Wybrzeże Kvarnerskie - Przewodnik

<a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/chorwacja/kvarner/" target="_blank"><strong>Wybrzeże Kvarnerskie</strong></a> jest miejscem malowniczym chociażby z powodu gór wznoszących się u brzegu morza. Wybrzeże pełne jest <strong>nieskazitelnej natury</strong>. <strong>Masyw górski Kotar</strong> kryje w sobie <strong>Park Narodowy Risnjak</strong> pełen dzikiej przyrody, a w górach ciągnących się równolegle do wybrzeża z północnego- zachodu na południowy- wschód mieści się <strong>Park Narodowy Velebit</strong>.

Pogoda na Wybrzeżu Kvarnerskim

Dzisiaj, 18.6 23°C
Wybrzeże Kvarnerskie jest miejscem malowniczym chociażby z powodu gór wznoszących się u brzegu morza. Wybrzeże pełne jest nieskazitelnej natury. Masyw górski Kotar kryje w sobie Park Narodowy Risnjak pełen dzikiej przyrody, a w górach ciągnących się równolegle do wybrzeża z północnego- zachodu na południowy- wschód mieści się Park Narodowy Velebit. Pomiędzy masywami górskimi a wybrzeżem oblewanym przez czyste morze wyrosły tradycyjne turystyczne miasteczka chorwackie z zabudową o charakterze cesarsko- królewskim. Przykładem takiego miasteczka, będącego jednocześnie punktem wycieczek turystów na Wybrzeże Kvarnerskie, jest ekskluzywny kurort wypoczynkowy Opatija oraz Rijeka. Rijeka jest dziś największym portem handlowym Chorwacji, w którym warto zobaczyć wznoszący się na wzgórzu średniowieczny zamek Trsat.
Turyści przybywający tu na wakacje chętnie zatrzymują się także w takich kurortach jak Crikvenica, Selce i Novi Vinodolski.
House Apolonia

House Apolonia

Cena za 1 osobę:
1 419 zł - 5 %
Plaże tej części wybrzeża są atrakcyjne i w większości kamieniste. Są dobrze zagospodarowane, a wzdłuż nich powstały liczne centra sportów wodnych oraz hotele o rożnych standardach.

Dla zainteresowanych zobaczeniem malowniczego wybrzeża polecamy oferty na wczasy w Chorwacji
House Jadranka

House Jadranka

Cena za 1 osobę:
1 749 zł
Sprawdź przed wyjazdem pogodę i temperatury w innych regionach Chorwacji.


Okazje Last Minute: Wybrzeże Kvarnerskie

Miran (Pirovac)

Miran (Pirovac)
7 dni 01.10 - 08.10 inne terminy Berlin Tegel BB - Śniadania Exim Tours
2 258 zł / 2 os.
1 129 zł / 1 os.
1 249 zł / 1 os. - 10 %

Zaton Holiday Resort - Apartments

Zaton Holiday Resort - Apartments
7 dni 24.09 - 01.10 inne terminy Berlin Tegel RO - Bez wyżywienia Exim Tours
2 378 zł / 2 os.
1 189 zł / 1 os.

La Luna Island Hotel

La Luna Island Hotel
7 dni 01.10 - 08.10 inne terminy Berlin Tegel BB - Śniadania Exim Tours
2 438 zł / 2 os.
1 219 zł / 1 os.

Chorwacja na skróty

Miejsca: