Pomorie - Przewodnik

<a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/bulgaria/sloneczny-brzeg/pomorie/" target="_blank"><strong>Pomorie</strong></a> to jedna z mniej atrakcyjnych miejscowosci na bulgarskim wybrzezu Morza Czarnego. Centrum Pomoria jest calkiem przyjemne, a z racji stosunkowo niskich cen miasteczko stanowi swietna baze na wypady do <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/bulgaria/sloneczny-brzeg/burgas/" target="_blank">Burgas</a> lub <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/bulgaria/sloneczny-brzeg/nessebar/" target="_blank">Nesebyru</a>. Poza tym stworzono tu dobre warunki do uprawiania sportów wodnych.

Pogoda w Pomorie

Dzisiaj, 14.12 14°C
Pomorie to jedna z mniej atrakcyjnych miejscowosci na bulgarskim wybrzezu Morza Czarnego. Centrum Pomoria jest calkiem przyjemne, a z racji stosunkowo niskich cen miasteczko stanowi swietna baze na wypady do Burgas lub Nesebyru. Poza tym stworzono tu dobre warunki do uprawiania sportów wodnych.

W miescie wciaz jeszcze ostalo sie kilka wartych obejrzenia zabytków, jak chocby cyrkwa Sweta Bogorodica, usytuowana na terenie cienistego parku w centrum oraz monastyr Sweti Georgi. Prawdziwa perla starszej i ladniejszej czesci miasta, z widocznymi tu i ówdzie drewnianymi domami i brukowanymi uliczkami, jest sredniowieczna cerkiew Przemienienia Panskiego. Wielu bulgarskich turystów zamiast na plaze, kieruje sie prosto do hotelu Pomorie, gdzie z upodobaniem poddaje sie kapielom blotnym lub masazom terapeutycznym.
Sunset Resort

Sunset Resort

Cena za 1 osobę:
1 162 zł

Okazje Last Minute: Pomorie

7 dni 09.05 - 16.05 Inne terminy Katowice All Inclusive TUI
1 463 zł/os.
cena za 2 os.: 2 926 zł
7 dni 25.04 - 02.05 Inne terminy Katowice All Inclusive TUI Dobry wybór

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Nowoczesne i przestronne pokoje
  • Bezpośrednie położenie przy plaży
  • Strefę basenową dla dorosłych
  • 3 restauracje à la carte
1 724 zł/os.
cena za 2 os.: 3 448 zł
7 dni 13.09 - 20.09 Inne terminy Katowice All Inclusive Sun & Fun
1 750 zł/os.
cena za 2 os.: 3 500 zł
7 dni 11.09 - 18.09 Inne terminy Rzeszów BB - Śniadania Coral Travel
1 802 zł/os.
cena za 2 os.: 3 605 zł

Bułgaria na skróty