Grecja: hotele z opiniami, znaleziono 4 469 hoteli

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

Gerakina Beach & Village Ocena: 3/5 Grecja, Chalkidiki, Gerakini

Gerakina Beach & Village opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Barbora Zimmerová

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Blisko, czysta, dużo leżaków i możliwości pobytu na plaży w okolicy

Wyżywienie

Bardzo różnorodne i bogate

Zakwaterowanie

Czyste, klimatyzacja, telewizor, suszarka do włosów, balkon, widok na morze

Usługi

Super

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Emporios Bay Ocena: 3/5 Grecja, Chios

Emporios Bay opinie

Nie oceniony (oceniony przez 9 osób)

Zablokowane opinie: 3

Miroslav Melč

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Dobre miejsce na wakacje, spokojna lokalizacja, wysokiej jakości zakwaterowanie, świetna plaża /druga trochę dalej/ klasyczne greckie śniadanie, bardzo ładny hotel.

Dobre miejsce na wakacje, spokojna lokalizacja, wysokiej jakości zakwaterowanie, świetna plaża /druga trochę dalej/ klasyczne greckie śniadanie, bardzo ładny hotel.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Piękne plaże, zwłaszcza ta druga z mniejszymi kamykami, naprawdę rewelacja, ale jeśli ktoś myśli o piasku, niech tam nie jedzie, piękne czyste morze.

Wyżywienie

Mieliśmy śniadanie, więc to nie był żaden cud, ale tak to po prostu jest w Grecji :)) ale wszystko to wynagrodzą wam inne rzeczy.

Zakwaterowanie

Nie miało żadnej wady.

Usługi

bardzo dobre

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Marcela Bukáčková

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Przejechaliśmy już 7 greckich wysp i ta była jedną z najpiękniejszych, mała zatoczka, cztery tawerny z doskonałą kuchnią, droga ślepa prawie bez ruchu, mało ludzi, wakacje dla osób, które pragną spokojnych i pięknych wakacji

Przejechaliśmy już 7 greckich wysp i ta była jedną z najpiękniejszych, mała zatoczka, cztery tawerny z doskonałą kuchnią, droga ślepa prawie bez ruchu, mało ludzi, wakacje dla osób, które pragną spokojnych i pięknych wakacji

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

około 200 m od hotelu trzy plaże z czarnymi lawowymi kamykami, piękne, czyste, bardzo mało ludzi

Wyżywienie

Mieliśmy tylko śniadania - wybór i jakość doskonałe

Zakwaterowanie

zakwaterowanie bardzo ładne, czyste, obsługa perfekcyjna

Usługi

bardzo dobre

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Ladiko Ocena: 3/5 Grecja, Rodos, Ladiko

Ladiko opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Anonym

Ocena 3,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Całkowicie spełniło moje oczekiwania. Pomimo dużej atrakcyjności jednej z plaż, otoczenie było całkowicie spokojne. Usługi na poziomie deklarowanej jakości hotelu, personel uprzejmy i pomocny.

Całkowicie spełniło moje oczekiwania. Pomimo dużej atrakcyjności jednej z plaż, otoczenie było całkowicie spokojne. Usługi na poziomie deklarowanej jakości hotelu, personel uprzejmy i pomocny.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

3 plaże w odległości 200 - 500 m. Plaże czyste, zadbane z serwisem leżakowym, przy wszystkich plażach tawerna, jedna z restauracją.
Ze względu na dużą atrakcyjność jednej z plaż (Anthony Quinn Bay) plaża ta była w ciągu dnia dość zatłoczona przez odwiedzających z innych miejsc, natomiast późnym popołudniem i wieczorem spokojna z minimalną liczbą osób.

Wyżywienie

Nie mogę obiektywnie ocenić, miałem pobyt tylko ze śniadaniem. Bufet śniadaniowy był na bardzo dobrym poziomie, niestety nie było dostępne ani jedno ciepłe danie. Z indywidualnie zakupionych posiłków (późny obiad, kolacja) mogę stwierdzić wystarczający wybór, bardzo dobrą jakość i ilość jedzenia oraz szeroki asortyment napojów.

Zakwaterowanie

Na bardzo dobrym poziomie, codzienne sprzątanie, wymiana pościeli i ręczników

Usługi

Bez uwag. Zaleta była prawie całodobowo otwarty minimarket jako część recepcji.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonym

Ocena 3,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

od 3 840 za os.

Sunset Ocena: 3/5 Grecja, Kos, Tigaki

Sunset opinie

Nie oceniony (oceniony przez 40 osób)

Zablokowane opinie: 17

Ivana L.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne wrażenie z wakacji jest bardzo dobre. Wszystko bez żadnych problemów. Jesteśmy maksymalnie zadowoleni!

Ogólne wrażenie z wakacji jest bardzo dobre. Wszystko bez żadnych problemów. Jesteśmy maksymalnie zadowoleni!

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Łagodne wejście, morze ciepłe i czyste. Jeden dzień były większe fale, ale można było spokojnie kąpać się nawet z dziećmi. Plaża bez śmieci, posprzątana. Odległość to około 1 km, zajęło nam to około 15 minut (z dziećmi w wieku 12 i 3 lat). Po drodze na plażę mnóstwo tawern, sklepików, więc jest na co popatrzeć i droga szybko mija.

Wyżywienie

Miałyśmy półpensję. Śniadanie w hotelu, codziennie to samo. Wybór był wystarczający. Na kolację chodziłyśmy do tawerny około 50 m od hotelu, wybór i porcje były obfite. Menu trzydaniowe (przystawka - wybór spośród 6, danie główne - wybór spośród około 15, deser - wybór spośród 3).

Zakwaterowanie

Dzięki niskiej liczbie gwiazdek obawiałam się, co to będzie. Po przyjeździe do hotelu obawa zniknęła... Hotel wyglądał pięknie, na recepcji bardzo mili ludzie, piękna hala wejściowa. Pokój mieliśmy z tyłu w ogrodzie, w jednym z domków między bananowcami.

Usługi

Nie mam nic do zarzucenia. Basen czysty, plac zabaw dla dzieci i kort tenisowy w pełni funkcjonalne.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Andrea M.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Absolutnie doskonałe wakacje z małą wisienką na początku. Pani delegatka na lotnisku twierdziła, że nasz hotel nie ma dla nas miejsca i wysłała nas gdzie indziej. Zamiast półpensji zaproponowała nam all inclusive. Normalnie byśmy to wzięli bez zastanowienia. Niestety czekaliśmy na te wakacje przez kwartał, mając nadzieję, że będziemy w tym samym hotelu, gdzie mają się spotkać także nasi przyjaciele mieszkający w Anglii. Pojechaliśmy do hotelu all inclusive, a kiedy nasi znajomi dotarli do Sunsetu, odkryli, że hotel na nas czeka i pokój jest dla nas przygotowany. Więc się spakowaliśmy i po upewnieniu się u delegatki, że jeśli jest dla nas wolny pokój, to możemy się przeprowadzić, przenieśliśmy się. Do dziś nie rozumiemy, co to miało znaczyć. Od biura podróży to bardzo miłe, że zaoferowali nam all inclusive, ale niestety.. :-)

Absolutnie doskonałe wakacje z małą wisienką na początku. Pani delegatka na lotnisku twierdziła, że nasz hotel nie ma dla nas miejsca i wysłała nas gdzie indziej. Zamiast półpensji zaproponowała nam all inclusive. Normalnie byśmy to wzięli bez zastanowienia. Niestety czekaliśmy na te wakacje przez kwartał, mając nadzieję, że będziemy w tym samym hotelu, gdzie mają się spotkać także nasi przyjaciele mieszkający w Anglii. Pojechaliśmy do hotelu all inclusive, a kiedy nasi znajomi dotarli do Sunsetu, odkryli, że hotel na nas czeka i pokój jest dla nas przygotowany. Więc się spakowaliśmy i po upewnieniu się u delegatki, że jeśli jest dla nas wolny pokój, to możemy się przeprowadzić, przenieśliśmy się. Do dziś nie rozumiemy, co to miało znaczyć. Od biura podróży to bardzo miłe, że zaoferowali nam all inclusive, ale niestety.. :-)

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Okolica bardzo ładna, doceniliśmy, że naprzeciwko hotelu jest supermarket, gdzie można kupić naprawdę wszystko w bardzo korzystnych cenach.
Do morza to całkiem spacer... około 10-15 minut, nie przeszkadzało nam to specjalnie. Plaża jest bardzo ładna, morze czyste, tylko trochę wodorostów, ale nie zwracaliśmy na nie uwagi, woda krystalicznie czysta, możliwość wypożyczenia roweru wodnego lub przejażdżki na tych nadmuchiwanych "łódkach". 2 leżaki z parasolem za 5 euro za dzień. Jeśli kupisz drinki w Mango barze, dostaniesz voucher na ich leżaki za darmo.
W okolicy jest możliwość wypożyczenia samochodu, buggy, jest też skuter... Wszystko w dobrych cenach.

Wyżywienie

My mieliśmy prawie jako jedyni półpensję. Śniadanie w porządku, trochę monotonne, ale nam to nie przeszkadzało. Zawsze było wszystkiego pod dostatkiem. Ciągle wszystko uzupełniali. Na kolacje chodziliśmy do pobliskiej restauracji.

Zakwaterowanie

Polecam Sunset. Pokoje w sam raz, nasz był w najdalszej części od głównego budynku. Ostatni pokój przy polu, więc spokój. Pokój w całkowitej czystości, jedyny problem, na który i tak nie zwracaliśmy uwagi, to że nie dało się przełączyć prysznica, więc woda leciała tylko z kranu, ale i tak daliśmy radę się umyć ;-) A poza tym, nie spędzaliśmy dużo czasu w pokoju :-)

Usługi

Hotel jest w doskonałym stanie. Do dyspozycji jest basen z krystalicznie czystą wodą, codziennie uzupełniany czystą wodą. Widziałam też, jak basen był czyszczony. Do dyspozycji są także leżaki. Nie wiem, jak jest w ciągu dnia, ale po południu zawsze było miejsce, gdzie można się położyć. Bezpłatnie dostępny jest również minigolf - starszy i niezbyt dobrze utrzymany, ale i tak zagraliśmy. Jest tu także stół do ping-ponga i korty, z których nie skorzystaliśmy. W hotelu są też sejfy za opłatą 2 euro za dzień. Klimatyzację, mimo że pisali, że od 1.9. jest płatna, korzystaliśmy przez cały czas bezpłatnie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Studia Alea Ocena: 3/5 Grecja, Rodos

Studia Alea opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Slavomír Sklenář

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Plaża

Nic specjalnego. Polecam wypożyczyć samochód i jeździć do Paradisos i Makriamos (wstęp 3 euro). Można tu również znaleźć swoje prywatne mini-plaże.

Wyżywienie

Różnorodna, bogata, za 1*.

Zakwaterowanie

Piękne, nowoczesne, czyste.

Usługi

Dobre.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Jan Černý

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Galaxy Hotel Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Ierapetra

Galaxy Hotel opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Iva H.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Piękny hotel, wspaniały pomocny personel. Doskonałe śniadanie, tylko bez warzyw, a szkoda w miejscu, gdzie jest dużo upraw. W dobrym miejscu w mieście jest dokąd pójść wieczorem.

Piękny hotel, wspaniały pomocny personel. Doskonałe śniadanie, tylko bez warzyw, a szkoda w miejscu, gdzie jest dużo upraw. W dobrym miejscu w mieście jest dokąd pójść wieczorem.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Captain Giannis Ocena: 3/5 Grecja, Itaka, Vathi (Ithaka)

Captain Giannis opinie

Nie oceniony (oceniony przez 33 osób)

Zablokowane opinie: 4

Irena Lukášová

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Byliśmy tam pod koniec września i był to bardzo spokojny urlop, byliśmy tam tylko my i emeryci... :-) Zastanawiam się, jak to wygląda na Itace w pełnym sezonie, czy jest tam równie spokojnie jak we wrześniu? Kapitan Gianins znajduje się na skraju miasteczka, z dala od centrum sklepów i restauracji, ale jednocześnie blisko, około 15 minut do portu, gdzie wszystko się znajduje. Całe Vathy jest bardzo spokojne. Kompleks noclegowy jest bardzo przemyślanie zaprojektowany, każdy apartament lub bungalow ma dużo prywatności. Jest przestronny, dość rozległy, nowy, a właściwie chyba ciągle jest stopniowo budowany. Ludzie, którzy dbają o zakwaterowanie i porządek, są bardzo przyjaźni i mili, ale niczego nie narzucają.

Byliśmy tam pod koniec września i był to bardzo spokojny urlop, byliśmy tam tylko my i emeryci... :-) Zastanawiam się, jak to wygląda na Itace w pełnym sezonie, czy jest tam równie spokojnie jak we wrześniu? Kapitan Gianins znajduje się na skraju miasteczka, z dala od centrum sklepów i restauracji, ale jednocześnie blisko, około 15 minut do portu, gdzie wszystko się znajduje. Całe Vathy jest bardzo spokojne. Kompleks noclegowy jest bardzo przemyślanie zaprojektowany, każdy apartament lub bungalow ma dużo prywatności. Jest przestronny, dość rozległy, nowy, a właściwie chyba ciągle jest stopniowo budowany. Ludzie, którzy dbają o zakwaterowanie i porządek, są bardzo przyjaźni i mili, ale niczego nie narzucają.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Tuż przy hotelu, po drugiej stronie drogi, jest mała plaża, na której jednak nikt się nie kąpie. Kąpać się tam można, ktoś kąpał się nawet w porcie, ale wszyscy jeżdżą gdzie indziej, tutaj nic nie jest daleko - rowerem, motocyklem, samochodem... Na wyspie są ładne plaże, wszystkie jednak w większości kamieniste, piaszczyste może gdzieś są, ale dostępne tylko z łodzi, której nie wypożyczyliśmy. Podobały nam się plaże Filiatro, Skinos, które są blisko Vathy, a także dzika Afales na północy wyspy. Ale jest ich tam znacznie więcej...

Wyżywienie

W cenie zakwaterowania mieliśmy tylko śniadanie, nie chcieliśmy nic więcej, lubimy podróżować. Nawet nie wiem, czy oferują inną formę wyżywienia. Śniadanie było w formie bufetu, trochę monotonne, ale nie jesteśmy wymagający, w domu też nie jemy łososia, szampana i kawioru... :-) Poza tymi osami..., „...jak byłoby pięknie, gdybym tu nie był...” :-)

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w porządku, sprzątanie codziennie, wymiana pościeli i ręczników kilka razy podczas pobytu (byliśmy tam 11 dni), czysto.

Usługi

Przy hotelu znajduje się basen, który jest naprawdę dobrze utrzymany i czysty, ale jak już wspomniałem, lubimy podróżować, więc nawet go nie wypróbowaliśmy. Przy basenie jest bar. Nie korzystaliśmy z innych usług, ale na pewno mogliby pomóc z czymkolwiek.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Táňa H.

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ithaka to piękna, jeszcze dziewicza wyspa, gdzie znaleźliśmy tak potrzebny spokój i odpoczynek od miejskiego zgiełku, w którym żyjemy. W tym okresie od 17.6. do 27.6.2019 było zaskakująco mało ludzi, co bardzo doceniamy. Plaże były prawie puste. Basen był tylko dla mnie i to codziennie pod wieczór. Według zdjęć znajomi mówili, że wynajęliśmy z mężem wyspę tylko dla siebie, ponieważ była prawie bezludna. Tylko wieczorem miasteczko Vathy zapełniało się miejscowymi i turystami, którzy chcieli zjeść kolację, co z kolei było bardzo przyjemne. Grecy są bardzo mili i cierpliwi w komunikacji, gdy nie zna się dobrze przynajmniej języka angielskiego, ponieważ każdy Grek zna angielski, przynajmniej takie mamy doświadczenie. Znaleźliśmy tu też przyjaciół. Zakwaterowanie było świetne, bardzo czyste, częsta zmiana pościeli i ręczników oraz sprzątanie. Wynajęliśmy też samochód Fiat Panda, aby zwiedzić okoliczne góry i inne górskie miasteczka, co było naprawdę niezapomnianym przeżyciem. A te widoki, po prostu cudowne. Polecamy wynająć samochód. Cena za dzień to 40 euro, a przy zwrocie trzeba zatankować paliwo. Nawet nie musieliśmy nigdzie chodzić, wystarczyło powiedzieć na recepcji i wszystko było załatwione, a rano odebraliśmy samochód, który został nam dostarczony. Zazwyczaj wieje tu wiatr, co w upały jest bardzo przyjemne. Również polecamy wybrać się łodzią na wycieczkę na plażę Gidaki, gdzie zostaniesz dowieziony i po trzech godzinach odebrany. Jesteśmy bardzo wzbogaceni i wszystkim gorąco polecamy wybrać się na Ithakę, wyspę Odyseusza.

Ithaka to piękna, jeszcze dziewicza wyspa, gdzie znaleźliśmy tak potrzebny spokój i odpoczynek od miejskiego zgiełku, w którym żyjemy. W tym okresie od 17.6. do 27.6.2019 było zaskakująco mało ludzi, co bardzo doceniamy. Plaże były prawie puste. Basen był tylko dla mnie i to codziennie pod wieczór. Według zdjęć znajomi mówili, że wynajęliśmy z mężem wyspę tylko dla siebie, ponieważ była prawie bezludna. Tylko wieczorem miasteczko Vathy zapełniało się miejscowymi i turystami, którzy chcieli zjeść kolację, co z kolei było bardzo przyjemne. Grecy są bardzo mili i cierpliwi w komunikacji, gdy nie zna się dobrze przynajmniej języka angielskiego, ponieważ każdy Grek zna angielski, przynajmniej takie mamy doświadczenie. Znaleźliśmy tu też przyjaciół. Zakwaterowanie było świetne, bardzo czyste, częsta zmiana pościeli i ręczników oraz sprzątanie. Wynajęliśmy też samochód Fiat Panda, aby zwiedzić okoliczne góry i inne górskie miasteczka, co było naprawdę niezapomnianym przeżyciem. A te widoki, po prostu cudowne. Polecamy wynająć samochód. Cena za dzień to 40 euro, a przy zwrocie trzeba zatankować paliwo. Nawet nie musieliśmy nigdzie chodzić, wystarczyło powiedzieć na recepcji i wszystko było załatwione, a rano odebraliśmy samochód, który został nam dostarczony. Zazwyczaj wieje tu wiatr, co w upały jest bardzo przyjemne. Również polecamy wybrać się łodzią na wycieczkę na plażę Gidaki, gdzie zostaniesz dowieziony i po trzech godzinach odebrany. Jesteśmy bardzo wzbogaceni i wszystkim gorąco polecamy wybrać się na Ithakę, wyspę Odyseusza.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Z plażami jest gorzej, ponieważ nie są blisko hotelu. Najbliższa jest około pół godziny pieszo, kolejne są oddalone nawet o 4 km od hotelu, ale warto tam iść, są przepiękne, kamieniste, jedna z najbliższych jest piaszczysta. Osobiście najbardziej podobała mi się plaża Sarakinika, która była dla nudystów, ale byli tam też ludzie w strojach kąpielowych. Woda jak lustro i świetne warunki do snorkelingu. Zwłaszcza wokół skał, gdzie było tysiące ryb i małych rybek, ławice itd. Przy hotelu jest jednak basen, idealny dla starszych osób, co było często wykorzystywane.

Wyżywienie

Mieliśmy pobyt ze śniadaniem, które było obfite, choć codziennie takie samo, ale to nie przeszkadzało. Chodziliśmy na kolacje do miasteczka, wybór jest duży. Głównie grillowane ryby, mięso, dużo sałatek, po prostu wszystko i bardzo dobre, podkreślamy. Obsługa bardzo miła. Piwo bardzo nam smakowało, ale najbardziej butelkowe Mythos, Mamos i również lane. Po prostu wszystko, co płynie, smakuje tam dobrze, włącznie z winem.

Zakwaterowanie

Pokój duży, z dużym tarasem, chciałabym mieć taki w domu. Łazienka z WC również przestronna. Codzienne sprzątanie w godzinach porannych. W pokoju klimatyzacja za 1 euro za noc i dzień. Wystarczająco dużo wieszaków, lodówka.

Usługi

Na usługę hotelową śpiewamy tylko pochwały. Cokolwiek ktoś potrzebował, zawsze mógł zwrócić się do recepcji.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Club Summer Time Ocena: 3/5 Grecja, Korfu, Sidari

Club Summer Time opinie

Nie oceniony (oceniony przez 15 osób)

Zablokowane opinie: 1

Ivana M.

Ocena 2,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Jednym z największych minusów wycieczki jest organizacja transferu z hotelu na lotnisko, transfer około 40 km trwał dłużej niż lot Kerkyra - Praga

Jednym z największych minusów wycieczki jest organizacja transferu z hotelu na lotnisko, transfer około 40 km trwał dłużej niż lot Kerkyra - Praga

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Kateřina Raková

Ocena 3,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wspaniałe wakacje, na pewno wrócimy do tego kurortu

Wspaniałe wakacje, na pewno wrócimy do tego kurortu

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Super, super

Wyżywienie

Przydałoby się większe urozmaicenie owoców, poza tym jedzenie doskonałe

Zakwaterowanie

Nie mam uwag

Usługi

Nie mam uwag

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Olga's Paradise Ocena: 3/5 Grecja, Kos, Kos

Olga's Paradise opinie

Nie oceniony (oceniony przez 14 osób)

Zablokowane opinie: 2

Jitka G.

Ocena 3,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje kupiliśmy już w grudniu, ale mimo to nie zostaliśmy zakwaterowani w głównym budynku przy basenie, lecz w pobliskich apartamentach. Biuro podróży miało w katalogu podane, że w pokoju jest telewizor, radio, suszarka do włosów. Nic z tego tam nie było. Po ogrodzie biega drób, a wcześnie rano (około 5 rano) robi dużo hałasu pianiem koguta i gdakaniem kur.

Wakacje kupiliśmy już w grudniu, ale mimo to nie zostaliśmy zakwaterowani w głównym budynku przy basenie, lecz w pobliskich apartamentach. Biuro podróży miało w katalogu podane, że w pokoju jest telewizor, radio, suszarka do włosów. Nic z tego tam nie było. Po ogrodzie biega drób, a wcześnie rano (około 5 rano) robi dużo hałasu pianiem koguta i gdakaniem kur.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Biuro podróży w katalogu podaje, że plaża jest oddalona o 100 m. Prawda jest jednak taka, że to 200 - 250 m wzdłuż ruchliwej ulicy. Plaża jest malutka, z grubym piaskiem, w wodzie są duże kamienie, całkowicie nieodpowiednia dla dzieci!!! Lepiej wypożyczyć samochód i pojechać na jakąś piaszczystą plażę.

Wyżywienie

Mieliśmy wakacje bez wyżywienia, ale nie ma problemu, aby bardzo dobrze i w rozsądnych cenach zjeść w pobliskich tawernach.

Zakwaterowanie

Chociaż byliśmy zakwaterowani w apartamentach zastępczych, zakwaterowanie było świetne. Były tylko 2 osoby i mieliśmy do dyspozycji 2 pokoje + kuchnię + łazienkę. Było posprzątane, pościel wymieniona raz, ręczniki dwa razy.

Usługi

Biuro podróży w katalogu podaje, że można się posilić w barze przy basenie. Właścicielka jednak serwuje tylko napoje, nie przygotowuje frytek, hamburgerów itp.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Irena Vojtová

Ocena 2,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Cena wycieczki odpowiadała oczekiwaniom, ciepła woda leciała tylko niektóre dni po południu, a w dniu wyjazdu ciepła woda leciała nawet z kranu, gdzie powinna być zimna woda, nie pozwoliliśmy, aby to zepsuło nasz pobyt

Cena wycieczki odpowiadała oczekiwaniom, ciepła woda leciała tylko niektóre dni po południu, a w dniu wyjazdu ciepła woda leciała nawet z kranu, gdzie powinna być zimna woda, nie pozwoliliśmy, aby to zepsuło nasz pobyt

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Informowano, że co 100 m od hotelu, podczas gdy w rzeczywistości było to około 400 m, a kamienie tuż przy brzegu dość utrudniały dostęp do morza

Wyżywienie

Mieliśmy wycieczkę bez wyżywienia, które z powodzeniem załatwiliśmy z lokalnych źródeł

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie z aneksem kuchennym, choć bardzo skromnie wyposażonym, nam wystarczało, doceniliśmy dwa pokoje

Usługi

Był już koniec sezonu, więc sprzątaczka leżaków wokół basenu, personel był bardzo uprzejmy. Woda w basenie była już bardzo zimna.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 1 601 za os.

Viktoria Ocena: 3/5 Grecja, Chalkidiki

Viktoria opinie

Nie oceniony (oceniony przez 4 osób)

Jitka P.

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Marie Z.

Ocena 1,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Akis (San George) Ocena: 3/5 Grecja, Korfu

Akis (San George) opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Andrea Tamara H.

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Byliśmy zadowoleni zarówno z biura podróży, jak i pośrednika, transferów oraz zakwaterowania – wszyscy pięciu! Zakwaterowanie było centralnie położone w porównaniu do małej wioski, ładne i spokojne miejsce, nasz pokój był odnowiony (poza łazienką, ale na tydzień to było w porządku). Spędziliśmy piękny tydzień dzięki wam, dziękujemy! Jeszcze raz szczególne podziękowania dla mojego eksperta podróży, który zawsze chętnie mi pomagał, nawet gdy dzwoniłem do niego pięć razy dziennie, i który doskonale zorganizował nasze wakacje w zeszłym i tym roku! :) Przez tydzień objechaliśmy wyspę, było to dość aktywne wypoczywanie, ale warto było. Wyspa jest duża, zdecydowanie trzeba wynająć samochód lub skuter, aby dotrzeć do najpiękniejszych miejsc! Drogi są wąskie, kręte i mają wiele uszkodzeń, każdy powinien być bardzo ostrożny, jeśli jedzie na Korfu, ponieważ wielu nie zna lub nie przestrzega przepisów ruchu drogowego na wyspie.

Byliśmy zadowoleni zarówno z biura podróży, jak i pośrednika, transferów oraz zakwaterowania – wszyscy pięciu! Zakwaterowanie było centralnie położone w porównaniu do małej wioski, ładne i spokojne miejsce, nasz pokój był odnowiony (poza łazienką, ale na tydzień to było w porządku). Spędziliśmy piękny tydzień dzięki wam, dziękujemy! Jeszcze raz szczególne podziękowania dla mojego eksperta podróży, który zawsze chętnie mi pomagał, nawet gdy dzwoniłem do niego pięć razy dziennie, i który doskonale zorganizował nasze wakacje w zeszłym i tym roku! :) Przez tydzień objechaliśmy wyspę, było to dość aktywne wypoczywanie, ale warto było. Wyspa jest duża, zdecydowanie trzeba wynająć samochód lub skuter, aby dotrzeć do najpiękniejszych miejsc! Drogi są wąskie, kręte i mają wiele uszkodzeń, każdy powinien być bardzo ostrożny, jeśli jedzie na Korfu, ponieważ wielu nie zna lub nie przestrzega przepisów ruchu drogowego na wyspie.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża piaszczysto-żwirowa znajdowała się 5 minut spacerem od zakwaterowania, była bardzo ładna, czysta, absolutnie nie zaśmiecona!!! Woda morska pod koniec lipca była dość chłodna, przez 1-2 dni mogło pojawić się jakieś zimne prądy, poza tym plaża była ładna i długa, dostępne były leżaki z parasolami do wynajęcia. Nie było muszli, co było dla mnie dużym rozczarowaniem, ale widzieliśmy wiele pięknych ryb w wodzie, a ostatniego dnia nawet małego płaszczkę i 2 małe mureny, w Paleokastritsa były też ośmiornice :) oczywiście malutkie.

Wyżywienie

Nie płaciliśmy za śniadanie, obiad ani kolację w pobliskim hotelu, ale uprzejmie zaoferowano nam taką możliwość. Często przychodzili sprzątać, zostawiali piękny porządek (bo kilka dni wybraliśmy się trochę pośpiesznie na wycieczkę odkrywczą i zostawiliśmy kilka rzeczy rozrzuconych). Kiedy wróciliśmy, mali pomocnicy zrobili w naszym studiu błyszczący i lśniący porządek. Papier toaletowy oraz czystą pościel i ręczniki dostawaliśmy na pewno 4-5 razy w ciągu tygodnia!! :)

Zakwaterowanie

Apartament znajdował się w bardzo dobrej lokalizacji, nie był hałaśliwy, całkowicie spokojna okolica! W odległości 5 minut spacerem był sklep, gdzie można było kupić wszystko, nawet sprzedawano tam leki (podstawowe leki). Plaża była również około 5 minut spacerem, podobnie jak restauracje! Idąc od studia w lewo lub w prawo, również znajdują się większe sklepy. Co więcej, czego bardzo potrzebowaliśmy, to po 15 minutach spaceru była możliwość wynajęcia fajnego skutera lub quada!!!! Dostaliśmy nowiutkiego skutera o pojemności 125 cm3 na 5 dni za 108 euro, wraz z ubezpieczeniem i kaskami! Mała Honda SH bez problemu pokonywała serpentyny, mimo że jechaliśmy na niej we dwoje, pod górę i z górki.

Usługi

Zakwaterowanie było samowystarczalne, ale był dostęp do Wi-Fi i telewizji. W hotelu obok można było korzystać z basenu (my z tego nie korzystaliśmy).

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Kateřina P.

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ogólne wrażenie z wakacji było świetne! Wszystko przebiegło gładko, bez żadnych komplikacji. Świetna praca pani delegatki z biura podróży - bardzo pomocna, miła, wszystko załatwiła zgodnie z naszymi życzeniami.

Ogólne wrażenie z wakacji było świetne! Wszystko przebiegło gładko, bez żadnych komplikacji. Świetna praca pani delegatki z biura podróży - bardzo pomocna, miła, wszystko załatwiła zgodnie z naszymi życzeniami.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Piękna, spokojna plaża z krystalicznie czystą wodą, idealna do nurkowania z rurką. Jedyną niedogodnością jest piasek. To coś pomiędzy piaskiem a kamieniami i bardzo trudno się po tym chodzi. Spacer po plaży bez butów jest niemal niemożliwy.

Wyżywienie

Mieliśmy tylko śniadania w formie bufetu w pobliskim hotelu. Jakość wyżywienia była dobra.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie było bardzo ładne i czyste. Co drugi dzień przychodziła pani i sprzątała cały pokój. Jedyną rzeczą, którą bym zarzucił, jest klimatyzacja, która nie wystarcza, aby schłodzić cały pokój, więc jedyną możliwością jest wietrzenie wieczorem lub rano, kiedy na zewnątrz nie jest jeszcze tak duszno. Jednak wtedy pojawia się problem z komarami...

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Studia Angela Ocena: 3/5 Grecja, Samos, Pitagorio

Studia Angela opinie

Nie oceniony (oceniony przez 5 osób)

Zablokowane opinie: 1

Libor Trličík

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje wyszły nam świetnie. Wszystko było bez zarzutu.

Wakacje wyszły nam świetnie. Wszystko było bez zarzutu.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża była niedaleko zakwaterowania, kamienista, czysta. Leżaki przy barze były bezpłatne, zakładano spożycie oferowanych napojów lub przekąsek. Obsługa chodziła po plaży. Morze było czyste. Wszystkie plaże na Samos były dobrze utrzymane, gdzie indziej leżaki za darmo, gdzie indziej za opłatą około 5 EUR za parę leżaków z parasolem.

Wyżywienie

Zakwaterowanie było bez wyżywienia, w tawernach na Samos ogólnie dobrze się je, gdzie indziej podano nam prawdziwe przysmaki, a to wszystko w przystępnych cenach.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie odpowiadało oczekiwaniom, było bez wyżywienia, aneks kuchenny odpowiednio wyposażony. Pensjonat jest jednak dla tych, którzy nie szukają wieczornego zgiełku. Życie towarzyskie jest bogate w mieście Pythagorion, które jednak znajduje się prawie 3 km dalej. Można dojść pieszo, lepiej autobusem, najlepiej skorzystać z taksówki, ewentualnie wynająć na kilka dni samochód lub motocykl. Za pensjonatem jest lotnisko, gdzie jednak nie ma nocnego ruchu, więc nie przeszkadza, miłośnicy samolotów będą zadowoleni, mogą obserwować lądowania i starty.

Usługi

Pensjonat był dobrze utrzymany, bezpośrednio przy pensjonacie w ogrodzie był również basen z leżakami.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Radka Barešová

Ocena 4,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Absolutnie wspaniałe wakacje, niesamowita pani przewodniczka z biura podróży. Piękne przeżycia z rejsu statkiem i grilla, gdzie można było pięknie nurkować z rurką. Sympatyczni i gościnni ludzie.

Absolutnie wspaniałe wakacje, niesamowita pani przewodniczka z biura podróży. Piękne przeżycia z rejsu statkiem i grilla, gdzie można było pięknie nurkować z rurką. Sympatyczni i gościnni ludzie.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Długa kamienista plaża oddalona o około 150 m (?), czysta. Korzystaliśmy z sąsiedniej plaży przy Beachvolleyball Barze, gdzie leżaki i miejsca do siedzenia na plaży były bezpłatne pod warunkiem konsumpcji. Na wszystkich plażach są toalety i prysznice. Morze piękne, turkusowe, woda krystalicznie czysta. W przeciwieństwie do wszystkich informacji o zimnych prądach na południowych plażach, woda była pięknie ciepła.

Wyżywienie

Jedzenie na wyspie Samos było wszędzie absolutnie wspaniałe. Spróbowaliśmy owoców morza i ryb w dobrej restauracji, a także domowej kuchni w górskich wsiach. Śniadania kupowaliśmy w sklepie samoobsługowym około 100 m od apartamentu, na obiad sałatki na plażach, a kolacje jedliśmy w różnych tawernach. Jedzenie zawsze było wyśmienite, a gościnność Greków nieograniczona. Za każdym razem dostawaliśmy od lokalu na powitanie arbuza, owoce lub kieliszek wina. Dla tych, którzy lubią jedzenie, polecam zapłacić maksymalnie za śniadanie i zdecydowanie chodzić próbować lokalnych smaków w tawernach. Oprócz tradycyjnych greckich mięs spróbowaliśmy także królika z cebulką.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w przystępnej cenie. Aneks kuchenny z łóżkiem i łazienka są małe, ale wystarczają na nocleg i śniadanie. Sypialnia z telewizorem (nawet go nie włączaliśmy) oraz taras z pięknym widokiem na piękny ogród i morze. Wszystko czyste, ręczniki i pościel zmieniane 2 razy podczas pobytu, włącznie ze sprzątaniem. Mimo że zakwaterowanie jest stosunkowo blisko lotniska, samoloty nas wcale nie przeszkadzały, wręcz przeciwnie, były miłym urozmaiceniem. Loty były sporadyczne, nie można mówić o jakiejkolwiek regularności. Najwcześniejsze przyloty były około ósmej rano we wtorek, a najpóźniejsze w sobotę przed dziewiątą wieczorem. W ciągu dnia jeździliśmy po wyspie. Podczas pobytu nie startowały samoloty straży pożarnej ani wojskowe. Osobom, które trochę obawiają się bliskości lotniska, mogę polecić to zakwaterowanie, hałas jest porównywalny do przejeżdżającego pociągu ekspresowego i nie jest częsty.

Usługi

Korzystaliśmy z basenu i ogrodu przy nim. Basen i woda w nim były czyste, leżenie pod bananowcem po porannej kąpieli było bez zarzutu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Athina Beach Ocena: 3/5 Grecja, Kefalonia, Sami

Athina Beach opinie

Nie oceniony (oceniony przez 3 osób)

Zablokowane opinie: 1

Anonym

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

mały pokój w piwnicy zła wentylacja

mały pokój w piwnicy zła wentylacja

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Anonym

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

od 3 799 za os.

Michalis Ocena: 3/5 Grecja, Korfu, Liapades

Michalis opinie

Nie oceniony (oceniony przez 3 osób)

Marek Minařík

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Piękna

Wyżywienie

Super

Zakwaterowanie

Ładny

Usługi

Dobre

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Martina Pavlíková

Ocena 3,3 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 1,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Na plażę było całkiem daleko, przy apartamencie nie ma dostępnych parasoli, więc kupiliśmy tam parasol za 5 euro. Nosiliśmy go ze sobą, także maty. Plaża była przestronna, zawsze można było znaleźć miejsce, żeby nie leżeć na głowie. Parasol można było zostawić na cały dzień, nikt nic nie zabrał, zostawiliśmy tam ręczniki, dmuchane zabawki, wyszliśmy, a po południu wszystko było na swoim miejscu. Dla dzieci łagodne wejście do morza, dla męża nuda podczas nurkowania, podobno w wodzie nic nie ma.

Wyżywienie

Mieliśmy wykupioną półpensję, ale następnym razem już bym się na to nie zdecydowała. Nie jedliśmy na miejscu, chodziliśmy do hotelu Stefani, droga prowadziła ich główną ulicą, a samochody jeździły tam dość szybko. Mieliśmy dzieci w wieku 8 i 4 lat, bałam się, co tam zjemy, ale można tam kupić dosłownie wszystko. A zanim doszliśmy do Stefani i z powrotem, zwłaszcza młodsze dziecko było tak zmęczone upałem, że nie miało nawet ochoty jeść, a potem nie chciało już iść nad morze, które też było dalej. Na śniadanie zazwyczaj był talerz z wędliną - jedno plasterek szynki, jeden plasterek kiełbasy, plasterek twardego sera, kawałek masła, trochę jakiejś pasty, pół pomidora, ogórek i trzy plasterki białej bułki. Czasem zamieniano to na trzy parówki. Poza tym ciągle to samo. I herbata. Na kolację wybieraliśmy spośród dwóch dań, zawsze dzień wcześniej. Jedzenie było czeskie, czeska obsługa, czeski kucharz. Zawsze była zupa, a na przykład: pieczona wieprzowina, kapusta, knedelki, zapiekanka ryżowa, kluski z makiem, risotto, szaszłyki i frytki, można było wybrać. I znowu herbata. Dzieci nie jadły dużo, więc mąż jadł prawie trzy porcje, więc był najedzony, a mi to wystarczało. Ale następnym razem wolałabym gotować sama, bo kiedy przyszliśmy na śniadanie, mały dwa razy ugryzł i już nie chciał, a za chwilę był głodny.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie było wystarczające, odpowiednie dla całej rodziny. Nawet przyzwyczailiśmy się do wyrzucania papieru toaletowego do kosza, tylko prysznic sprawiał mi problem, ponieważ nie było tam zasłony, i zanim cała rodzina się wykąpała, wszędzie było mokro. A miejscowe komary chyba są odporne na czeskie repelenty, raid był w gniazdku całą noc, a rano wesoło krążył wokół niego komar, a my byliśmy pogryzieni. Nikt nam nie sprzątał przez cały pobyt, sami wynosiliśmy kosze, więc mieliśmy własne worki, przy wejściu do każdego pokoju był miotła, szufelka, wiadro z mopem, więc każdy mógł posprzątać lub wytrzeć, jak chciał. Ręczniki były tylko na początku pobytu, bez wymiany, podobnie pościel. Kuchnia była skromnie wyposażona, dwa garnki, reszta po cztery (szklanki, talerze, sztućce), ale nie gotowaliśmy, więc to wystarczyło. Na jakieś większe gotowanie było tam jednak za mało naczyń. Woda leciała ciepła o każdej porze dnia, także w nocy. W telewizji tylko greckie programy i ČT 24.

Usługi

Nie mieszkaliśmy bezpośrednio w hotelu, lecz w rezydencji Michalis, więc nikt nam nie sprzątał, nie wymieniał pościeli ani ręczników, ale środki czystości były dostępne, każdy zamiatał, jak potrzebował. Przynajmniej nikt nam tam nie przeszkadzał. A kosz wynieśliśmy sami w drodze na plażę. Pani zajmowała się głównie sprzątaniem wokół, ogrodem, ciągle zamiatała chodniki, była dużo przy basenie, za 1,5 euro robiła doskonałe frappe.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate