Agios Georgios - Przewodnik

<a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/korfu/agios-georgios/" target="_blank"><strong>Agios Georgios</strong></a> lezy 6 km na pólnoc od <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/korfu/paleokastritsa/" target="_blank">Paleokastritsy</a>. Glówna atrakcja miejscowosci jest piaszczysta zatoka, cieszaca sie duza popularnoscia wsród turystów. Dziala tu duzy osrodek <strong>windsurfingu</strong>. Przy drodze do Agios Stefanos, w miejscowosci <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/korfu/arillas/" target="_blank"><strong>Arillas</strong></a>, wokól piaszczystej plazy rozwija sie powoli infrastruktura turystyczna.
Agios Georgios lezy 6 km na pólnoc od Paleokastritsy. Glówna atrakcja miejscowosci jest piaszczysta zatoka, cieszaca sie duza popularnoscia wsród turystów. Dziala tu duzy osrodek windsurfingu. Przy drodze do Agios Stefanos, w miejscowosci Arillas, wokól piaszczystej plazy rozwija sie powoli infrastruktura turystyczna.

Z okolicznych miejsc warto wybrac sie na wakacje w Agios Stefanos - najbardziej na pólnoc wysunieta miejscowosc wypoczynkowa zachodniego wybrzeza. Jest to typowy spokojny kurort, do którego zjezdzaja cale rodziny. Mozna sobie tu urzadzic zaciszna baze i wyruszac z niej na zwiedzanie pólnocno-zachodnich rejonów Kerkiry oraz widocznych na horyzoncie wysp Diapondia.
Liberty Studios

Liberty Studios

Cena za 1 osobę:
989 zł

Okazje Last Minute: Agios Georgios

7 dni 11.10 - 18.10 Inne terminy Poznań RO - Bez wyżywienia Exim Tours
999 zł/os.
cena za 2 os.: 1 998 zł
7 dni 11.10 - 18.10 Inne terminy Poznań RO - Bez wyżywienia Exim Tours
999 zł/os.
cena za 2 os.: 1 998 zł
7 dni 24.09 - 01.10 Inne terminy Warszawa - Modlin RO - Bez wyżywienia Exim Tours
999 zł/os.
cena za 2 os.: 1 998 zł
7 dni 03.09 - 10.09 Inne terminy Warszawa - Modlin RO - Bez wyżywienia Yobboo
1 049 zł/os.
cena za 2 os.: 2 098 zł

Grecja na skróty

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY