Gusmay Ocena: 4/5
od 4 089 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 4 089 zł za osobę
od 2 108 zł za osobę
od 1 333 zł za osobę
od 1 213 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 42 opinii)
Zablokowane opinie: 10
Iveta Denková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje spełniły moje oczekiwania. Byliśmy tu już po raz drugi, głównie dzięki świetnej pracy pani delegatki Romany. Bardzo podobają nam się okoliczne miasteczka, a dzięki pani Romanie dowiadujemy się o nich czegoś więcej, zanim tam pojedziemy na własną rękę. Zdecydowanie planujemy tu jeszcze wrócić, aby zdążyć na kolejne wycieczki.
Wakacje spełniły moje oczekiwania. Byliśmy tu już po raz drugi, głównie dzięki świetnej pracy pani delegatki Romany. Bardzo podobają nam się okoliczne miasteczka, a dzięki pani Romanie dowiadujemy się o nich czegoś więcej, zanim tam pojedziemy na własną rękę. Zdecydowanie planujemy tu jeszcze wrócić, aby zdążyć na kolejne wycieczki.
Ratownik plażowy sprzątał naprawdę sumiennie każdego ranka. Powolne wejście do morza - jeszcze kilkadziesiąt metrów od brzegu można stąpać - idealne dla dzieci. W morzu woda całkowicie czysta i przejrzysta - oczywiście po burzy trochę bałaganu, ale ratownik natychmiast to posprzątał, więc pełna satysfakcja.
WyżywienieMieliśmy wycieczkę bez wyżywienia, więc nie mogę ocenić, jednak polecam odwiedzić restaurację La Paposche (mam nadzieję, że piszę poprawnie) i spróbować ich paposche ;)
ZakwaterowaniePokój dość duży i przede wszystkim czysty. Jedyną rzeczą, która nam trochę przeszkadza, jest kabina prysznicowa, która jest dość mała, a kiedy muszę umyć jeszcze małego syna, jest to dość problematyczne, zważywszy na to, że nie ma możliwości ściągnięcia węża na dół. Wszystko inne jednak z pełną satysfakcją.
UsługiDuży wybór fakultatywnych wycieczek, które mi całkowicie odpowiadają. Wycieczki są w rozsądnej cenie. Polecam, jeśli masz możliwość odwiedzić również okoliczne miasteczka - Rodi Garganico, Peschici, Vieste, Monte Sant Angelo, warto to zobaczyć.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Věra Kuštová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
ogólne wrażenie z wakacji wspaniałe
ogólne wrażenie z wakacji wspaniałe
plaża była zadbana, a otoczenie ładne
Wyżywieniebez wyżywienia
Zakwaterowaniejakość zakwaterowania odpowiadała ogólne wrażenie doskonałe
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Iveta Denková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje spełniły moje oczekiwania. Byliśmy tu już po raz drugi, głównie dzięki świetnej pracy pani delegatki Romany. Bardzo podobają nam się okoliczne miasteczka, a dzięki pani Romanie dowiadujemy się o nich czegoś więcej, zanim tam pojedziemy na własną rękę. Zdecydowanie planujemy tu jeszcze wrócić, aby zdążyć na kolejne wycieczki.
Wakacje spełniły moje oczekiwania. Byliśmy tu już po raz drugi, głównie dzięki świetnej pracy pani delegatki Romany. Bardzo podobają nam się okoliczne miasteczka, a dzięki pani Romanie dowiadujemy się o nich czegoś więcej, zanim tam pojedziemy na własną rękę. Zdecydowanie planujemy tu jeszcze wrócić, aby zdążyć na kolejne wycieczki.
Ratownik plażowy sprzątał naprawdę sumiennie każdego ranka. Powolne wejście do morza - jeszcze kilkadziesiąt metrów od brzegu można stąpać - idealne dla dzieci. W morzu woda całkowicie czysta i przejrzysta - oczywiście po burzy trochę bałaganu, ale ratownik natychmiast to posprzątał, więc pełna satysfakcja.
WyżywienieMieliśmy wycieczkę bez wyżywienia, więc nie mogę ocenić, jednak polecam odwiedzić restaurację La Paposche (mam nadzieję, że piszę poprawnie) i spróbować ich paposche ;)
ZakwaterowaniePokój dość duży i przede wszystkim czysty. Jedyną rzeczą, która nam trochę przeszkadza, jest kabina prysznicowa, która jest dość mała, a kiedy muszę umyć jeszcze małego syna, jest to dość problematyczne, zważywszy na to, że nie ma możliwości ściągnięcia węża na dół. Wszystko inne jednak z pełną satysfakcją.
UsługiDuży wybór fakultatywnych wycieczek, które mi całkowicie odpowiadają. Wycieczki są w rozsądnej cenie. Polecam, jeśli masz możliwość odwiedzić również okoliczne miasteczka - Rodi Garganico, Peschici, Vieste, Monte Sant Angelo, warto to zobaczyć.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Gabriela H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Czeska recepcjonistka, plaża bezpośrednio przy hotelu, małe miasteczko wypoczynkowe, minimum turystów.
Czeska recepcjonistka, plaża bezpośrednio przy hotelu, małe miasteczko wypoczynkowe, minimum turystów.
Czysty, perfekcyjnie przygotowany, każdy apartament ma swój własny parasol plażowy oraz leżaki przez cały czas pobytu takie same. Ogromną zaletą jest odległość plaży od hotelu.
WyżywienieGotowaliśmy sami. Ale korzystaliśmy też z baru na plaży, który piecze własną pizzę.
ZakwaterowanieW zupełnym porządku, przyjemne i czyste pokoje. Ogólna czystość hotelu perfekcyjna.
UsługiPerfekcyjny.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Milan D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przyjemne wakacje, duże pokoje hotelowe, czysta plaża i blisko, około 10 m od hotelu przez ulicę, morze niesamowite, delegatka Romana na swoim miejscu. Z balkonu pokoju hotelowego mogliśmy codziennie obserwować wschód i zachód słońca nad morzem. Cudownie. W porównaniu do większych turystycznych miast spokój (czyli z wyjątkiem obecnej drogi, która trochę psuła wrażenie pierwszego dnia, potem było już w porządku).
Przyjemne wakacje, duże pokoje hotelowe, czysta plaża i blisko, około 10 m od hotelu przez ulicę, morze niesamowite, delegatka Romana na swoim miejscu. Z balkonu pokoju hotelowego mogliśmy codziennie obserwować wschód i zachód słońca nad morzem. Cudownie. W porównaniu do większych turystycznych miast spokój (czyli z wyjątkiem obecnej drogi, która trochę psuła wrażenie pierwszego dnia, potem było już w porządku).
Dostaliśmy parasol z dwoma ulotkami na cały czas pobytu (serwis plażowy za darmo), co było miłe, zostawialiśmy niektóre rzeczy na plaży na noc. Plaża codziennie sprzątana i czysta, ratownicy pomocni.
WyżywienieMieliśmy własne wyżywienie, gotowaliśmy na kuchence gazowej w aneksie kuchennym. Czasami chodziliśmy na pizzę i papoše około 300 m od hotelu do lokalnego przedsiębiorcy - jakość i cena super (maxi pizza dla 4-5 osób za 12-13€). W barze na plaży ceny dań były wyższe. W restauracji hotelowej nie byliśmy. W kierunku Menaio jest kilka restauracji. Wieczorami były pełne. W miasteczku jest kilka sklepów spożywczych: Zelinář około 200 m (polecamy), Diskont 300 m, Spar 700 m. Większy supermarket (MD) w Vicu około 10 km.
ZakwaterowaniePokoje duże, czyste, dobrze wyposażony aneks kuchenny, w łazience suszarka do włosów. Dostaliśmy pokój bez klimatyzacji, ale otwarte okna były wystarczające.
UsługiBezpłatna obsługa plażowa. W barze na plaży odbywały się różne występy kulturalne lub tańce. Było to przyjemne, ale gry po włosku nie były dla nas.
Parking - nie korzystaliśmy z oddalonego parkingu hotelowego (bezpłatnego), parkowaliśmy na ulicy lub za torami.
Wifi, telefon - jeśli chodzi o połączenie wifi, to zależy od pokoju, ogólnie trochę słabo. W naszym pokoju sygnał był słaby. Przy recepcji lub w barze na plaży sygnał jest dobry, ale prędkość bardzo ograniczona, a połączenie często zrywa. Ponowne logowanie szybko się nudzi.
Jeśli chodzi o sygnał komórkowy w okolicy - do rozmów poniżej średniej, do danych niewystarczający - LTE, 3G prawie nie działa, dane EDGE prawie nieużywalne. Z drugiej strony, inteligentne wakacje są możliwe nawet bez smartfonów.
Wycieczki - można dokupić fakultatywnie, oferta jest różnorodna. Byliśmy na całodniowej wycieczce łodzią do morskich jaskiń = ładne. (Ceny 2019 - dorośli 35€, dzieci 25€).
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Iva Stráská
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo nam się podobało. Hotel był ładny, czysty, codziennie sprzątali nam pokój. Plaża też była ładna. Niestety przeszła tam gradobicia, ale za to nikt nie ponosi winy. Jednak spodziewałabym się, że po takiej katastrofie plaża zostanie lepiej posprzątana. W innych miejscach pracowali jak o życie, a u nas jakoś bez stresu. Gdybym miała ze sobą dzieci, byłabym rozczarowana animatorami. Oni tam naprawdę nie działali. I jedyna taka drobnostka, przeszkadzały mi kubeczki przy śniadaniu. Poza tym wakacje były ładne.
Bardzo nam się podobało. Hotel był ładny, czysty, codziennie sprzątali nam pokój. Plaża też była ładna. Niestety przeszła tam gradobicia, ale za to nikt nie ponosi winy. Jednak spodziewałabym się, że po takiej katastrofie plaża zostanie lepiej posprzątana. W innych miejscach pracowali jak o życie, a u nas jakoś bez stresu. Gdybym miała ze sobą dzieci, byłabym rozczarowana animatorami. Oni tam naprawdę nie działali. I jedyna taka drobnostka, przeszkadzały mi kubeczki przy śniadaniu. Poza tym wakacje były ładne.
Plaża jest tuż przed hotelem. Przechodzisz przez ulicę i jesteś na plaży. Jest tam także bar plażowy, gdzie za bardzo przystępne ceny można coś do picia i jedzenia.
WyżywienieMieliśmy pełne wyżywienie. Każdy wybierze coś dla siebie. Śniadanie jest w formie bufetu, a obiad i kolacja to wybór spośród 3 dań na oba posiłki. Po obiedzie podawane są owoce, a po kolacji deser.
ZakwaterowanieHotel jest piękny, zadbany i czysty.
UsługiOferuje wiele wycieczek. Jest tam czeska delegatka Romana, która jest dostępna codziennie i towarzyszy podczas wycieczek. Oceniam to bardzo pozytywnie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Martina Klečková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólna satysfakcja. Plaża czysta i spokojna. Personel hotelu bardzo miły. Przedstawicielka rewelacyjna. Nie mam nic do zarzucenia.
Ogólna satysfakcja. Plaża czysta i spokojna. Personel hotelu bardzo miły. Przedstawicielka rewelacyjna. Nie mam nic do zarzucenia.
Plaża prywatna, czysta, zadbana, z ratownikiem. Animatorzy na plaży bawią dzieci i dorosłych, wymyślają gry z piłką, taniec oraz zajęcia plastyczne. Na plaży jest bardzo mało ludzi, idealna dla rodzin z dziećmi. Plaża jest długa i łagodna, szeroka, idealna na spacery. Z naszej strony absolutny numer jeden.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...