Grecja: hotele z opiniami, znaleziono 4 469 hoteli

Informacje dotyczące weryfikacji opinii
Sortuj według

Aegean Sky Hotel & Suites Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Malia

Aegean Sky Hotel & Suites opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Libor S.

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2014 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Biorąc pod uwagę fakt, że sezon główny już się skończył, byliśmy zadowoleni z pobytu w Malii

Biorąc pod uwagę fakt, że sezon główny już się skończył, byliśmy zadowoleni z pobytu w Malii

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Piaszczyste plaże (z płytką wodą do 1 m, do około 80 m od brzegu), plaża znajduje się w odległości około 20 minut spacerem (około 1,5 km) główną ulicą (raczej nieodpowiednia dla rodziców z małymi dziećmi). Zalecam wybierać plaże dalej na zachód od głównej ulicy, gdzie nie ma tylu obywateli Rosji. Serwis plażowy taki sam na wszystkich plażach (5 euro za 2 leżaki i parasol) oraz wiele barów plażowych z przekąskami.

Wyżywienie

Nie mieliśmy zapewnionego wyżywienia w ramach wycieczki, ale w Malii jest wiele restauracji, barów szybkiej obsługi i piekarni, gdzie rano można zjeść śniadanie lub kupić produkty na śniadanie w supermarkecie 200 metrów od Aegean Sky. Obiad można zjeść w restauracjach na plaży, a kolację w restauracjach w spokojnej części starego miasta (polecam tawerny Odas i Stablos) lub na głównej, ruchliwej ulicy (wiele steak house'ów) pełnej barów dla młodych.

Zakwaterowanie

Aegean Sky to dość nowy kompleks 4 oddzielnych budynków z apartamentami (I, II, III i IV) oddalonymi od siebie o około 100-150 m, blisko głównej drogi. W Aegean Sky I znajduje się recepcja, bar z Wi-Fi i basen, pozostałe budynki nie mają basenu ani Wi-Fi, a jeśli ktoś chce skorzystać z basenu, musi dojść uliczkami. Byliśmy zakwaterowani w AS II i mieliśmy widok na morze oddalone o około 800 m. Zakwaterowanie było dobre, łazienka trochę mniejsza z prysznicem, ale czysto, codzienne sprzątanie, wymiana pościeli raz na 5 dni, ręczniki co drugi dzień. Apartament urządzony skromnie, mały aneks kuchenny, ale wystarczający.

Usługi

Nie korzystaliśmy z nich zbyt często, ale menedżer Kostas i właściciel Panos są bardzo uprzejmi. Większość dodatkowych usług jest płatna (sejf w pokoju 20 euro, klimatyzacja 20 euro, wcześniejsze zakwaterowanie 20 do 40 euro), Wi-Fi bezpłatne przy barze i basenie, ceny w barze standardowe. Specjalnością jest to, że na recepcji w sejfie zostawiają jeden paszport na cały czas pobytu.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Anonym

Ocena 4,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Studio Gorgona Ocena: 3/5 Grecja, Rodos, Faliraki

Studio Gorgona opinie

Nie oceniony (oceniony przez 9 osób)

László Garai

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2021 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Nie wierzyłem, że będzie przez cały czas słoneczna pogoda, ale wygląda na to, że na Rodos w październiku nadal jest lato, choć nie upał.

Nie wierzyłem, że będzie przez cały czas słoneczna pogoda, ale wygląda na to, że na Rodos w październiku nadal jest lato, choć nie upał.

Cena 5,0 / 5

Wyżywienie

Nie wymagano

Zakwaterowanie

Czystość, porządek, codziennie muzyka i towarzystwo dokładnie pod naszymi oknami na podwórku, ale co ciekawe, przez otwarte okno kuchenne prawie nic nie było słychać, a gdy zamknęliśmy drzwi, panowała całkowita cisza. 5 minut spacerem do plaży (600 m), piszę to dla tych, dla których taki spacer to dużo.

Usługi

Sprzątanie było trzy razy

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Iveta Svobodová

Ocena 3,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Bardzo podobały nam się wakacje, pokoje były czyste, a personel bardzo miły i pomocny. Jedzenie było dobre, ale najlepiej smakowały słodkie melony, które były dostępne do podjadania prawie przez cały dzień. Również lody i napoje było dużo, dzieciom niczego nie brakowało.

Bardzo podobały nam się wakacje, pokoje były czyste, a personel bardzo miły i pomocny. Jedzenie było dobre, ale najlepiej smakowały słodkie melony, które były dostępne do podjadania prawie przez cały dzień. Również lody i napoje było dużo, dzieciom niczego nie brakowało.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Tutaj byliśmy trochę niezadowoleni. Jestem niepalący i bardzo przeszkadzała mi ilość niedopałków w piasku między leżakami. Poza tym codziennie plaża była sprzątana i było widać, że pracownicy hotelu starają się, aby wszystko było w porządku i klienci byli zadowoleni.

Wyżywienie

Spróbowaliśmy zarówno greckich specjałów, jak i dzisiaj już powszechnej kuchni, takiej jak pizza, makaron, ryż i różne rodzaje mięsa. Bardzo dobre były słodkie miodowe słodycze.

Zakwaterowanie

Pokój był standardowy, dwa łóżka, czysto, codziennie sprzątany.

Usługi

Perfekcyjny.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 1 429 za os.

Golden Dream apartamenty i studia Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Hersonissos

Golden Dream apartamenty i studia opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Zoltán D.

Ocena 3,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Jiří Kinkor

Ocena 4,5 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2010 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Philoxenia Ocena: 3/5 Grecja, Korfu, Ermones

Philoxenia opinie

Nie oceniony (oceniony przez 11 osób)

Viola S.

Ocena 4,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2022 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

To bardzo ładny, mniejszy rodzinny hotel składający się z dwóch budynków. Oprócz pokoi w budynku głównym znajduje się również recepcja i jadalnia. Pozostałe pokoje znajdują się w drugim budynku. Większość pokoi (może z wyjątkiem dwóch) ma widok na morze. Pomiędzy tymi budynkami znajduje się również basen z leżakami, z których mogliśmy korzystać bezpłatnie, a także bar przy basenie, który oferuje między innymi słynne lokalne mojito, przygotowane dla Państwa przez Pana Takisa lub Pana Christosa . Cały obiekt jest bardzo czysty, a personel pomocny i uśmiechnięty. Chociaż jest to hotel trzygwiazdkowy, zdecydowanie dalibyśmy mu co najmniej cztery gwiazdki w oparciu o nasze doświadczenia z innymi hotelami w innych miejscach.

To bardzo ładny, mniejszy rodzinny hotel składający się z dwóch budynków. Oprócz pokoi w budynku głównym znajduje się również recepcja i jadalnia. Pozostałe pokoje znajdują się w drugim budynku. Większość pokoi (może z wyjątkiem dwóch) ma widok na morze. Pomiędzy tymi budynkami znajduje się również basen z leżakami, z których mogliśmy korzystać bezpłatnie, a także bar przy basenie, który oferuje między innymi słynne lokalne mojito, przygotowane dla Państwa przez Pana Takisa lub Pana Christosa . Cały obiekt jest bardzo czysty, a personel pomocny i uśmiechnięty. Chociaż jest to hotel trzygwiazdkowy, zdecydowanie dalibyśmy mu co najmniej cztery gwiazdki w oparciu o nasze doświadczenia z innymi hotelami w innych miejscach.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża znajduje się ok. 200 metrów pod hotelem. Jest to mała żwirowa plaża w zatoce otoczonej zielonymi wzgórzami z widokiem na otwarte morze. Jest to bardzo ładna naturalna sceneria. Woda w morzu jest czysta, jej kolor waha się od ciemnoniebieskiego do lazurowego. Wejście do morza jest stopniowe. Morze było w większości spokojne, mieliśmy tylko około trzech dni na dwanaście, kiedy były większe fale i nie można było pływać w morzu. W czasie naszego pobytu (koniec września) jest to już chyba całkowicie zrozumiałe.

Wyżywienie

Ten hotel oferuje zakwaterowanie ze śniadaniem lub z niepełnym wyżywieniem. Mieliśmy obiadokolację, gdzie śniadanie było w formie bufetu, a kolacja składała się z jednego, ale czterodaniowego menu. Były to głównie lokalne greckie potrawy, które były bardzo smaczne i ani razu podczas całego naszego pobytu (12 dni) to menu się nie powtórzyło. Śniadania są tutaj skromniejsze niż w all inclusive, co jest chyba zrozumiałe biorąc pod uwagę liczbę gości hotelowych, ale wybór posiłków był dla nas wystarczający. Do wyboru mieliśmy zarówno dania słone, jak i słodkie. Była też kawa, soki, herbata itp. Pochwalić trzeba kuchnię, posiłki przygotowywane są tu nawet w ciągu dnia, więc można było też kupić obiad czy przekąskę, gdybyśmy chcieli.

Zakwaterowanie

Pokoje są bardzo czyste, codziennie sprzątane. Najpierw zakwaterowano nas w głównym budynku z widokiem na ogród. Pokoje w tym budynku są świeżo wyremontowane, nowocześnie wyposażone. Zapytaliśmy jednak recepcję, czy byłaby możliwość dostania pokoju z widokiem na morze, który został nam przyznany po dwóch dniach (po udostępnieniu takiego pokoju) bez żadnych problemów i bezpłatnie. Przydzielono nam wtedy nowy pokój w sąsiednim budynku, w którym wyposażenie jest jeszcze starsze, ale wszystko było bardzo czyste i funkcjonalne.

Usługi

Hotel bardzo dba o swoich gości, a szczególnie o Pana Takisa, który zawsze stara się, aby wszyscy goście byli zadowoleni. Porozumiewa się w języku angielskim i niemieckim, w innych przypadkach stara się porozumiewać za pomocą tłumacza w telefonie komórkowym. Hotel oferuje zarówno wycieczki statkiem, jak i wynajem samochodów.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Andrej H.

Ocena 3,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Korzystaliśmy z usług hotelu Samrtame, ale byliśmy zakwaterowani w Polyxeni i to była katastrofa – 8 minut przejazdu do głównego hotelu, aby korzystać z all inclusive, a do morza też było około 8 minut spacerem.

Korzystaliśmy z usług hotelu Samrtame, ale byliśmy zakwaterowani w Polyxeni i to była katastrofa – 8 minut przejazdu do głównego hotelu, aby korzystać z all inclusive, a do morza też było około 8 minut spacerem.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża piękna, piaszczysta z łagodnym wejściem do morza, czysta, ale leżaki i parasol kosztują 8 euro za dzień. Jednak tak jest wszędzie. Nie zaszkodziłoby zrobić jakąś zniżkę dla klientów all inclusive.

Wyżywienie

Jedzenie było super, chociaż często się powtarzało, można było wybierać, ale przydałoby się więcej owoców do wyboru, były jabłko, pomarańcza i melon. Mięso zawsze było smaczne i dobrze przygotowane.

Zakwaterowanie

Katastrofa w ogóle nie sprzątała, nie zmieniała ręczników, nawet nie wyniosła kosza, okropne

Usługi

Katastrofa, basen zazwyczaj pełny, nie było wolnych leżaków, siłownia na zero punktów. Super było, że w hotelu był słowacki personel, miła dziewczyna na recepcji oraz świetna kelnerka w jadalni i za barem. Wszystko dało się załatwić. Duży plus należy się także delegatowi Tomaszowi Jeżkowi, który starał się wszystko załatwić i podawał dokładne oraz ważne informacje, zawsze był pod telefonem, gdy czegoś potrzebowaliśmy.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 2 496 za os.

Apartmán Vaso Ocena: 3/5 Grecja, Grecja Środkowa, Nea Anchialos

Apartmán Vaso opinie

Nie oceniony (oceniony przez 16 osób)

Zablokowane opinie: 3

Anna K.

Ocena 3,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Dom jest naprawdę blisko morza, około 50 m, wystarczy przejść przez ulicę i mały park.

Dom jest naprawdę blisko morza, około 50 m, wystarczy przejść przez ulicę i mały park.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Plaża piękna, szeroka, z nietypowym czerwonym, grubszym piaskiem, rano morze było spokojne, czyste, przepięknie przejrzyste i ciepłe, ale po południu, gdy zaczęły się fale, lekko zanieczyściło się glonami i pojawiły się tam także plastikowe odpady. Następnego dnia było jednak znowu czyste i spokojne, my chodziliśmy pływać zaraz rano, wtedy morze jest najpiękniejsze. Na plaży można korzystać z leżaków za opłatą, my kładliśmy je pod drzewami, tam w cieniu dało się wytrzymać cały dzień.

Wyżywienie

Jedliśmy sami, rano owoce, ich lokalne niesamowicie soczyste brzoskwinie i melony, na obiad kupowaliśmy gyros, który robili blisko domu, około 100 m, a wieczorem głównie wino, greckie różowe :-), byliśmy kilka razy na kolacji w lokalnych tawernach, jest ich tam dużo przy plaży, piękne miejsce.

Zakwaterowanie

Byliśmy zakwaterowani w standardowym greckim domu, mieliśmy studio, prosto urządzone, czyste, odpowiadało to cenie wycieczki, więc nie oczekiwaliśmy żadnego nadkomfortu, gospodarze byli bardzo przyjaźni, uśmiechnięci, pomocni.

Usługi

Pościel i ręczniki były zmieniane co 4 dni, co było super. Gospodarze mieszkają na parterze, więc w razie potrzeby są zawsze do dyspozycji.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Csaba János Szalma

Ocena 3,7 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie było blisko morza. Sklepy i restauracje również były dostępne po krótkim spacerze. Kawiarnia pod apartamentowcem była otwarta do późna, co w niewielkim stopniu zakłócało wypoczynek.

Zakwaterowanie było blisko morza. Sklepy i restauracje również były dostępne po krótkim spacerze. Kawiarnia pod apartamentowcem była otwarta do późna, co w niewielkim stopniu zakłócało wypoczynek.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Super!!!!

Wyżywienie

Było samodzielne wyżywienie.

Zakwaterowanie

Pokój był czysty, przestronny i jasny. Ręczniki były wymieniane co 3 dni wraz z pościelą.

Usługi

----------

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Adonis Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Agia Galini

Adonis opinie

Nie oceniony (oceniony przez 2 osób)

Renata Procházková

Ocena 4,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje w hotelu Amus w atrakcyjnej cenie, piękne. To prawda, że jakość nie odpowiada cenie w lipcu i sierpniu, ale poza tym byliśmy bardzo zadowoleni. Możliwość niesamowitych wycieczek i przeżyć.

Wakacje w hotelu Amus w atrakcyjnej cenie, piękne. To prawda, że jakość nie odpowiada cenie w lipcu i sierpniu, ale poza tym byliśmy bardzo zadowoleni. Możliwość niesamowitych wycieczek i przeżyć.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Plaża tuż przy hotelu, pięknie czysta woda. Dla osób nieumiejących pływać nie jest zbyt odpowiednia, ponieważ od samego początku jest głęboko, ale widać dno nawet jeśli nie umiesz pływać. Leżaki dostępne za różne ceny (5 - 10 Eur). Zawsze pięknie czysta, posprzątana, a obsługa niezwykle miła.

Wyżywienie

Wyśmienite jedzenie. Niezliczona oferta ryb i sałatek. Obfite śniadania z dużą ilością jogurtu greckiego. Myślę, że nawet mężczyzna dobrze się naje. To dla nas lżejsze jedzenie, ale zdrowe i dobre.

Zakwaterowanie

Pokój odpowiadał cenie promocyjnej. Łóżka, prysznic i balkon, nic więcej. I tak człowiek spędza cały dzień poza pokojem, a do przespanie się jest w porządku.

Usługi

Z usług hotelu prawie nie korzystałyśmy. Basen przez pierwsze dni nie działał, a potem strasznie śmierdział i był zimny, poza tym personel miły i pomocny. Pokój zawsze czysty, a pokojówka bardzo miła pani.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Zoltán Attila Dévay

Ocena 4,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Lipiec 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Tydzień był przyjemny, dbano o gości. Zazwyczaj doświadczyłem dobrej postawy.

Tydzień był przyjemny, dbano o gości. Zazwyczaj doświadczyłem dobrej postawy.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Przyjemnie, plaża jest w odległości 200 metrów.

Wyżywienie

Nie korzystam.

Zakwaterowanie

Normalny, odpowiedni. Czysto, dbano o gościa.

Usługi

Śniadanie, opieka dzienna, drobne przekąski itp.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 2 237 za os.

St. Nicolas Ocena: 3/5 Grecja, Samos, Psili Ammos

St. Nicolas opinie

Nie oceniony (oceniony przez 21 osób)

Zablokowane opinie: 6

Miroslav V.

Ocena 3,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Spokojny hotel, relaks, długa plaża, wystarczająca liczba leżaków, jedzenie mogłoby być bardziej urozmaicone.

Spokojny hotel, relaks, długa plaża, wystarczająca liczba leżaków, jedzenie mogłoby być bardziej urozmaicone.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Anonym

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Spokój, relaks, pusta plaża.

Spokój, relaks, pusta plaża.

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Barbie studia Ocena: 3/5 Grecja, Rodos

Barbie studia opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Jana Ř.

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Apartmány Alkiones Ocena: 3/5 Grecja, Limnos, Paralia Plateos

Apartmány Alkiones opinie

Nie oceniony (oceniony przez 12 osób)

Zablokowane opinie: 5

Josef Hulbaj

Ocena 4,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wspaniałe wycieczki z delegatką Petrą.

Wspaniałe wycieczki z delegatką Petrą.

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

Świetna, piaszczysta, około 20 m od apartamentów.

Zakwaterowanie

W pełni odpowiadało (przeszkadzały tylko mrówki)

Usługi

Codzienne sprzątanie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Dagmar Kožnarová

Ocena 5,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

zadowolenie

zadowolenie

Zakwaterowanie 5,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Plaża

bez błędu

Wyżywienie

bez wyżywienia

Zakwaterowanie

wysokiej jakości

Usługi

wysokiej jakości

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Villa Maria Ocena: 3/5 Grecja, Kreta, Kato Gouves

Villa Maria opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 232 osób)

Zablokowane opinie: 211

Ivana H.

Ocena 3,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Komu nie przeszkadza, że nad hotelem latają już dość nisko samoloty, temu będzie dobrze. Blisko plaż.

Komu nie przeszkadza, że nad hotelem latają już dość nisko samoloty, temu będzie dobrze. Blisko plaż.

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Plaża

Więcej małych plaż. Byłam tutaj poza głównym sezonem i dla mnie było dobrze. W głównym sezonie pewnie tłok.

Wyżywienie

prosty, ale całkiem dobry.

Zakwaterowanie

proste, czyste i tanie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Jana M.

Ocena 2,4 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Październik 2019 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ładne wakacje dzięki wypożyczonemu samochodowi, uprzejmości personelu w restauracji i cenie last minute.

Ładne wakacje dzięki wypożyczonemu samochodowi, uprzejmości personelu w restauracji i cenie last minute.

Wyżywienie 2,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Plaża

-

Wyżywienie

Odpowiednie dla niewymagających, opis wyżywienia all in nie odpowiadał rzeczywistości.

Zakwaterowanie

Przeciętny, ekstremalnie głośna lodówka, cieknąca toaleta, gorsze parkowanie. Czysty basen.

Usługi

Miła obsługa w głównym hotelu Kaissa Beach i tawernie. Opróżnianie koszy na śmieci nie odbywało się codziennie, koty w pokoju.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

od 1 761 za os.

Corina Fei Ocena: 3/5 Grecja, Thassos, Limenaria

Corina Fei opinie

Nie oceniony (oceniony przez 8 osób)

Zablokowane opinie: 1

Elena B.

Ocena 2,8 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje w Grecji fajne, jak zwykle, morze czyste jak zawsze, ludzie mili, bardzo dobre doświadczenia z obsługą w większości restauracji

Wakacje w Grecji fajne, jak zwykle, morze czyste jak zawsze, ludzie mili, bardzo dobre doświadczenia z obsługą w większości restauracji

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 3,0 / 5

Usługi 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Plaże w Grecji są takie, jakie są. Jestem do nich przyzwyczajona, byłam tam już dziesięć razy. Gdzie indziej trochę więcej śmieci, gdzie indziej całkiem przyzwoicie, ale na szczęście w tym rejonie można wybrać taką plażę, która Ci odpowiada, więc całkiem w porządku, ja jestem bardzo zadowolona ze środowiska na Thassos.

Wyżywienie

Nie oceniam jedzenia, jedliśmy sami. W restauracjach jest duży wybór potraw, zarówno greckich, jak i europejskich.

Zakwaterowanie

Niezorganizowana przez delegatkę, nie odprowadziła nas z autobusu do hotelu, nie powiedziała nam numerów pokoi, w których mieliśmy być zakwaterowani, więc czekaliśmy, aż posprzątają i jaki pokój dla nas zostanie. Dom apartamentowy oferował mniejszy basen na terenie obiektu, powiedziano nam, że nie możemy się w nim kąpać, ponieważ ktoś przed nami skakał do wody, więc innym zabroniono korzystać z basenu. Na moje naleganie pozwolono na to dopiero później, chociaż ja z niego nie korzystałam, po prostu nie podobało mi się, że nie możemy korzystać z tego, co było w ofercie. Do tego czasu mogli z niego korzystać tylko klienci z Finlandii i Niemiec.

Usługi

Przy otrzymaniu warunków zakwaterowania wspomniano również o wyposażeniu aneksów kuchennych, ponieważ sami się żywiliśmy. Miał tam być duży garnek, mniejszy garnek, patelnia i inne naczynia. Co prawda było kilka talerzy i trzy szklanki, ale oprócz jednego dużego garnka /do gulaszu/ nie było żadnych innych naczyń do gotowania, a delegatka poinformowała nas, że ich tam nie ma, ponieważ właścicielce przeszkadza „smród” z gotowania, podobno mamy kupić garnek lub patelnię w sklepie. Wtedy ten zapach chyba jej już nie przeszkadzał.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Martina Zabloudilová

Ocena 1,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Wrzesień 2017 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wakacje nam się całkiem podobały. Morze ładne, czyste i ciepłe. Basen przy hotelu ładny. Miał ładny design, ale niestety jeśli ktoś z większą wagą usiadł tam i jeszcze wziął materac, to inni nie mieli szans dostać się do basenu. Hotel z zewnątrz ładny, ale dość zaniedbany i niedo wyposażony. Wiele rzeczy niedopracowanych. Dwa krzesła dla trzech osób. Na balkonie mieliśmy dwa fotele, jeden wytarty, więc człowiek czuł się jak na gramofonie. A co nas przywitało, to deska sedesowa sklejona złotą taśmą klejącą. Nowa deska to inwestycja rzędu kilku złotych. Na oknie jedna zasłona, która ledwo zasłaniała połowę okna, najwyraźniej brakowało drugiej połowy zasłony. Kolejna inwestycja rzędu kilkuset złotych. Najwyraźniej sprzątanie nie jest tu traktowane poważnie. Na kanapie brud, kurz i patyczek do uszu. Kolejna sprawa to wynoszenie śmieci. Przy hotelu nie było koszy na śmieci, więc biegaliśmy z workami po śmieciach po drodze i szukaliśmy kontenera, czekając, aż ktoś na nas wyskoczy. Najwyraźniej nie byliśmy sami, bo biegało tu więcej takich nieszczęśników. Kosz na śmieci w pokoju był raczej dla lalek. Na wyspie dużo budów, wiele budynków w opłakanym stanie, z ogrodów przy niektórych domach byliśmy w szoku. Zarosłe krzewami, bałagan, a właściciel siedzi na balkonie i błogo patrzy na swój ogród. Ale żeby tylko nie narzekać. Wakacje na 14 dni super, odpoczęliśmy, było tu dość spokojnie.

Wakacje nam się całkiem podobały. Morze ładne, czyste i ciepłe. Basen przy hotelu ładny. Miał ładny design, ale niestety jeśli ktoś z większą wagą usiadł tam i jeszcze wziął materac, to inni nie mieli szans dostać się do basenu. Hotel z zewnątrz ładny, ale dość zaniedbany i niedo wyposażony. Wiele rzeczy niedopracowanych. Dwa krzesła dla trzech osób. Na balkonie mieliśmy dwa fotele, jeden wytarty, więc człowiek czuł się jak na gramofonie. A co nas przywitało, to deska sedesowa sklejona złotą taśmą klejącą. Nowa deska to inwestycja rzędu kilku złotych. Na oknie jedna zasłona, która ledwo zasłaniała połowę okna, najwyraźniej brakowało drugiej połowy zasłony. Kolejna inwestycja rzędu kilkuset złotych. Najwyraźniej sprzątanie nie jest tu traktowane poważnie. Na kanapie brud, kurz i patyczek do uszu. Kolejna sprawa to wynoszenie śmieci. Przy hotelu nie było koszy na śmieci, więc biegaliśmy z workami po śmieciach po drodze i szukaliśmy kontenera, czekając, aż ktoś na nas wyskoczy. Najwyraźniej nie byliśmy sami, bo biegało tu więcej takich nieszczęśników. Kosz na śmieci w pokoju był raczej dla lalek. Na wyspie dużo budów, wiele budynków w opłakanym stanie, z ogrodów przy niektórych domach byliśmy w szoku. Zarosłe krzewami, bałagan, a właściciel siedzi na balkonie i błogo patrzy na swój ogród. Ale żeby tylko nie narzekać. Wakacje na 14 dni super, odpoczęliśmy, było tu dość spokojnie.

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Plaża była blisko. Na plaży większe kamienie. Przy wejściu do morza również większe kamienie, ale dało się je przejść, a dalej był już piasek. Nigdzie nie widzieliśmy jeżowców. Mąż odrzucił kamienie i stworzył jakąś ścieżkę do wody, gdzie nie potrzebowaliśmy butów. Woda czysta i ciepła nawet w drugiej połowie września. Trochę żałowałam dużej ilości śmieci na plaży, których nikt nie sprzątał. To jednak także brak wychowania ludzi. Na plaży nie ma toalet, ciekawi mnie, gdzie ludzie chodzą do toalety, ale wolę tego nawet nie wiedzieć, ponieważ w pewnym momencie w morzu pływały ludzkie odchody...

Wyżywienie

Mieliśmy własne wyżywienie. Mimo braku wyposażonej kuchni udało nam się coś ugotować. Na wyspie można kupić szybkie przekąski, kebab, gyros, naleśnik za 2,5 euro. W restauracjach jedzenie do 10 euro. Zakupy w mniejszych sklepikach w okolicy całkiem dobre. Tanie owoce, brzoskwinie 1,6 euro za kg. Dość zaskoczyła mnie cena wody gazowanej – za 6 butelek (1,5 l) płaciliśmy 4,8 euro.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie jest oznaczone czterema gwiazdkami. Zacznę od wyposażenia kuchennego. Najwyraźniej słowa takie jak czajnik elektryczny czy mikrofalówka są tutaj nieznane. Tymczasem to inwestycja rzędu tysiąca koron. Dla trzech osób były tutaj dwie szklanki, każda inna. Trzeci kubek do kawy musieliśmy dokupić sami. Wodę na kawę gotowaliśmy w garnku do zupy, ale ten garnek przywieźliśmy ze sobą. Kolejne wyposażenie to jeden garnek i chochla. Lodówka po przyjeździe była zamarznięta. Odjeżdżający powiedzieli nam, że jej nie rozmrażają, więc też się tym nie przejmowaliśmy. Kolejną rzeczą, która mnie zaskoczyła, było to, że lodówka wyglądała na wbudowaną, ale była wsunięta do jednej szafki, a drzwi nie były do niej przymocowane, więc jeśli ktoś chciał otworzyć lodówkę, najpierw musiał otworzyć drzwi szafki, a potem palcem szukać szczeliny między drzwiami lodówki a blatem, aby ją otworzyć, ponieważ brakowało jakiegokolwiek uchwytu, za który można by chwycić drzwi. W pokoju były dwie koce. Liczyliśmy się z tym, że sami będziemy sprzątać w pokoju, ale niestety nie było tam żadnego wyposażenia do sprzątania. Więc następnym razem do połowy kuchni dołożymy jeszcze wiadro, miotłę i szufelkę, ale wątpię, żeby nasz bagaż ważył 15 kg na osobę. Uważam, że jeśli hotel ma basen, nie powinno zabraknąć prysznica przy basenie. Ludzie wracają z plaży i myją się w basenie. Również uważam, że przy wejściu mogłby być prysznic przynajmniej na nogi, jeśli wracasz z plaży z piaskiem na stopach, żeby nie wnosić go na pokój. Niestety takich niedopatrzonych detali za kilka groszy jest tu sporo. Pokój był długi jak nitka. Jedynym otworem do wentylacji były drzwi na balkon, ale jeśli zostały otwarte, to w nocy kąsały cię komary. Przy zamkniętych drzwiach w tylnej części, gdzie było miejsce do spania, nie dało się oddychać. Klimatyzacji nie używaliśmy, bo nie mieliśmy antybiotyków na ewentualne anginy. Zamiast okna są tutaj zamurowane luksfery, nie wiem, kto to wymyślił. Przez cztery luksfery nad łóżkiem oślepiało nas światło z jakiegoś korytarza, musieliśmy ten otwór zasłaniać.

Usługi

Nie mieliśmy żadnych usług w hotelu. Może tylko dostarczenie pościeli, ręczników i jednej rolki papieru toaletowego. Na wyspie wypożyczyliśmy samochód i objechaliśmy całą wyspę w jeden dzień. Jest tu wiele pięknych plaż. Jest jedna główna droga wokół wyspy, a dostęp do plaż zawsze prowadzi drogą szutrową, więc trzeba jechać ostrożnie.

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate

Edem Holiday Club Ocena: 3/5 Grecja, Riwiera Olimpijska, Paralia

Edem Holiday Club opinie

Nie oceniony (oceniony przez 1 osobę)

Jan K.

Ocena 1,0 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wyżywienie 1,0 / 5

Zakwaterowanie 1,0 / 5

Okolica 2,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Ionian Eye Ocena: 3/5 Grecja, Korfu, Messonghi

Ionian Eye opinie

Nie oceniony (oceniony przez 3 osób)

Zablokowane opinie: 1

Anonym

Ocena 4,2 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2013 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Ładne wakacje za rozsądną cenę, ale organizacja ze strony biura podróży pozostawiała wiele do życzenia. My mieliśmy szczęście, ale wiem, że inni byli zakwaterowani gdzie indziej niż w Ionian Eye.

Ładne wakacje za rozsądną cenę, ale organizacja ze strony biura podróży pozostawiała wiele do życzenia. My mieliśmy szczęście, ale wiem, że inni byli zakwaterowani gdzie indziej niż w Ionian Eye.

Wyżywienie 5,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Anonym

Ocena 3,6 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Czerwiec 2018 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Zakwaterowanie 3,0 / 5

Okolica 4,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Club Summer Time Ocena: 3/5 Grecja, Korfu, Sidari

Club Summer Time opinie

Nie oceniony (oceniony przez 15 osób)

Zablokowane opinie: 1

Ivana M.

Ocena 2,1 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2016 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Jednym z największych minusów wycieczki jest organizacja transferu z hotelu na lotnisko, transfer około 40 km trwał dłużej niż lot Kerkyra - Praga

Jednym z największych minusów wycieczki jest organizacja transferu z hotelu na lotnisko, transfer około 40 km trwał dłużej niż lot Kerkyra - Praga

Wyżywienie 4,0 / 5

Zakwaterowanie 2,0 / 5

Okolica 1,0 / 5

Usługi 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Kateřina Raková

Ocena 3,9 / 5

Zweryfikowana opinia Data pobytu: Sierpień 2015 Opinia utworzona 3 lub więcej lat temu 

Wspaniałe wakacje, na pewno wrócimy do tego kurortu

Wspaniałe wakacje, na pewno wrócimy do tego kurortu

Wyżywienie 3,0 / 5

Zakwaterowanie 4,0 / 5

Okolica 5,0 / 5

Usługi 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Plaża

Super, super

Wyżywienie

Przydałoby się większe urozmaicenie owoców, poza tym jedzenie doskonałe

Zakwaterowanie

Nie mam uwag

Usługi

Nie mam uwag

Ta recenzja została automatycznie przetłumaczona za pomocą Google Translate