Archangelos - Przewodnik

<a href="https://www.travelplanet.pl/wakacje/grecja/rodos/archangelos/" target="_blank"><strong>Archangelos</strong></a> to duża wieś w głębi wyspy, rozłożona w cieniu mocno dziś zniszczonego zamku. Na plażę prowadzi stroma droga, biegnąca na wschód od miejscowości. Plaża <strong>Stegnáa</strong> jest kolejną na południe od <a href="https://www.travelplanet.pl/wakacje/grecja/rodos/" target="_blank">Rodos</a> po <a href="https://www.travelplanet.pl/wakacje/grecja/rodos/kolymbia/" target="_blank">Kolymbii</a>, <a href="https://www.travelplanet.pl/wakacje/grecja/rodos/ladiko/" target="_blank">Ladiko</a> i Thermes Kallithéas i jest to żwirowaty pas wybrzeża, otoczony letnimi domami miejscowych i pensjonatami dla turystów.

Pogoda w Archangelos

Dzisiaj, 23.5 25°C
Archangelos to duża wieś w głębi wyspy, rozłożona w cieniu mocno dziś zniszczonego zamku. Na plażę prowadzi stroma droga, biegnąca na wschód od miejscowości. Plaża Stegnáa jest kolejną na południe od Rodos po Kolymbii, Ladiko i Thermes Kallithéas i jest to żwirowaty pas wybrzeża, otoczony letnimi domami miejscowych i pensjonatami dla turystów.

Dwie tawerny na Archangelos przyciągają głównie grecką klientelę. Chwilę samotności można jeszcze znaleźć w gąszczu uliczek pomiędzy główną drogą a cytadelą, niemniej jednak wieś przekształciła się już w ośrodek zorganizowanej turystyki z całym rynsztunkiem banków, tawern, małych centrów handlowych i sklepów z biżuterią.

Grecja na skróty

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY