Mely (Kapsali) Ocena: 3/5 Grecja, Kythira, Kapsáli
Stanislav B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Absolutnie niesamowite
Absolutnie niesamowite
Jaromír M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2023
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Stanislav B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Absolutnie niesamowite
Absolutnie niesamowite
Jaromír M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2023
František H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2024
Ładne i czyste studia i apartamenty w pięknym miejscu nad zatoką z czystą wodą w Kapsali. Wakacje przebiegły zgodnie z naszymi oczekiwaniami i na pewno chętnie tu wrócimy.
Ładne i czyste studia i apartamenty w pięknym miejscu nad zatoką z czystą wodą w Kapsali. Wakacje przebiegły zgodnie z naszymi oczekiwaniami i na pewno chętnie tu wrócimy.
piaszczysty żwirek, łatwe, stopniowane zejście do wody, czysta, błękitna woda, parasole i leżaki dostępne za opłatą, a nawet miejsce do własnego leżenia. W naszej kadencji połowa pusta
WyżywieniePosiłki są głównie przygotowywane we własnym zakresie, w dobrze wyposażonej kuchni. W okolicy mnóstwo tawern z dobrym greckim jedzeniem.
ZakwaterowanieStudia i apartamenty Afrodyty były dobrze wyposażone, regularne sprzątanie, zmiana pościeli i ręczników co 3 dni. Otoczenie budynku jest uporządkowane, właściciel starannie o nie dba.
Usługiusługi bez problemów
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Irena P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2024
Naprawdę podobały nam się wakacje.
Naprawdę podobały nam się wakacje.
Plaża znajdowała się w niewielkiej odległości od obiektu z dobrym dostępem do wody. Woda była pięknie czysta. Byliśmy bardzo zadowoleni.
WyżywienieMieliśmy kupon bez posiłków i nam to odpowiadało.
ZakwaterowanieByliśmy bardzo zadowoleni z zakwaterowania. Wszędzie było czysto. Sprzątanie odbywało się codziennie, a ręczniki i pościel zmieniano co trzy dni. .
UsługiWrażenie było bardzo dobre. Właściciel był bardzo miły i pomocny.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Pavel M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2024
Przyjemne wakacje zakończyły się niesprzyjającymi wiatrami i tym samym problemami z wyjazdem. Musieliśmy popłynąć nocnym promem na Kretę i stamtąd polecieć do Pragi.
Przyjemne wakacje zakończyły się niesprzyjającymi wiatrami i tym samym problemami z wyjazdem. Musieliśmy popłynąć nocnym promem na Kretę i stamtąd polecieć do Pragi.
Typowo grecki, 10 - 15 euro za parasol z 2 leżakami.
WyżywienieŚniadanie było luksusowe, ale przez 10 dni to samo, brakowało nam oliwek.
ZakwaterowanieBardzo ładny, można powiedzieć wręcz luksusowy, żeby codziennie nie obijać gołębimi odchodami na balkonie. (Grecy w Kythira nie mają rynien, więc łajno spada z dachu na balkon.)
UsługiOdpowiedni.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Milada Ž.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Wszystko było w porządku, po prostu umknęła mi informacja, że na wyspie nie ma transportu publicznego i w Agia Pelagia nie ma bankomatu (ale wszędzie można było płacić kartą, więc nie miało to znaczenia), sam to sprawdziłem przed wyjazdem .
Wszystko było w porządku, po prostu umknęła mi informacja, że na wyspie nie ma transportu publicznego i w Agia Pelagia nie ma bankomatu (ale wszędzie można było płacić kartą, więc nie miało to znaczenia), sam to sprawdziłem przed wyjazdem .
Puste plaże, mało turystów, cena kompletu parasoli 10 EUR Agia Pelagia, na południu 12 EUR. W niektóre dni duże fale.
Wyżywieniejedliśmy tylko śniadanie, bardzo dobre i najlepsze, jakie kiedykolwiek jadłem w Grecji.
ZakwaterowaniePiękne zakwaterowanie, zadaszony taras z widokiem na morze. Brakowało mi tylko chociaż małej kuchni, naczyń do krojenia arbuza itp.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
František K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2023
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2023
Alena F.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2024
Studia są prosto i nowocześnie urządzone. Czysto, sprzątanie co drugi dzień. Ciche miejsce, blisko plaży miejskiej, która była w połowie pusta, a morze spokojne i czyste, z wyjątkiem dni, kiedy było bardzo wietrznie i były fale. Plaża mogłaby być bardziej uporządkowana, leżaki kosztują 10 euro za dwie osoby z parasolem. Lokalne tawerny znajdują się tuż przy plaży, w cieniu drzew. Jeśli szukasz spokojnych i łatwych wakacji, Kithira Cię nie zawiedzie.
Studia są prosto i nowocześnie urządzone. Czysto, sprzątanie co drugi dzień. Ciche miejsce, blisko plaży miejskiej, która była w połowie pusta, a morze spokojne i czyste, z wyjątkiem dni, kiedy było bardzo wietrznie i były fale. Plaża mogłaby być bardziej uporządkowana, leżaki kosztują 10 euro za dwie osoby z parasolem. Lokalne tawerny znajdują się tuż przy plaży, w cieniu drzew. Jeśli szukasz spokojnych i łatwych wakacji, Kithira Cię nie zawiedzie.
Piękna plaża miejska z żwirowo-piaszczystym wejściem do morza. Nadaje się również dla małych dzieci.
WyżywienieWarto dopłacić za śniadanie. Poszliśmy na śniadanie do hotelu Romantica, około 10 minut spacerem, ale gorąco polecam. Zwłaszcza hotel Romantika to piękny kompleks. W cenę śniadania wliczona jest także możliwość kąpieli w hotelowym basenie, z którego korzystaliśmy w bardzo wietrzne dni, gdy nie było możliwości kąpieli w morzu.
ZakwaterowanieMało wymagające, ale czyste i nowsze meble, możliwość dokupienia klimatyzacji, niestety bez śniadań.
UsługiPensjonat był pomocny przy dodatkowych daniach. W przeciwnym razie kuchnia wyposażona jest jedynie w podstawowy sprzęt.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Larisa N.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2023
Jan V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2024
Urlop spełnił oczekiwania, morze było super, cisza i spokój
Urlop spełnił oczekiwania, morze było super, cisza i spokój
Znane plaże na całej wyspie są żwirkowo-piaszczyste. Tylko w Kapsali jest piasek
WyżywienieWłasny
ZakwaterowanieStudio standardowe, czyste, dość przestronne, duży balkon
UsługiCo drugi dzień sprzątanie i nowa pościel.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Alena Krejčová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Lubimy Kythirę. Byliśmy w czasie świętowania. Ładne morze, zwiedziliśmy wyspę, piękne plaże i historię. Masz również okazję zobaczyć ciekawą architekturę. Prawdziwa grecka atmosfera, mili ludzie.
Lubimy Kythirę. Byliśmy w czasie świętowania. Ładne morze, zwiedziliśmy wyspę, piękne plaże i historię. Masz również okazję zobaczyć ciekawą architekturę. Prawdziwa grecka atmosfera, mili ludzie.
Ładny.
ZakwaterowanieApartamenty Evi są ładne. Właściciele są mili i uczynni. Sprzątanie świetne. Polecamy
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Eduard P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2024
Byliśmy zadowoleni z wakacji. Ładne i spokojne miejsce docelowe. Chętnie powitalibyśmy w tawernach więcej świeżych ryb.
Byliśmy zadowoleni z wakacji. Ładne i spokojne miejsce docelowe. Chętnie powitalibyśmy w tawernach więcej świeżych ryb.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne wrażenie z wakacji jest doskonałe. Miejsce turystycznie nieprzeładowane, brak masowego przemysłu turystycznego. Brak turystycznych „dodatków” i atrakcji. Klasyczna, tradycyjna Grecja.
Ogólne wrażenie z wakacji jest doskonałe. Miejsce turystycznie nieprzeładowane, brak masowego przemysłu turystycznego. Brak turystycznych „dodatków” i atrakcji. Klasyczna, tradycyjna Grecja.
Woda czysta, plaża utrzymana odpowiednio do tego, że jesteśmy w Grecji. Parasolki i leżaki do wynajęcia. Sprawne.
WyżywienieKilka tawern w kurorcie było całkowicie wystarczających. Kuchnia dobra aż do bardzo dobrej.
ZakwaterowanieNowe, czyste mieszkanie, wszystko działa, usługi na odpowiednim poziomie.
UsługiHoteli nie ma zbyt wiele i moc wierzę, że w najbliższym czasie się to nie zmieni.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jasněna P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2024
Zadowolenie
Zadowolenie
zadowolenie
Wyżywienienocleg bez wyżywienia, jednakże na powitanie wszyscy otrzymaliśmy szklankę soku, a na wyjeździe muffinki z miodem
ZakwaterowanieZadowolenie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2023
Kythira to ładna, zielona, pachnąca wyspa, ogólne wrażenie psuje nocleg i brak możliwości wypożyczenia motocykla bezpośrednio w wypożyczalni. Muszą pożyczać tylko przez CK, ceny są wysokie w porównaniu do innych wysp + chcą zapłacić dodatkowe ubezpieczenie, kaucję lub pokazać kartę kredytową. Słyszeliśmy historię o tym, jak klienci stracili kaucję w wysokości 200 EUR. Nasi sąsiedzi musieli dopłacić 80 euro za rzekomą rysę na samochodzie w ramach odliczenia. Jednocześnie płacili 50 euro dziennie + 45 euro dodatkowego ubezpieczenia za mały samochód, a to wciąż było za mało na wynajem samochodu Active.
Kythira to ładna, zielona, pachnąca wyspa, ogólne wrażenie psuje nocleg i brak możliwości wypożyczenia motocykla bezpośrednio w wypożyczalni. Muszą pożyczać tylko przez CK, ceny są wysokie w porównaniu do innych wysp + chcą zapłacić dodatkowe ubezpieczenie, kaucję lub pokazać kartę kredytową. Słyszeliśmy historię o tym, jak klienci stracili kaucję w wysokości 200 EUR. Nasi sąsiedzi musieli dopłacić 80 euro za rzekomą rysę na samochodzie w ramach odliczenia. Jednocześnie płacili 50 euro dziennie + 45 euro dodatkowego ubezpieczenia za mały samochód, a to wciąż było za mało na wynajem samochodu Active.
Całą wyspę przejechaliśmy na motocyklu i znaleźliśmy nasze plaże. Nie podobała nam się plaża w Agia Pelagia.
WyżywienieBył koniec sezonu, więc wiele tawern było zamkniętych, wcale nie spotkaliśmy się tu z klasyczną grecką gościnnością, pewnie byli już zmęczeni, znudzeni. Nie była entuzjastyczna, jesteśmy przyzwyczajeni do innego standardu niż na innych wyspach.
ZakwaterowanieZakwaterowani byliśmy w zasadzie na podwórku, patrzyliśmy na ścianę i słuchaliśmy dźwięków dochodzących z toalet z budynku naprzeciwko. W łazience zamiast iść do kanału odpływowego po przeciwnej stronie, więc wciąż brodzisz w 3 cm wodzie, reklamują na zdjęciach łazienkę ze szklanymi ekranami, ale niestety mieliśmy zapleśniałą zasłonę. Sprzątanie co drugi dzień, więc wynoszenie kosza ze zużytym papierem także co drugi dzień, w ogóle przez ostatnie trzy dni. Fakt, że wykupiliśmy wycieczkę 15.2. przez CA, zakwaterowano nas w najgorszym miejscu w tym budynku. Melissatour traktuje swoich klientów priorytetowo.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jana B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Całkowita satysfakcja. Świetny delegat.
Całkowita satysfakcja. Świetny delegat.
Plaża blisko. Posprzątane, czysto.
WyżywienieObfite śniadanie. Brakowało tylko trochę owoców.
ZakwaterowanieDoskonałe. Kuchnia wyposażona, ściereczki, płyn do mycia naczyń. Wifi bez problemów.
UsługiCodziennie zmieniana pościel, czyste ręczniki, uzupełnione mydła, żele pod prysznic i szampony.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Julie L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były absolutnie super. Bardzo się nimi cieszyliśmy.
Wakacje były absolutnie super. Bardzo się nimi cieszyliśmy.
Ze względu na naprawdę małą liczbę odwiedzających wyspę, bardziej odległe plaże były puste. W okolicy hotelu można było pieszo odwiedzić kilka plaż.
WyżywienieMieliśmy tylko śniadanie. Wybór był bardzo różnorodny. Tylko ostatniego dnia przed odlotem śniadanie w ogóle nie było przygotowane. Personel dopiero się budził i ospale wędrował po pomieszczeniu. Więc ostatecznie nie zdążyliśmy na śniadanie.
ZakwaterowanieCzyste i bardzo przyjemne studio. Obsługa działała codziennie. Personel był naprawdę miły i uprzejmy.
UsługiUsługi hotelowe były perfekcyjne. Personel był naprawdę bardzo miły. Zakwaterowanie było czyste i przyjemne. Serwis działał codziennie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Tomáš B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
bez zarzutu, bardzo uprzejmy delegat
bez zarzutu, bardzo uprzejmy delegat
wiele plaż w okolicy i brak ludzi
Wyżywieniewłasna w restauracji, jakość i cena były w porządku
Zakwaterowaniewszystko super, ale to przewyższenie 150 m dawało nam się we znaki
Usługiwłaścicielka jest bardzo uważna
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Petra H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Na początku chcę zaznaczyć, że jesteśmy zupełnie niewymagający. Jeździmy już od 15 lat - każdego roku na inną grecką wyspę i zdecydowanie nie jeździmy tam ze względu na zakwaterowanie. Za każdym razem wypożyczamy samochód na prawie cały pobyt, więc na hotelu nie spędzamy dużo czasu. Chcę to tylko opisać dla innych, aby się nie dziwili. Wyspa Kythira jest niesamowita. Przede wszystkim dlatego, że nie jest jeszcze tak bardzo dotknięta turystyką. Plaże są prawie puste. Woda jest przepiękna, jest w niej mnóstwo rybek, więc świetna do snorkelingu. Wyspa jest raczej górzysta, ale są też plaże z piaskiem. Jest tu też dość wietrznie. Wiele zabytków... Avlemonas, Kythera. Piękne jaskinie naciekowe - my odwiedziliśmy Agia Sofia na południowym wschodzie. Jest dostępna bezpłatnie i otwarta dla zwiedzających. Niesamowite wodospady. Piękny port Diakofti. Dla nas najlepsze plaże to Likodimou (z jaskinią do schronienia się przed słońcem), Lymnaria i Feloti. Samochód wypożyczony na Kythirze był najdroższy ze wszystkich, jakie kiedykolwiek wypożyczaliśmy. I to nawet nie miał pełnego ubezpieczenia. Ale co poradzisz :-) Niestety konkurencji jak na razie nie ma.
Na początku chcę zaznaczyć, że jesteśmy zupełnie niewymagający. Jeździmy już od 15 lat - każdego roku na inną grecką wyspę i zdecydowanie nie jeździmy tam ze względu na zakwaterowanie. Za każdym razem wypożyczamy samochód na prawie cały pobyt, więc na hotelu nie spędzamy dużo czasu. Chcę to tylko opisać dla innych, aby się nie dziwili. Wyspa Kythira jest niesamowita. Przede wszystkim dlatego, że nie jest jeszcze tak bardzo dotknięta turystyką. Plaże są prawie puste. Woda jest przepiękna, jest w niej mnóstwo rybek, więc świetna do snorkelingu. Wyspa jest raczej górzysta, ale są też plaże z piaskiem. Jest tu też dość wietrznie. Wiele zabytków... Avlemonas, Kythera. Piękne jaskinie naciekowe - my odwiedziliśmy Agia Sofia na południowym wschodzie. Jest dostępna bezpłatnie i otwarta dla zwiedzających. Niesamowite wodospady. Piękny port Diakofti. Dla nas najlepsze plaże to Likodimou (z jaskinią do schronienia się przed słońcem), Lymnaria i Feloti. Samochód wypożyczony na Kythirze był najdroższy ze wszystkich, jakie kiedykolwiek wypożyczaliśmy. I to nawet nie miał pełnego ubezpieczenia. Ale co poradzisz :-) Niestety konkurencji jak na razie nie ma.
Bezpośrednio pod hotelem znajduje się piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do wody oraz obsługą plażową. Nieco dalej w lewo, przy skale, jest całkiem dobre miejsce do snorkelingu. Od molo w prawo jest dość strome zejście z większymi kamieniami i przy wietrze nie da się tam nawet wejść do wody. Jeszcze dalej w prawo są kolejne ładne plaże.
WyżywienieApartament był bez wyżywienia, co nam całkowicie odpowiada
ZakwaterowanieApartament był drugim najpiękniejszym i największym, jaki mieliśmy. Naprawdę przestronny, dobrze wyposażony (mikser do mrożonej kawy, toster, czajnik elektryczny, dużo naczyń, większa lodówka i zamrażarka...). Ładny taras z widokiem na morze, meble z palet z poduszkami. Jest też bardzo ładnie udekorowany. Do morza jest około 400 metrów, ale niestety nigdzie nie jest napisane, że cała droga prowadzi pod bardzo stromą górę. My mieliśmy prawie cały czas samochód, więc daliśmy radę, ale byli też ludzie, którzy ze względu na zdrowie nie mogli sobie poradzić z tym wzniesieniem i woleli nie iść na plażę przez cały dzień. Kurort jest mały i bardzo spokojny. Jeden sklep, jeden warzywniak, dwa sklepy z pamiątkami oraz około 3 restauracje i 2 kawiarnie.
UsługiWifi nie działa. Według delegata działała przez cały czas, ale nie bardzo mu wierzę. Nie że bardzo jej potrzebowaliśmy, ale chciałam przynajmniej wysłać kilka zdjęć rodzinie, co się nie udało. A jeśli w opisie jest podane, że wifi jest na całym terenie, to powinna działać. Kolejnym problemem tego zakwaterowania jest uciążliwa pani gospodyni. Jest tam praktycznie cały dzień i cały czas podgląda oraz ciągle na coś narzeka. Ciągle obchodzi dom, czy ktoś nie ma włączonej klimatyzacji i otwartych drzwi na balkonie. Dwa razy nawet do was wpadła, że mamy otwarte. Dzieci były na balkonie i próbowały złapać jej wifi przez balkon. Były tam zamknięte. My mieliśmy włączoną klimatyzację i byliśmy w środku. Więc przynajmniej wkurzona zabrała właśnie zjedzony talerz ze stołu i włożyła go do zlewu. Bo my nawet po sobie nie sprzątamy. Po dwóch dniach woleliśmy już nie włączać klimatyzacji, bo potem nawet krzyczała na dzieci po grecku, aż się ich bały. Codziennie zamykaliśmy okiennice, żeby nie wpadało słońce, a każdego wieczoru wracaliśmy, a one były otwarte. Nawet jeśli nie wynoszono kosza na śmieci. Raz nawet delegat dzwonił do nas, że pani przekazuje, żebyśmy przy prysznicu przykleili zasłonę do ścianki kabiny prysznicowej, bo po nas jest dużo wody i meble gniją. Za każdym razem wycierałam dołączonym mopem, więc podłoga była wprawdzie wilgotna, ale na pewno nie stała tam woda. A meble w łazience są murowane, więc na pewno nic im się nie stanie. Szczytem było, gdy pani przyszła z delegatem, że jej syn ma prześcieradło z krwią i że ona tego nie wypierze... kilka kropli z rozdrapanych pryszczy po komarze. I chciała to zapłacić, czego odmówiłam. Białe pościele, jeśli się pierze w 60 lub nawet 90 stopniach, to na pewno się wypiorą. Do tego czasu byłam cierpliwa i nie chciałam poruszać największego problemu. Myszy. Co potwierdzili też inni goście. I to ewidentnie dużo myszy. Kilka razy je widzieliśmy, a raz w nocy mysz nawet mnie ugryzła w nogę. Potem widziałam, jak uciekła do łazienki. Codziennie wszędzie były mysie bobki. Pani powiedziała, że dała trutkę i na tym się skończyło.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Gabriela Veselá
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jestem zadowolona, Grecja po prostu nie zawodzi...
Jestem zadowolona, Grecja po prostu nie zawodzi...
Na wyspie jest wiele plaż, każdy na pewno coś wybierze, turystów jest na razie mało, ale jak się to rozgłosi...
WyżywienieMieliśmy tylko śniadania, 10 dni ciągle to samo, ale da się to przeżyć
Zakwaterowaniestandardowe apartamenty, prosto urządzone, czyste
Usługisprzątanie w porządku, czysto, wymiana ręczników codziennie, zadowolenie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Lenka V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Byli jsme s dovolenou velmi spokojeni
Byli jsme s dovolenou velmi spokojeni
Nie korzystaliśmy z miejscowych, szukaliśmy tych, gdzie nikogo nie było, te były wtedy czyste
WyżywienieMieliśmy tylko śniadanie, trochę jednostronne, zmieniała się tylko jedna pozycja. Musieliśmy wychodzić po godzinie 9, ponieważ do tego czasu były wycieczki hałaśliwych Greków, po których prawie nie zostawało jedzenia, potem czekaliśmy na uzupełnienie.
ZakwaterowanieŁadne, czyste pokoje wyposażone na grecki sposób z widokiem na morze. Niestety, przy wejściu palono, a dym dostawał się do pokoju, ale dzięki wietrze nie zdarzało się to często. Gorzej jest z zaparkowanym i uruchomionym autobusem pod pokojami – około 30 minut.
UsługiNie korzystaliśmy z usług. Codzienne sprzątanie było bardzo dobre
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Kythira to piękna i różnorodna wyspa - nie będziesz się nudzić, ale potrzebujesz samochodu.
Kythira to piękna i różnorodna wyspa - nie będziesz się nudzić, ale potrzebujesz samochodu.
Plaża miejska - czysta ciepła woda. Tylko leżaki swoje najlepsze lata mają już za sobą. Jeśli masz samochód, są tam piękne plaże.
WyżywienieŚniadanie - dobry wybór, ale wciąż to samo ...
ZakwaterowanieZakwaterowanie bardzo ładne - jedyny minus to woda - a raczej jej temperatura. Cały pobyt nie był ciepły, ale letni. Nie ma to znaczenia w czasie upałów, ale gdy wieczorem jest chłodniej, nie chce się brać prysznica. Mówią, że mają złe ciśnienie krwi.
UsługiWypożyczalnia rowerów została powiadomiona - ale obiecują rowery, ale ich nie pożyczają. Nie wie gdzie poszła???
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Ludvík Brožka
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo podobały nam się wakacje, z wyjątkiem fal, kiedy przez 2 dni nie można było kąpać się w morzu. Na szczęście przy hotelu jest basen. Bardzo podobało nam się także pożegnanie sezonu, kiedy całe miasto żyło, tańczyło i jadło prawie do rana. Grała tam również muzyka na żywo. Doświadczyliśmy tego po raz pierwszy i było to miłe przeżycie.
Bardzo podobały nam się wakacje, z wyjątkiem fal, kiedy przez 2 dni nie można było kąpać się w morzu. Na szczęście przy hotelu jest basen. Bardzo podobało nam się także pożegnanie sezonu, kiedy całe miasto żyło, tańczyło i jadło prawie do rana. Grała tam również muzyka na żywo. Doświadczyliśmy tego po raz pierwszy i było to miłe przeżycie.
Plaża miejska znajduje się około 200 metrów od hotelu, nie było tam wielu ludzi, ale jeśli chodzi o czystość, mogłoby być lepiej. Mieliśmy wypożyczony samochód, więc woleliśmy odwiedzać mniejsze i bardziej romantyczne plaże, których na wyspie jest kilka.
WyżywienieMieliśmy tylko śniadanie, ale było bardzo urozmaicone, więc nie powtarzał się ciągle tylko ser i szynka. Było też dużo warzyw, zarówno świeżych, jak i poddanych obróbce cieplnej, owoce, pizza i jajka na różne sposoby.
ZakwaterowanieHotel jest bardzo ładny, w stylu greckim - biały budynek i niebieskie dodatki. Pokoje dość przestronne, dobrze wyposażona kuchnia. Pokoje, otoczenie basenu i jadalnia zawsze czyste i perfekcyjnie posprzątane.
UsługiPersonel bardzo miły i uprzejmy.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Inne miejscowości w regionie