Club Lyda Ocena: 3/5
od 1 106 zł za osobę
Przejdź do... | Przejdź do głównego menu
od 1 106 zł za osobę
od 2 145 zł za osobę
od 1 175 zł za osobę
od 1 153 zł za osobę
Wykres przedstawia prognozowane ceny wycieczek w nadchodzących miesiącach
Minimalna cena za osobę z możliwymi różnicami w czasie trwania podróży
Prezentowane w informacji opisy, opinie oraz zdjęcia przedstawiają subiektywne odczucia ich autora i nie stanowią części oficjalnego opisu obiektu organizatora turystyki (przedsiębiorcy turystycznego). Pokoje oraz udogodnienia mogą się różnić od zawartych w informacji, za co Travelplanet.pl S.A. nie ponosi odpowiedzialności. Oficjalny opis dostarczony przez organizatora turystyki znajdziesz na stronie poświęconej wybranej przez Ciebie imprezie turystycznej, po wskazaniu interesującego Cię terminu wyjazdu.
Nie oceniony (Na podstawie 3 opinii)
Jana Helenčíková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piaszczysta. Leżaki za opłatą 5 euro lub leżaki za darmo przy tawernach, ale tam jest tłoczno.
WyżywienieWłasna, klasyczna mała kuchnia z dwupalnikową kuchenką, jedną patelnią i jednym mniejszym garnkiem.
ZakwaterowanieDom apartamentowy znajduje się w bocznej uliczce, więc jest tam spokojnie nawet w nocy. Przed domem jest basen z leżakami, bez baru. Pokoje są duże, łazienki ładne. Sprzątanie odbywa się bardzo często. Na balkonach jest dość prywatności, ale nie całkowitej, przy odrobinie wysiłku widać, gdzie się chce :-D
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (5) (0)
Hana K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Kreta bardzo nam się podobała, a na miejscu jest bardzo dostępna komunikacja autobusowa, więc można ją zwiedzać, nawet jeśli nie chce się wypożyczać samochodu. Bardzo cenimy usługi biura podróży. Przedstawicielki aktywnie się starają, oferują pomoc i naprawdę były z nami w regularnym kontakcie (nigdy nie spotkałam się z taką troską). Doskonale znają język i środowisko oraz doskonale wspierają nawet turystę bez doświadczenia podróżniczego i bez znajomości języka. Oferta wycieczek jest dość szeroka, a wycieczka, w której uczestniczyłam, była dobrze zorganizowana i bardzo mi się podobała.
Kreta bardzo nam się podobała, a na miejscu jest bardzo dostępna komunikacja autobusowa, więc można ją zwiedzać, nawet jeśli nie chce się wypożyczać samochodu. Bardzo cenimy usługi biura podróży. Przedstawicielki aktywnie się starają, oferują pomoc i naprawdę były z nami w regularnym kontakcie (nigdy nie spotkałam się z taką troską). Doskonale znają język i środowisko oraz doskonale wspierają nawet turystę bez doświadczenia podróżniczego i bez znajomości języka. Oferta wycieczek jest dość szeroka, a wycieczka, w której uczestniczyłam, była dobrze zorganizowana i bardzo mi się podobała.
Plaża znajduje się około 300 m od hotelu. Piaszczysta. Na całej długości znajdują się leżaki, z których można korzystać bezpłatnie, jeśli zamówisz coś w restauracji, która je obsługuje. Wejście do morza jest łagodne. To nie jest żadna romantyka: leżaki, restauracja, plaża jest bardzo długa, ale też "płytka" na kilka metrów, więc wydaje się trochę zatłoczona. Z drugiej strony, jeśli preferujesz leżenie na plaży z maksymalną obsługą, jest to dla Ciebie idealne.
WyżywienieMieliśmy własne wyżywienie.
ZakwaterowanieWybraliśmy zakwaterowanie, które miało być bezpośrednio na plaży. Zamówiony hotel jednak zdecydował się jeszcze nie otwierać (Kalypso) i poinformowali o tym dzień przed naszym przyjazdem, co uważam za niewybaczalne, więc zostaliśmy zakwaterowani w Kalimera. Hotel znajduje się za dość ruchliwą ulicą od morza, co nam przeszkadzało (chcieliśmy spokoju na plaży) i mieliśmy bardzo ciemny pokój bez widoku. Pomijając te wady, pokój był przestronny, ładnie urządzony i codziennie sprzątany. Materace były twarde i nowe, więc spało się na nich doskonale, a wokół hotelu panował spokój. Z tarasu był również widok na morze. Aneks kuchenny był wyposażony raczej na śniadania, brakowało patelni, małego garnka.
UsługiChociaż większość Kreteńczyków mówi dobrze po angielsku, personel hotelu mówił tylko po grecku. Sprzątanie było bardzo dobre i odbywało się codziennie. Basen i jego otoczenie były czyste i zadbane.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Filtruj opinie
Clara I.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Był to pierwszy raz, kiedy jedziemy nad morze, a już na lotnisku poinformowano nas, że będziemy mieli zastępcze zakwaterowanie. Z punktu widzenia biura podróży uważam to za niepoważne i nieprofesjonalne, zwłaszcza że dane dotyczące odlotu zostały nam przekazane 3 dni wcześniej. Musieli już wtedy wiedzieć o problemach na miejscu.
Był to pierwszy raz, kiedy jedziemy nad morze, a już na lotnisku poinformowano nas, że będziemy mieli zastępcze zakwaterowanie. Z punktu widzenia biura podróży uważam to za niepoważne i nieprofesjonalne, zwłaszcza że dane dotyczące odlotu zostały nam przekazane 3 dni wcześniej. Musieli już wtedy wiedzieć o problemach na miejscu.
Plaża zatłoczona, ale można się tego było spodziewać w tak ruchliwym kurorcie.
WyżywienieJedzenie w restauracjach dobre.
ZakwaterowanieZastępcze zakwaterowanie nie było nad morzem, jak sobie życzyliśmy, lecz za drogą o dużym natężeniu ruchu. Poza tym sprzątanie było wzorowe.
UsługiHotel czysty, sprzątanie na wysokim poziomie.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (1) (0)
Hana K.
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Maj 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Kreta bardzo nam się podobała, a na miejscu jest bardzo dostępna komunikacja autobusowa, więc można ją zwiedzać, nawet jeśli nie chce się wypożyczać samochodu. Bardzo cenimy usługi biura podróży. Przedstawicielki aktywnie się starają, oferują pomoc i naprawdę były z nami w regularnym kontakcie (nigdy nie spotkałam się z taką troską). Doskonale znają język i środowisko oraz doskonale wspierają nawet turystę bez doświadczenia podróżniczego i bez znajomości języka. Oferta wycieczek jest dość szeroka, a wycieczka, w której uczestniczyłam, była dobrze zorganizowana i bardzo mi się podobała.
Kreta bardzo nam się podobała, a na miejscu jest bardzo dostępna komunikacja autobusowa, więc można ją zwiedzać, nawet jeśli nie chce się wypożyczać samochodu. Bardzo cenimy usługi biura podróży. Przedstawicielki aktywnie się starają, oferują pomoc i naprawdę były z nami w regularnym kontakcie (nigdy nie spotkałam się z taką troską). Doskonale znają język i środowisko oraz doskonale wspierają nawet turystę bez doświadczenia podróżniczego i bez znajomości języka. Oferta wycieczek jest dość szeroka, a wycieczka, w której uczestniczyłam, była dobrze zorganizowana i bardzo mi się podobała.
Plaża znajduje się około 300 m od hotelu. Piaszczysta. Na całej długości znajdują się leżaki, z których można korzystać bezpłatnie, jeśli zamówisz coś w restauracji, która je obsługuje. Wejście do morza jest łagodne. To nie jest żadna romantyka: leżaki, restauracja, plaża jest bardzo długa, ale też "płytka" na kilka metrów, więc wydaje się trochę zatłoczona. Z drugiej strony, jeśli preferujesz leżenie na plaży z maksymalną obsługą, jest to dla Ciebie idealne.
WyżywienieMieliśmy własne wyżywienie.
ZakwaterowanieWybraliśmy zakwaterowanie, które miało być bezpośrednio na plaży. Zamówiony hotel jednak zdecydował się jeszcze nie otwierać (Kalypso) i poinformowali o tym dzień przed naszym przyjazdem, co uważam za niewybaczalne, więc zostaliśmy zakwaterowani w Kalimera. Hotel znajduje się za dość ruchliwą ulicą od morza, co nam przeszkadzało (chcieliśmy spokoju na plaży) i mieliśmy bardzo ciemny pokój bez widoku. Pomijając te wady, pokój był przestronny, ładnie urządzony i codziennie sprzątany. Materace były twarde i nowe, więc spało się na nich doskonale, a wokół hotelu panował spokój. Z tarasu był również widok na morze. Aneks kuchenny był wyposażony raczej na śniadania, brakowało patelni, małego garnka.
UsługiChociaż większość Kreteńczyków mówi dobrze po angielsku, personel hotelu mówił tylko po grecku. Sprzątanie było bardzo dobre i odbywało się codziennie. Basen i jego otoczenie były czyste i zadbane.
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (0) (0)
Jana Helenčíková
Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2011 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu
Piaszczysta. Leżaki za opłatą 5 euro lub leżaki za darmo przy tawernach, ale tam jest tłoczno.
WyżywienieWłasna, klasyczna mała kuchnia z dwupalnikową kuchenką, jedną patelnią i jednym mniejszym garnkiem.
ZakwaterowanieDom apartamentowy znajduje się w bocznej uliczce, więc jest tam spokojnie nawet w nocy. Przed domem jest basen z leżakami, bez baru. Pokoje są duże, łazienki ładne. Sprzątanie odbywa się bardzo często. Na balkonach jest dość prywatności, ale nie całkowitej, przy odrobinie wysiłku widać, gdzie się chce :-D
Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate
Czy ta recenzja była pomocna? (5) (0)
Zadzwoń lub wyślij zapytanie, a my wyszukamy dla Ciebie wyjazd, który będziesz długo i mile wspominać!
Jesteśmy dostępni 7 dni/tyg. 8:00-23:00.
Ładowanie położenia hotelu i opisu...