Skala Ocena: 3/5 Grecja, Ios
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Tomáš H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jana H.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 3 598 zł za os.
Libor Nevařil
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
dziękujemy, wspaniałe wakacje, spokój, porządek, uprzejmość miejscowych, słońce, piękne morze
dziękujemy, wspaniałe wakacje, spokój, porządek, uprzejmość miejscowych, słońce, piękne morze
blisko hotelu, jedyna wada - mało piaszczystych plaż
Wyżywienieduży wybór kolacji i przystawek, przyjazne i miłe podejście właścicieli, śniadanie całkowicie wystarczające
ZakwaterowanieNajbardziej doceniliśmy sprzątanie pokoi, bardzo częste i wysokiej jakości
Usługiwifi, uprzejmość obsługi przy basenie, rodzinne środowisko
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Dalibor Janek
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Plaży miejskiej nie odwiedziliśmy ani razu, codziennie wyjeżdżaliśmy na zachodnie wybrzeże na przepiękne plaże takie jak Porto Katsiki, Egremni, Kalamitsi itd.... Szczególnie plaża Egremni nas oczarowała, więc byliśmy tam 6 razy! Mimo pokonania 350 schodów naprawdę warto.
WyżywienieJedliśmy sami w okolicznych restauracjach, wybór był bardzo różnorodny, od owoców morza, przez typowy gyros, aż po pizzę. Wszystko wyśmienite.....
ZakwaterowanieZakwaterowanie było przeciętne, wyposażenie studia to katastrofa. Jeden nóż, brak płynu do mycia naczyń i ściereczki, tylko dwa talerze, lepiej nie mówić więcej, ale nie pozwoliliśmy, aby to zepsuło nam wakacje.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Naděžda P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Spokojne wakacje, półpusta plaża i tego szukaliśmy.
Spokojne wakacje, półpusta plaża i tego szukaliśmy.
Naturalne, piaszczyste, miejscami z głazami.
WyżywienieŚniadanie w Coralli, zobacz zdjęcie.
ZakwaterowanieBiuro podróży podaje odległość 50 m od plaży, ale tam zakwaterowani byli Niemcy, nas umieszczono po drugiej stronie drogi w studio, do którego musieliśmy wejść po stromym zboczu około 70 m. Kuchnia jest wyposażona bardzo prosto: 1 garnek, 1 patelnia, toster, czajnik elektryczny.
UsługiPiękny basen i doskonałe jedzenie w restauracji.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Hana Š.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ładne położenie hotelu na peryferiach miasteczka, świetne jedzenie w restauracji, piękny basen z widokiem na morze, własne zakwaterowanie było rozczarowujące.
Ładne położenie hotelu na peryferiach miasteczka, świetne jedzenie w restauracji, piękny basen z widokiem na morze, własne zakwaterowanie było rozczarowujące.
Plaża przy hotelu jest piaszczysto-kamienista, a aby dostać się do wody, trzeba przejść do sąsiedniego hotelu, co nie stanowi problemu. Jest to trochę odosobnione i bardzo ładne miejsce.
WyżywienieFantastyczna, obsługa bardzo miła.
ZakwaterowanieZakwaterowanie było bardzo podstawowe, ale czyste. W pokoju brakuje stołu i krzesła, więc można usiąść tylko przed wejściem. Wejścia do pokoi nie mają jednak balkoników (zakwaterowanie jest de facto w suterenie budynku) ani zamkniętej przestrzeni w postaci boksów czy tarasów, więc wszyscy siedzą w zamkniętym korytarzu, gdzie tylko osoby na krańcach mają widok na morze (zarezerwowany dla „specjalnych” klientów), a pozostali mogą jedynie korzystać z dymu papierosowego tych, którzy siedzą przed nimi. Z jakiegoś powodu w pokoju słychać hałas z drogi znacznie lepiej i bardziej niż w restauracji na górze.
UsługiPierwsza informacja podczas zakwaterowania polegała na tym, że poinformowano nas, iż ze względu na to, że podróżujemy z "agencją samoobsługową", nie przysługuje nam papier toaletowy. Z taką bezwstydnością nigdy nie spotkałam się w Grecji! Nie rozumiem, że pozycja 3 euro za 8 rolek papieru toaletowego jest dla nich warta takiego nieprzyjaznego gestu i nawet po dokładnej dyskusji z personelem, kierownictwo hotelu nie zmieniło zdania. Chyba to na wyspie Rodos jakiś folklor, bo papier toaletowy tam jest dość powszechnie sprzedawany... Woda wieczorem była zazwyczaj całkowicie zimna. Wyposażenie w naczynia jest minimalne, większy garnek niż 0,5 l nam nie dali.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Alena P.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Ładne i spokojne wakacje.
Ładne i spokojne wakacje.
Plaża dobrze utrzymana, czysta, bez opłat, woda w morzu przepiękna.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Dominika Rerková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jeśli pominiemy zakwaterowanie, to na wyspie Vrachos jest pięknie. Czysta plaża, podobnie jak morze. Tawerny, bary oraz dwa supermarkety.
Jeśli pominiemy zakwaterowanie, to na wyspie Vrachos jest pięknie. Czysta plaża, podobnie jak morze. Tawerny, bary oraz dwa supermarkety.
Plaża jest czysta... przestronna i bardzo ładnie utrzymana. Także dostęp z hotelu. Na plażę mieliśmy przez ulicę. Również czyste leżaki i sprawna obsługa.
WyżywienieJedzenie było w porządku, ale zależało to od miejsca, do którego się udałeś. W obiekcie noclegowym jest restauracja z bardzo uprzejmą obsługą, ale jakość jedzenia?? Ach, zamówiłam pizzę dwa razy i dwa razy była w niej zapieczona włos!
ZakwaterowanieHotel z zewnątrz wyglądał dobrze, ale o pokojach tego już nie można powiedzieć, przynajmniej o naszym na pewno nie! Po obejrzeniu innych pokoi jesteśmy pewni na 100%, że dostaliśmy najgorszy! Pokój numer 127 jest w opłakanym stanie. Łóżka stare – skrzypiały już przy siadaniu, nie mówiąc o tym, że jeśli ktoś przypadkiem w nocy się przewrócił na drugi bok. Zasłony w pokoju stare, ciężkie i przede wszystkim zatęchłe!!! W pokoju był okropny zapach, dopiero po ich zdjęciu dało się to jakoś znieść. Łazienka??? Smród!!! Prysznic z małym otworem wejściowym, gdzie osoba ważąca więcej niż 45 kg nawet z butami ma problem, żeby wejść. W naszym pokoju nie było nawet lustra, ale gdy wszedłeś do sąsiedniego? Na ścianie lustro, obraz. Bardzo ciekawe. Na pewno nie odwiedzę tego hotelu ponownie, jedynym pozytywem był basen na zewnątrz.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Petr Obruba
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Pełna satysfakcja.
Pełna satysfakcja.
Plaża piaszczysta, zawsze dostępne leżaki, dla gości niska opłata, rano i wieczorem bezpłatnie. Tylko łagodne fale, zawsze można było pływać, kiepskie snorkeling, bałagan na dnie.
WyżywienieW hotelu śniadanie było standardowe, niczego nie brakowało, tylko czasem pomysł by się nie przydał.
ZakwaterowaniePrzestronny, jasny, czysty, zawsze schludny. Klimatyzacja, wentylator sufitowy super.
UsługiRecepcjonista czasem z głową w chmurach, ale po powrocie do domu bez problemów.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jiří Fajtl
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 2 116 zł za os.
Ivana Turzáková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
od 1 941 zł za os.
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Polecam Kalymnos
Polecam Kalymnos
Mniejsza plaża, na którą chodziliśmy, nie była najbliżej, ale ogólnie zadowolenie, kamienie i piasek... Na skuterze można w krótkim czasie dojechać do wielu miejsc i ładnych plaż
WyżywienieŚniadanie - ogólnie rzecz biorąc, jestem raczej zadowolony, ale dokładnie nie pamiętam
ZakwaterowanieBardzo ładne i przestronne pokoje z aneksem kuchennym, kanapą..., czyste, niestety nie całkiem w centrum i blisko plaży, ale wszystko w zasięgu spaceru
UsługiSympatyczna recepcjonistka, zawsze uśmiechnięta. Z usług korzystaliśmy niewiele.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Jana B.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Całkowita satysfakcja. Świetny delegat.
Całkowita satysfakcja. Świetny delegat.
Plaża blisko. Posprzątane, czysto.
WyżywienieObfite śniadanie. Brakowało tylko trochę owoców.
ZakwaterowanieDoskonałe. Kuchnia wyposażona, ściereczki, płyn do mycia naczyń. Wifi bez problemów.
UsługiCodziennie zmieniana pościel, czyste ręczniki, uzupełnione mydła, żele pod prysznic i szampony.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Julie L.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje były absolutnie super. Bardzo się nimi cieszyliśmy.
Wakacje były absolutnie super. Bardzo się nimi cieszyliśmy.
Ze względu na naprawdę małą liczbę odwiedzających wyspę, bardziej odległe plaże były puste. W okolicy hotelu można było pieszo odwiedzić kilka plaż.
WyżywienieMieliśmy tylko śniadanie. Wybór był bardzo różnorodny. Tylko ostatniego dnia przed odlotem śniadanie w ogóle nie było przygotowane. Personel dopiero się budził i ospale wędrował po pomieszczeniu. Więc ostatecznie nie zdążyliśmy na śniadanie.
ZakwaterowanieCzyste i bardzo przyjemne studio. Obsługa działała codziennie. Personel był naprawdę miły i uprzejmy.
UsługiUsługi hotelowe były perfekcyjne. Personel był naprawdę bardzo miły. Zakwaterowanie było czyste i przyjemne. Serwis działał codziennie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Kateřina Pintová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wybraliśmy miejsce na odludziu, bez turystów i życia nocnego, co spełniło nasze oczekiwania. Apartament jest w opłakanym stanie - częściowo wyczytaliśmy to z holenderskich recenzji - przetrwaliśmy to. Jednak właściciele, uprzejmość, spokój i okolica były wspaniałe i całkowicie zrekompensowały stan zakwaterowania.
Wybraliśmy miejsce na odludziu, bez turystów i życia nocnego, co spełniło nasze oczekiwania. Apartament jest w opłakanym stanie - częściowo wyczytaliśmy to z holenderskich recenzji - przetrwaliśmy to. Jednak właściciele, uprzejmość, spokój i okolica były wspaniałe i całkowicie zrekompensowały stan zakwaterowania.
Prawdopodobnie nie jesteśmy miarodajni - bardzo podobała nam się nasza dzika, nieutrzymywana plaża pokryta glonami, z połamanymi leżakami, dziurawymi parasolami i dzikim szmaragdowym morzem! Całkowite przeciwieństwo turystycznych, pełnych parasoli plaż.
Molyvos, Eftalou - piękne plaże.
Dodatkowym atutem był przepiękny duży basen przy naszej restauracji.
Nasz pobyt był bez wyżywienia.
ZakwaterowaniePrawie wszystko w apartamencie jest zepsute, sklejone, wypadłe, jakoś naprawione na szybko - to szkoda, przy minimalnych wydatkach można by naprawić wyposażenie (prysznic, deska sedesowa, wieszaki, kurki, klimatyzacja, lodówka, kuchenka???, moskitiery). Naprawdę prawie wszystko czasem działa, czasem nie.
Apartament ma piękny, duży taras, zacieniony drzewem - można na nim siedzieć, nawet gdy na innych tarasach świeci słońce.
Właściciel na prośbę natychmiast wszystko naprawia - przez chwilę działa - potem stan rzeczy wraca do pierwotnego stanu. Szkoda.
Bardzo mili, uprzejmi właściciele.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Jana Tomková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Miejska na dwuosobowy, ale w okolicy są plaże i plażyczki, które są bez zarzutu.
ZakwaterowanieZakwaterowanie ładne, dość przestronne, tylko wyposażenie aneksu kuchennego jest naprawdę niewystarczające. Byłoby chyba na miejscu usunąć z oferty „widok na morze”, morze widać z daleka, mały kawałek, i to tylko wtedy, gdy stanie się na palcach. Nam to nie przeszkadzało, ale innym, którzy to preferują, tak.
UsługiBardzo dobre. Możemy ocenić tylko sprzątanie oraz wymianę ręczników i pościeli, ponieważ byliśmy w studiach.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Michaela Bothová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
piękna
Wyżywieniewłasny
Zakwaterowaniewystarczający
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Clara I.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Był to pierwszy raz, kiedy jedziemy nad morze, a już na lotnisku poinformowano nas, że będziemy mieli zastępcze zakwaterowanie. Z punktu widzenia biura podróży uważam to za niepoważne i nieprofesjonalne, zwłaszcza że dane dotyczące odlotu zostały nam przekazane 3 dni wcześniej. Musieli już wtedy wiedzieć o problemach na miejscu.
Był to pierwszy raz, kiedy jedziemy nad morze, a już na lotnisku poinformowano nas, że będziemy mieli zastępcze zakwaterowanie. Z punktu widzenia biura podróży uważam to za niepoważne i nieprofesjonalne, zwłaszcza że dane dotyczące odlotu zostały nam przekazane 3 dni wcześniej. Musieli już wtedy wiedzieć o problemach na miejscu.
Plaża zatłoczona, ale można się tego było spodziewać w tak ruchliwym kurorcie.
WyżywienieJedzenie w restauracjach dobre.
ZakwaterowanieZastępcze zakwaterowanie nie było nad morzem, jak sobie życzyliśmy, lecz za drogą o dużym natężeniu ruchu. Poza tym sprzątanie było wzorowe.
UsługiHotel czysty, sprzątanie na wysokim poziomie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Hana K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Kreta bardzo nam się podobała, a na miejscu jest bardzo dostępna komunikacja autobusowa, więc można ją zwiedzać, nawet jeśli nie chce się wypożyczać samochodu. Bardzo cenimy usługi biura podróży. Przedstawicielki aktywnie się starają, oferują pomoc i naprawdę były z nami w regularnym kontakcie (nigdy nie spotkałam się z taką troską). Doskonale znają język i środowisko oraz doskonale wspierają nawet turystę bez doświadczenia podróżniczego i bez znajomości języka. Oferta wycieczek jest dość szeroka, a wycieczka, w której uczestniczyłam, była dobrze zorganizowana i bardzo mi się podobała.
Kreta bardzo nam się podobała, a na miejscu jest bardzo dostępna komunikacja autobusowa, więc można ją zwiedzać, nawet jeśli nie chce się wypożyczać samochodu. Bardzo cenimy usługi biura podróży. Przedstawicielki aktywnie się starają, oferują pomoc i naprawdę były z nami w regularnym kontakcie (nigdy nie spotkałam się z taką troską). Doskonale znają język i środowisko oraz doskonale wspierają nawet turystę bez doświadczenia podróżniczego i bez znajomości języka. Oferta wycieczek jest dość szeroka, a wycieczka, w której uczestniczyłam, była dobrze zorganizowana i bardzo mi się podobała.
Plaża znajduje się około 300 m od hotelu. Piaszczysta. Na całej długości znajdują się leżaki, z których można korzystać bezpłatnie, jeśli zamówisz coś w restauracji, która je obsługuje. Wejście do morza jest łagodne. To nie jest żadna romantyka: leżaki, restauracja, plaża jest bardzo długa, ale też "płytka" na kilka metrów, więc wydaje się trochę zatłoczona. Z drugiej strony, jeśli preferujesz leżenie na plaży z maksymalną obsługą, jest to dla Ciebie idealne.
WyżywienieMieliśmy własne wyżywienie.
ZakwaterowanieWybraliśmy zakwaterowanie, które miało być bezpośrednio na plaży. Zamówiony hotel jednak zdecydował się jeszcze nie otwierać (Kalypso) i poinformowali o tym dzień przed naszym przyjazdem, co uważam za niewybaczalne, więc zostaliśmy zakwaterowani w Kalimera. Hotel znajduje się za dość ruchliwą ulicą od morza, co nam przeszkadzało (chcieliśmy spokoju na plaży) i mieliśmy bardzo ciemny pokój bez widoku. Pomijając te wady, pokój był przestronny, ładnie urządzony i codziennie sprzątany. Materace były twarde i nowe, więc spało się na nich doskonale, a wokół hotelu panował spokój. Z tarasu był również widok na morze. Aneks kuchenny był wyposażony raczej na śniadania, brakowało patelni, małego garnka.
UsługiChociaż większość Kreteńczyków mówi dobrze po angielsku, personel hotelu mówił tylko po grecku. Sprzątanie było bardzo dobre i odbywało się codziennie. Basen i jego otoczenie były czyste i zadbane.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2012 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piękne miejsce, piękne morze, spokojne zakwaterowanie...
Piękne miejsce, piękne morze, spokojne zakwaterowanie...
...piękna...
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Šárka Prášková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Plaża miała być piaszczysta, ale była raczej kamienista. Od drobnego żwiru po okrągłe kamyki wielkości dłoni. Dla wrażliwych stópek polecam więc odpowiednie buty na plażę i do wody. Przez kilka dni mocno padało, było pochmurno i ogromne fale, które ostatecznie zamieniły kamienistą plażę w piaszczystą...
WyżywienieWycieczka była bez wyżywienia, więc albo kupowaliśmy coś w sklepach w Agios Nikitas, albo siadaliśmy tam na gyros w jakiejś tawernie.
ZakwaterowanieW rezydencji Pefkoulia dzielił nas od morza naprawdę tylko taras, tawerna i plaża. Na plaży byliśmy prawie sami, ale najbliższy sklep był dopiero w Agios Nikitas.
UsługiMiło nas zaskoczyło, że mamy darmowe Wi-Fi i basen. Wydawało mi się, że inaczej usługi dla turystów nie są zbyt rozwinięte i często nawet nie wiedzą, jak obsłużyć gościa... Ale to zależało od konkretnej osoby.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Michaela Zsámbokiová
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje w hotelu CORAL na wyspie Thassos były wspaniałe. Cena odpowiadała standardowi hotelu i jakości świadczonych usług.
Wakacje w hotelu CORAL na wyspie Thassos były wspaniałe. Cena odpowiadała standardowi hotelu i jakości świadczonych usług.
Plaża jest blisko hotelu. Około 200 m. Dla dzieci idealne wejście do morza. Woda była pięknie czysta i po lecie przyjemnie ciepła. W porównaniu z okolicznymi plażami nasza przy Blue barze była najlepsza w okolicy. Leżaki plażowe są bezpłatne, a ludzie mogą zjeść przekąski (jedzenie i picie) w Blue barze lub w pobliskiej tawernie.
WyżywieniePółwyżywienie w hotelu obejmuje śniadanie i kolację. Byliśmy zadowoleni z wyżywienia. Śniadanie obejmuje płatki, masło, nutellę, dżem, ser w plasterkach, krojoną szynkę, lokalny tostowy chleb, jajka na twardo, ser feta, pomidorki oraz napoje: kawę, herbatę, mleko i sok pomarańczowy. W przyszłości dodałabym do śniadań codziennie inne danie (parówki, jajecznicę,...) oraz owoce, aby ludzie nie musieli jeść codziennie przez cały turnus tego samego śniadania. Kolacje były doskonałe, przez cały turnus tylko raz powtórzyło się to samo danie. W ofercie były pieczone kawałki mielonego mięsa z lokalnym makaronem, spaghetti bolognese, ryba z ziemniakami, mieszanka kurczaka z ryżem, kurczak z ryżem,... Kolacje podawane są zawsze z świeżą wodą, lokalnym tostowym chlebem, sałatką warzywną i słodkim deserem (owoce, figi w miodzie, kompot,...). Na wyspie przy plaży są tawerny (restauracje), więc ludzie mogą wyjść na obiad i spróbować lokalnych specjałów. Nasz bar plażowy, który należał do hotelu, oferował także gyros z frytkami oraz szaszłyki mięsne z frytkami.
ZakwaterowaniePokój jest malutki, ale całkowicie wystarczający. Wyposażenie pokoju jest ładne, ale przestarzałe. W przyszłości wymieniłabym zużyte łóżka. Na łóżku małżeńskim my, dwie dorosłe osoby i półtoraroczna dziewczynka, nie mogliśmy się wyspać, więc bez problemu już drugiego dnia dodano nam kolejne łóżko. Codziennie odbywa się sprzątanie pokoju wraz z wymianą ręczników, a w razie potrzeby także pościeli.
UsługiByliśmy zadowoleni ze wszystkich usług hotelu. Młody człowiek na recepcji jest bardzo zdolny i zawsze nam doradzał i pomagał. Podobnie miłe i sprawne są pracownice odpowiedzialne za śniadania i sprzątanie hotelu.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Anonym
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wyspa jest piękna, możliwość zakupu dobrych rzeczy. Poprawa wyżywienia byłaby wskazana. W hotelu są obcokrajowcy: Rosjanie, Bułgarzy, których dzieci zachowują się jak bydło.
Wyspa jest piękna, możliwość zakupu dobrych rzeczy. Poprawa wyżywienia byłaby wskazana. W hotelu są obcokrajowcy: Rosjanie, Bułgarzy, których dzieci zachowują się jak bydło.
Dostęp do plaży po płaskim terenie, dostępny również dla starszych osób i mniej sprawnych ruchowo, w przeciwieństwie do opisu hotelu. Plaża piaszczysta z łagodnym zejściem. Polecam starszym osobom i dzieciom.
WyżywienieŚniadanie monotonne, niewystarczające, ciągle powtarzająca się ta sama oferta
Kolacja nie odpowiada standardowi, bardzo skromna.
Czystość, ale stare wyposażenie
UsługiSprzątanie w porządku, WiFi ok
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Regina Ž.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje planowaliśmy z chłopakiem na ostatnią chwilę i opłaciło się. Szukaliśmy spokojnego miejsca, gdzie nawet w sezonie głównym nie ma problemu ze znalezieniem miejsca na plaży, dzięki czemu mogliśmy spokojnie odpocząć od codziennego stresu. Podróż samolotem była przyjemna, następnie około godzinny przejazd autobusem dowozowym do zakwaterowania, które przerosło moje oczekiwania. Okolica jest spokojna i bardziej odpowiednia dla osób szukających cichego wypoczynku. Plaża znajduje się około 2 minuty spacerem od zakwaterowania, pięknie czysta, spokojna, bez problemu można znaleźć miejsce przez cały dzień. Jest możliwość wynajęcia leżaków, parasoli oraz łodzi i rowerów wodnych. W miasteczku Stegna znajdziesz wiele restauracji, gdzie można spróbować wyśmienitej kuchni greckiej i poczuć prawdziwą atmosferę kulturową. Przedstawiciel chętnie doradzi przydatne wskazówki dotyczące wycieczek lub pomoże w wynajmie samochodu. Wakacje bardzo nam się podobały i chętnie wrócę do tego miejsca.
Wakacje planowaliśmy z chłopakiem na ostatnią chwilę i opłaciło się. Szukaliśmy spokojnego miejsca, gdzie nawet w sezonie głównym nie ma problemu ze znalezieniem miejsca na plaży, dzięki czemu mogliśmy spokojnie odpocząć od codziennego stresu. Podróż samolotem była przyjemna, następnie około godzinny przejazd autobusem dowozowym do zakwaterowania, które przerosło moje oczekiwania. Okolica jest spokojna i bardziej odpowiednia dla osób szukających cichego wypoczynku. Plaża znajduje się około 2 minuty spacerem od zakwaterowania, pięknie czysta, spokojna, bez problemu można znaleźć miejsce przez cały dzień. Jest możliwość wynajęcia leżaków, parasoli oraz łodzi i rowerów wodnych. W miasteczku Stegna znajdziesz wiele restauracji, gdzie można spróbować wyśmienitej kuchni greckiej i poczuć prawdziwą atmosferę kulturową. Przedstawiciel chętnie doradzi przydatne wskazówki dotyczące wycieczek lub pomoże w wynajmie samochodu. Wakacje bardzo nam się podobały i chętnie wrócę do tego miejsca.
Piękna, czysta plaża, gdzie nawet w pełnym sezonie nie ma problemu ze znalezieniem miejsca. Możliwość wynajęcia 2 leżaków z parasolem za 7 euro, przekąski niedaleko plaży. Wynajem łodzi i rowerów wodnych. Polecam zwiedzić okolice całej Stegny, kryją się tam piękne plażyczki, które można cieszyć się w pełnej prywatności.
WyżywienieMieliśmy własne wyżywienie, ponieważ mam dietę bezglutenową. Mimo to znaleźliśmy restauracje, w których byli chętni ugotować dla mnie zgodnie z moimi wymaganiami. Niedaleko zakwaterowania jest mały sklep, gdzie można kupić wszystko, co potrzebne.
ZakwaterowanieZakwaterowanie przewyższyło moje oczekiwania. Apartament z widokiem na morze. Wszystko czyste, sumiennie posprzątane, przyjemnie urządzone ładnymi meblami. Klimatyzacja dostępna przez cały pobyt za darmo. Wymiana ręczników i pościeli odbyła się 2 razy podczas naszego tygodniowego pobytu. Aneks kuchenny był dobrze wyposażony, gotowałam codziennie i niczego mi nie brakowało. Przed budynkiem apartamentowym znajduje się także mniejszy basen z leżakami i parasolami, z którego można korzystać bez ograniczeń. Szkoda tylko słabego sygnału WIFI.
UsługiBasen z leżakami i parasolami, klimatyzacja w każdym obiekcie noclegowym - bezpłatnie, WIFI - w pokojach, niestety słaby sygnał.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Marie V.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Wakacje spełniły nasze oczekiwania, spokojne miejsce z możliwością odwiedzania okolicznych plaż
Wakacje spełniły nasze oczekiwania, spokojne miejsce z możliwością odwiedzania okolicznych plaż
Miejska plaża w Stegnie niedaleko zakwaterowania, świetna mała spokojna czysta plaża Grande Blue z barem, 20 minut spacerem przez wzgórze, kolejne 2 dzikie plaże w pobliżu, kolejna możliwość plaży Tsambika.
WyżywienieDuże możliwości wyżywienia w okolicznych tawernach. Świetne jedzenie i obsługa w restauracji Grande Blue
ZakwaterowanieSmacznie i funkcjonalnie urządzony apartament. Jedynie ilość i jakość naczyń była niewystarczająca.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate