Bella Venezia Ocena: 4/5 Włochy, Wenecja, Wenecja
Jana M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 2 484 zł za os.
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Jana M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 2 484 zł za os.
Roman F.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Rezydencja przyjemna, personel perfekcyjny, trochę popracować nad usługami i wyposażeniem i ocena powinna być znacznie lepsza.
Rezydencja przyjemna, personel perfekcyjny, trochę popracować nad usługami i wyposażeniem i ocena powinna być znacznie lepsza.
Na mój gust za dużo kamieni, przez co trudno było przechodzić. Wejście do morza nie było zbyt strome, więc nawet z małymi dziećmi nie stanowiło to problemu.
WyżywienieOpcja bez wyżywienia nie była dobrym wyborem. Sklepy oferowały wystarczającą ilość jedzenia, ale w cenach włoskich.
ZakwaterowanieByłem zadowolony z zakwaterowania, ale wszystko (mydło, ręczniki czy papier toaletowy) musieliśmy przynieść ze sobą lub kupić. Spodziewałbym się, że podstawowe rzeczy będą dostępne.
UsługiWrażenie przyjemne, oceniam pozytywnie zarówno otoczenie, jak i lokalizację rezydencji.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Peter O.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
To jest świetnie wyposażony ośrodek.
To jest świetnie wyposażony ośrodek.
Apartamenty są bardzo dobrze i nowocześnie wyposażone. Trochę brakowało nam tam mikrofalówki, ale dało się to przeżyć bez niej.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Dana Backová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje okazały się lepsze niż oczekiwano, nasza rodzina była zadowolona z jedzenia, zakwaterowania i programu. Pogoda nam sprzyjała, morze było czyste. Mimo że byliśmy na "samotności", było gdzie się wybrać, albo pieszo do pobliskiej wioski około 3 km, albo na rowerach, była możliwość zamówienia taksówki lub wynajęcia samochodu. Ceny odpowiadały krajowi, Sardynia należy do droższych destynacji, trzeba to uwzględnić. 70% pozytywnych wrażeń wsparł również zespół animatorów, którzy zapewniali program przez cały dzień. Zaczynali po śniadaniu ćwiczeniami przy morzu, w basenie, siatkówką plażową, piłką wodną, różnymi konkursami aż do wieczora, do około 23:00. Potrafili porwać ludzi i zaangażować ich, więc wakacje były aktywne i przyjemne także dzięki nim.
Wakacje okazały się lepsze niż oczekiwano, nasza rodzina była zadowolona z jedzenia, zakwaterowania i programu. Pogoda nam sprzyjała, morze było czyste. Mimo że byliśmy na "samotności", było gdzie się wybrać, albo pieszo do pobliskiej wioski około 3 km, albo na rowerach, była możliwość zamówienia taksówki lub wynajęcia samochodu. Ceny odpowiadały krajowi, Sardynia należy do droższych destynacji, trzeba to uwzględnić. 70% pozytywnych wrażeń wsparł również zespół animatorów, którzy zapewniali program przez cały dzień. Zaczynali po śniadaniu ćwiczeniami przy morzu, w basenie, siatkówką plażową, piłką wodną, różnymi konkursami aż do wieczora, do około 23:00. Potrafili porwać ludzi i zaangażować ich, więc wakacje były aktywne i przyjemne także dzięki nim.
Było pięknie czysto, biorąc pod uwagę, że przyjechaliśmy na Sardynię 15.09.2014, woda była przyjemnie ciepła, 25-26 stopni aż do końca wakacji. Wejście do wody było trudne w zależności od przypływu lub odpływu. Tuż po odpływie wejście na plażę było piaszczyste, wcześniej kamieniste, odpowiednie było obuwie do wody dla dzieci. Parasole i leżaki były bezpłatne.
WyżywienieDla nas odpowiednie, wszystkie zdrowe potrawy bez różnych przypraw, wybór wystarczający. Turyści, którzy odwiedzili inne miejsca (głównie Tunezję, Egipt, Grecję) mogą mieć zastrzeżenia co do ilości i rodzajów. Ja, mąż i dzieci byliśmy zadowoleni. Pomimo obficie nałożonych talerzy nie przytyliśmy ani kilograma. Jeśli chodzi o słodkie (ciasta, torty, lody) nie było dużego wyboru, ale jak mówię, nie przytyliśmy :)
ZakwaterowaniePrzyjemne pokoje, każdy oryginalnie zaprojektowany. Urządzone w stylu architektury.
UsługiNiezbyt często korzystaliśmy, po prostu wypożyczyliśmy rakiety do tenisa, były w cenie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Tamara V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
To były fajne wakacje, z wyjątkiem kilku rzeczy, które muszę tu podkreślić: pani delegatka na pierwszym spotkaniu z góry zaczęła się nam usprawiedliwiać, że gwiazdki przyznaje się temu hotelowi za usługi, a nie za ogólny komfort, jaki zapewnia klientom. Bardzo szybko zrozumieliśmy, dlaczego się z góry usprawiedliwia. Do prysznica chodziliśmy tylko w klapkach, żeby nie złapać jakiejś pleśni, ogólnie musieliśmy się tłoczyć w małych pokojach, ręczniki i pościel śmierdziały czymś jak ocet. All inclusive też wygląda zupełnie inaczej, to, co było w tym hotelu, to maksymalnie all inclusive light. Najgorzej było z piciem podczas podróży tam: 2 godziny lotu + 2 godziny jazdy autobusem, kiedy w końcu o północy dotarliśmy do hotelu, czekała na nas jedna 0,5 l butelka wody pitnej na osobę. Już na pokład samolotu nie wolno zabierać płynów, ten kubeczek soku w samolocie był tylko na najgorsze pragnienie. To jest całkowicie niewystarczające, dosłownie cierpieliśmy do rana, ponieważ nasze „all inclusive” zaczynało się dopiero od śniadania. Woda w hotelu nie nadaje się do picia, o czym nikt nie poinformował, dopóki nie zapytałam na recepcji. Jak wszyscy tu chwalą animatorów w recenzjach, muszę się sprzeciwić, bo ich obecność mnie irytowała i kiedy kogoś zobaczyłam, już z daleka starałam się ich unikać. Przyjechaliśmy na wakacje, żeby odpocząć, a program animacyjny chyba nie jest dla każdego odpowiednią formą. Problem tego hotelu jest taki, że wieczorem nie ma gdzie iść, bo jest pośrodku niczego.
To były fajne wakacje, z wyjątkiem kilku rzeczy, które muszę tu podkreślić: pani delegatka na pierwszym spotkaniu z góry zaczęła się nam usprawiedliwiać, że gwiazdki przyznaje się temu hotelowi za usługi, a nie za ogólny komfort, jaki zapewnia klientom. Bardzo szybko zrozumieliśmy, dlaczego się z góry usprawiedliwia. Do prysznica chodziliśmy tylko w klapkach, żeby nie złapać jakiejś pleśni, ogólnie musieliśmy się tłoczyć w małych pokojach, ręczniki i pościel śmierdziały czymś jak ocet. All inclusive też wygląda zupełnie inaczej, to, co było w tym hotelu, to maksymalnie all inclusive light. Najgorzej było z piciem podczas podróży tam: 2 godziny lotu + 2 godziny jazdy autobusem, kiedy w końcu o północy dotarliśmy do hotelu, czekała na nas jedna 0,5 l butelka wody pitnej na osobę. Już na pokład samolotu nie wolno zabierać płynów, ten kubeczek soku w samolocie był tylko na najgorsze pragnienie. To jest całkowicie niewystarczające, dosłownie cierpieliśmy do rana, ponieważ nasze „all inclusive” zaczynało się dopiero od śniadania. Woda w hotelu nie nadaje się do picia, o czym nikt nie poinformował, dopóki nie zapytałam na recepcji. Jak wszyscy tu chwalą animatorów w recenzjach, muszę się sprzeciwić, bo ich obecność mnie irytowała i kiedy kogoś zobaczyłam, już z daleka starałam się ich unikać. Przyjechaliśmy na wakacje, żeby odpocząć, a program animacyjny chyba nie jest dla każdego odpowiednią formą. Problem tego hotelu jest taki, że wieczorem nie ma gdzie iść, bo jest pośrodku niczego.
Piękne i czyste, kamieniste wejście do morza.
WyżywienieWspaniała, zawsze mieliśmy z czego wybierać. Trzeba jednak liczyć się z tym, że All inclusive to raczej All inclusive light.
ZakwaterowanieHotel ma już swoje najlepsze lata za sobą i potrzebowałby remontu. Pokoje są mniejsze, ale wystarczają, jeśli ktoś idzie tam tylko spać. Z łazienką było gorzej, prysznice wyglądały na niebezpieczne dla życia, bez konieczności noszenia klapek.
UsługiW porządku
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Alena Č.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 3 916 zł za os.
Zuzana K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Czeska przewodniczka świetna, spokojna, w dobrym nastroju, pełna wiedzy - widać było, że jest historyczką i zna się na rzeczy. Polecam. Ogólne wrażenie z wycieczki jest super - w stosunku cena-jakość.
Czeska przewodniczka świetna, spokojna, w dobrym nastroju, pełna wiedzy - widać było, że jest historyczką i zna się na rzeczy. Polecam. Ogólne wrażenie z wycieczki jest super - w stosunku cena-jakość.
Śniadanie wystarczające - wędliny, sery, słodkie pieczywo, jogurt, płatki, soki - mogłoby być trochę warzyw i owoców. I lepsza kawa.
ZakwaterowanieHotel słaby, na pewno nie 4 gwiazdki, potrzebowałby porządnego sprzątania i generalnego remontu, dość daleko od centrum, ale na nocleg właściwie wystarczył, czego potrzebowaliśmy. Gdyby dobrze posprzątali, byłoby OK.
UsługiBrakowało hotelowego baru, ale z drugiej strony była dostępna taras na dachu hotelu, gdzie wieczorem można było posiedzieć z własnymi zapasami. :o)
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Alena L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Organizacja świetna, przewodniczka bardzo miła, zorganizowana, troskliwa, kompetentna.
Organizacja świetna, przewodniczka bardzo miła, zorganizowana, troskliwa, kompetentna.
Obfite śniadanie, ładnie zaaranżowany bufet szwedzki, dobre jedzenie. Obsługa szybka i oddana.
ZakwaterowanieHotel dobrze wyposażony, personel miły. W pokoju nie leciała woda w prysznicu, ale od razu dostaliśmy przydzielony inny pokój.
UsługiUsługi odpowiadały 4 gwiazdkom.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ludmila N.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Taťána Ž.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Viera B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Kompleks hotelowy jest na pierwszy rzut oka bardzo ładny, położony w pięknym, zadbanym ogrodzie.
Wady:
1. problem z połączeniem z internetem
2. poza personelem recepcji nikt nie mówił inaczej niż po włosku
3. dla niektórych szok przy zameldowaniu w recepcji - ściśle wymagają 75 euro/pokój (= opłata za plażę, ręczniki...), nie akceptują faktu, że można pójść na inną plażę lub że niektóre dni nie będzie się w kompleksie
Kompleks hotelowy jest na pierwszy rzut oka bardzo ładny, położony w pięknym, zadbanym ogrodzie.
Wady:
1. problem z połączeniem z internetem
2. poza personelem recepcji nikt nie mówił inaczej niż po włosku
3. dla niektórych szok przy zameldowaniu w recepcji - ściśle wymagają 75 euro/pokój (= opłata za plażę, ręczniki...), nie akceptują faktu, że można pójść na inną plażę lub że niektóre dni nie będzie się w kompleksie
plaża dostępna na obrzeżach kompleksu, mała, ale czysta i zadbana z czarnym piaskiem
Wyżywieniejak výše - all inclusive znamenalo pouze wodę lub wino podczas obiadu i kolacji, wszystko inne za opłatą (kawa). Owoce, ciasta, lody nie były dostępne. Wiele osób to zniechęciło. Obsługa w restauracji była niesamowicie powolna, mówili tylko po włosku.
ZakwaterowanieWrażenia z zakwaterowania bardzo dobre, czystość zadowalająca, usługi z wyjątkiem problemów z internetem zadowalające
UsługiW zasadzie nie korzystaliśmy z żadnych innych usług hotelu
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Bardzo ładne otoczenie, przyroda. Hotel, jego możliwości i usługi, plaża spełniły nasze oczekiwania. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, drobne niedociągnięcia wymienione poniżej można łatwo przeoczyć, z wyjątkiem wyżywienia. Innym polecamy ten pobyt.
Bardzo ładne otoczenie, przyroda. Hotel, jego możliwości i usługi, plaża spełniły nasze oczekiwania. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, drobne niedociągnięcia wymienione poniżej można łatwo przeoczyć, z wyjątkiem wyżywienia. Innym polecamy ten pobyt.
Plaża przypisana do hotelu pod względem powierzchni nie odpowiada pojemnościom hotelu. Opłata za parasole 70 euro. Doceniamy łagodne wejście do morza z wulkanicznym piaskiem, pięknym widokiem, czystym morzem, plaża utrzymywana w czystości.
WyżywienieBardzo słaby wybór śniadań. Obiady i kolacje mogłyby być raczej w formie bufetu szwedzkiego. Zapobiegłoby to zamieszaniu podczas serwowania. Do tego zamieszania przyczyniła się również bardzo słaba, a wręcz żadna znajomość języka angielskiego przez kelnerów. Dania bardzo często się powtarzały. Z all inclusive wyszło light inclusive, o czym również nie wiedzieliśmy wcześniej, i niektóre napoje musieliśmy płacić nawet podczas kolacji. Pakiety przygotowane na obiad i kolację podczas wycieczek nie odpowiadały ilościowo potrzebom dorosłej osoby (dwa plasterki pomidora, dwa plasterki szynki, jeden plasterek sera i jedno jajko na osobę - to był obiad i kolacja).
ZakwaterowaniePrzeszkadzało nam zakwaterowanie zlokalizowane tuż naprzeciwko jadalni, gdzie znajdował się otwarty balkon - około cztery metry od stołów jadalni. Dlatego też zmieniliśmy pokój. Pomimo obłożenia hotelu, wyjątkowo nam to umożliwiono ze względu na to, że mamy małe dziecko. Pozostałe sprawy były w porządku. Piękny, zadbany kompleks hotelowy z doskonałym basenem, nasadzoną zielenią, piaskownicą, placem zabaw dla dzieci, doskonale położony w pięknej przyrodzie.
UsługiWysokiej jakości, satysfakcjonujące, bez zastrzeżeń. Widok z basenu na wulkan. Ładny i interesujący teren. Interesująca architektura. Niektóre fakultatywne wycieczki (konkretnie na Stromboli i Panarea) organizowane przez biuro podróży były prowadzone tylko po włosku, mimo że wycieczka na Stromboli i Panarea była najczęściej odwiedzana.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Zdeněk K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Styczeń 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie w hotelu Chalet al Foss jest absolutnie doskonałe. Każdy posiłek to kulinarne przeżycie.
Zakwaterowanie w hotelu Chalet al Foss jest absolutnie doskonałe. Każdy posiłek to kulinarne przeżycie.
Jedzenie było absolutnie doskonałe. Każda kolacja składała się z co najmniej czterech dań. Do każdego dania wybór spośród trzech potraw i 10 deserów.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było całkowicie standardowe, doskonale wyposażony pokój, przechowalnia nart, wszędzie wifi.
UsługiHotel oferuje bezpłatny transport do Tonale, w hotelu jest swobodny dostęp do basenu wellness, łaźni rzymskich, sauny na zewnątrz. Ważne jest, aby zabrać ze sobą gumowe klapki, czepek kąpielowy i szlafrok.
SportTrasy zjazdowe są standardowe jak na dany obszar. Kiedy już nie wiadomo, dokąd jechać, można pojechać do Ponte di Legna, gdzie są dłuższe i bardziej strome.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Lenka M.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zakwaterowanie było w porządku, choć starsze wyposażenie, ale ok, plaża super, zaraz pod oknem basen, piękny widok na morze, super sklepy i restauracje... No usługi biura podróży nic specjalnego... Podróżowaliśmy w nocy, ponieważ mamy małe dziecko, do Lignano Sabbiadoro przyjechaliśmy rano o 5 i wszystko tam było zamknięte, nawet stacje benzynowe, a na klucze do apartamentu musieliśmy czekać przy biurze podróży do 9:00... myślałam, że klucze dostaniemy w hotelu, z takim systemem jeszcze się nie spotkałam... No cóż, więc po 8-godzinnej podróży czekaliśmy jeszcze 4 godziny w samochodzie... :-(
Zakwaterowanie było w porządku, choć starsze wyposażenie, ale ok, plaża super, zaraz pod oknem basen, piękny widok na morze, super sklepy i restauracje... No usługi biura podróży nic specjalnego... Podróżowaliśmy w nocy, ponieważ mamy małe dziecko, do Lignano Sabbiadoro przyjechaliśmy rano o 5 i wszystko tam było zamknięte, nawet stacje benzynowe, a na klucze do apartamentu musieliśmy czekać przy biurze podróży do 9:00... myślałam, że klucze dostaniemy w hotelu, z takim systemem jeszcze się nie spotkałam... No cóż, więc po 8-godzinnej podróży czekaliśmy jeszcze 4 godziny w samochodzie... :-(
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Vlastimil K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Marzec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Zuzana Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Maksymalne zadowolenie. Byliśmy z trojgiem dzieci i wszyscy się świetnie bawiliśmy. Szkoda tylko tych wysokich cen. Wcale nie chcieliśmy wracać do domu.
Maksymalne zadowolenie. Byliśmy z trojgiem dzieci i wszyscy się świetnie bawiliśmy. Szkoda tylko tych wysokich cen. Wcale nie chcieliśmy wracać do domu.
Jeździliśmy samochodem. Około 2 minuty. Parkowanie bez problemu. Plaża super.
WyżywienieBardzo ceni sobie rybne specjały, ale dzięki dużemu wyborowi każdy znajdzie coś dla siebie. Również dla dzieci.
ZakwaterowanieSuper. Mieszkaliśmy na parterze i mieliśmy ogródek przed domem, gdzie dzieci mogły się wyszaleć, zanim rodzice przygotowali rzeczy na plażę lub do basenu.
UsługiSuper
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 4 202 zł za os.
Dostępne regiony