Port el Kantaoui - Przewodnik

<a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/tunezja/sousse/port-el-kantaoui/" target="_blank"><strong>Port El-Kantaoui</strong></a>, 14 km na pólnoc od <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/tunezja/sousse/sousse/" target="_blank">Sousse</a>, jest luksusowym kurortem dla bogatych turystów, obwolanym "najprzyjemniejszym portem nad Morzem Sródziemnym". Centralne miejsce to duza przystan otoczona hotelami, drogimi restauracjami i sklepami z upominkami. Mozna tu spedzic urlop, nie ruszajac sie z miejsca.

Pogoda w Porcie el Kantaoui

Dzisiaj, 18.10 26°C
Port El-Kantaoui, 14 km na pólnoc od Sousse, jest luksusowym kurortem dla bogatych turystów, obwolanym "najprzyjemniejszym portem nad Morzem Sródziemnym". Centralne miejsce to duza przystan otoczona hotelami, drogimi restauracjami i sklepami z upominkami. Mozna tu spedzic urlop, nie ruszajac sie z miejsca.

Oferta osrodka jest bardzo bogata - plaze, repliki statków pirackich, lodzie ze szklanym dnem, szkoly nurkowania, plywajace restauracje, banki, miedzynarodowe gazety i zoo. Turysci spedzaja czas na wypielegnowanym polu golfowym, w nocnych klubach i parkach rozrywki dla dzieci i mlodych duchem. Króluje architektura andaluzyjska, kuchnia laczy dania europejskie i tunezyjskie, a nad wszystkim unosi sie atmosfera wielonarodowego tygla.
Golf Residence (Port El Kantaoui)

Golf Residence (Port El Kantaoui)

Cena za 1 osobę:
1 387 zł
Przyjezdza tu wielu turystów z Tunezji i krajów arabskich, zwlaszcza znad Zatoki Perskiej. Bedac w Port el-Kantaoui, latwo sie poddac uwodzicielskiej atmosferze miedzynarodowego kurortu, ale warto spedzic w nim chocby tydzien, zwlaszcza ze dzieje sie tu o wiele wiecej niz w innych strefach turystycznych.

Okazje Last Minute: Port el Kantaoui

7 dni 07.05 - 14.05 Inne terminy Katowice All Inclusive Coral Travel
1 696 zł/os.
1 536 zł/os.
cena za 2 os.: 3 073 zł
7 dni 24.10 - 31.10 Inne terminy Katowice All inclusive Itaka
2 339 zł/os.
1 549 zł/os.
cena za 2 os.: 3 098 zł
7 dni 07.05 - 14.05 Inne terminy Katowice All Inclusive Coral Travel
1 563 zł/os.
cena za 2 os.: 3 126 zł
7 dni 07.05 - 14.05 Inne terminy Katowice All Inclusive Coral Travel Dobry wybór

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Szeroką, piaszczystą plażę tuż przy hotelu
  • Bliskość pięknego portu jachtowego
  • Dobre i urozmaicone wyżywienie
  • Swobodną atmosferę i zabawne animacje
1 586 zł/os.
cena za 2 os.: 3 173 zł

Tunezja na skróty