Soma Bay - Przewodnik

<p><strong>Soma Bay</strong> jest spokojna <strong>zatoka Morza Czerwonego</strong>, polozona w odleglosci okolo 15 km na pólnoc od <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/egipt/hurghada/safaga/" target="_self">Safagi</a> oraz 55 km na poludnie od <a href="https://www.travelplanet.pl/wczasy/oferty/egipt/hurghada/hurghada/" target="_blank"><strong>Hurghady</strong></a>. Kurort Soma Bay otoczony jest z trzech stron morzem i oferuje jedna z najpiekniejszych, piaszczystych plaz nad Morzem Czerwonym. Miejsce to jest idealne na spedzenie wakacji wraz z cala rodzina. Mozna tu wypoczywac z dala od zgielku i halasu.

Pogoda w Soma Bay

Dzisiaj, 3.8 34°C

Soma Bay jest spokojna zatoka Morza Czerwonego, polozona w odleglosci okolo 15 km na pólnoc od Safagi oraz 55 km na poludnie od Hurghady. Kurort Soma Bay otoczony jest z trzech stron morzem i oferuje jedna z najpiekniejszych, piaszczystych plaz nad Morzem Czerwonym. Miejsce to jest idealne na spedzenie wakacji wraz z cala rodzina. Mozna tu wypoczywac z dala od zgielku i halasu.

Soma Bay to jednoczesnie niewielka, spokojna miejscowosc nadmorska, która oferuje wiele swietnych, 5-gwiazdkowych hoteli.
Imperial Shams Abu Soma

Imperial Shams Abu Soma

Cena za 1 osobę:
1 499 zł
Jesli turysta poszukuje spokojnego miejsca na wczasy nad morzem, a jednoczesnie chcialby skorzystac z bogatej infrastruktury sportowej, powinien wybrac sie wlasnie do tej miejscowosci i skorzystac z oferty jednego z luksusowych hoteli, jakie sie tam znajduja. W zatoce Soma mozna nurkowac posród przepieknych raf koralowych, grac w golfa na swietnie przygotowanych polach golfowych, albo uprawiac inne sporty wodne - windsurfing, surfing i kitesurfing. Wieja tu pomyslne wiatry, które pozwalaja amatorom na nauke surfowania, a zawodowcom - na czerpanie czystej radosci z aktywnego wypoczynku.
Imperial Shams Abu Soma

Imperial Shams Abu Soma

Cena za 1 osobę:
1 974 zł - 11 %
Na wakacjach w Soma Bay mozna tez nurkowac, poniewaz dosyc blisko brzegu znajduja sie doskonale zachowane rafy koralowe. Warto je ogladac, zarówno nurkujac powierzchniowo z rurka i maska, jak i decydujac sie na pelne zanurzenie z kompletnym wyposazeniem nurka. W Soma Bay znajduja sie bazy nurkowe, gdzie instruktorzy moga zabrac turystów na rejs katamaranem, polaczony z kursem nurkowania. Najczesciej rejsy te prowadza na wyspe Giftun i na rajska plaze Mahmya.

Innymi atrakcjami w Soma Bay dla turystów sa przejazdzki quadami i wielbladami na pustyni, wyprawy do wiosek beduinskich, gdzie mozna poznac ich kulture i spartanskie warunki zycia. Bliskosc Hurghady powoduje, ze takze milosnicy nocnego zycia i parków wodnych beda mogli wybrac sie na tematyczna wycieczke z ulubionymi atrakcjami.


Okazje Last Minute: Soma Bay

6 dni 17.12 - 23.12 Inne terminy Warszawa All Inclusive Rainbow Dobry wybór

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Piaszczystą plażę z łagodnym zejściem do morza
  • Obszerne, komfortowe pokoje
  • Rozległy kompleks basenowy z 3 zjeżdżalniami
  • Wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi
2 170 zł/os.
1 993 zł/os.
cena za 2 os.: 3 987 zł
7 dni 06.05 - 13.05 Inne terminy Katowice All Inclusive Rainbow
2 089 zł/os.
cena za 2 os.: 4 179 zł
7 dni 06.12 - 13.12 Inne terminy Katowice All Inclusive Coral Travel Dobry wybór

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Piaszczystą plażę z łagodnym zejściem do morza
  • Obszerne, komfortowe pokoje
  • Rozległy kompleks basenowy z 3 zjeżdżalniami
  • Wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi
2 460 zł/os.
2 129 zł/os.
cena za 2 os.: 4 258 zł

Egipt na skróty

ZGŁOŚ UWAGI DO STRONY