Nabeul - Przewodnik

<a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/tunezja/hammamet/nabeul/" target="_blank"><strong>Nabeul</strong></a>, 18 km na pólnoc od <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/tunezja/hammamet/hammamet/" target="_blank">Hammametu</a>, jest jednym z glównych centrów produkcji ceramiki i osrodkiem administracyjnym przyladka Bon. Jego glówne turystyczne atrakcje to piekna piaszczysta plaza i piatkowy targ. <strong>Nabeul</strong> nie sprawia wrazenia calkowicie opanowanego przez turystów, atmosfera jest tu spokojniejsza niz w Hammamecie. Na przelomie lipca i sierpnia odbywa sie w miescie festiwal sztuki, w którym bierze udzial sporo zespolów grajacych muzyke tradycyjna.

Pogoda w Nabeulu

Dzisiaj, 30.3 17°C
Nabeul, 18 km na pólnoc od Hammametu, jest jednym z glównych centrów produkcji ceramiki i osrodkiem administracyjnym przyladka Bon. Jego glówne turystyczne atrakcje to piekna piaszczysta plaza i piatkowy targ. Nabeul nie sprawia wrazenia calkowicie opanowanego przez turystów, atmosfera jest tu spokojniejsza niz w Hammamecie. Na przelomie lipca i sierpnia odbywa sie w miescie festiwal sztuki, w którym bierze udzial sporo zespolów grajacych muzyke tradycyjna. Odbywajacy sie w kazdy piatek targ jest jedna z najwazniejszych atrakcji turystycznych w skali calego kraju, chociaz wlasciwie nie wiadomo dlaczego. Raz w tygodniu przez targ przewija sie rzeka jednodniowych turystów szukajacych bizuterii, wyrobów skórzanych, szklanych i ceramicznych.
Novostar Khayam Garden

Novostar Khayam Garden

Cena za 1 osobę:
1 954 zł
W malym muzeum prezentowana jest historia przyladka Bon. Sposród zgromadzonych eksponatów najbardziej interesujace sa przyklady garncarstwa punickiego oraz posagi z Thinissutu, m.in. naturalnej wielkosci statua bogini z glowa lwa, sfinksy i karmiaca bogini. W muzeum mozna tez znalezc informacje na temat rzymskiego Neapolis, dobrze odrestaurowane mozaiki i wystawe ilustrujaca dzialanie zakladów produkujacych garum ze sfermentowanych rybich wnetrznosci.

Okazje Last Minute: Nabeul

7 dni 11.06 - 18.06 Inne terminy Warszawa All Inclusive Best Reisen Dobry wybór

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Zjeżdżalnie wodne przy basenie
  • Wiele udogodnień dla rodzin i aktywnych
  • Regenerujące centrum balneoterapii
  • Uśmiechnięty i pomocny personel
2 368 zł/os.
cena za 2 os.: 4 736 zł
7 dni 01.10 - 08.10 Inne terminy Katowice All inclusive Itaka Dobry wybór

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Zjeżdżalnie wodne przy basenie
  • Wiele udogodnień dla rodzin i aktywnych
  • Regenerujące centrum balneoterapii
  • Uśmiechnięty i pomocny personel
3 289 zł/os.
2 569 zł/os.
cena za 2 os.: 5 138 zł

Tunezja na skróty

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY