinieta baza gastronomiczna, hotelowa i z bogatym zapleczem sportowym oraz w Zivogosce, gdzie znajduja sie urocze kamienne domki i zwirowe plaze z dobra baza sportów wodnych.
Villa Erna

Villa Erna

Cena za 1 osobę:
1 179 zł
Plaze Riwiery Makarskiej naleza do najlepszych w Chorwacji. Sa piaszczyste, waskie i dobrze zagospodarowane. Znajdziemy przy nich liczne bary, restauracje, hotele oraz jedne z najlepszych na swiecie promenad porównywanych do tych z Cannes.

Okazje Last Minute: Riwiera Makarska

7 dni 17.06 - 24.06 Inne terminy Katowice RO - Bez wyżywienia Rainbow
1 258 zł/os.
cena za 2 os.: 2 366 zł
7 dni 19.04 - 26.04 Inne terminy Berlin BB - Śniadania Exim Tours
1 269 zł/os.
1 189 zł/os.
cena za 2 os.: 2 378 zł
7 dni 03.06 - 10.06 Inne terminy Katowice RO - Bez wyżywienia Rainbow
1 270 zł/os.
cena za 2 os.: 2 390 zł
7 dni 17.06 - 24.06 Inne terminy Katowice RO - Bez wyżywienia Rainbow
1 282 zł/os.
cena za 2 os.: 2 414 zł

Chorwacja na skróty

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY