Europa (Cervinia) Ocena: 4/5 Włochy, Cervinia/Zermatt
Edita G.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Edita G.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Tomáš K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Vladimír J.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jak zwykle bardzo dobrze
Jak zwykle bardzo dobrze
Bez jedzenia
ZakwaterowaniePowyżej standardu
UsługiDobry
SportDoskonały
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Irena K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Pogoda była idealna Słońce : chmury 6:0
Panowie kierowcy Zdeněk i Zdeněk niezawodni, pomocni
Ośrodek narciarski oceniamy bardzo wysoko. Dużo różnorodnych tras zjazdowych. W ciągu 6 dni poznaliśmy 4 ośrodki
Pogoda była idealna Słońce : chmury 6:0
Panowie kierowcy Zdeněk i Zdeněk niezawodni, pomocni
Ośrodek narciarski oceniamy bardzo wysoko. Dużo różnorodnych tras zjazdowych. W ciągu 6 dni poznaliśmy 4 ośrodki
Mogę ocenić stoki narciarskie i były one perfekcyjne
WyżywienieWłasny
ZakwaterowanieZakwaterowanie ładne, tylko ściany hotelu są prawie jak z papieru. Mieliśmy bardzo hałaśliwych i bardzo nieuprzejmych sąsiadów (Czesi z własnym transportem), którzy nawet na prośby nie reagowali, ale to nie jest wina biura podróży.
UsługiByło możliwe zamówienie świeżego pieczywa na rano (ale dla mnie - celiaka - bezużyteczne)
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Vladimír V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Narciarstwo w Zermatt-Cervinii-Valtournenche oraz w całym obszarze Matterhorn Ski Paradise było dla nas absolutnie wspaniałym przeżyciem, i to dzięki pięknej słonecznej pogodzie (tylko jednego dnia rano wiał silny wiatr i działała tylko jedna kolej linowa). Niezliczona ilość tras zjazdowych, niesamowite widoki z Małego Matterhornu na cały obszar Alp Walliskich, w tym Braithorn, Monte Rosa i Mont Blanc, wszechobecny Matterhorn => dla miłośników terenów wysokogórskich idealne połączenie. Mimo dość wysokich kosztów podróży (paliwo, winiety autostradowe w Austrii i Szwajcarii + opłaty drogowe we Włoszech) tę okolicę gorąco polecamy wszystkim zapalonym narciarzom.
Narciarstwo w Zermatt-Cervinii-Valtournenche oraz w całym obszarze Matterhorn Ski Paradise było dla nas absolutnie wspaniałym przeżyciem, i to dzięki pięknej słonecznej pogodzie (tylko jednego dnia rano wiał silny wiatr i działała tylko jedna kolej linowa). Niezliczona ilość tras zjazdowych, niesamowite widoki z Małego Matterhornu na cały obszar Alp Walliskich, w tym Braithorn, Monte Rosa i Mont Blanc, wszechobecny Matterhorn => dla miłośników terenów wysokogórskich idealne połączenie. Mimo dość wysokich kosztów podróży (paliwo, winiety autostradowe w Austrii i Szwajcarii + opłaty drogowe we Włoszech) tę okolicę gorąco polecamy wszystkim zapalonym narciarzom.
Hotel na standardowym poziomie, zamiast łóżka niewygodna rozkładana kanapa, kilka bezsennych nocy z powodu nieuprzejmych hałaśliwych gości. Dojazd do wyciągów narciarskich przez stok obok hotelu, kilka kroków pieszo.
SportSkorzystaliśmy z międzynarodowego skipassu i każdego dnia odwiedzaliśmy inną część. Dzięki rozległości obszaru narciarskiego oraz liczbie tras zjazdowych, wyciągów i kolejek krzesełkowych często byliśmy sami na krzesełku lub w gondoli, czasami nawet na trasach zjazdowych, które zawsze rano były perfekcyjnie przygotowane.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jana R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Do Petit Tibet wracamy regularnie, ponieważ zawsze jesteśmy zadowoleni. Powodem jest między innymi jeden z najlepszych ośrodków narciarskich, do którego można zjechać bezpośrednio z rezydencji (i odwrotnie) bez korzystania z skibusa czy samochodu, stosunkowo niska cena oraz bezproblemowe zakwaterowanie i usługi.
Do Petit Tibet wracamy regularnie, ponieważ zawsze jesteśmy zadowoleni. Powodem jest między innymi jeden z najlepszych ośrodków narciarskich, do którego można zjechać bezpośrednio z rezydencji (i odwrotnie) bez korzystania z skibusa czy samochodu, stosunkowo niska cena oraz bezproblemowe zakwaterowanie i usługi.
Renata Chmurová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Pogoda nie dopisała, więc ta okoliczność znacznie wpływa na ogólne wrażenie z wakacji. Ale ośrodek jest doskonały. Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe nie udało nam się w ogóle przetestować strony szwajcarskiej.
Pogoda nie dopisała, więc ta okoliczność znacznie wpływa na ogólne wrażenie z wakacji. Ale ośrodek jest doskonały. Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe nie udało nam się w ogóle przetestować strony szwajcarskiej.
Jedzenie absolutnie wyśmienite, obsługa również.
ZakwaterowanieDokładnie tak, jak podano w informacjach biura podróży, hotel ma starsze wyposażenie, ale zakwaterowanie było dobre, ponieważ priorytetem była dla nas lokalizacja hotelu, praktycznie bezpośrednio na stoku, i to było decydujące przy naszym wyborze.
UsługiNa bardzo dobrym poziomie, nie mieliśmy żadnego problemu.
SportWszystko doskonałe, na pewno chcielibyśmy tu wrócić w przyszłym roku.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Ivo Friedjung
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zamiast plaży oceniam stoki narciarskie. Prawdopodobnie najlepsze narciarstwo w Europie. Dla koneserów jest tu chyba za mało czarnych tras, ale czerwone są doskonałe, a możliwości dla freeriderów są duże. Uwaga jednak na freeride. Lodowiec ma szczeliny i istnieje ryzyko upadku (ostrzeżenie nie jest zbyt stanowcze).
WyżywienieŚniadanie - na poziomie tylko **. Kolacja dobra. Śniadania były dopiero od godziny 8:00, a kolacje dopiero o 19:30. Przydałoby się wcześniej.
ZakwaterowaniePokoje ogólnie przestronne. Toaleta razem z łazienką nie jest odpowiednia (we Włoszech, ale niestety także gdzie indziej standard). W łazience zbyt mały prysznic z stałą słuchawką i bardzo małym przepływem ciepłej wody.
UsługiJeśli ktoś wymaga dodatkowych usług hotelowych, to jest to trochę problematyczne, ale w przypadku narciarstwa nie jest to aż tak konieczne.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Pavel K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu