Golden Sands Ocena: 4/5 Grecja, Chios
Darek R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Piękny hotel, piękny hotelowy basen, świetny dostęp do morza, piaszczysta plaża, spokojna okolica, kilka tawern
Piękny hotel, piękny hotelowy basen, świetny dostęp do morza, piaszczysta plaża, spokojna okolica, kilka tawern
Dojście naprzeciwko hotelu z obu stron basenu hotelowego, mniejszego ale wystarczającego, piaszczystego ale nie utrzymanego, kto przyniósł coś od gości albo wyrzucił śmieci na ziemię albo zostawił je na stole pod parasolem, wszyscy automatycznie wrzucają niedopałki piasek i zakopuje je. Plaża nie jest sprzątana. Przed użyciem posprzątałem nasze mieszkanie tak bardzo, jak to możliwe i wszystko było w porządku.
WyżywienieZjedliśmy jedynie śniadanie z możliwością wykupienia obiadu, z czego nie skorzystaliśmy. Śniadania były obfite i choć codziennie takie same, to i tak było w czym wybierać. Ciasta, owoce, warzywa, salami, wędliny, jajka na kilka sposobów, kawa (3 ekspresy), herbata, soki, płatki zbożowe, słodkie wypieki.
ZakwaterowaniePokój nr 304 z widokiem na morze, przestronny pokój dla 3 osób, wystarczająca ilość wieszaków w szafie, może zasłonę w łazience w kąciku prysznicowym warto wymienić na drzwi prysznicowe, bo za każdym razem, gdy bierzemy prysznic, zasłona przylega do ciała co jest nieprzyjemne... ,w pokoju siatki na owady, taras, wszystko OK.
UsługiNie korzystaliśmy, może po prostu brakowało wagi do bagażu przed wylotem (lot na Chios jest ograniczony do 15 kg/os.)
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Lucie N.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Duża satysfakcja. Hotel polecam, dobre zakwaterowanie i wyżywienie. Leży bezpośrednio przy plaży. Jedyną drobną uwagą jest to, że hotel nie powinien pobierać opłat za leżaki na plaży, na którą i tak chodzą tylko goście ich hotelu, a nikt nie dba o piasek - czystość. Polecam wypożyczyć skuter (ewentualnie samochód) i zwiedzić wyspę. Samochód wypożyczony przez delegata od 35 euro, skuter około 15 euro. Na południu wyspy znajdziecie malownicze, oryginalne wioski (Mesta, Pirgi i inne), plażę z kamieniami lawowymi, jaskinię z naciekami i inne atrakcje. Wyspa jest interesująca tym, że przyjeżdża tu bardzo mało turystów, prawie ich nie spotkacie. W związku z tym nie znajdziecie tu typowych promenad z sklepikami dla turystów i podobnych rzeczy, żadnych tłumów ludzi. Jest tu duży spokój. Jedynym miejscem, gdzie jest trochę więcej życia, jest stolica Chios – oddalona od hotelu o około 7 km, do której można dojechać również autobusem. W Karfas są tylko dwa małe sklepiki, gdzie można kupić napoje lub podstawowe artykuły.
Duża satysfakcja. Hotel polecam, dobre zakwaterowanie i wyżywienie. Leży bezpośrednio przy plaży. Jedyną drobną uwagą jest to, że hotel nie powinien pobierać opłat za leżaki na plaży, na którą i tak chodzą tylko goście ich hotelu, a nikt nie dba o piasek - czystość. Polecam wypożyczyć skuter (ewentualnie samochód) i zwiedzić wyspę. Samochód wypożyczony przez delegata od 35 euro, skuter około 15 euro. Na południu wyspy znajdziecie malownicze, oryginalne wioski (Mesta, Pirgi i inne), plażę z kamieniami lawowymi, jaskinię z naciekami i inne atrakcje. Wyspa jest interesująca tym, że przyjeżdża tu bardzo mało turystów, prawie ich nie spotkacie. W związku z tym nie znajdziecie tu typowych promenad z sklepikami dla turystów i podobnych rzeczy, żadnych tłumów ludzi. Jest tu duży spokój. Jedynym miejscem, gdzie jest trochę więcej życia, jest stolica Chios – oddalona od hotelu o około 7 km, do której można dojechać również autobusem. W Karfas są tylko dwa małe sklepiki, gdzie można kupić napoje lub podstawowe artykuły.
Hotel znajduje się bezpośrednio przy plaży, z ogrodu przed hotelem wchodzi się prosto na plażę. Jest tam około 30 zestawów - parasol i 2 leżaki, za które pobierają opłatę 7 euro za dzień. Woda jest bardzo czysta, piasek bardzo przyjemny. Wejście do wody jest bardzo łagodne, odpowiednie także dla małych dzieci. Ze względu na to, że leżaki są płatne, mogą przynajmniej od czasu do czasu posprzątać plażę. Na plaży jest mało ludzi, we wrześniu zajęta była maksymalnie połowa leżaków.
WyżywieniePółwyżywienie - bardzo smaczne jedzenie, duży wybór. Raz w tygodniu wieczór rybny, podczas którego na kolację serwowane są różne owoce morza oraz pieczone, grillowane ryby. Napoje do kolacji nie są w cenie i są dość drogie. Piwo 5 euro, 1/2 l wina 8 euro i nie jest ono wysokiej jakości.
ZakwaterowanieZakwaterowanie bardzo wysokiej jakości, pokój z widokiem na morze jest fantastyczny. Jeśli biuro podróży oferuje widok na morze za dopłatą, warto ją zapłacić. Wschód słońca nad morzem można oglądać bezpośrednio z pokoju.
Codziennie sprzątanie pokoju, w tym wymiana ręczników.
W pokoju minibar i sejf za opłatą.
Zadowolenie. Personel bardzo uprzejmy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 4 219 zł za os.












