Pomorie - Przewodnik

<a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/bulgaria/sloneczny-brzeg/pomorie/" target="_blank"><strong>Pomorie</strong></a> to jedna z mniej atrakcyjnych miejscowosci na bulgarskim wybrzezu Morza Czarnego. Centrum Pomoria jest calkiem przyjemne, a z racji stosunkowo niskich cen miasteczko stanowi swietna baze na wypady do <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/bulgaria/sloneczny-brzeg/burgas/" target="_blank">Burgas</a> lub <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/bulgaria/sloneczny-brzeg/nessebar/" target="_blank">Nesebyru</a>. Poza tym stworzono tu dobre warunki do uprawiania sportów wodnych.

Pogoda w Pomorie

Dzisiaj, 10.7 25°C
Pomorie to jedna z mniej atrakcyjnych miejscowosci na bulgarskim wybrzezu Morza Czarnego. Centrum Pomoria jest calkiem przyjemne, a z racji stosunkowo niskich cen miasteczko stanowi swietna baze na wypady do Burgas lub Nesebyru. Poza tym stworzono tu dobre warunki do uprawiania sportów wodnych.

W miescie wciaz jeszcze ostalo sie kilka wartych obejrzenia zabytków, jak chocby cyrkwa Sweta Bogorodica, usytuowana na terenie cienistego parku w centrum oraz monastyr Sweti Georgi. Prawdziwa perla starszej i ladniejszej czesci miasta, z widocznymi tu i ówdzie drewnianymi domami i brukowanymi uliczkami, jest sredniowieczna cerkiew Przemienienia Panskiego. Wielu bulgarskich turystów zamiast na plaze, kieruje sie prosto do hotelu Pomorie, gdzie z upodobaniem poddaje sie kapielom blotnym lub masazom terapeutycznym.
St. George (Pomorie)

St. George (Pomorie)

Cena za 1 osobę:
1 236 zł

Okazje Last Minute: Pomorie

7 dni 18.09 - 25.09 Inne terminy Katowice BB - Śniadania Coral Travel
1 614 zł/os.
cena za 2 os.: 3 228 zł
6 dni 07.09 - 13.09 Inne terminy Warszawa All Inclusive Yobboo
1 617 zł/os.
cena za 2 os.: 3 235 zł
7 dni 01.06 - 08.06 Inne terminy Katowice All Inclusive Rainbow
1 723 zł/os.
cena za 2 os.: 3 447 zł
6 dni 10.09 - 16.09 Inne terminy Katowice BB - Śniadania Yobboo Dobry wybór

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Położenie bezpośrednio przy szerokiej plaży
  • Liczne udogodnienia dla rodzin z dziećmi
  • Rewelacyjny standard zakwaterowania i obsługi
  • Pyszne i urozmaicone wyżywienie
1 757 zł/os.
cena za 2 os.: 3 514 zł

Bułgaria na skróty

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY