Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Anonym
Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu: Czerwiec 2024
Podsumowując, mogę podsumować, że mieliśmy fantastyczne wakacje. Hotel był ładny, czysty, personel był miły. Plaża w pobliżu hotelu, czyste morze ze stopniowym zejściem do morza, odpowiednia dla rodzin z dziećmi. Kierunek przyjemny, byliśmy na wakacjach na początku sezonu, więc miejsce było ciche.
Podsumowując, mogę podsumować, że mieliśmy fantastyczne wakacje. Hotel był ładny, czysty, personel był miły. Plaża w pobliżu hotelu, czyste morze ze stopniowym zejściem do morza, odpowiednia dla rodzin z dziećmi. Kierunek przyjemny, byliśmy na wakacjach na początku sezonu, więc miejsce było ciche.
Plaża jest świetna. Blisko hotelu, ok. 200m. Parasole i leżaki były dostępne za opłatą. Morze było ciepłe, spodziewaliśmy się, że będzie chłodniej, biorąc pod uwagę, że byliśmy na wakacjach na początku sezonu.
WyżywienieJedzenie było smaczne w wystarczającej ilości, lunch i kolację zawsze serwowano z dwóch posiłków do wyboru z 3 przystawkami. Skosztuj typowej włoskiej kuchni regionalnej z dużą ilością ryb i owoców morza. Podano lunch i kolację, śniadanie na tradycyjnych szwedzkich stołach. Personel nie mówił po angielsku, ale w końcu znaleźliśmy sposób na komunikację, więc nie czuliśmy bariery językowej.
ZakwaterowanieObiekt spełnił nasze oczekiwania, pokój był czysty, trochę mały, bo musieliśmy złożyć łóżko piętrowe. Dla dzieci na górnym łóżku brakowało barierki, drabina była zepsuta. Rozwiązaliśmy ten problem składając. Klimatyzacja działała dobrze, był mały balkon do suszenia strojów kąpielowych.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Anonym
Zweryfikowana opinia (Invia.cz) Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Pineta Ocena: 3/5
Nasze ogólne wrażenie z wakacji było doskonałe. Wielkie pochwały dla personelu hotelu.
Nasze ogólne wrażenie z wakacji było doskonałe. Wielkie pochwały dla personelu hotelu.
Hotel znajduje się około 10 minut od plaży. Nasza rodzina cieszyła się spacerem na plażę wzdłuż morza. Morze było czyste, ciepłe i codziennie z falami, co bardzo podobało się dzieciom.
WyżywienieKuchnia włoska była doskonała.
Wyśmienity kucharz!
Nasz pokój był bardzo przestronny z pięknym tarasem i widokiem na morze.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (4) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.