Borromeo Resort Ocena: 4/5 Włochy, Sycylia, Taormina
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Adriana Kullová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo podobały nam się wakacje, piękne otoczenie, świetna pogoda i zakwaterowanie. Bardzo podobały nam się wycieczki do Tropei i Soveraty. Tropea to piękne miasteczko, sklepiki i przepiękne morze. Doskonałe jedzenie.
Bardzo podobały nam się wakacje, piękne otoczenie, świetna pogoda i zakwaterowanie. Bardzo podobały nam się wycieczki do Tropei i Soveraty. Tropea to piękne miasteczko, sklepiki i przepiękne morze. Doskonałe jedzenie.
Piękna droga na plażę, którą otaczały palmy i oliwki. Piękne baseny, czysta woda.
WyżywienieJedzenie było doskonałe, zwłaszcza ryby, grillowane mięso i sery. Poleciłabym więcej surowych warzyw. Przyprawy świetne, podobnie jak wino
ZakwaterowaniePokój był czysty i przytulny, klimatyzowany zgodnie z naszymi potrzebami. Byliśmy zadowoleni z zakwaterowania.
UsługiAnimatorzy byli świetni, a wieczorny program doskonały. Na recepcji bardzo długo nas obsługiwano przy przyjeździe. W jadalni nie podobało mi się, że było tam zbyt dużo ludzi i tworzyły się długie kolejki do jedzenia. W jadalni brakowało organizacji.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Katarína T.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Niezapomniane wakacje, pełna satysfakcja, byliśmy ogólnie zachwyceni i pełni pięknych wspomnień. Najpiękniejszym przeżyciem była przejażdżka prywatną łodzią wzdłuż wybrzeża z Vittoriem, zdecydowanie warto tego spróbować, chociaż cena za 1,5 godziny na osobę wynosiła 25 €, ale doświadczenie jest tego warte.
Niezapomniane wakacje, pełna satysfakcja, byliśmy ogólnie zachwyceni i pełni pięknych wspomnień. Najpiękniejszym przeżyciem była przejażdżka prywatną łodzią wzdłuż wybrzeża z Vittoriem, zdecydowanie warto tego spróbować, chociaż cena za 1,5 godziny na osobę wynosiła 25 €, ale doświadczenie jest tego warte.
Plaża była piękna, a przede wszystkim przepiękny widok na okolicę, ponieważ byliśmy tam we wrześniu, ludzi na plaży było akurat na odpoczynek. Najbardziej przeszkadzało nam to, że wszędzie na plaży na piasku były niedopałki papierosów i papiery po lodach, ale to jest wina ludzi, którzy nie potrafią się zachować. Bar i toalety na plaży były w bardzo złym stanie, mogliby się bardziej o nie troszczyć, wyglądało to już na rozpadające się.
WyżywienieJedzenie było typowo włoskie, odpowiadało nam, było go wystarczająco i było smaczne, przytyliśmy 2 kg
Zakwaterowaniezakwaterowanie na wysokim poziomie, byliśmy bardzo zadowoleni, z wyjątkiem komarów, które nie pozwalały nam spać
Usługina poziomie, z wyjątkiem niektórych barmanek, które udawały, że im przeszkadzamy, ale spełniły wszystkie nasze prośby, animatorzy byli świetni, zwłaszcza wieczorem robili niesamowitą zabawę, chociaż my Słowacy nie znamy ich kultury i tańców, ale świetnie się to oglądało
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Karol Smolka
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko działało bez problemów, lot, transport do Mediolanu i do hotelu, zameldowanie w hotelu, dzień wyjazdu.
Wszystko działało bez problemów, lot, transport do Mediolanu i do hotelu, zameldowanie w hotelu, dzień wyjazdu.
Śniadanie miałem w cenie zimne, ale nie było to jakoś szczególnie wyróżnione, więc rano przy samoobsługowym bufecie wystarczający wybór /jajecznica, parówki, boczek, salami, szynki, sery, pieczywo i ciasta, owoce, napoje wszelkiego rodzaju/ dobry. Jadłem, co dusza zapragnie. W mieście jedzenie jest dość drogie /Mediolan nie jest tanim miastem, trzeba to brać pod uwagę z góry!/ Polecam odwiedzić dzielnicę Naviglia, niesamowite miejsce obok kanałów, niezliczone pizzerie, restauracje, bary, kawiarnie, wspaniała atmosfera. Kolacja kosztuje około 20 EUR.
ZakwaterowanieDostałem dość duży pokój dwuosobowy (nie ma pokoi jednoosobowych), co nie było wadą. Wyposażenie pokoju bardzo dobre, miło zaskoczyła dobrze wyposażona lodówka po przyjeździe (piwka, lemoniady...), także czajnik elektryczny i saszetki z kawą i herbatą, co szczególnie przy przyjeździe sprawiło radość. Wygodne łóżko, cicha klimatyzacja, ładna łazienka. Jedyny ogólny mały minus, chyba we wszystkich hotelach podobnej kategorii w całej Europie: w pokoju jest telewizor z wieloma programami, którego praktycznie nie używam (nie przyjechałem tam, żeby oglądać telewizję w hotelu), ale bardzo brakuje przynajmniej małego radio, byłoby dobrze po przyjeździe lub rano posłuchać trochę przyjemnej muzyki.
UsługiUsługi odpowiadają standardowi, w danym hotelu chyba tylko brakowało mi możliwości, aby po przybyciu późnym wieczorem napić się kawy w barze lub czegoś innego i posiedzieć. Po prostu zamykali zbyt wcześnie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Tereza V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękne wakacje, wszystkim polecam.
Piękne wakacje, wszystkim polecam.
Super, bardzo duży wybór kuchni włoskiej.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było bardzo ładne, jedyną rzeczą, której nam brakowało, była gniazdko w łazience, ale to drobny szczegół, jednak tym, co nas naprawdę zaskoczyło, było to, że pod koniec pobytu musieliśmy zapłacić 20 euro podatku turystycznego, o czym nie zostaliśmy wcześniej poinformowani.
UsługiSuper, recepcjoniści byli bardzo mili i uprzejmi.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Miloš L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Doskonały wybór
Doskonały wybór
Plaża codziennie sprzątana, czysta, wszystko utrzymane w porządku,
WyżywienieSerwowane posiłki, wybór z menu, włoskie specjały, dużo ryb, owoce.
ZakwaterowaniePokój co prawda mniejszy, ale zgodnie z życzeniem z widokiem na morze, doskonała klimatyzacja, codzienne sprzątanie, czystość. Wada - większa liczba schodów.
UsługiUsługi doskonałe, uśmiech, uprzejmość
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Vendula N.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Martina R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje spełniły nasze oczekiwania
Wakacje spełniły nasze oczekiwania
Plaża była jedynym drobnym minusem całego wrażenia. Leżaki co prawda stały jeszcze na piasku, jednak aby wejść do morza, musieliśmy skorzystać albo z mola, co nie jest zbyt urokliwe, albo wchodzić przez większe kamienie z mnóstwem wodorostów i drobnych zanieczyszczeń, które przypływały z portu. Korzystaliśmy głównie z hotelowego basenu z filtrowaną wodą morską.
WyżywienieŚniadanie w formie bufetu było na standardowym poziomie, jednak kolacje były doskonałe - bardzo różnorodne, smaczne, obfite. Obsługa prezentowała się na profesjonalnym poziomie.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było na doskonałym poziomie. Pokojówki były bardzo uprzejme i pracowite.
UsługiUsługi odpowiadały naszym oczekiwaniom i wymaganiom.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 3 307 zł za os.
Jaroslav Brodecký
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wymieniony hotel znajduje się w dobrej lokalizacji, personel na wysokim poziomie, a czystość oraz wyposażenie higieniczne pokoju są systematycznie zapewniane. Jedyną wadą zakwaterowania w naszym pokoju było oddzielenie od innej przestrzeni noclegowej jedynie drzwiami łączącymi, co zakłócało naszą prywatność hałasem z sąsiedniego pokoju.
Wymieniony hotel znajduje się w dobrej lokalizacji, personel na wysokim poziomie, a czystość oraz wyposażenie higieniczne pokoju są systematycznie zapewniane. Jedyną wadą zakwaterowania w naszym pokoju było oddzielenie od innej przestrzeni noclegowej jedynie drzwiami łączącymi, co zakłócało naszą prywatność hałasem z sąsiedniego pokoju.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Super cena, wiele pięknych zabytków historycznych, spokojna i czysta plaża. Tani i dobry transport kolejowy i autobusowy, połączenia do późnych godzin wieczornych.. Ale w lokalnych sklepikach ceny dla turystów są potrójne. W tym samym sklepie tę samą wodę mineralną sprzedawano po różnych cenach. Niewielu mówi po angielsku. Fantastyczna delegatka, bardzo miła, pomaga, doradza.
Super cena, wiele pięknych zabytków historycznych, spokojna i czysta plaża. Tani i dobry transport kolejowy i autobusowy, połączenia do późnych godzin wieczornych.. Ale w lokalnych sklepikach ceny dla turystów są potrójne. W tym samym sklepie tę samą wodę mineralną sprzedawano po różnych cenach. Niewielu mówi po angielsku. Fantastyczna delegatka, bardzo miła, pomaga, doradza.
Duża plaża, czyste morze, leżak w cenie zakwaterowania. Plaża dla gości hotelu jest tylko 30 metrów, ale w 5 minut można dojść do plaży publicznej.
WyżywienieJakość jedzenia była niska, mało owoców na śniadanie 8 - 10 sztuk dla 60 osób i tylko 3 rodzaje, jabłko, pomarańcze i brzoskwinie. Sok pomarańczowy z koncentratu, i był bardzo słodki, torebki herbaty marki Lidl według opakowania. Kolacje super, chociaż mogliby dać trochę więcej,
ZakwaterowanieCodziennie sprzątano pokój, łazienkę, wszędzie czysto. Duży pokój i łazienka, na balkonie zmieszczą się nawet 4 osoby naraz.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 054 zł za os.
Lucie B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były bardzo przyjemne. :-) Piękne miejsce, dobra dostępność do centrum miasta. Doskonałe kawiarnie i piękna plaża.
Wakacje były bardzo przyjemne. :-) Piękne miejsce, dobra dostępność do centrum miasta. Doskonałe kawiarnie i piękna plaża.
Na początku września mniej ludzi. Plaża nie była zatłoczona. Czysty piasek. Woda po burzy przez około dwa dni lekko zmącona, z glonami. Poza tym czysta.
WyżywieniePo prostu doskonałe. Nie mam nic do zarzucenia. :-)
ZakwaterowaniePokój był zawsze czysty, codziennie przychodziła pani sprzątająca. Tylko pokój był chyba mniejszy, niż się spodziewałam. Ale z przestronnym balkonem. I z pięknym widokiem na miasto i morze.
UsługiBardzo mili ludzie na recepcji. Uśmiechnięta pani sprzątająca. Byłam bardzo zadowolona.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Linda V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo podobały nam się wakacje, trochę zepsuła nam je pod koniec czystość morza, ale to nie zależy od biura podróży. Na pewno tam znów pojedziemy.
Bardzo podobały nam się wakacje, trochę zepsuła nam je pod koniec czystość morza, ale to nie zależy od biura podróży. Na pewno tam znów pojedziemy.
Piękna, przestronna... Niestety po dużej burzy do brzegu dotarł niesamowity bałagan (plastikowe torebki, kubki, po prostu śmieci) pływało to wszędzie. Na szczęście dla nas było to dopiero przedostatniego dnia naszych wakacji, a następnego dnia zaczęli powoli sprzątać.
WyżywienieJedzenie wyśmienite! Absolutnie fantastyczne. Duży wybór, wszystkiego pod dostatkiem.
ZakwaterowaniePiękne pokoje, czyste, codziennie sprzątane, piękny nowoczesny hotel.
UsługiNajczęściej korzystaliśmy z basenu dostępnego całą dobę, a także z programów dla dzieci prowadzonych przez hotelowych animatorów.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 1 239 zł za os.
Lenka M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie było w porządku, choć starsze wyposażenie, ale ok, plaża super, zaraz pod oknem basen, piękny widok na morze, super sklepy i restauracje... No usługi biura podróży nic specjalnego... Podróżowaliśmy w nocy, ponieważ mamy małe dziecko, do Lignano Sabbiadoro przyjechaliśmy rano o 5 i wszystko tam było zamknięte, nawet stacje benzynowe, a na klucze do apartamentu musieliśmy czekać przy biurze podróży do 9:00... myślałam, że klucze dostaniemy w hotelu, z takim systemem jeszcze się nie spotkałam... No cóż, więc po 8-godzinnej podróży czekaliśmy jeszcze 4 godziny w samochodzie... :-(
Zakwaterowanie było w porządku, choć starsze wyposażenie, ale ok, plaża super, zaraz pod oknem basen, piękny widok na morze, super sklepy i restauracje... No usługi biura podróży nic specjalnego... Podróżowaliśmy w nocy, ponieważ mamy małe dziecko, do Lignano Sabbiadoro przyjechaliśmy rano o 5 i wszystko tam było zamknięte, nawet stacje benzynowe, a na klucze do apartamentu musieliśmy czekać przy biurze podróży do 9:00... myślałam, że klucze dostaniemy w hotelu, z takim systemem jeszcze się nie spotkałam... No cóż, więc po 8-godzinnej podróży czekaliśmy jeszcze 4 godziny w samochodzie... :-(
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Yveta Malá
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Świetne wakacje, mało odpoczynku, ale czas, aby go jak najlepiej wykorzystać, a to tylko za sprawą ekspedientki, która poleciła ten hotel. Najlepsze wakacje
Świetne wakacje, mało odpoczynku, ale czas, aby go jak najlepiej wykorzystać, a to tylko za sprawą ekspedientki, która poleciła ten hotel. Najlepsze wakacje
Znakomity, 6-daniowy włoski obiad.. To było dosłownie doznanie kulinarne = porno w ustach!
ZakwaterowaniePiękny pokój, piękny hotel, wszystko było super, łącznie z faktem, że zapłacili nam 20 € za noc za 3 kg psa. . . to dla mnie za dużo. . .
UsługiZalecane jest dobre samopoczucie, personel hotelu jest miły i pomocny
SportTo już drugi raz, kiedy byliśmy w Paganelli i wrócimy! Szczyt! Nic wielkiego!
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Petr Snopek
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Luty 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólne zadowolenie z hotelu. Jakość usług i dobre jedzenie. W przypadku większego obłożenia nieco ciasniejsza strefa wellness.
Ogólne zadowolenie z hotelu. Jakość usług i dobre jedzenie. W przypadku większego obłożenia nieco ciasniejsza strefa wellness.
Jakość cateringu.
ZakwaterowaniePrzestronny i czysty pokój Junior Suite.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 2 279 zł za os.
Milada Filipova
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były super. Personel był świetny aż do ostatniej płatności, kiedy to pani na recepcji okradła nas o 10 euro. Niestety nie był to jej błąd.
Wakacje były super. Personel był świetny aż do ostatniej płatności, kiedy to pani na recepcji okradła nas o 10 euro. Niestety nie był to jej błąd.
Plaża jest trochę dalej na pieszo. My byliśmy z dwuletnim chłopcem, więc wybraliśmy wózek. Poza tym plaża czysta, zadbana.
WyżywienieJest super. Można wybierać spośród kilku dań. Możliwość wyboru ryb i owoców morza. Były one również w części barowej.
ZakwaterowaniePokój był mniejszy, czysty, wentylator, klimatyzacja... ok
UsługiDuża satysfakcja, z wyjątkiem pani w recepcji.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Václav D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anna O.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Pobyt był bardzo przyjemny, doskonałe otoczenie, miła obsługa, bogaty program towarzyszący (codzienne ćwiczenia na plaży, muzyka, popołudniowy i wieczorny program każdego dnia).
Pobyt był bardzo przyjemny, doskonałe otoczenie, miła obsługa, bogaty program towarzyszący (codzienne ćwiczenia na plaży, muzyka, popołudniowy i wieczorny program każdego dnia).
Plaża była piękna, czysta, wystarczająco dużo parasoli i leżaków, sprzedawcy plażowych akcesoriów (ubrania, okulary..) nie byli natarczywi.
WyżywienieMieliśmy własne wyżywienie, skorzystaliśmy z supermarketu i restauracji w mieście.
ZakwaterowanieZakwaterowanie odpowiadało cenie, drobne niedociągnięcia, które zostały natychmiast usunięte po zgłoszeniu.
UsługiByliśmy bardzo zadowoleni z usług, szczególnie doceniliśmy program towarzyszący na plaży (muzyka, ćwiczenia).
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Eva D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zadowolenie.
Zadowolenie.
Blisko apartamentów, na plaży piasek, ale w wodzie kamienie. Morze czyste, ładne widoki na okoliczne góry. Prysznice przy plaży. Byliśmy we wrześniu, więc plaża prawie pusta.
WyżywienieSamodzielnie się żywiliśmy, ale kupowaliśmy włoskie produkty spożywcze. Makaron, sosy pomidorowe, mozzarellę, tuńczyka, owoce, warzywa, wino i wyśmienite lody.
ZakwaterowanieCały teren był bardzo ładny, czyste i duże baseny, zadbana zieleń, pomocni animatorzy, apartamenty czyste, wyposażone, tylko przy budowie chyba bardzo oszczędzano na materiałach izolacyjnych.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Karel Hanuška
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo udane wakacje. Jedynie pogoda w wybranym przez nas terminie nie była typowo śródziemnomorska.
Bardzo udane wakacje. Jedynie pogoda w wybranym przez nas terminie nie była typowo śródziemnomorska.
Przeważnie kamienista plaża, odpowiednia również dla małych dzieci, odpowiednia do nurkowania z rurką. Woda czysta, zatoka z plażą jest trwale chroniona przed falami.
WyżywienieWyśmienite jedzenie zasługujące na pełną ocenę. Dokupiliśmy do ceny wycieczki pełne wyżywienie, czego wcale nie żałujemy.
ZakwaterowanieWystarczające, czyste zakwaterowanie z widokiem na morze, praktyczną łazienką, własnym sejfem bezpłatnym oraz klimatyzacją bezpłatną (nie była jednak używana). Problemem może być dla mniej sprawnych turystów konieczność pokonywania schodów na pochyłym terenie zarówno w drodze do recepcji i restauracji, jak i na plażę. Mieliśmy również kłopot z hałaśliwymi sąsiadami bawiącymi się do rana. Izolacja dźwiękowa prawie żadna. Bezpłatne Wi-Fi jest dostępne przy recepcji, w restauracji i przy basenie.
UsługiEuropejski standard. Nasze starania o zaangażowanie się w różne programy animacyjne (personel jest zainteresowany udziałem gości) pozostały przez nas niezauważone. Pobyt spędzaliśmy głównie na plaży lub w podróży, przy hotelowym basenie tylko sporadycznie. Transport publiczny z Resort Village do miasta Castelsardo jest tylko sporadyczny (cztery razy dziennie), ale bardzo tani. Trasę można pokonać pieszo w pół godziny.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Emília H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 3 366 zł za os.
Štefan S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Roman F.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Rezydencja przyjemna, personel perfekcyjny, trochę popracować nad usługami i wyposażeniem i ocena powinna być znacznie lepsza.
Rezydencja przyjemna, personel perfekcyjny, trochę popracować nad usługami i wyposażeniem i ocena powinna być znacznie lepsza.
Na mój gust za dużo kamieni, przez co trudno było przechodzić. Wejście do morza nie było zbyt strome, więc nawet z małymi dziećmi nie stanowiło to problemu.
WyżywienieOpcja bez wyżywienia nie była dobrym wyborem. Sklepy oferowały wystarczającą ilość jedzenia, ale w cenach włoskich.
ZakwaterowanieByłem zadowolony z zakwaterowania, ale wszystko (mydło, ręczniki czy papier toaletowy) musieliśmy przynieść ze sobą lub kupić. Spodziewałbym się, że podstawowe rzeczy będą dostępne.
UsługiWrażenie przyjemne, oceniam pozytywnie zarówno otoczenie, jak i lokalizację rezydencji.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Peter O.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
To jest świetnie wyposażony ośrodek.
To jest świetnie wyposażony ośrodek.
Apartamenty są bardzo dobrze i nowocześnie wyposażone. Trochę brakowało nam tam mikrofalówki, ale dało się to przeżyć bez niej.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Dostępne regiony