Włochy: hotele z opiniami, znaleziono 5 040 hoteli

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

Marina degli Aregai Ocena: 4/5 Włochy, Wybrzeże Liguryjskie, Aregai

Marina degli Aregai opinie

Nie oceniony (oceniony przez 3 osób)

Renata Marková

Ocena 4,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Piękne otoczenie i niesamowita czystość, zarówno w hotelu, jak i wokół niego. Spokój, relaks, żadnych problemów. Niedaleko do San Remo, Nicei (Francja) i Monako.

Piękne otoczenie i niesamowita czystość, zarówno w hotelu, jak i wokół niego. Spokój, relaks, żadnych problemów. Niedaleko do San Remo, Nicei (Francja) i Monako.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Mała plaża z obsługą plażową, a po bokach publiczna. Mieszanka piasku i kamyków, dość ostre, warto mieć buty do wody. Poza tym woda czysta. Miłe jest to, że nie ma tam dużo ludzi.

Wyżywienie

bez wyżywienia

Zakwaterowanie

Świetne i czyste, naprawdę super.

Usługi

Świetnie

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonym

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

San Pietro Ocena: 4/5 Włochy, Jezioro Garda, Limone sul Garda

San Pietro opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Vladimir M.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ładny hotel, co prawda nie nowy, ale dobrze utrzymany i w pełni funkcjonalny. Widok z pokoju był przepiękny - na przeciwległy brzeg jeziora i góry - piękno. Do dyspozycji trzy baseny zewnętrzne z różnie ciepłą wodą oraz jeden wewnętrzny (tego nie korzystaliśmy). Wadą basenów zewnętrznych było jednak to, że po 19:00 wstęp do nich był zabroniony. Dlaczego tak wcześnie???

Ładny hotel, co prawda nie nowy, ale dobrze utrzymany i w pełni funkcjonalny. Widok z pokoju był przepiękny - na przeciwległy brzeg jeziora i góry - piękno. Do dyspozycji trzy baseny zewnętrzne z różnie ciepłą wodą oraz jeden wewnętrzny (tego nie korzystaliśmy). Wadą basenów zewnętrznych było jednak to, że po 19:00 wstęp do nich był zabroniony. Dlaczego tak wcześnie???

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Publicznych plaż było pod dostatkiem - miejsce dla każdego. Kaminkate - woda czysta.

Wyżywienie

Chodziliśmy tylko na śniadania - jedzenie było całkiem dobrej jakości, ale trochę monotonne - codziennie wybór z tych samych potraw - jednak na tydzień to wystarczyło. Co było ciekawe: do śniadania można było wziąć także loda na patyku w ramach "szwedzkiego" stołu.

Zakwaterowanie

Pokoje czyste, ładne i przestronne, balkon z stolikiem i dwoma krzesełkami :-)
Klimatyzacja działa z inteligentnym rozwiązaniem: przy otwarciu okien automatycznie się wyłącza.

Usługi

Dobre - mieliśmy podczas pobytu dwie drobne usterki, które zostały szybko usunięte.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 1 899 za os.

Riviera dei Fiori Ocena: 4/5 Włochy, Kalabria, Capo Vaticano

Riviera dei Fiori opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Luboš M.

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne wrażenie bardzo dobre, piękne otoczenie, przyroda i sam hotel.

Ogólne wrażenie bardzo dobre, piękne otoczenie, przyroda i sam hotel.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Dostęp do plaży świetny, ale tylko dlatego, że mieliśmy pokój przy plaży i na parterze.. Mieć go na piętrze i po przeciwnej stronie (czego nie można wybrać wcześniej, można o to tylko poprosić przy podpisywaniu umowy), to nic specjalnego - patrzylibyśmy na garaże.. Ale na szczęście poprosiliśmy o pokój od strony plaży i nam to przyznano. Super. Tylko morze nie było całkiem najczystsze, w końcu to zatoka.. :-/

Wyżywienie

Jedzenie super, nie można nic zarzucić.

Zakwaterowanie

Pokój czysty, wyposażenie nowoczesne, jednak miejscami widoczne były już oznaki zużycia...

Usługi

Pracownicy hotelu zazwyczaj mili i uprzejmi, jednak czasami zagubieni, o niektóre drobnostki trzeba było prosić, czasem trzeba było odmawiać, gdy przynieśli coś, czego się nie zamówiło :-)

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Lucia Ondko Müllerová

Ocena 3,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólnie przeważa pozytywne wrażenie, ale początek wakacji był zepsuty.

Ogólnie przeważa pozytywne wrażenie, ale początek wakacji był zepsuty.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Plaża w porządku, prywatna, bezpieczna, czysta, serwis plażowy również OK. Co nas zaskoczyło, chyba przeoczyliśmy to w ofercie, że hotel nie miał basenu, czego nam brakowało ze względu na córkę.

Wyżywienie

Bardzo dobra, na wysokim poziomie. Najlepsze były kolacje. Obiady słabsze, raczej w formie fast-foodów i przekąsek. Bufet śniadaniowy w porządku.

Zakwaterowanie

Zapłaciliśmy za pokój z widokiem na morze i/lub port. Dostaliśmy pokój z częściowym widokiem na port i ulicę. Pokój na najwyższym piętrze (bezpośrednio pod dachem) był nagrzewany przez słońce od około godziny 12 aż do zachodu, przez co w pokoju było jak w saunie. Dla dziecka temperatura była całkowicie nie do zniesienia. Biorąc pod uwagę, że naprawdę prosiliśmy o widok na morze, aby móc cieszyć się siedzeniem na balkonie, gdy córka będzie spać, byliśmy nie tylko rozczarowani widokiem, ale właściwie nie było możliwe siedzenie na balkonie, ponieważ balkon nie miał żadnego zadaszenia (parasol, osłona, ...) i bylibyśmy na nim upieczeni. Co więcej, pierwszego dnia najpierw „zapomnieli” włączyć klimatyzację, a potem przyznali, że klimatyzacja nie działa. Tak więc gotowaliśmy się w pokoju aż do północy. W końcu drugiego dnia wymienili nam pokój na parterowy z bezpośrednim dostępem do morza, ale nie uważam tego za zasługę agencji. Szczerze mówiąc, gdy na recepcji pytałam, czy moglibyśmy się przenieść bliżej morza, odpowiedzieli, że „agencja nie napisała wymogu, że chcemy mieć widok na morze”. Ponieważ tę prośbę podkreślaliśmy i omawialiśmy kilka razy, byliśmy bardzo rozczarowani i poważnie nadszarpnęło to nasze zaufanie do Invii. Przynajmniej tę uwagę, że widok lub położenie pokoju są dla nas jako klientów ważne, mogliście przekazać hotelowi. Za to dopłaciliśmy. Przeniesienie się do drugiego pokoju następnego dnia w zasadzie pozbawiło nas pełnego dnia urlopu. Poza tym pokój na parterze, bezpośrednio przy recepcji, miał kiepskie drzwi i uszczelnienie, praktycznie cały dzień aż do późnych godzin wieczornych słyszeliśmy wszystko z recepcji, lobby i baru.

Usługi

W zasadzie oprócz zakwaterowania i wyżywienia hotel nie zaoferował nam żadnych dodatkowych usług. Personel był miły, ale czasami pracował chaotycznie, a kilka osób wyrażało niezadowolenie z faktu, że składamy zamówienia, jakbyśmy im przeszkadzali. Mimo że w wymaganiach wpisaliśmy „hotel przyjazny dzieciom”, Rieviera Dei Fiori nie jest szczególnie „przyjazny dzieciom”.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

La Mela Ocena: 4/5 Włochy, Rzym, Rzym

La Mela opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Ladislav P.

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Fabricia Ocena: 4/5 Włochy, Wyspa Elba, Portoferraio

Fabricia opinie

Nie oceniony (oceniony przez 5 osób)

Martina R.

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje spełniły nasze oczekiwania

Wakacje spełniły nasze oczekiwania

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Plaża była jedynym drobnym minusem całego wrażenia. Leżaki co prawda stały jeszcze na piasku, jednak aby wejść do morza, musieliśmy skorzystać albo z mola, co nie jest zbyt urokliwe, albo wchodzić przez większe kamienie z mnóstwem wodorostów i drobnych zanieczyszczeń, które przypływały z portu. Korzystaliśmy głównie z hotelowego basenu z filtrowaną wodą morską.

