Wybrzeże Kvarnerskie - Przewodnik

<a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/chorwacja/kvarner/" target="_blank"><strong>Wybrzeze Kvarnerskie</strong></a> jest miejscem malowniczym chociazby z powodu gór wznoszacych sie u brzegu morza. Wybrzeze pelne jest <strong>nieskazitelnej natury</strong>. <strong>Masyw górski Kotar</strong> kryje w sobie <strong>Park Narodowy Risnjak</strong> pelen dzikiej przyrody, a w górach ciagnacych sie równolegle do wybrzeza z pólnocnego- zachodu na poludniowy- wschód miesci sie <strong>Park Narodowy Velebit</strong>.

Pogoda na Wybrzeżu Kvarnerskim

Dzisiaj, 30.10 16°C
Wybrzeze Kvarnerskie jest miejscem malowniczym chociazby z powodu gór wznoszacych sie u brzegu morza. Wybrzeze pelne jest nieskazitelnej natury. Masyw górski Kotar kryje w sobie Park Narodowy Risnjak pelen dzikiej przyrody, a w górach ciagnacych sie równolegle do wybrzeza z pólnocnego- zachodu na poludniowy- wschód miesci sie Park Narodowy Velebit. Pomiedzy masywami górskimi a wybrzezem oblewanym przez czyste morze wyrosly tradycyjne turystyczne miasteczka chorwackie z zabudowa o charakterze cesarsko- królewskim. Przykladem takiego miasteczka, bedacego jednoczesnie punktem wycieczek turystów na Wybrzeze Kvarnerskie, jest ekskluzywny kurort wypoczynkowy Opatija oraz Rijeka. Rijeka jest dzis najwiekszym portem handlowym Chorwacji, w którym warto zobaczyc wznoszacy sie na wzgórzu sredniowieczny zamek Trsat.
Turysci przybywajacy tu na wakacje chetnie zatrzymuja sie takze w takich kurortach jak Crikvenica, Selce i Novi Vinodolski.
Omis - Apartamenty prywatne

Omis - Apartamenty prywatne

Cena za 1 osobę:
1 243 zł
Plaze tej czesci wybrzeza sa atrakcyjne i w wiekszosci kamieniste. Sa dobrze zagospodarowane, a wzdluz nich powstaly liczne centra sportów wodnych oraz hotele o roznych standardach.

Dla zainteresowanych zobaczeniem malowniczego wybrzeza polecamy oferty na wczasy w Chorwacji
Villa Erna

Villa Erna

Cena za 1 osobę:
1 179 zł
Sprawdz przed wyjazdem pogode i temperatury w innych regionach Chorwacji.


Okazje Last Minute: Wybrzeże Kvarnerskie

7 dni 19.04 - 26.04 Inne terminy Berlin BB - Śniadania Exim Tours
1 269 zł/os.
1 189 zł/os.
cena za 2 os.: 2 378 zł
7 dni 03.06 - 10.06 Inne terminy Katowice RO - Bez wyżywienia Rainbow
1 270 zł/os.
cena za 2 os.: 2 390 zł
7 dni 10.06 - 17.06 Inne terminy Katowice RO - Bez wyżywienia Rainbow
1 282 zł/os.
cena za 2 os.: 2 414 zł

Chorwacja na skróty

Miejsca:
ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY