Nine Muses Ocena: 3/5 Grecja, Kythira, Agia Pelagia
František K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2023
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2023
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
František K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2023
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2023
Vladimír Č.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Przyjazny personel, niezbyt szybki jak na czeskie standardy, ale pewna swoboda pozwala wczasowiczom zrozumieć, że wakacje to nie wyścig oceniany na sekundy, centymetry czy punkty, ale przede wszystkim odpoczynek i relaks. Wspaniale, że pensjonat dysponuje własną plażą i zestawami plażowymi, za które opłata jest naliczana według zużycia w barze na plaży. Szkoda, że z powodu małego zainteresowania nie udało się zorganizować wycieczki autobusowej po zabytkach wyspy.
Przyjazny personel, niezbyt szybki jak na czeskie standardy, ale pewna swoboda pozwala wczasowiczom zrozumieć, że wakacje to nie wyścig oceniany na sekundy, centymetry czy punkty, ale przede wszystkim odpoczynek i relaks. Wspaniale, że pensjonat dysponuje własną plażą i zestawami plażowymi, za które opłata jest naliczana według zużycia w barze na plaży. Szkoda, że z powodu małego zainteresowania nie udało się zorganizować wycieczki autobusowej po zabytkach wyspy.
Plaża jest piaszczysta i pokryta kamykami, dno morskie jest piaszczyste i płytkie, łagodnie opadające na znacznym odcinku.
WyżywienieZapłaciliśmy za śniadanie, wybór był skromny, ale wystarczający. Spodziewałem się większego wyboru lokalnych wypieków oraz wędlin i serów. Na lekki lunch skorzystaliśmy z oferty baru na plaży (sałatki, kanapki itp.), a na kolację udaliśmy się do pobliskiej restauracji Akrogiali, której kuchnia z powodzeniem oferowała szeroki wybór dań kuchni greckiej. Podczas indywidualnej wycieczki do Myriny zjedliśmy dobry lunch w restauracji O Platanos. Mniejszy wybór restauracji w okolicy wynikał z kończącego się sezonu wakacyjnego.
ZakwaterowanieWyposażenie pokoju skromne, ale wystarczające, dobrym pomysłem byłoby wyposażenie kabiny prysznicowej w zasłonę.
UsługiDyrektor pensjonatu chętnie zamówił nam taksówkę na wyjazd do Myriny. Nie korzystaliśmy z innych usług hotelowych. Pościel zmieniano dwa razy w tygodniu. Przykrym faktem było to, że pojemniki ze zużytym papierem toaletowym nie były codziennie wyjmowane, ale dzięki dobrej wentylacji toalety i szczelnym klapom, nie stanowiło to przeszkody nie do pokonania.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Alena K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
Jak zwykle wszystko jest idealne.
Jak zwykle wszystko jest idealne.
Ján M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
Czuliśmy się świetnie, pogoda była piękna, gdyby tylko nie minęła tak szybko.
Czuliśmy się świetnie, pogoda była piękna, gdyby tylko nie minęła tak szybko.
Plaża znajdowała się około 100-150 metrów od hotelu, a do morza można było dojść pieszo w 5 minut. Plaża była przyjemna, na każdym rogu znajdował się bar, a leżaki były dostępne tylko za dodatkową opłatą. Bezpośrednio na plaży można było grać w siatkówkę i korzystać z różnych atrakcji wodnych. Plaża miała około 3 km długości, więc na pewno znajdziesz miejsce dla siebie.
WyżywienieW obiekcie nie mieliśmy żadnych posiłków, śniadania i drugie posiłki jedliśmy w sklepach spożywczych, które były łatwo dostępne dla wszystkich, a w restauracjach jedliśmy jeden lub dwa posiłki dziennie. Za każdym razem odwiedzaliśmy coś innego i próbowaliśmy innych owoców morza. Ośmiornica była bardzo mała, jak na tę cenę. Ale poza tym wszystko było pyszne.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było warte swojej ceny. Myślę jednak, że było przytulnie, bez luksusów, ale mieliśmy wszystko, czego potrzebowaliśmy. Klimatyzacja była dostępna tylko za dodatkową opłatą, a jak na mój gust materace na łóżkach były bardzo miękkie. Ale to kwestia subiektywna, komuś innemu może się spodobać.
UsługiJak już pisałem, nocleg był wart swojej ceny. Przed hotelem znajdowało się miejsce do grillowania, a dla gości dostępny był basen z leżakami. Pokoje miały klimatyzację tylko za dodatkową opłatą, ale poza tym były przyjemne. Codziennie wynoszono śmieci, odkurzano, myto podłogę, a kiedy potrzebowaliśmy pomocy, personel był bardzo pomocny. Nie mieliśmy żadnych złych doświadczeń.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Zuzana K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
To, co nam obiecano, zostało spełnione w 120%.
To, co nam obiecano, zostało spełnione w 120%.
Plaża ok. 100 m od obiektu. plaża utrzymana, czysta, możliwość siedzenia w formie bufetu. Woda przezroczysta i czysta. Leżaki dostępne w odległości ok. 350 m od hotelu, nie musieliśmy z nich korzystać.
WyżywienieNie mieliśmy jedzenia. W promieniu kilku metrów min. 5 restauracji z dużym wyborem dań.
ZakwaterowaniePokoje czyste. Aneks kuchenny był czysty, skromniej wyposażony, ale miał wszystko, czego potrzebowaliśmy.
UsługiKażdemu z nas zaproponowano sprzątanie, od nas zależało jak często korzystaliśmy z usługi. Kilka metrów od pokoju ładny i czysty basen z leżakami i zadaszonym tarasem. Do dyspozycji Gości jest kolejny zadaszony taras z grillem, zlewem kuchennym i częścią wypoczynkową.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo przyjemne wakacje. Podobał nam się Karpathos.
Bardzo przyjemne wakacje. Podobał nam się Karpathos.
Šárka Brožová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Świetne dla windsurferów, plaża tuż przed hotelem
Świetne dla windsurferów, plaża tuż przed hotelem
Świetny dostęp do plaży. Plaża czysta i zadbana.
WyżywienieRóżnorodny wybór, bardzo smaczne potrawy.
ZakwaterowanieBardzo ładne, tylko wydawałoby mi się lepsze, gdyby na przykład korzystanie z lodówki lub możliwość klimatyzacji były od razu doliczone do ceny za zakwaterowanie. Dopłacanie za te rzeczy na miejscu niepotrzebnie obniża ogólne wrażenie.
UsługiBardzo dobre
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 4 999 zł za os.
Tibor Béláné F.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Bardzo łatwy dostęp. Czystość wszędzie.
WyżywienieUrozmaicone śniadania i kolacje
ZakwaterowanieHotel ma wspaniałą lokalizację. Widok na zatokę jest przepiękny. Czystość wszędzie.
UsługiCzystość i porządek wszędzie. Obsługa pomocna i uśmiechnięta. Bar w pełni zaopatrzony.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Andrea H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Cudowne wakacje, piękne morze, czysty hotel
Cudowne wakacje, piękne morze, czysty hotel
Niesamowite, pełne zadowolenie
WyżywienieDuży wybór, czasami coś z poprzednich dni, ale poza tym świetna obsługa i duży wybór
UsługiWszystko jest w porządku
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 1 764 zł za os.
Milan B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2024
od 2 218 zł za os.
László O.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2025
Bardzo dobry
Bardzo dobry
Bajka
WyżywienieSamowystarczalność
ZakwaterowanieSuper
UsługiDoskonały
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Suzanne Mária K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2025
Wszystko było wspaniale ????
Wszystko było wspaniale ????
Byli bardzo mili i pomocni!????
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 401 zł za os.
Sylvia K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Byliśmy bardzo zadowoleni z naszych wakacji, świetny stosunek jakości do ceny, podobał nam się hotel i otoczenie.
Byliśmy bardzo zadowoleni z naszych wakacji, świetny stosunek jakości do ceny, podobał nam się hotel i otoczenie.
idealne dla dzieci, stopniowe wejście, czyste, dużo leżaków
Wyżywienieskromniejsze all inclusive, ale zawsze wybieraliśmy. dużo półproduktów, ale byliśmy pod koniec sezonu.
Zakwaterowaniejedynym minusem była naprawdę zimna woda w obu basenach (koniec września)
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
JOLANA ŠEBKOVÁ
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Niesamowity, nowszy hotel nad morzem. Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń, zdjęcia i opisy w ofercie były realistyczne. Zakwaterowanie, jedzenie, personel, plaża, morze, wycieczka – wszystko było bardzo satysfakcjonujące. Na pogodę nie mamy wpływu – pod koniec września było chłodniej i pochmurno. Cieszę się, że nie mogę niczego skrytykować :-).
Niesamowity, nowszy hotel nad morzem. Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń, zdjęcia i opisy w ofercie były realistyczne. Zakwaterowanie, jedzenie, personel, plaża, morze, wycieczka – wszystko było bardzo satysfakcjonujące. Na pogodę nie mamy wpływu – pod koniec września było chłodniej i pochmurno. Cieszę się, że nie mogę niczego skrytykować :-).
sprzątane codziennie, leżaki dostępne w 2 wariantach
WyżywienieRóżnorodność nam odpowiadała: dużo mięsa, ryb, warzyw, owoców, ciast i słodyczy.
ZakwaterowanieZatrzymałyśmy się we 3 kobiety w pokoju rodzinnym. Pokój był czysty, przestronny, sprzątany codziennie, z dużym balkonem.
UsługiCzysto, miła obsługa.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 3 829 zł za os.
Judit K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2024
Wszystko było świetne.
Wszystko było świetne.
Judit K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2024
Byliśmy zadowoleni ze wszystkiego, mogę tylko polecić.
Byliśmy zadowoleni ze wszystkiego, mogę tylko polecić.
od 2 269 zł za os.
Jindřich O.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
Wszystko poszło gładko. Szczególne pochwały należą się delegatce, która wspaniale zaopiekowała się każdym z nas. Podczas transferu z lotniska natychmiast zaczęła udzielać informacji o tym, dokąd i jak długo będziemy lecieć, o możliwościach i zwyczajach panujących na Krecie, a także podała aktualną prognozę pogody. Przed wylotem towarzyszyła nam również i pomogła w orientacji na lotnisku.
Wszystko poszło gładko. Szczególne pochwały należą się delegatce, która wspaniale zaopiekowała się każdym z nas. Podczas transferu z lotniska natychmiast zaczęła udzielać informacji o tym, dokąd i jak długo będziemy lecieć, o możliwościach i zwyczajach panujących na Krecie, a także podała aktualną prognozę pogody. Przed wylotem towarzyszyła nam również i pomogła w orientacji na lotnisku.
Do piaszczystej plaży można łatwo dotrzeć pieszo, około 200 m od hotelu. Stopniowe wejście do wody. Wyjątkową atrakcją jest ujście rzeki do morza. Punkt gastronomiczny.
WyżywienieDoskonałe, urozmaicone.
ZakwaterowanieCzystość, spokój.
UsługiBezpłatna klimatyzacja. Niski podatek turystyczny. Na życzenie oferujemy wynajem samochodu w atrakcyjnej cenie od przyjaznej i uczciwej firmy. Basen.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Michal S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
Typowe greckie wyspy, wyjeżdżamy jutro i przeprowadzamy się następnego dnia. Byliśmy podekscytowani. Niesamowite otoczenie, plaża, przejażdżki skuterami, pobliskie miasteczko Agios Nikolaos.
Typowe greckie wyspy, wyjeżdżamy jutro i przeprowadzamy się następnego dnia. Byliśmy podekscytowani. Niesamowite otoczenie, plaża, przejażdżki skuterami, pobliskie miasteczko Agios Nikolaos.
Będąc na greckich wyspach, wypożyczamy skuter i zwiedzamy wszystkie plaże. Plaża Almyros, do której można dojść w 5 minut, jest niesamowita. Zasilana jest przez strumień z krystalicznie czystą wodą, która jest dość zimna. Dla tych, którzy chcą się ochłodzić, jest opcja. Uczyliśmy małe dzieci pływania w lodowatym strumieniu. Po jednodniowej wycieczce zawsze wracaliśmy na tę plażę. Bufet na plaży jest przystępny cenowo jak na słowackie standardy. To, co lubimy w Grecji, to brak wymuszeń. Półlitrowa butelka wody kosztuje 70 centów, hamburgery i podobne szybkie przekąski za kilka euro, około 6-7. Trzeba zapłacić dodatkowo, zwłaszcza za słodzone napoje, colę, fantę itp. Jeśli chodzi o inne plaże, należy wziąć pod uwagę orientację tej części wyspy względem stron świata. Gdy wieje, fale są wszędzie takie same. Na niektórych plażach unosi się mnóstwo plastikowych śmieci. Najbardziej podobały nam się te plaże: zatoka Istron (plaża Pilos), plaża Stausa i plaża Vai. Plaża Vai jest oddalona o około 90 km, a w szczycie sezonu trzeba zarezerwować lunch z wyprzedzeniem, inaczej trzeba będzie poczekać.
WyżywienieWybór jedzenia jest skromniejszy, ale doskonały. Codziennie jedliśmy pysznie. Nie mamy na co narzekać. Jak napisano w wielu recenzjach, gotują tu naprawdę dobrze.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było dobre. Jak wszędzie w Grecji, papieru toaletowego nie wolno wrzucać do toalety, tylko do kosza. Pokoje są czyste, nie śmierdzą, mają klimatyzację, są mniejsze, ale wystarczające. Pokoje są sprzątane dość często przez miłego właściciela hotelu, który narzekał nam, że nie ma personelu – sektor gastronomiczny również ma problemy na Krecie. Prysznic w łazience miał słaby odpływ, więc trzeba było wycierać wodę do odpływu. Niestety ściany naszego pokoju były z płyt gipsowo-kartonowych, więc nie trzeba było ustawiać budzika na śniadanie, trzaskanie drzwiami na korytarzu było dość słyszalne. Poza jednym przypadkiem (piątego dnia) nie mieliśmy problemów z sąsiadami – raz chcieli porozmawiać o małżeństwie o drugiej w nocy i było to dość słyszalne. Ogólnie rzecz biorąc, byliśmy zadowoleni z zakwaterowania.
UsługiBasen, którego nie wypróbowaliśmy. Nie jesteśmy typem basenowym, więc nie mam nic do zarzucenia. Inni goście pływali, więc chyba wszystko było w porządku. Pokoje klimatyzowane. Klimatyzacja działała bez zarzutu. Telewizor. Jedyne, co rozumieliśmy, to wiadomości BBC. Wszystkie inne kanały są po grecku.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Istvánné S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Plaża znajduje się 3 minuty od obiektu. Plaża jest zadbana.
WyżywienieChcieliśmy sami przygotowywać posiłki, ale restauracja jest pierwszorzędna.
ZakwaterowanieZakwaterowanie jest czyste i schludne. Personel jest niezwykle miły. Przywitali nas w apartamencie wieloma miłymi prezentami.
UsługiByło dobrze.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Zsuzsanna M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Michaela R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2024
To były pierwsze wakacje naszych synów nad morzem i wszystkim bardzo się podobało. Kreta to piękna wyspa, zdecydowanie polecam wynajęcie samochodu. Mieliśmy go przez 7 dni i zwiedziliśmy wiele niesamowitych miejsc, takich jak wąwóz Preveli z gajem palmowym i piękną plażą, wąwóz Kourtaliotiko z wodospadami, miasto Rethymno, które wieczorem ma cudowną atmosferę, Frangokastelo, plaże Damnoni, Souda, Ammoudi, Schinaria, Triopetra, Paliochora i Elafonisi - ale jest tam zazwyczaj przepełniona. Przyjechaliśmy tam wczesnym wieczorem i zachód słońca był niezapomniany. Nie mogło też zabraknąć miasteczka Matala, gdzie do dziś tchnie hippisowski klimat. Warto zatrzymać się także nad jeziorem Kournas.
To były pierwsze wakacje naszych synów nad morzem i wszystkim bardzo się podobało. Kreta to piękna wyspa, zdecydowanie polecam wynajęcie samochodu. Mieliśmy go przez 7 dni i zwiedziliśmy wiele niesamowitych miejsc, takich jak wąwóz Preveli z gajem palmowym i piękną plażą, wąwóz Kourtaliotiko z wodospadami, miasto Rethymno, które wieczorem ma cudowną atmosferę, Frangokastelo, plaże Damnoni, Souda, Ammoudi, Schinaria, Triopetra, Paliochora i Elafonisi - ale jest tam zazwyczaj przepełniona. Przyjechaliśmy tam wczesnym wieczorem i zachód słońca był niezapomniany. Nie mogło też zabraknąć miasteczka Matala, gdzie do dziś tchnie hippisowski klimat. Warto zatrzymać się także nad jeziorem Kournas.
Plaża w Plakias jest bardzo ładna, morze czyste, ale często wieje silny wiatr, więc trzeba to wziąć pod uwagę. Znajdziesz tu także miejsca odpowiednie do snorkelingu.
WyżywienieJedliśmy w tawernach, więc nie możemy oceniać. Wiemy jednak, że goście udali się na śniadanie do tawerny KYMA.
ZakwaterowanieMieszkaliśmy w apartamencie rodzinnym i było po prostu w porządku. Mają bardzo miłą i pomocną sprzątaczkę :-) Cena z pewnością adekwatna do usług. Chcieliśmy objechać wyspę, więc wybraliśmy skromniejsze noclegi.
UsługiCodziennie przynoszone kosze, co kilka dni wymiana ręczników i pościeli oraz sprzątanie w połowie pobytu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Lenka C.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2023
Zakwaterowanie było zgodne z oczekiwaniami, delegat był bardzo gościnny i pomocny.
Zakwaterowanie było zgodne z oczekiwaniami, delegat był bardzo gościnny i pomocny.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2025
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2025
Edytowana zgodnie z Regulaminem
Ogólnie w porządku, ale było kilka problemów z Biuro ***, o których chciałbym wspomnieć. 1. *** zorganizowało wyjazd tak, że lot powrotny był zaplanowany na godz. 18:30, podczas gdy wymeldowanie z hotelu jest najpóźniej w południe. W moim rozumowaniu organizacji wyjazdu "po-ludzku", turysta nie powinien być stawiany w absurdalnej sytuacji, w której musi albo wymeldować się w południe i siedzieć przez kilka godzin na walizkach bez dostępu do prywatnej toalety i prysznica, albo dopłacić 40 eur za przedłużenie doby hotelowej... Dlatego nie polecam ***, nie rozumiem jak można tak beznadziejnie organizować pobyt osobie, od której agencja pobiera prowizję. 2. Przewoźnik EnterAir opóźnił lot powrotny o prawie 2h z powodu usterki technicznej, w wyniku czego pasażerów trzymano na pokładzie przez cały ten czas w duchocie (na zewnątrz temperatura powietrza była ponad +30°C), bez dostępu do wody pitnej, którą przecież powinni zapewnić w tej sytuacji, i to za darmo, bo to przewoźnik zawinił. Napisałem w tej sprawie do ***, jednak umyli rączki, twierdząc że oni nie mają możliwości skontaktowania się z przewoźnikiem (co jest raczej ściemą, bo nie wyobrażam sobie, by biuro nie mogło się kontaktować z własnym partnerem), doradzili pretensje zgłaszać bezpośrednio do EnterAir. Nasuwa się pytanie - po co mi biuro, które nic nie może i za nic nie odpowiada? Nonsens!
Ogólnie w porządku, ale było kilka problemów z Biuro ***, o których chciałbym wspomnieć. 1. *** zorganizowało wyjazd tak, że lot powrotny był zaplanowany na godz. 18:30, podczas gdy wymeldowanie z hotelu jest najpóźniej w południe. W moim rozumowaniu organizacji wyjazdu "po-ludzku", turysta nie powinien być stawiany w absurdalnej sytuacji, w której musi albo wymeldować się w południe i siedzieć przez kilka godzin na walizkach bez dostępu do prywatnej toalety i prysznica, albo dopłacić 40 eur za przedłużenie doby hotelowej... Dlatego nie polecam ***, nie rozumiem jak można tak beznadziejnie organizować pobyt osobie, od której agencja pobiera prowizję. 2. Przewoźnik EnterAir opóźnił lot powrotny o prawie 2h z powodu usterki technicznej, w wyniku czego pasażerów trzymano na pokładzie przez cały ten czas w duchocie (na zewnątrz temperatura powietrza była ponad +30°C), bez dostępu do wody pitnej, którą przecież powinni zapewnić w tej sytuacji, i to za darmo, bo to przewoźnik zawinił. Napisałem w tej sprawie do ***, jednak umyli rączki, twierdząc że oni nie mają możliwości skontaktowania się z przewoźnikiem (co jest raczej ściemą, bo nie wyobrażam sobie, by biuro nie mogło się kontaktować z własnym partnerem), doradzili pretensje zgłaszać bezpośrednio do EnterAir. Nasuwa się pytanie - po co mi biuro, które nic nie może i za nic nie odpowiada? Nonsens!
Plaża jest dobrze utrzymana, bez zarzutu.
Opinia edytowana z powodu niezgodności z Regulaminem.
Śniadania były w porządku
ZakwaterowanieDo noclegu nie mam zarzutów, no może poza tym, że do talerzy, kubków i sztućców mogliby dorzucić płyn do zmywania naczyń i gąbkę, a także zapewnić mydło do rąk, a nie tylko żel+szampon 2w1.
UsługiWłaścicielka Dimitra bardzo sympatyczna i pomocna. Szkoda, że przyhotelowy bar/bufet zamykany jest bardzo wcześnie, krótko po godz. 17 już nieczynne. Było to trochę uciążliwe, szczególnie, że w pobliżu nie ma sklepu, gdzie można by było kupić choćby wodę. Ewentualnie zakupu można dokonać w partnerskiej restauracji naprzeciwko, ale tam kasują potrójną cenę za wodę, więc trochę słabo.
Eva V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2026
Bardzo piękne, ciche miejsce
Bardzo piękne, ciche miejsce
Wszystko w porządku, piękny piasek
WyżywienieJedliśmy indywidualnie
ZakwaterowanieSuper, właściciele są mili, robią wszystko co w ich mocy dla gości, sprzątanie jest w porządku
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Martina M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Wszystko było doskonałe, byliśmy zadowoleni przez cały pobyt aż do końca, delegatka zignorowała nas na lotnisku, powiedziała, że do nas oddzwoni, ale niestety zniknęła, a nasza mała córka spóźniła się na samolot, nie chcieli nas odprawić, ale ostatecznie wszystko poszło dobrze, chociaż byliśmy zdenerwowani.
Wszystko było doskonałe, byliśmy zadowoleni przez cały pobyt aż do końca, delegatka zignorowała nas na lotnisku, powiedziała, że do nas oddzwoni, ale niestety zniknęła, a nasza mała córka spóźniła się na samolot, nie chcieli nas odprawić, ale ostatecznie wszystko poszło dobrze, chociaż byliśmy zdenerwowani.
Niesamowity
WyżywienieWystarczający
ZakwaterowanieSuper
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate