Acharavi - Przewodnik

Za przyladkiem Agias Ekaterinis rozciaga sie laguna Andinioti, mniejsza niz Korissia na Kea, ale i tak zapewniajaca wspaniale warunki zycia dla ptactwa i roslinnosci.<strong> Acharavi</strong> to miejscowosc polozona bardziej na zachód, przy glównej drodze wzdluz wybrzeza. Szeroka glówna ulica sprawia, ze na pierwszy rzut oka wyglada ona jak amerykanska osada. W spokojnej, usytuowanej nieco z tylu wsi stare tawerny, bary i sklepy rozmieszczone sa na planie pólksiezyca.<br/> <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/grecja/korfu/acharavi/" target="_blank">Na wakacje do Acharavi</a> przybywaja plazowicze szukajacy sympatycznych, cichych miejsc, moga sie tu tez zatrzymac osoby pragnace wyjsc na góre <strong>Pandokrator</strong> mniej uczeszczanym szlakiem. Drogi biegnace do malych osad, np. do Martinos czy Lafki, ciagna sie dalej pod góre. Wybierajac sie na spacer z obrzezy Acharavi, juz po godzinie mozna sie znalezc w górnych partiach Pandokratora.
Za przyladkiem Agias Ekaterinis rozciaga sie laguna Andinioti, mniejsza niz Korissia na Kea, ale i tak zapewniajaca wspaniale warunki zycia dla ptactwa i roslinnosci. Acharavi to miejscowosc polozona bardziej na zachód, przy glównej drodze wzdluz wybrzeza. Szeroka glówna ulica sprawia, ze na pierwszy rzut oka wyglada ona jak amerykanska osada. W spokojnej, usytuowanej nieco z tylu wsi stare tawerny, bary i sklepy rozmieszczone sa na planie pólksiezyca.
Na wakacje do Acharavi przybywaja plazowicze szukajacy sympatycznych, cichych miejsc, moga sie tu tez zatrzymac osoby pragnace wyjsc na góre Pandokrator mniej uczeszczanym szlakiem. Drogi biegnace do malych osad, np. do Martinos czy Lafki, ciagna sie dalej pod góre. Wybierajac sie na spacer z obrzezy Acharavi, juz po godzinie mozna sie znalezc w górnych partiach Pandokratora.
Lefkimi

Lefkimi

Cena za 1 osobę:
921 zł

Okazje Last Minute: Acharavi

7 dni 18.07 - 25.07 Inne terminy Poznań RO - Bez wyżywienia Rainbow Dobry wybór

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Fantastyczną obsługę dbającą o zadowolenie gości
  • Kameralną i spokojną atmosferę
  • Pyszną, regionalną kuchnię
  • Położenie tuż przy piaszczystej plaży
2 405 zł/os.
947 zł/os.
cena za 2 os.: 1 895 zł
7 dni 15.10 - 22.10 Inne terminy Warszawa - Modlin RO - Bez wyżywienia Exim Tours
999 zł/os.
cena za 2 os.: 1 998 zł
7 dni 11.10 - 18.10 Inne terminy Poznań RO - Bez wyżywienia Exim Tours
999 zł/os.
cena za 2 os.: 1 998 zł
7 dni 24.09 - 01.10 Inne terminy Warszawa - Modlin RO - Bez wyżywienia Exim Tours
1 439 zł/os.
cena za 2 os.: 2 108 zł

Grecja na skróty

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY