Grand Visconti Palace Ocena: 4/5 Włochy, Mediolan, Mediolan
Štefan S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Štefan S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Martina G.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje spełniły oczekiwania, hotel jest niesamowity, otoczenie jest spokojne, czyste i bardzo przyjemne, personel jest pomocny i przyjazny, jedzenie jest świetne. Tylko lokalizacja hotelu jest dalej od plaż i wymaga transportu.
Wakacje spełniły oczekiwania, hotel jest niesamowity, otoczenie jest spokojne, czyste i bardzo przyjemne, personel jest pomocny i przyjazny, jedzenie jest świetne. Tylko lokalizacja hotelu jest dalej od plaż i wymaga transportu.
Mimo że można było skorzystać z hotelowego busa to i tak trochę przeszkadzała nam odległość ok. 3 km.Ponieważ ośrodek położony jest pod górkę, w górzystym otoczeniu i jest blisko w linii prostej, dostępność plaż pieszo było niezadowalające głównie dlatego, że prowadziło tylko jedyną możliwą ruchliwą drogą. Konieczne było więc codzienne przemieszczanie się autobusem hotelowym lub linią autobusową.
WyżywienieW obiekcie hotelowym jedliśmy tylko śniadania, ale było obfite, w zupełności wystarczające.Resztę wyżywienia zapewnialiśmy we własnym zakresie zgodnie z programem. W ciągu tych kilku dni jedliśmy do woli, głównie klasyczną pizzę, cedtoviny.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było doskonałe, piękny ogród, baseny, czyste. Całość ładnie utrzymana.
UsługiKorzystaliśmy z hotelowego busa, ponieważ hotel położony jest dalej od plaż.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Daniela Přikrylová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przez Invii mieliśmy zamówioną wycieczkę na Ischię z niemieckim biurem podróży. To były jedne z naszych najpiękniejszych wakacji. Podróż (samolot (Easy Jet + prom z Neapolu), zakwaterowanie, usługi - wszystko na najwyższym poziomie.
Przez Invii mieliśmy zamówioną wycieczkę na Ischię z niemieckim biurem podróży. To były jedne z naszych najpiękniejszych wakacji. Podróż (samolot (Easy Jet + prom z Neapolu), zakwaterowanie, usługi - wszystko na najwyższym poziomie.
wszystkie plaże są czyste, piaszczyste i dobrze dostępne
Wyżywieniepółwyżywienie - bogaty wybór
ZakwaterowaniePiękny hotel z ogrodem i gustownie urządzone pokoje, piękne otoczenie
UsługiPo wcześniejszym zamówieniu dzień wcześniej transport z hotelu na plażę i z powrotem hotelowym mikrobusie
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 3 109 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 7 580 zł za os.
Marek M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Barbora P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 2 007 zł za os.
Martina R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje spełniły nasze oczekiwania
Wakacje spełniły nasze oczekiwania
Plaża była jedynym drobnym minusem całego wrażenia. Leżaki co prawda stały jeszcze na piasku, jednak aby wejść do morza, musieliśmy skorzystać albo z mola, co nie jest zbyt urokliwe, albo wchodzić przez większe kamienie z mnóstwem wodorostów i drobnych zanieczyszczeń, które przypływały z portu. Korzystaliśmy głównie z hotelowego basenu z filtrowaną wodą morską.
WyżywienieŚniadanie w formie bufetu było na standardowym poziomie, jednak kolacje były doskonałe - bardzo różnorodne, smaczne, obfite. Obsługa prezentowała się na profesjonalnym poziomie.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było na doskonałym poziomie. Pokojówki były bardzo uprzejme i pracowite.
UsługiUsługi odpowiadały naszym oczekiwaniom i wymaganiom.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 3 307 zł za os.
Jaroslav Brodecký
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wymieniony hotel znajduje się w dobrej lokalizacji, personel na wysokim poziomie, a czystość oraz wyposażenie higieniczne pokoju są systematycznie zapewniane. Jedyną wadą zakwaterowania w naszym pokoju było oddzielenie od innej przestrzeni noclegowej jedynie drzwiami łączącymi, co zakłócało naszą prywatność hałasem z sąsiedniego pokoju.
Wymieniony hotel znajduje się w dobrej lokalizacji, personel na wysokim poziomie, a czystość oraz wyposażenie higieniczne pokoju są systematycznie zapewniane. Jedyną wadą zakwaterowania w naszym pokoju było oddzielenie od innej przestrzeni noclegowej jedynie drzwiami łączącymi, co zakłócało naszą prywatność hałasem z sąsiedniego pokoju.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Super cena, wiele pięknych zabytków historycznych, spokojna i czysta plaża. Tani i dobry transport kolejowy i autobusowy, połączenia do późnych godzin wieczornych.. Ale w lokalnych sklepikach ceny dla turystów są potrójne. W tym samym sklepie tę samą wodę mineralną sprzedawano po różnych cenach. Niewielu mówi po angielsku. Fantastyczna delegatka, bardzo miła, pomaga, doradza.
Super cena, wiele pięknych zabytków historycznych, spokojna i czysta plaża. Tani i dobry transport kolejowy i autobusowy, połączenia do późnych godzin wieczornych.. Ale w lokalnych sklepikach ceny dla turystów są potrójne. W tym samym sklepie tę samą wodę mineralną sprzedawano po różnych cenach. Niewielu mówi po angielsku. Fantastyczna delegatka, bardzo miła, pomaga, doradza.
Duża plaża, czyste morze, leżak w cenie zakwaterowania. Plaża dla gości hotelu jest tylko 30 metrów, ale w 5 minut można dojść do plaży publicznej.
WyżywienieJakość jedzenia była niska, mało owoców na śniadanie 8 - 10 sztuk dla 60 osób i tylko 3 rodzaje, jabłko, pomarańcze i brzoskwinie. Sok pomarańczowy z koncentratu, i był bardzo słodki, torebki herbaty marki Lidl według opakowania. Kolacje super, chociaż mogliby dać trochę więcej,
ZakwaterowanieCodziennie sprzątano pokój, łazienkę, wszędzie czysto. Duży pokój i łazienka, na balkonie zmieszczą się nawet 4 osoby naraz.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 054 zł za os.
Lenka M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie było w porządku, choć starsze wyposażenie, ale ok, plaża super, zaraz pod oknem basen, piękny widok na morze, super sklepy i restauracje... No usługi biura podróży nic specjalnego... Podróżowaliśmy w nocy, ponieważ mamy małe dziecko, do Lignano Sabbiadoro przyjechaliśmy rano o 5 i wszystko tam było zamknięte, nawet stacje benzynowe, a na klucze do apartamentu musieliśmy czekać przy biurze podróży do 9:00... myślałam, że klucze dostaniemy w hotelu, z takim systemem jeszcze się nie spotkałam... No cóż, więc po 8-godzinnej podróży czekaliśmy jeszcze 4 godziny w samochodzie... :-(
Zakwaterowanie było w porządku, choć starsze wyposażenie, ale ok, plaża super, zaraz pod oknem basen, piękny widok na morze, super sklepy i restauracje... No usługi biura podróży nic specjalnego... Podróżowaliśmy w nocy, ponieważ mamy małe dziecko, do Lignano Sabbiadoro przyjechaliśmy rano o 5 i wszystko tam było zamknięte, nawet stacje benzynowe, a na klucze do apartamentu musieliśmy czekać przy biurze podróży do 9:00... myślałam, że klucze dostaniemy w hotelu, z takim systemem jeszcze się nie spotkałam... No cóż, więc po 8-godzinnej podróży czekaliśmy jeszcze 4 godziny w samochodzie... :-(
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 2 279 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ok
Ok
Radim Ondráček
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Nie ma gdzie zaparkować, hotel w mieście, zamiast basenu jest duża wanna z hydromasażem. Wyżywienie katastrofa, woda do kolacji tylko płatna, poza tym nic.
Nie ma gdzie zaparkować, hotel w mieście, zamiast basenu jest duża wanna z hydromasażem. Wyżywienie katastrofa, woda do kolacji tylko płatna, poza tym nic.
katastrofa bieda i wszystko, co się pije, jest płatne
Zakwaterowaniepokoje przyzwoite, czyste
Usługisłaba trójka
Sportsuper szczyt, bez zarzutu, wszystko na 1
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 689 zł za os.
Anna O.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Pobyt był bardzo przyjemny, doskonałe otoczenie, miła obsługa, bogaty program towarzyszący (codzienne ćwiczenia na plaży, muzyka, popołudniowy i wieczorny program każdego dnia).
Pobyt był bardzo przyjemny, doskonałe otoczenie, miła obsługa, bogaty program towarzyszący (codzienne ćwiczenia na plaży, muzyka, popołudniowy i wieczorny program każdego dnia).
Plaża była piękna, czysta, wystarczająco dużo parasoli i leżaków, sprzedawcy plażowych akcesoriów (ubrania, okulary..) nie byli natarczywi.
WyżywienieMieliśmy własne wyżywienie, skorzystaliśmy z supermarketu i restauracji w mieście.
ZakwaterowanieZakwaterowanie odpowiadało cenie, drobne niedociągnięcia, które zostały natychmiast usunięte po zgłoszeniu.
UsługiByliśmy bardzo zadowoleni z usług, szczególnie doceniliśmy program towarzyszący na plaży (muzyka, ćwiczenia).
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Eva D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zadowolenie.
Zadowolenie.
Blisko apartamentów, na plaży piasek, ale w wodzie kamienie. Morze czyste, ładne widoki na okoliczne góry. Prysznice przy plaży. Byliśmy we wrześniu, więc plaża prawie pusta.
WyżywienieSamodzielnie się żywiliśmy, ale kupowaliśmy włoskie produkty spożywcze. Makaron, sosy pomidorowe, mozzarellę, tuńczyka, owoce, warzywa, wino i wyśmienite lody.
ZakwaterowanieCały teren był bardzo ładny, czyste i duże baseny, zadbana zieleń, pomocni animatorzy, apartamenty czyste, wyposażone, tylko przy budowie chyba bardzo oszczędzano na materiałach izolacyjnych.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Roman F.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Rezydencja przyjemna, personel perfekcyjny, trochę popracować nad usługami i wyposażeniem i ocena powinna być znacznie lepsza.
Rezydencja przyjemna, personel perfekcyjny, trochę popracować nad usługami i wyposażeniem i ocena powinna być znacznie lepsza.
Na mój gust za dużo kamieni, przez co trudno było przechodzić. Wejście do morza nie było zbyt strome, więc nawet z małymi dziećmi nie stanowiło to problemu.
WyżywienieOpcja bez wyżywienia nie była dobrym wyborem. Sklepy oferowały wystarczającą ilość jedzenia, ale w cenach włoskich.
ZakwaterowanieByłem zadowolony z zakwaterowania, ale wszystko (mydło, ręczniki czy papier toaletowy) musieliśmy przynieść ze sobą lub kupić. Spodziewałbym się, że podstawowe rzeczy będą dostępne.
UsługiWrażenie przyjemne, oceniam pozytywnie zarówno otoczenie, jak i lokalizację rezydencji.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Peter O.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
To jest świetnie wyposażony ośrodek.
To jest świetnie wyposażony ośrodek.
Apartamenty są bardzo dobrze i nowocześnie wyposażone. Trochę brakowało nam tam mikrofalówki, ale dało się to przeżyć bez niej.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Pavel Dohnal
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo ładne wakacje.
Bardzo ładne wakacje.
Wspaniały.
ZakwaterowanieBardzo dobra jakość zakwaterowania.
UsługiBardzo dobre
SportTrasy narciarskie doskonałe
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Pavel Dohnal
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne wrażenie bardzo dobre.
Ogólne wrażenie bardzo dobre.
Jedzenie było bardzo smaczne, różnorodne i sprzyjało przybieraniu na wadze.
ZakwaterowanieJakość zakwaterowania odpowiada 4*.
UsługiUsługi hotelowe były na bardzo przyzwoitym poziomie, jednak zalecalibyśmy, aby hotelowy ski-bus jeździł z powrotem wcześniej niż o 14:30.
SportTrasy narciarskie i wyciągi - doskonałe.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
doskonale
doskonale
plaża kawałek od hotelu, woda czysta, plaża utrzymana, jeśli komuś się nie spodoba jedna, może iść do dwóch innych plaż
WyżywienieKolacja była doskonała, śniadanie wymagałoby małej zmiany, codziennie na stole jest to samo, poza tym w porządku.
Zakwaterowanieprzeciętny pokój hotelowy
UsługiLudzie są niesamowici, nie popełnili błędu
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Marie S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo dobre ,
Bardzo dobre ,
Woda czysta, plaże też.
WyżywienieŚniadanie dobre, kolacja przeciętna, codziennie tylko duszone warzywa jako dodatek. Brakowało świeżych warzyw i owoców.
ZakwaterowanieChętny i uważny personel. Pokoje były czyste i posprzątane. Przeszkadzał nam tylko późny czas zakwaterowania oraz wyjazd w godzinach nocnych.
UsługiByliśmy zadowoleni.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Radka Prudilová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Nowoczesny hotel z dużym basenem (odpowiednim także dla małych dzieci), plaża około 50 m. W pobliżu przystań, mnóstwo restauracji i sklepów, jest naprawdę pięknie. Możliwość wycieczki łodzią (należy jednak sprawdzić poszczególne wycieczki pod numerem telefonu firmy, nie polegać na rozkładzie jazdy! Za trzecim razem udała nam się ta wycieczka, ale naprawdę było warto) oraz pociągiem motorowym... oba to doskonałe wycieczki dla dzieci. W pobliżu delfinarium - Rimini - ale nie ma tam delfinów, tylko uchatki. I jakiś park wodny w Cattolica. Największą zaletą hotelu jest kuchnia - naprawdę niesamowite doświadczenie!
Nowoczesny hotel z dużym basenem (odpowiednim także dla małych dzieci), plaża około 50 m. W pobliżu przystań, mnóstwo restauracji i sklepów, jest naprawdę pięknie. Możliwość wycieczki łodzią (należy jednak sprawdzić poszczególne wycieczki pod numerem telefonu firmy, nie polegać na rozkładzie jazdy! Za trzecim razem udała nam się ta wycieczka, ale naprawdę było warto) oraz pociągiem motorowym... oba to doskonałe wycieczki dla dzieci. W pobliżu delfinarium - Rimini - ale nie ma tam delfinów, tylko uchatki. I jakiś park wodny w Cattolica. Największą zaletą hotelu jest kuchnia - naprawdę niesamowite doświadczenie!
Plaża w pobliżu hotelu, hotel ma kilka prywatnych plaż, na które można się udać. W cenie nie jest wliczona obsługa plażowa. My nawet jej nie chcieliśmy, ponieważ nasze dzieci i tak nie siedziałyby pod parasolem. Tylko na jedną z plaż (na szczęście tę najbliższą) wpuszczono nas całkowicie za darmo, wyjaśniliśmy im, że nie potrzebujemy parasola ani leżaków. Na innych plażach chcieli od nas 20 euro za dzień, albo przynajmniej 10, ponieważ mieliśmy dużo rzeczy (wózek, łódka) i mieliśmy zajmować miejsce na plaży, za które trzeba zapłacić. Ale jak pisałam, na tej najbliższej w ogóle tego nie poruszali i uśmiechali się do nas. Można było iść nawet z wózkiem... do plaży prowadził między parasolami chodnik z desek... około 20 metrów potem musieliśmy nieść wózek (w piasku by nie pojechał) i mogliśmy się rozgościć. Plaża nie była brudna, ale jak gdzieś czytałam, że piasek jest codziennie grabiony, to tutaj tego nie robią... na plaży jest dużo wyrzuconych muszli i trochę wodorostów. Wodorosty były też w morzu, ale dało się znaleźć miejsce, gdzie było ich mniej lub wcale i zawsze tylko przy brzegu morza, po 5 metrach morze było czyste. Wejście do morza bardzo łagodne, dorosły sięgał stopami dna dziesiątki metrów od brzegu. Plaże nie były zatłoczone, zawsze było dużo miejsca.
WyżywienieJedzenie w hotelu było absolutnie niesamowite. Śniadania w formie bufetu, ale obiady i kolacje to były prawdziwe uczty. Podczas obiadu i kolacji zawsze wybór z dużej ilości przystawek - szwedzki stół, potem dwa dania - według własnego wyboru spośród trzech wariantów (zawsze przy kolacji wybór na następny dzień - menu w języku angielskim lub niemieckim). Jedzenie było zawsze wyśmienite, duży wybór... zupy, ryby, owoce morza, kurczak, wieprzowina, wołowina, jagnięcina, makarony, risotto... wszystko, co sobie przypomnisz. Wszystko wyśmienite... Na śniadanie woda, jakieś soki i kawa za darmo, do obiadu i kolacji woda i wino za darmo (my mieliśmy pełne wyżywienie). Obsługa bardzo miła, uprzejma. Po przystawce i dwóch daniach był wybór kilku deserów i owoców + lody - znowu szwedzki stół, na to często nie mieliśmy już miejsca w żołądku. A gdy mieliśmy, znowu wyśmienite. Kuchnia była dużym atutem hotelu. Chętnie pojechalibyśmy na wakacje w to samo miejsce.
ZakwaterowaniePokój był co prawda dość mały dla dwóch dorosłych i dwojga dzieci, ale nie zepsuło nam to wakacji, nie spędzaliśmy dużo czasu w pokoju, po obiedzie w największym upale dzieci spały, a my mogliśmy korzystać z balkonu, który o każdej porze dnia był przynajmniej częściowo w cieniu. Mieliśmy boczny widok na morze (mały kawałek gdzieś z tyłu), ale nam to nie przeszkadzało, balkon spełnił swoje zadanie. Pokoje były czyste, meble dość nowe, w łazience zamykany prysznic... sprzątane codziennie. Wszystko w porządku, ale miejsca nie było za dużo, musieliśmy rozłożyć przenośne łóżeczko dla młodszego syna... po przestawieniu mebli w pokoju udało nam się to :)
UsługiHotel dysponuje dużym basenem z oddzielną częścią dla dzieci (woda sięga tam mniej więcej do pasa dorosłej osoby), ale są tam schodki, na których mogą siedzieć i bawić się także mniejsze dzieci. Zawsze był przynajmniej częściowo w cieniu... znajdował się w centrum kompleksu hotelowego. Dla rodzin z małymi dziećmi hotel jest naprawdę doskonały. Obok basenu dostępne są także rowerki biegowe, samochodziki, skoczki, mała zjeżdżalnia, zamek... Jest tam również jacuzzi z ciepłą wodą, ale na tabliczce jest napisane, że jest tylko dla dorosłych. Nawet bez jacuzzi jest tu naprawdę dużo atrakcji dla dzieci. My byliśmy z dziećmi w wieku 2 i 4 lat i naprawdę super! Wewnątrz hotelu jest także ładna, przestronna i klimatyzowana sala zabaw, do której można iść z dziećmi, gdy na zewnątrz jest bardzo gorąco - klucze otrzymuje się na recepcji na życzenie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
David M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zdeněk P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 1 875 zł za os.
Dostępne regiony