Playa de Taurito - Przewodnik

<a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/hiszpania/gran-canaria/playa-de-taurito/" target="_blank"><strong>Playa de Taurito</strong></a> stanowi część stłoczonego szeregu kąpielisk ciągnących się od Puerto Rico na zachód wybrzeża, stanowiący jeden sznur białych betonowych budowli nad brzegiem morza, zaludnianych przez kolejne turnusy rodzin z dziećmi.<br/> Turystycznej sztampie oparła się mała osada rybacka obok portu w <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/hiszpania/gran-canaria/arguineguin/" target="_blank"><strong>Arguineguin</strong></a>, ale jest to miejsce szare, bez przyzwoitej plaży. Może tam przyciągać jedynie dobra, niedroga i bezpretensjonalna restauracja z owocami morza, należąca do Cofradía de Pescadores, rybackiej spółdzielni działającej w porcie.

Pogoda w Playa de Taurito

Dzisiaj, 18.6 22°C
Playa de Taurito stanowi część stłoczonego szeregu kąpielisk ciągnących się od Puerto Rico na zachód wybrzeża, stanowiący jeden sznur białych betonowych budowli nad brzegiem morza, zaludnianych przez kolejne turnusy rodzin z dziećmi.
Turystycznej sztampie oparła się mała osada rybacka obok portu w Arguineguin, ale jest to miejsce szare, bez przyzwoitej plaży. Może tam przyciągać jedynie dobra, niedroga i bezpretensjonalna restauracja z owocami morza, należąca do Cofradía de Pescadores, rybackiej spółdzielni działającej w porcie.

Dawne miasteczko rybackie - Puerto Rico - chowa się za szeregami apartamentów, które oszpeciły piękny krajobraz dzikiego, klifowego wybrzeża. Nawet plaże w tych rozległych kąpieliskach bez wyrazu nie są specjalnie ładne, choć oczywiście kwitną tu wszędzie rodzinne wczasy z całym niezbędnym zapleczem plażowych parasoli, snack barów, oszklonych werand i sportów wodnych (za osobną opłatą). Sekretem jest morze, w którym nie sposób utonąć, o tafli gładkiej jak w stawie o poranku.
Corona Roja

Corona Roja

Cena za 1 osobę:
1 799 zł

Okazje Last Minute: Playa de Taurito

Tisalaya Park

Tisalaya Park 4.6
7 dni 09.12 - 16.12 inne terminy Berlin RO - Bez wyżywienia Exim Tours
2 538 zł / 2 os.
1 269 zł / 1 os.

Corona Blanca Apartments

Corona Blanca Apartments
7 dni 25.11 - 02.12 inne terminy Berlin RO - Bez wyżywienia Exim Tours
2 778 zł / 2 os.
2 119 zł / 1 os.

Parque Bali

Parque Bali 3.8
7 dni 09.12 - 16.12 inne terminy Berlin RO - Bez wyżywienia Exim Tours
2 788 zł / 2 os.
2 169 zł / 1 os.

Las Faluas

Las Faluas
7 dni 09.12 - 16.12 inne terminy Berlin RO - Bez wyżywienia Exim Tours
2 918 zł / 2 os.
1 459 zł / 1 os.

Hiszpania na skróty