Wyżywienie

Śniadanie w formie bufetu było na standardowym poziomie, jednak kolacje były doskonałe - bardzo różnorodne, smaczne, obfite. Obsługa prezentowała się na profesjonalnym poziomie.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie było na doskonałym poziomie. Pokojówki były bardzo uprzejme i pracowite.

Usługi

Usługi odpowiadały naszym oczekiwaniom i wymaganiom.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonym

Ocena 3,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

od 3 307 za os.

San Vincenzo Ocena: 4/5 Włochy, Sycylia, Letojanni

San Vincenzo opinie

Nie oceniony (oceniony przez 11 osób)

Jaroslav Brodecký

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wymieniony hotel znajduje się w dobrej lokalizacji, personel na wysokim poziomie, a czystość oraz wyposażenie higieniczne pokoju są systematycznie zapewniane. Jedyną wadą zakwaterowania w naszym pokoju było oddzielenie od innej przestrzeni noclegowej jedynie drzwiami łączącymi, co zakłócało naszą prywatność hałasem z sąsiedniego pokoju.

Wymieniony hotel znajduje się w dobrej lokalizacji, personel na wysokim poziomie, a czystość oraz wyposażenie higieniczne pokoju są systematycznie zapewniane. Jedyną wadą zakwaterowania w naszym pokoju było oddzielenie od innej przestrzeni noclegowej jedynie drzwiami łączącymi, co zakłócało naszą prywatność hałasem z sąsiedniego pokoju.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Anonym

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Super cena, wiele pięknych zabytków historycznych, spokojna i czysta plaża. Tani i dobry transport kolejowy i autobusowy, połączenia do późnych godzin wieczornych.. Ale w lokalnych sklepikach ceny dla turystów są potrójne. W tym samym sklepie tę samą wodę mineralną sprzedawano po różnych cenach. Niewielu mówi po angielsku. Fantastyczna delegatka, bardzo miła, pomaga, doradza.

Super cena, wiele pięknych zabytków historycznych, spokojna i czysta plaża. Tani i dobry transport kolejowy i autobusowy, połączenia do późnych godzin wieczornych.. Ale w lokalnych sklepikach ceny dla turystów są potrójne. W tym samym sklepie tę samą wodę mineralną sprzedawano po różnych cenach. Niewielu mówi po angielsku. Fantastyczna delegatka, bardzo miła, pomaga, doradza.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Duża plaża, czyste morze, leżak w cenie zakwaterowania. Plaża dla gości hotelu jest tylko 30 metrów, ale w 5 minut można dojść do plaży publicznej.

Wyżywienie

Jakość jedzenia była niska, mało owoców na śniadanie 8 - 10 sztuk dla 60 osób i tylko 3 rodzaje, jabłko, pomarańcze i brzoskwinie. Sok pomarańczowy z koncentratu, i był bardzo słodki, torebki herbaty marki Lidl według opakowania. Kolacje super, chociaż mogliby dać trochę więcej,

Zakwaterowanie

Codziennie sprzątano pokój, łazienkę, wszędzie czysto. Duży pokój i łazienka, na balkonie zmieszczą się nawet 4 osoby naraz.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 2 054 za os.

Punta dell'Est Ocena: 4/5 Włochy, Lignano

Punta dell'Est opinie

Nie oceniony (oceniony przez 4 osób)

Lenka M.

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie było w porządku, choć starsze wyposażenie, ale ok, plaża super, zaraz pod oknem basen, piękny widok na morze, super sklepy i restauracje... No usługi biura podróży nic specjalnego... Podróżowaliśmy w nocy, ponieważ mamy małe dziecko, do Lignano Sabbiadoro przyjechaliśmy rano o 5 i wszystko tam było zamknięte, nawet stacje benzynowe, a na klucze do apartamentu musieliśmy czekać przy biurze podróży do 9:00... myślałam, że klucze dostaniemy w hotelu, z takim systemem jeszcze się nie spotkałam... No cóż, więc po 8-godzinnej podróży czekaliśmy jeszcze 4 godziny w samochodzie... :-(

Zakwaterowanie było w porządku, choć starsze wyposażenie, ale ok, plaża super, zaraz pod oknem basen, piękny widok na morze, super sklepy i restauracje... No usługi biura podróży nic specjalnego... Podróżowaliśmy w nocy, ponieważ mamy małe dziecko, do Lignano Sabbiadoro przyjechaliśmy rano o 5 i wszystko tam było zamknięte, nawet stacje benzynowe, a na klucze do apartamentu musieliśmy czekać przy biurze podróży do 9:00... myślałam, że klucze dostaniemy w hotelu, z takim systemem jeszcze się nie spotkałam... No cóż, więc po 8-godzinnej podróży czekaliśmy jeszcze 4 godziny w samochodzie... :-(

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Anonym

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Villaggio Olimpia Ocena: 4/5 Włochy, Kampania, Marina Ascea

Villaggio Olimpia opinie

Nie oceniony (oceniony przez 6 osób)

Anna O.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Pobyt był bardzo przyjemny, doskonałe otoczenie, miła obsługa, bogaty program towarzyszący (codzienne ćwiczenia na plaży, muzyka, popołudniowy i wieczorny program każdego dnia).

Pobyt był bardzo przyjemny, doskonałe otoczenie, miła obsługa, bogaty program towarzyszący (codzienne ćwiczenia na plaży, muzyka, popołudniowy i wieczorny program każdego dnia).

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża była piękna, czysta, wystarczająco dużo parasoli i leżaków, sprzedawcy plażowych akcesoriów (ubrania, okulary..) nie byli natarczywi.

Wyżywienie

Mieliśmy własne wyżywienie, skorzystaliśmy z supermarketu i restauracji w mieście.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie odpowiadało cenie, drobne niedociągnięcia, które zostały natychmiast usunięte po zgłoszeniu.

Usługi

Byliśmy bardzo zadowoleni z usług, szczególnie doceniliśmy program towarzyszący na plaży (muzyka, ćwiczenia).

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Eva D.

Ocena 4,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zadowolenie.

Zadowolenie.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Blisko apartamentów, na plaży piasek, ale w wodzie kamienie. Morze czyste, ładne widoki na okoliczne góry. Prysznice przy plaży. Byliśmy we wrześniu, więc plaża prawie pusta.

Wyżywienie

Samodzielnie się żywiliśmy, ale kupowaliśmy włoskie produkty spożywcze. Makaron, sosy pomidorowe, mozzarellę, tuńczyka, owoce, warzywa, wino i wyśmienite lody.

Zakwaterowanie

Cały teren był bardzo ładny, czyste i duże baseny, zadbana zieleń, pomocni animatorzy, apartamenty czyste, wyposażone, tylko przy budowie chyba bardzo oszczędzano na materiałach izolacyjnych.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Le Balze Ocena: 4/5 Włochy, Jezioro Garda, Tremosine sul Garda

Le Balze opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Anonym

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

od 2 279 za os.

Residence Sporting Club Ocena: 4/5 Włochy, Kalabria, Praia A Mar

Residence Sporting Club opinie

Nie oceniony (oceniony przez 12 osób)

Roman F.

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Rezydencja przyjemna, personel perfekcyjny, trochę popracować nad usługami i wyposażeniem i ocena powinna być znacznie lepsza.

Rezydencja przyjemna, personel perfekcyjny, trochę popracować nad usługami i wyposażeniem i ocena powinna być znacznie lepsza.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Na mój gust za dużo kamieni, przez co trudno było przechodzić. Wejście do morza nie było zbyt strome, więc nawet z małymi dziećmi nie stanowiło to problemu.

Wyżywienie

Opcja bez wyżywienia nie była dobrym wyborem. Sklepy oferowały wystarczającą ilość jedzenia, ale w cenach włoskich.

Zakwaterowanie

Byłem zadowolony z zakwaterowania, ale wszystko (mydło, ręczniki czy papier toaletowy) musieliśmy przynieść ze sobą lub kupić. Spodziewałbym się, że podstawowe rzeczy będą dostępne.

Usługi

Wrażenie przyjemne, oceniam pozytywnie zarówno otoczenie, jak i lokalizację rezydencji.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Peter O.

Ocena 4,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

To jest świetnie wyposażony ośrodek.

To jest świetnie wyposażony ośrodek.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zakwaterowanie

Apartamenty są bardzo dobrze i nowocześnie wyposażone. Trochę brakowało nam tam mikrofalówki, ale dało się to przeżyć bez niej.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Grand Riva Ocena: 4/5 Włochy, Jezioro Garda, Riva del Garda

Grand Riva opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

David M.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Zdeněk P.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

od 1 875 za os.

CASA MINISCALCHI Ocena: 4/5 Włochy, Bibione, Bibione Spiaggia

CASA MINISCALCHI opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Anonym

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Club Corte Bianca Ocena: 4/5 Włochy, Sardynia, Cardedu

Club Corte Bianca opinie

Nie oceniony (oceniony przez 50 osób)

Dana Backová

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje okazały się lepsze niż oczekiwano, nasza rodzina była zadowolona z jedzenia, zakwaterowania i programu. Pogoda nam sprzyjała, morze było czyste. Mimo że byliśmy na "samotności", było gdzie się wybrać, albo pieszo do pobliskiej wioski około 3 km, albo na rowerach, była możliwość zamówienia taksówki lub wynajęcia samochodu. Ceny odpowiadały krajowi, Sardynia należy do droższych destynacji, trzeba to uwzględnić. 70% pozytywnych wrażeń wsparł również zespół animatorów, którzy zapewniali program przez cały dzień. Zaczynali po śniadaniu ćwiczeniami przy morzu, w basenie, siatkówką plażową, piłką wodną, różnymi konkursami aż do wieczora, do około 23:00. Potrafili porwać ludzi i zaangażować ich, więc wakacje były aktywne i przyjemne także dzięki nim.

Wakacje okazały się lepsze niż oczekiwano, nasza rodzina była zadowolona z jedzenia, zakwaterowania i programu. Pogoda nam sprzyjała, morze było czyste. Mimo że byliśmy na "samotności", było gdzie się wybrać, albo pieszo do pobliskiej wioski około 3 km, albo na rowerach, była możliwość zamówienia taksówki lub wynajęcia samochodu. Ceny odpowiadały krajowi, Sardynia należy do droższych destynacji, trzeba to uwzględnić. 70% pozytywnych wrażeń wsparł również zespół animatorów, którzy zapewniali program przez cały dzień. Zaczynali po śniadaniu ćwiczeniami przy morzu, w basenie, siatkówką plażową, piłką wodną, różnymi konkursami aż do wieczora, do około 23:00. Potrafili porwać ludzi i zaangażować ich, więc wakacje były aktywne i przyjemne także dzięki nim.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Było pięknie czysto, biorąc pod uwagę, że przyjechaliśmy na Sardynię 15.09.2014, woda była przyjemnie ciepła, 25-26 stopni aż do końca wakacji. Wejście do wody było trudne w zależności od przypływu lub odpływu. Tuż po odpływie wejście na plażę było piaszczyste, wcześniej kamieniste, odpowiednie było obuwie do wody dla dzieci. Parasole i leżaki były bezpłatne.

Wyżywienie

Dla nas odpowiednie, wszystkie zdrowe potrawy bez różnych przypraw, wybór wystarczający. Turyści, którzy odwiedzili inne miejsca (głównie Tunezję, Egipt, Grecję) mogą mieć zastrzeżenia co do ilości i rodzajów. Ja, mąż i dzieci byliśmy zadowoleni. Pomimo obficie nałożonych talerzy nie przytyliśmy ani kilograma. Jeśli chodzi o słodkie (ciasta, torty, lody) nie było dużego wyboru, ale jak mówię, nie przytyliśmy :)

Zakwaterowanie

Przyjemne pokoje, każdy oryginalnie zaprojektowany. Urządzone w stylu architektury.

Usługi

Niezbyt często korzystaliśmy, po prostu wypożyczyliśmy rakiety do tenisa, były w cenie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Tamara V.

Ocena 3,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

To były fajne wakacje, z wyjątkiem kilku rzeczy, które muszę tu podkreślić: pani delegatka na pierwszym spotkaniu z góry zaczęła się nam usprawiedliwiać, że gwiazdki przyznaje się temu hotelowi za usługi, a nie za ogólny komfort, jaki zapewnia klientom. Bardzo szybko zrozumieliśmy, dlaczego się z góry usprawiedliwia. Do prysznica chodziliśmy tylko w klapkach, żeby nie złapać jakiejś pleśni, ogólnie musieliśmy się tłoczyć w małych pokojach, ręczniki i pościel śmierdziały czymś jak ocet. All inclusive też wygląda zupełnie inaczej, to, co było w tym hotelu, to maksymalnie all inclusive light. Najgorzej było z piciem podczas podróży tam: 2 godziny lotu + 2 godziny jazdy autobusem, kiedy w końcu o północy dotarliśmy do hotelu, czekała na nas jedna 0,5 l butelka wody pitnej na osobę. Już na pokład samolotu nie wolno zabierać płynów, ten kubeczek soku w samolocie był tylko na najgorsze pragnienie. To jest całkowicie niewystarczające, dosłownie cierpieliśmy do rana, ponieważ nasze „all inclusive” zaczynało się dopiero od śniadania. Woda w hotelu nie nadaje się do picia, o czym nikt nie poinformował, dopóki nie zapytałam na recepcji. Jak wszyscy tu chwalą animatorów w recenzjach, muszę się sprzeciwić, bo ich obecność mnie irytowała i kiedy kogoś zobaczyłam, już z daleka starałam się ich unikać. Przyjechaliśmy na wakacje, żeby odpocząć, a program animacyjny chyba nie jest dla każdego odpowiednią formą. Problem tego hotelu jest taki, że wieczorem nie ma gdzie iść, bo jest pośrodku niczego.

To były fajne wakacje, z wyjątkiem kilku rzeczy, które muszę tu podkreślić: pani delegatka na pierwszym spotkaniu z góry zaczęła się nam usprawiedliwiać, że gwiazdki przyznaje się temu hotelowi za usługi, a nie za ogólny komfort, jaki zapewnia klientom. Bardzo szybko zrozumieliśmy, dlaczego się z góry usprawiedliwia. Do prysznica chodziliśmy tylko w klapkach, żeby nie złapać jakiejś pleśni, ogólnie musieliśmy się tłoczyć w małych pokojach, ręczniki i pościel śmierdziały czymś jak ocet. All inclusive też wygląda zupełnie inaczej, to, co było w tym hotelu, to maksymalnie all inclusive light. Najgorzej było z piciem podczas podróży tam: 2 godziny lotu + 2 godziny jazdy autobusem, kiedy w końcu o północy dotarliśmy do hotelu, czekała na nas jedna 0,5 l butelka wody pitnej na osobę. Już na pokład samolotu nie wolno zabierać płynów, ten kubeczek soku w samolocie był tylko na najgorsze pragnienie. To jest całkowicie niewystarczające, dosłownie cierpieliśmy do rana, ponieważ nasze „all inclusive” zaczynało się dopiero od śniadania. Woda w hotelu nie nadaje się do picia, o czym nikt nie poinformował, dopóki nie zapytałam na recepcji. Jak wszyscy tu chwalą animatorów w recenzjach, muszę się sprzeciwić, bo ich obecność mnie irytowała i kiedy kogoś zobaczyłam, już z daleka starałam się ich unikać. Przyjechaliśmy na wakacje, żeby odpocząć, a program animacyjny chyba nie jest dla każdego odpowiednią formą. Problem tego hotelu jest taki, że wieczorem nie ma gdzie iść, bo jest pośrodku niczego.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Piękne i czyste, kamieniste wejście do morza.

Wyżywienie

Wspaniała, zawsze mieliśmy z czego wybierać. Trzeba jednak liczyć się z tym, że All inclusive to raczej All inclusive light.

Zakwaterowanie

Hotel ma już swoje najlepsze lata za sobą i potrzebowałby remontu. Pokoje są mniejsze, ale wystarczają, jeśli ktoś idzie tam tylko spać. Z łazienką było gorzej, prysznice wyglądały na niebezpieczne dla życia, bez konieczności noszenia klapek.

Usługi

W porządku

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Sporting Ocena: 4/5 Włochy, Marche, San Benedetto del Tronto

Sporting opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Anonym

Ocena 3,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Sport 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

od 1 573 za os.

Kette Ocena: 4/5 Włochy, Veneto (Riwiera Wenecka)

Kette opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Anonym

Ocena 4,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Anonym

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

od 3 916 za os.