La Mela Ocena: 4/5 Włochy, Rzym, Rzym
Ladislav P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Ladislav P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Marek M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2023 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Barbora P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 2 007 zł za os.
Michal P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Kwiecień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Karol Smolka
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wszystko działało bez problemów, lot, transport do Mediolanu i do hotelu, zameldowanie w hotelu, dzień wyjazdu.
Wszystko działało bez problemów, lot, transport do Mediolanu i do hotelu, zameldowanie w hotelu, dzień wyjazdu.
Śniadanie miałem w cenie zimne, ale nie było to jakoś szczególnie wyróżnione, więc rano przy samoobsługowym bufecie wystarczający wybór /jajecznica, parówki, boczek, salami, szynki, sery, pieczywo i ciasta, owoce, napoje wszelkiego rodzaju/ dobry. Jadłem, co dusza zapragnie. W mieście jedzenie jest dość drogie /Mediolan nie jest tanim miastem, trzeba to brać pod uwagę z góry!/ Polecam odwiedzić dzielnicę Naviglia, niesamowite miejsce obok kanałów, niezliczone pizzerie, restauracje, bary, kawiarnie, wspaniała atmosfera. Kolacja kosztuje około 20 EUR.
ZakwaterowanieDostałem dość duży pokój dwuosobowy (nie ma pokoi jednoosobowych), co nie było wadą. Wyposażenie pokoju bardzo dobre, miło zaskoczyła dobrze wyposażona lodówka po przyjeździe (piwka, lemoniady...), także czajnik elektryczny i saszetki z kawą i herbatą, co szczególnie przy przyjeździe sprawiło radość. Wygodne łóżko, cicha klimatyzacja, ładna łazienka. Jedyny ogólny mały minus, chyba we wszystkich hotelach podobnej kategorii w całej Europie: w pokoju jest telewizor z wieloma programami, którego praktycznie nie używam (nie przyjechałem tam, żeby oglądać telewizję w hotelu), ale bardzo brakuje przynajmniej małego radio, byłoby dobrze po przyjeździe lub rano posłuchać trochę przyjemnej muzyki.
UsługiUsługi odpowiadają standardowi, w danym hotelu chyba tylko brakowało mi możliwości, aby po przybyciu późnym wieczorem napić się kawy w barze lub czegoś innego i posiedzieć. Po prostu zamykali zbyt wcześnie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Tereza V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękne wakacje, wszystkim polecam.
Piękne wakacje, wszystkim polecam.
Super, bardzo duży wybór kuchni włoskiej.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było bardzo ładne, jedyną rzeczą, której nam brakowało, była gniazdko w łazience, ale to drobny szczegół, jednak tym, co nas naprawdę zaskoczyło, było to, że pod koniec pobytu musieliśmy zapłacić 20 euro podatku turystycznego, o czym nie zostaliśmy wcześniej poinformowani.
UsługiSuper, recepcjoniści byli bardzo mili i uprzejmi.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Miloš L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Doskonały wybór
Doskonały wybór
Plaża codziennie sprzątana, czysta, wszystko utrzymane w porządku,
WyżywienieSerwowane posiłki, wybór z menu, włoskie specjały, dużo ryb, owoce.
ZakwaterowaniePokój co prawda mniejszy, ale zgodnie z życzeniem z widokiem na morze, doskonała klimatyzacja, codzienne sprzątanie, czystość. Wada - większa liczba schodów.
UsługiUsługi doskonałe, uśmiech, uprzejmość
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Vendula N.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
René H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
zadowolenie, tylko musieliśmy sami zdobywać wszystkie informacje, co nam nie przeszkadzało, ale powinno to raczej należeć do kompetencji delegata
zadowolenie, tylko musieliśmy sami zdobywać wszystkie informacje, co nam nie przeszkadzało, ale powinno to raczej należeć do kompetencji delegata
plaża około 150 m, blisko zakwaterowania, piaszczysta, z łagodnym wejściem do morza, idealna dla dzieci, morze czyste.
Wyżywieniezakwaterowanie bez wyżywienia
Zakwaterowaniezakwaterowanie czyste, ładne
Usługiładne programy animacyjne, piękne baseny
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jaroslav Meliš
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2020 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
To idealne wakacje dla wieloosobowej rodziny, idealne otoczenie, wszystko perfekcyjne.
To idealne wakacje dla wieloosobowej rodziny, idealne otoczenie, wszystko perfekcyjne.
Plaża była czysta i zadbana, obsługa plażowa zawsze doskonale przygotowana, plażę oceniam na najwyższym poziomie. Znajdowała się bardzo blisko obiektów noclegowych, a dostęp do niej prowadził przez bardzo ładne, zadbane i kwiatami gustownie ozdobione otoczenie.
WyżywienieMieliśmy własne wyżywienie.
ZakwaterowanieZakwaterowani byliśmy w dwupiętrowej willi dla 8 osób, poziom i wyposażenie willi można określić jako luksusowe i w porównaniu z innymi destynacjami (np. Chorwacją) znacznie odpowiadające cenie jej wynajmu.
UsługiZ usług hotelu praktycznie nie korzystaliśmy, korzystaliśmy tylko z usług recepcji, której pracowników oceniam bardzo pozytywnie, zarówno pod względem poziomu obsługi, jak i gotowości oraz uprzejmości w rozwiązywaniu wszelkich próśb.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Kateřina V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Rodzinne wakacje bardzo nam się podobały w tej części Włoch. Morze było ciepłe, czyste - jednak przez większość czasu wzburzone. Co docenią miłośnicy fal, ale pływacy już nie bardzo. W okolicy jest wiele pradawnych zabytków - np. Via Appia, Wezuwiusz, Pompeje, Neapol czy portowe miasta Gaeta lub Formia. Podczas wspinaczki na Wezuwiusz trzeba liczyć się z tym, że parking podawany przez przewodników jest dostępny tylko dla autobusów i taksówek. Samochody osobowe parkują około 3 km stąd, na wysokości 800 m n.p.m. Tak więc podczas drogi pokonuje się przewyższenie 400 m - lub można skorzystać z płatnej taksówki. Włosi są bardzo mili i uprzejmi - nie mieliśmy z nimi żadnych problemów. W Baia Domizia przeważali Włosi, więc trzeba liczyć się z tym, że mówi się głównie po włosku. W hotelu można porozumieć się także po angielsku, ale gdzie indziej raczej nie. Doceniliśmy również ubezpieczenie - skorzystaliśmy z niego w przypadku anginy - miejscowy lekarz przyjechał do apartamentu w ciągu 6 godzin.
Rodzinne wakacje bardzo nam się podobały w tej części Włoch. Morze było ciepłe, czyste - jednak przez większość czasu wzburzone. Co docenią miłośnicy fal, ale pływacy już nie bardzo. W okolicy jest wiele pradawnych zabytków - np. Via Appia, Wezuwiusz, Pompeje, Neapol czy portowe miasta Gaeta lub Formia. Podczas wspinaczki na Wezuwiusz trzeba liczyć się z tym, że parking podawany przez przewodników jest dostępny tylko dla autobusów i taksówek. Samochody osobowe parkują około 3 km stąd, na wysokości 800 m n.p.m. Tak więc podczas drogi pokonuje się przewyższenie 400 m - lub można skorzystać z płatnej taksówki. Włosi są bardzo mili i uprzejmi - nie mieliśmy z nimi żadnych problemów. W Baia Domizia przeważali Włosi, więc trzeba liczyć się z tym, że mówi się głównie po włosku. W hotelu można porozumieć się także po angielsku, ale gdzie indziej raczej nie. Doceniliśmy również ubezpieczenie - skorzystaliśmy z niego w przypadku anginy - miejscowy lekarz przyjechał do apartamentu w ciągu 6 godzin.
Około 100 m od apartamentu, piaszczysta, czysta. 100 m od brzegu głębokość wody w morzu wynosiła do 2 metrów.
WyżywienieŻywiliśmy się z własnych zasobów.
ZakwaterowanieApartament był standardowy, czysty, wyposażony do kuchni włoskiej. Bez klimatyzacji. Z dwoma balkonami.
UsługiChociaż mogliśmy korzystać z programów animacyjnych (poranne zajęcia sportowe na plaży, wieczorne programy kulturalne), to ponieważ wszystko było dla Włochów - czyli po włosku - nie braliśmy udziału.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 199 zł za os.
Roman Fůra
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo ładny, czysty hotel z miłą obsługą, bezpośrednio przy plaży. Biorąc pod uwagę, że w okolicy są tylko kempingi lub hotele 3-gwiazdkowe, czujesz się jak w oazie pośrodku pustyni ,)
Około 4 km od hotelu znajduje się miasteczko Rodi Garganico z portem, gdzie można kupić wycieczkę łodzią na wyspy Tremity. Jeśli wybierasz się gdziekolwiek na Gargano, naprawdę gorąco polecam tę wycieczkę. Wyspy są trzy, pełne różnych jaskiń (wycieczka łodzią wokół wysp), na jednej z wysp znajduje się duża, starożytna twierdza oraz plaża z krystalicznie czystą wodą, jakiej nie znajdziesz nawet w Kalabrii.
Bardzo ładny, czysty hotel z miłą obsługą, bezpośrednio przy plaży. Biorąc pod uwagę, że w okolicy są tylko kempingi lub hotele 3-gwiazdkowe, czujesz się jak w oazie pośrodku pustyni ,)
Około 4 km od hotelu znajduje się miasteczko Rodi Garganico z portem, gdzie można kupić wycieczkę łodzią na wyspy Tremity. Jeśli wybierasz się gdziekolwiek na Gargano, naprawdę gorąco polecam tę wycieczkę. Wyspy są trzy, pełne różnych jaskiń (wycieczka łodzią wokół wysp), na jednej z wysp znajduje się duża, starożytna twierdza oraz plaża z krystalicznie czystą wodą, jakiej nie znajdziesz nawet w Kalabrii.
Bezpośrednio przed hotelem znajduje się piaszczysta plaża z bardzo łagodnym wejściem do czystego, spokojnego morza z własną obsługą plażową. Plaża jest bardzo czysta i zadbana. Nie szukaj tu zatłoczonych plaż jak w Bibione itp. Idealne dla rodzin z małymi dziećmi, jedynym minusem jest to, że jest tu dużo małych krabów, co odczułem na własnej skórze zarówno ja, jak i moja 4-letnia córka. Dlatego polecam silikonowe obuwie do wody i wszystko jest rozwiązane.
WyżywienieŚniadanie w formie bufetu z bogatym wyborem, napoje w cenie. Obiad i kolacja: przystawka i dodatki w formie bogatych stołów szwedzkich. Trzydaniowe menu do wyboru spośród trzech dań. Jedzenie wyśmienite, w tym różne morskie "stworzenia". Do posiłku woda niegazowana i gazowana, wino białe lub czerwone, wszystko w cenie. 2 razy w tygodniu specjalny wieczór z muzyką na żywo i kontynentalną kolacją. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni z wyżywienia. Jeśli wybierzesz się na wycieczkę, możesz zamówić przygotowanie pakietu obiadowego.
ZakwaterowanieHotel jest całkowicie ogrodzony, bardzo ładny, z palmami i zielenią. Wystarczający prywatny parking wewnątrz obiektu. Pokój był czysty, mniejszy, z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem piętrowym, z lodówką i małym telewizorem LCD. Przestrzeń do przechowywania wystarczająca. Łazienka z prysznicem, ręcznikami, szamponami itp. oczywistością. Codziennie zmieniane wszystkie ręczniki, pościel i prześcieradła 2 razy w tygodniu.
UsługiHotel oferuje basen z "jacuzzi" i brodzikiem dla dzieci, z którego korzystają głównie małe dzieci. Przy basenie dostępny jest PingPong. Internet tylko w holu przy recepcji za opłatą 10€ za dzień! Inne oferty są nieznane, ponieważ na recepcji nie było żadnej tablicy informacyjnej biura podróży w języku czeskim lub słowackim. Cały personel mówi tylko po włosku lub niemiecku, więc komunikacja była trudniejsza, ale z drugiej strony wszyscy są bardzo pomocni. Nawiasem mówiąc, biuro podróży nie ma tam własnego delegata, tylko regionalnego delegata dostępnego telefonicznie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Marcela Z.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dobre spędzone wakacje, wiele wrażeń. Wycieczki fakultatywne super.
Dobre spędzone wakacje, wiele wrażeń. Wycieczki fakultatywne super.
Plaża czysta, leżaki za darmo, a co najważniejsze, zawsze były wolne... :-)))
WyżywienieJedzenie było doskonałe...
ZakwaterowaniePokoje czyste, bardzo doceniłam czyste ręczniki codziennie.
UsługiHotel był czysty, ładny, na poziomie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Radana J.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Spokojne wakacje, miła i pomocna obsługa, wszędzie czysto, świetne jedzenie, możliwość uprawiania sportu, doskonały zespół animacyjny i na koniec profesjonalna delegatka... jedyne, co bym chciała, to wifi również poza recepcją i silniejsze :)
Spokojne wakacje, miła i pomocna obsługa, wszędzie czysto, świetne jedzenie, możliwość uprawiania sportu, doskonały zespół animacyjny i na koniec profesjonalna delegatka... jedyne, co bym chciała, to wifi również poza recepcją i silniejsze :)
Martina R.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje spełniły nasze oczekiwania
Wakacje spełniły nasze oczekiwania
Plaża była jedynym drobnym minusem całego wrażenia. Leżaki co prawda stały jeszcze na piasku, jednak aby wejść do morza, musieliśmy skorzystać albo z mola, co nie jest zbyt urokliwe, albo wchodzić przez większe kamienie z mnóstwem wodorostów i drobnych zanieczyszczeń, które przypływały z portu. Korzystaliśmy głównie z hotelowego basenu z filtrowaną wodą morską.
WyżywienieŚniadanie w formie bufetu było na standardowym poziomie, jednak kolacje były doskonałe - bardzo różnorodne, smaczne, obfite. Obsługa prezentowała się na profesjonalnym poziomie.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było na doskonałym poziomie. Pokojówki były bardzo uprzejme i pracowite.
UsługiUsługi odpowiadały naszym oczekiwaniom i wymaganiom.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 3 307 zł za os.
Lukáš Laufke
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ogólna satysfakcja. Świetna lokalizacja hotelu i wspaniały widok. Pokój był odpowiedni, jedno światło było wyłączone, aw pokoju był tylko jeden mały kosz, który znajdował się w łazience. Dużo usług w jadalni. W końcu ktoś był z tobą. Dla niektórych mogą być zbyt irytujące (zwłaszcza główny kelner). Jedzenie było urozmaicone i smaczne. Wieczór był cichy bez hałasu.
Ogólna satysfakcja. Świetna lokalizacja hotelu i wspaniały widok. Pokój był odpowiedni, jedno światło było wyłączone, aw pokoju był tylko jeden mały kosz, który znajdował się w łazience. Dużo usług w jadalni. W końcu ktoś był z tobą. Dla niektórych mogą być zbyt irytujące (zwłaszcza główny kelner). Jedzenie było urozmaicone i smaczne. Wieczór był cichy bez hałasu.
Jaroslav Brodecký
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wymieniony hotel znajduje się w dobrej lokalizacji, personel na wysokim poziomie, a czystość oraz wyposażenie higieniczne pokoju są systematycznie zapewniane. Jedyną wadą zakwaterowania w naszym pokoju było oddzielenie od innej przestrzeni noclegowej jedynie drzwiami łączącymi, co zakłócało naszą prywatność hałasem z sąsiedniego pokoju.
Wymieniony hotel znajduje się w dobrej lokalizacji, personel na wysokim poziomie, a czystość oraz wyposażenie higieniczne pokoju są systematycznie zapewniane. Jedyną wadą zakwaterowania w naszym pokoju było oddzielenie od innej przestrzeni noclegowej jedynie drzwiami łączącymi, co zakłócało naszą prywatność hałasem z sąsiedniego pokoju.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Super cena, wiele pięknych zabytków historycznych, spokojna i czysta plaża. Tani i dobry transport kolejowy i autobusowy, połączenia do późnych godzin wieczornych.. Ale w lokalnych sklepikach ceny dla turystów są potrójne. W tym samym sklepie tę samą wodę mineralną sprzedawano po różnych cenach. Niewielu mówi po angielsku. Fantastyczna delegatka, bardzo miła, pomaga, doradza.
Super cena, wiele pięknych zabytków historycznych, spokojna i czysta plaża. Tani i dobry transport kolejowy i autobusowy, połączenia do późnych godzin wieczornych.. Ale w lokalnych sklepikach ceny dla turystów są potrójne. W tym samym sklepie tę samą wodę mineralną sprzedawano po różnych cenach. Niewielu mówi po angielsku. Fantastyczna delegatka, bardzo miła, pomaga, doradza.
Duża plaża, czyste morze, leżak w cenie zakwaterowania. Plaża dla gości hotelu jest tylko 30 metrów, ale w 5 minut można dojść do plaży publicznej.
WyżywienieJakość jedzenia była niska, mało owoców na śniadanie 8 - 10 sztuk dla 60 osób i tylko 3 rodzaje, jabłko, pomarańcze i brzoskwinie. Sok pomarańczowy z koncentratu, i był bardzo słodki, torebki herbaty marki Lidl według opakowania. Kolacje super, chociaż mogliby dać trochę więcej,
ZakwaterowanieCodziennie sprzątano pokój, łazienkę, wszędzie czysto. Duży pokój i łazienka, na balkonie zmieszczą się nawet 4 osoby naraz.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 054 zł za os.
Karel Hanuška
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo udane wakacje. Jedynie pogoda w wybranym przez nas terminie nie była typowo śródziemnomorska.
Bardzo udane wakacje. Jedynie pogoda w wybranym przez nas terminie nie była typowo śródziemnomorska.
Przeważnie kamienista plaża, odpowiednia również dla małych dzieci, odpowiednia do nurkowania z rurką. Woda czysta, zatoka z plażą jest trwale chroniona przed falami.
WyżywienieWyśmienite jedzenie zasługujące na pełną ocenę. Dokupiliśmy do ceny wycieczki pełne wyżywienie, czego wcale nie żałujemy.
ZakwaterowanieWystarczające, czyste zakwaterowanie z widokiem na morze, praktyczną łazienką, własnym sejfem bezpłatnym oraz klimatyzacją bezpłatną (nie była jednak używana). Problemem może być dla mniej sprawnych turystów konieczność pokonywania schodów na pochyłym terenie zarówno w drodze do recepcji i restauracji, jak i na plażę. Mieliśmy również kłopot z hałaśliwymi sąsiadami bawiącymi się do rana. Izolacja dźwiękowa prawie żadna. Bezpłatne Wi-Fi jest dostępne przy recepcji, w restauracji i przy basenie.
UsługiEuropejski standard. Nasze starania o zaangażowanie się w różne programy animacyjne (personel jest zainteresowany udziałem gości) pozostały przez nas niezauważone. Pobyt spędzaliśmy głównie na plaży lub w podróży, przy hotelowym basenie tylko sporadycznie. Transport publiczny z Resort Village do miasta Castelsardo jest tylko sporadyczny (cztery razy dziennie), ale bardzo tani. Trasę można pokonać pieszo w pół godziny.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Emília H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 3 366 zł za os.
Anna O.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Pobyt był bardzo przyjemny, doskonałe otoczenie, miła obsługa, bogaty program towarzyszący (codzienne ćwiczenia na plaży, muzyka, popołudniowy i wieczorny program każdego dnia).
Pobyt był bardzo przyjemny, doskonałe otoczenie, miła obsługa, bogaty program towarzyszący (codzienne ćwiczenia na plaży, muzyka, popołudniowy i wieczorny program każdego dnia).
Plaża była piękna, czysta, wystarczająco dużo parasoli i leżaków, sprzedawcy plażowych akcesoriów (ubrania, okulary..) nie byli natarczywi.
WyżywienieMieliśmy własne wyżywienie, skorzystaliśmy z supermarketu i restauracji w mieście.
ZakwaterowanieZakwaterowanie odpowiadało cenie, drobne niedociągnięcia, które zostały natychmiast usunięte po zgłoszeniu.
UsługiByliśmy bardzo zadowoleni z usług, szczególnie doceniliśmy program towarzyszący na plaży (muzyka, ćwiczenia).
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Eva D.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zadowolenie.
Zadowolenie.
Blisko apartamentów, na plaży piasek, ale w wodzie kamienie. Morze czyste, ładne widoki na okoliczne góry. Prysznice przy plaży. Byliśmy we wrześniu, więc plaża prawie pusta.
WyżywienieSamodzielnie się żywiliśmy, ale kupowaliśmy włoskie produkty spożywcze. Makaron, sosy pomidorowe, mozzarellę, tuńczyka, owoce, warzywa, wino i wyśmienite lody.
ZakwaterowanieCały teren był bardzo ładny, czyste i duże baseny, zadbana zieleń, pomocni animatorzy, apartamenty czyste, wyposażone, tylko przy budowie chyba bardzo oszczędzano na materiałach izolacyjnych.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 2 279 zł za os.
Dostępne regiony