Kalithea Mare Palace Ocena: 4/5 Grecja, Rodos, Kallithea
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Kalithea Mare Palace! Hotel piękny, zadbany, wieczorami wiele się dzieje, codziennie można uczestniczyć w basenowej zumbie, jest też organizowana na lądzie. Codziennie śpiewa inny zespół, można iść na karaoke i masę innych atrakcji. Niedaleko samego hotelu są termy, gdzie znajduje się również schronisko dla kotów, których jest cała masa, więc zawsze można usiąść na murku i zaraz pojawi się miziate towarzystwo :) można też spacerem dojść do sklepów innych niż hotelowy, blisko są przystanki, więc jest też okazja na dziko pozwiedzać Rodos.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Kalithea Mare Palace! Hotel piękny, zadbany, wieczorami wiele się dzieje, codziennie można uczestniczyć w basenowej zumbie, jest też organizowana na lądzie. Codziennie śpiewa inny zespół, można iść na karaoke i masę innych atrakcji. Niedaleko samego hotelu są termy, gdzie znajduje się również schronisko dla kotów, których jest cała masa, więc zawsze można usiąść na murku i zaraz pojawi się miziate towarzystwo :) można też spacerem dojść do sklepów innych niż hotelowy, blisko są przystanki, więc jest też okazja na dziko pozwiedzać Rodos.
Do plaży dostajemy się schodząc w dół kompleksu, są też małe busiki, które ciągle jeżdżą i wiozą gości na górę i w dół (usługa darmowa). Plaża ładna, czysta, zaraz obok bar, gdzie podobno jest świetne mohito.
WyżywienieJedzenie bardzo urozmaicone. Codziennie można zjeść coś innego. Nie zapomnę pana, który naładował sobie wędlin i serów i nawalił na to solidną łychę jogurtu truskawkowego (wyglądał trochę jak sos 1000 wysp no :v). Były i owoce morza i jedzenie dla ludzi, więc na plus. I nieważne czy śniadanie czy obiad czy kolacja, zawsze można się dopchać deserkiem czy ciastem.
ZakwaterowaniePokój był bardzo schludny, trafił nam się z widokiem na morze. Byliśmy też zaraz nad barem, gdzie codziennie organizowane były wieczorki muzyczne z różnymi wykonawcami. Widok Niemców siedzących z założonymi rękami i tuptających do rytmu, podczas gdy wykonawcy zachęcali do zabawy - bezcenny :)
Trochę nam przeciekało w łazience, ale to taki mały mankament.
Panie sprzątające bardzo miłe i pracowite jak mrówy. Pamiętajcie: Kalimera mówimy rano, Kalisfera po południu i Kalinichta na noc ;) Pokój sprzątany codziennie, chyba że akurat siedzicie w pokoju, to możecie przełożyć na jutro itp. Po przybyciu do hotelu (było już koło połnocy) odesłano nas na kolację przygotowaną specjalnie dla gości, którzy przybyli później. Czekała woda i szwedzki stół.
Anikó S.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2025
Ogólnie rzecz biorąc, byliśmy zadowoleni ze wszystkiego. Doskonały hotel na relaks, z dobrą obsługą.
Ogólnie rzecz biorąc, byliśmy zadowoleni ze wszystkiego. Doskonały hotel na relaks, z dobrą obsługą.
Chociaż byliśmy na kamienistej plaży, była piękna. Dostęp do wody był łatwy, była też płytka część z drobnymi kamyczkami. Obowiązkowe są buty. Leżaki i parasole były zawsze dostępne w rozsądnej cenie. Być może wynikało to również z faktu, że byliśmy tam pod koniec września. Woda była cudownie czysta, a plaża zadbana.
WyżywienieZ jedzeniem wszystko było w porządku. Regularnie sprzątali, wymieniali ręczniki i zawsze dodawali papier toaletowy do pokoju. Byliśmy na opcji półpensjonatu i z jedzeniem wszystko było w porządku. Duży wybór zarówno na śniadanie, jak i na kolację.
ZakwaterowanieHotel i personel są doskonałe, choć wyposażenie pokoju trochę mnie zawiodło. Byłem zadowolony z czystości. Niestety, minibar jest mały, przez co trudno jest postawić własne napoje. Dodatkowo, klimatyzacja działa trochę głośno w nocy. Brakowało mi tylko podgrzewacza wody i może dwóch dodatkowych kubków do kawy. Chociaż hotelowy bar był otwarty do późnych godzin wieczornych, czasami kawa na tarasie byłaby mile widziana. Przydałoby się jednak gniazdko elektryczne.
UsługiRecepcja była czynna całą dobę. Jedzenie w restauracji na plaży było pyszne, a w ramach opcji z półpensjonatem można było zjeść lunch zarówno na miejscu, jak i w restauracji hotelowej. Mały sklepik był często przydatny. Baseny są ładne i czyste. Zawsze były wolne leżaki. Podobnie jak na plaży, gdzie trzeba było za nie płacić, ale cena była rozsądna – 3 euro za osobę. Każdego wieczoru goście byli umilani programem muzycznym, co było konieczne, ponieważ kompleks hotelowy znajduje się w dość odosobnionym miejscu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
od 2 077 zł za os.








































































































































