Aktualne do Włoch

Hotel Residence Marechiaro

Ocena: 3/5

Włochy, Gargano, San Menaio

Klienci nie ocenili jeszcze tego hotelu Hotel nie został oceniony

Wyświetl wszystkie recenzje

Więcej o hotelu

Nie ma żadnych ofert dla tego hotelu

Wybierz inny hotel

Pokaż podobne hotele w tej lokalizacji

Prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach

Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży

Wybierz termin

Opis hotelu

Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.

Opis hotelu

Informacje o hotelu

  • Odległość od plaży Plaża 10 m
  • Odległość od centrum miasta Centrum miasta 600 m
  • Klimatyzacja Klimatyzacja tak
  • Bezpłatne leżaki i parasole na plaży Bezpłatne leżaki i parasole na plaży tak
  • TV TV tak
  • Minibar, Bar Minibar tak
  • Lódowka Lódowka tak
  • Kącik dziecięcy, Plac zabaw Kącik dziecięcy tak
  • Tenis, Siatkówka Tenis tak
  • Zjeżdżalnie Zjeżdżalnie tak
  • Hotel przy ulicy Hotel przy ulicy tak
  • Spokojna okolica Spokojna okolica tak
  • Fitness Fitness tak
  • Programy animacyjne Programy animacyjne tak
  • Zwierzęta dozwolone Zwierzęta dozwolone tak
  • Hotelowa restauracja Hotelowa restauracja tak
  • Recepcja 24h Recepcja 24h tak
  • Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów tak
  • Wifi Wifi tak
  • Aneks kuchnny Aneks kuchnny tak

Opinie o hotelu

Nie oceniony (Na podstawie 42 opinii)

Zablokowane opinie: 10

Sprawdź, jak weryfikujemy opinie

Iveta Denková

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje spełniły moje oczekiwania. Byliśmy tu już po raz drugi, głównie dzięki świetnej pracy pani delegatki Romany. Bardzo podobają nam się okoliczne miasteczka, a dzięki pani Romanie dowiadujemy się o nich czegoś więcej, zanim tam pojedziemy na własną rękę. Zdecydowanie planujemy tu jeszcze wrócić, aby zdążyć na kolejne wycieczki.

Wakacje spełniły moje oczekiwania. Byliśmy tu już po raz drugi, głównie dzięki świetnej pracy pani delegatki Romany. Bardzo podobają nam się okoliczne miasteczka, a dzięki pani Romanie dowiadujemy się o nich czegoś więcej, zanim tam pojedziemy na własną rękę. Zdecydowanie planujemy tu jeszcze wrócić, aby zdążyć na kolejne wycieczki.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Ratownik plażowy sprzątał naprawdę sumiennie każdego ranka. Powolne wejście do morza - jeszcze kilkadziesiąt metrów od brzegu można stąpać - idealne dla dzieci. W morzu woda całkowicie czysta i przejrzysta - oczywiście po burzy trochę bałaganu, ale ratownik natychmiast to posprzątał, więc pełna satysfakcja.

Wyżywienie

Mieliśmy wycieczkę bez wyżywienia, więc nie mogę ocenić, jednak polecam odwiedzić restaurację La Paposche (mam nadzieję, że piszę poprawnie) i spróbować ich paposche ;)

Zakwaterowanie

Pokój dość duży i przede wszystkim czysty. Jedyną rzeczą, która nam trochę przeszkadza, jest kabina prysznicowa, która jest dość mała, a kiedy muszę umyć jeszcze małego syna, jest to dość problematyczne, zważywszy na to, że nie ma możliwości ściągnięcia węża na dół. Wszystko inne jednak z pełną satysfakcją.

Usługi

Duży wybór fakultatywnych wycieczek, które mi całkowicie odpowiadają. Wycieczki są w rozsądnej cenie. Polecam, jeśli masz możliwość odwiedzić również okoliczne miasteczka - Rodi Garganico, Peschici, Vieste, Monte Sant Angelo, warto to zobaczyć.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Věra Kuštová

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

ogólne wrażenie z wakacji wspaniałe

ogólne wrażenie z wakacji wspaniałe

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

plaża była zadbana, a otoczenie ładne

Wyżywienie

bez wyżywienia

Zakwaterowanie

jakość zakwaterowania odpowiadała ogólne wrażenie doskonałe

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Filtruj opinie

Iveta Denková

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje spełniły moje oczekiwania. Byliśmy tu już po raz drugi, głównie dzięki świetnej pracy pani delegatki Romany. Bardzo podobają nam się okoliczne miasteczka, a dzięki pani Romanie dowiadujemy się o nich czegoś więcej, zanim tam pojedziemy na własną rękę. Zdecydowanie planujemy tu jeszcze wrócić, aby zdążyć na kolejne wycieczki.

Wakacje spełniły moje oczekiwania. Byliśmy tu już po raz drugi, głównie dzięki świetnej pracy pani delegatki Romany. Bardzo podobają nam się okoliczne miasteczka, a dzięki pani Romanie dowiadujemy się o nich czegoś więcej, zanim tam pojedziemy na własną rękę. Zdecydowanie planujemy tu jeszcze wrócić, aby zdążyć na kolejne wycieczki.

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Ratownik plażowy sprzątał naprawdę sumiennie każdego ranka. Powolne wejście do morza - jeszcze kilkadziesiąt metrów od brzegu można stąpać - idealne dla dzieci. W morzu woda całkowicie czysta i przejrzysta - oczywiście po burzy trochę bałaganu, ale ratownik natychmiast to posprzątał, więc pełna satysfakcja.

Wyżywienie

Mieliśmy wycieczkę bez wyżywienia, więc nie mogę ocenić, jednak polecam odwiedzić restaurację La Paposche (mam nadzieję, że piszę poprawnie) i spróbować ich paposche ;)

Zakwaterowanie

Pokój dość duży i przede wszystkim czysty. Jedyną rzeczą, która nam trochę przeszkadza, jest kabina prysznicowa, która jest dość mała, a kiedy muszę umyć jeszcze małego syna, jest to dość problematyczne, zważywszy na to, że nie ma możliwości ściągnięcia węża na dół. Wszystko inne jednak z pełną satysfakcją.

Usługi

Duży wybór fakultatywnych wycieczek, które mi całkowicie odpowiadają. Wycieczki są w rozsądnej cenie. Polecam, jeśli masz możliwość odwiedzić również okoliczne miasteczka - Rodi Garganico, Peschici, Vieste, Monte Sant Angelo, warto to zobaczyć.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Gabriela H.

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Czeska recepcjonistka, plaża bezpośrednio przy hotelu, małe miasteczko wypoczynkowe, minimum turystów.

Czeska recepcjonistka, plaża bezpośrednio przy hotelu, małe miasteczko wypoczynkowe, minimum turystów.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Czysty, perfekcyjnie przygotowany, każdy apartament ma swój własny parasol plażowy oraz leżaki przez cały czas pobytu takie same. Ogromną zaletą jest odległość plaży od hotelu.

Wyżywienie

Gotowaliśmy sami. Ale korzystaliśmy też z baru na plaży, który piecze własną pizzę.

Zakwaterowanie

W zupełnym porządku, przyjemne i czyste pokoje. Ogólna czystość hotelu perfekcyjna.

Usługi

Perfekcyjny.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Milan D.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Przyjemne wakacje, duże pokoje hotelowe, czysta plaża i blisko, około 10 m od hotelu przez ulicę, morze niesamowite, delegatka Romana na swoim miejscu. Z balkonu pokoju hotelowego mogliśmy codziennie obserwować wschód i zachód słońca nad morzem. Cudownie. W porównaniu do większych turystycznych miast spokój (czyli z wyjątkiem obecnej drogi, która trochę psuła wrażenie pierwszego dnia, potem było już w porządku).

Przyjemne wakacje, duże pokoje hotelowe, czysta plaża i blisko, około 10 m od hotelu przez ulicę, morze niesamowite, delegatka Romana na swoim miejscu. Z balkonu pokoju hotelowego mogliśmy codziennie obserwować wschód i zachód słońca nad morzem. Cudownie. W porównaniu do większych turystycznych miast spokój (czyli z wyjątkiem obecnej drogi, która trochę psuła wrażenie pierwszego dnia, potem było już w porządku).

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Dostaliśmy parasol z dwoma ulotkami na cały czas pobytu (serwis plażowy za darmo), co było miłe, zostawialiśmy niektóre rzeczy na plaży na noc. Plaża codziennie sprzątana i czysta, ratownicy pomocni.

Wyżywienie

Mieliśmy własne wyżywienie, gotowaliśmy na kuchence gazowej w aneksie kuchennym. Czasami chodziliśmy na pizzę i papoše około 300 m od hotelu do lokalnego przedsiębiorcy - jakość i cena super (maxi pizza dla 4-5 osób za 12-13€). W barze na plaży ceny dań były wyższe. W restauracji hotelowej nie byliśmy. W kierunku Menaio jest kilka restauracji. Wieczorami były pełne. W miasteczku jest kilka sklepów spożywczych: Zelinář około 200 m (polecamy), Diskont 300 m, Spar 700 m. Większy supermarket (MD) w Vicu około 10 km.

Zakwaterowanie

Pokoje duże, czyste, dobrze wyposażony aneks kuchenny, w łazience suszarka do włosów. Dostaliśmy pokój bez klimatyzacji, ale otwarte okna były wystarczające.

Usługi

Bezpłatna obsługa plażowa. W barze na plaży odbywały się różne występy kulturalne lub tańce. Było to przyjemne, ale gry po włosku nie były dla nas.
Parking - nie korzystaliśmy z oddalonego parkingu hotelowego (bezpłatnego), parkowaliśmy na ulicy lub za torami.
Wifi, telefon - jeśli chodzi o połączenie wifi, to zależy od pokoju, ogólnie trochę słabo. W naszym pokoju sygnał był słaby. Przy recepcji lub w barze na plaży sygnał jest dobry, ale prędkość bardzo ograniczona, a połączenie często zrywa. Ponowne logowanie szybko się nudzi.
Jeśli chodzi o sygnał komórkowy w okolicy - do rozmów poniżej średniej, do danych niewystarczający - LTE, 3G prawie nie działa, dane EDGE prawie nieużywalne. Z drugiej strony, inteligentne wakacje są możliwe nawet bez smartfonów.
Wycieczki - można dokupić fakultatywnie, oferta jest różnorodna. Byliśmy na całodniowej wycieczce łodzią do morskich jaskiń = ładne. (Ceny 2019 - dorośli 35€, dzieci 25€).

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Iva Stráská

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo nam się podobało. Hotel był ładny, czysty, codziennie sprzątali nam pokój. Plaża też była ładna. Niestety przeszła tam gradobicia, ale za to nikt nie ponosi winy. Jednak spodziewałabym się, że po takiej katastrofie plaża zostanie lepiej posprzątana. W innych miejscach pracowali jak o życie, a u nas jakoś bez stresu. Gdybym miała ze sobą dzieci, byłabym rozczarowana animatorami. Oni tam naprawdę nie działali. I jedyna taka drobnostka, przeszkadzały mi kubeczki przy śniadaniu. Poza tym wakacje były ładne.

Bardzo nam się podobało. Hotel był ładny, czysty, codziennie sprzątali nam pokój. Plaża też była ładna. Niestety przeszła tam gradobicia, ale za to nikt nie ponosi winy. Jednak spodziewałabym się, że po takiej katastrofie plaża zostanie lepiej posprzątana. W innych miejscach pracowali jak o życie, a u nas jakoś bez stresu. Gdybym miała ze sobą dzieci, byłabym rozczarowana animatorami. Oni tam naprawdę nie działali. I jedyna taka drobnostka, przeszkadzały mi kubeczki przy śniadaniu. Poza tym wakacje były ładne.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża jest tuż przed hotelem. Przechodzisz przez ulicę i jesteś na plaży. Jest tam także bar plażowy, gdzie za bardzo przystępne ceny można coś do picia i jedzenia.

Wyżywienie

Mieliśmy pełne wyżywienie. Każdy wybierze coś dla siebie. Śniadanie jest w formie bufetu, a obiad i kolacja to wybór spośród 3 dań na oba posiłki. Po obiedzie podawane są owoce, a po kolacji deser.

Zakwaterowanie

Hotel jest piękny, zadbany i czysty.

Usługi

Oferuje wiele wycieczek. Jest tam czeska delegatka Romana, która jest dostępna codziennie i towarzyszy podczas wycieczek. Oceniam to bardzo pozytywnie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Martina Klečková

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólna satysfakcja. Plaża czysta i spokojna. Personel hotelu bardzo miły. Przedstawicielka rewelacyjna. Nie mam nic do zarzucenia.

Ogólna satysfakcja. Plaża czysta i spokojna. Personel hotelu bardzo miły. Przedstawicielka rewelacyjna. Nie mam nic do zarzucenia.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża prywatna, czysta, zadbana, z ratownikiem. Animatorzy na plaży bawią dzieci i dorosłych, wymyślają gry z piłką, taniec oraz zajęcia plastyczne. Na plaży jest bardzo mało ludzi, idealna dla rodzin z dziećmi. Plaża jest długa i łagodna, szeroka, idealna na spacery. Z naszej strony absolutny numer jeden.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)

Nie udało się znaleźć oferty Twoich marzeń?

Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!

Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.

+48 71 771 76 83

Ładuję

Ładowanie położenia hotelu i opisu...