Playa del Carmen - Przewodnik

<strong>Playa del Carmen</strong> jest miastem, stanowiacym siedzibe gminy Solidaridad. Znajduje sie w pólnocnej czesci meksykanskiego stanu Quintana Roo. Zajmuje trzecia pozycje wsród meksykanskich miast pod wzgledem wielkosci w tym stanie. Miasto polozone jest na wybrzezu Morza Karaibskiego i stanowi czesty cel wakacji zagranicznych turystów.

Pogoda w Playa del Carmen

Dzisiaj, 21.2 30°C
Playa del Carmen jest miastem, stanowiacym siedzibe gminy Solidaridad. Znajduje sie w pólnocnej czesci meksykanskiego stanu Quintana Roo. Zajmuje trzecia pozycje wsród meksykanskich miast pod wzgledem wielkosci w tym stanie. Miasto polozone jest na wybrzezu Morza Karaibskiego i stanowi czesty cel wakacji zagranicznych turystów. Playa del Carmen to nic innego, jak strefa hotelowa w Cancun. Jest oddalona od centrum miasta o godzine drogi samochodem. Turysci chetnie przyjezdzaja do Playa del Carmen na wakacje ze wzgledu na przepiekne, piaszczyste plaze, lazurowa, turkusowa wode, skrywajaca przepiekny swiat podwodny, który mozna do woli podziwiac podczas nurkowania. To jedno z  najlepszych miejsc do jego uprawiania nie tylko w Meksyku, ale i na calym swiecie, z uwagi na bogactwo fauny i flory morskiej oraz niezwykle, podmorskie jaskinie.
Miejscowosci Playa del Carmen byla niegdys zwykla wioska rybacka, która zostala przeksztalcona w ultranowoczesny kurort wakacyjny. Mozna tu spedzac czas na blogim wypoczynku na plazy, jak równiez oddac sie aktywnemu wypoczynkowi, np. w postaci gry na tutejszych polach golfowych.
City Express Playa del Carmen

City Express Playa del Carmen

Cena za 1 osobę:
3 714 zł
Bedac w Playa del Carmen warto wybrac sie do San Miguel de Cozumel, najwiekszego miasta na wyspie Cozumel. Mozna do niego dotrzec dzieki stalemu polaczeniu promowemu.  Inna atrakcja sa starozytne ruiny wioski Coba Mayan, albo rezerwat Jungle Place, gdzie mozna obcowac z przyjaznie nastawionymi do odwiedzajacych malpkami. Na zamoznych turystów czeka oferta luksusowych sklepów i butików przy deptaku Quinta Avenida  - czyli przy Piatej Alei.Osada ta stala sie w ciagu ostatnich kilku lat najpopularniejszym kurortem w okolicy. Przepiekne plaze i atrakcyjne zycie nocne oraz dobre warunki do nurkowania przyciagaja turystów jak magnes. 


Opinie : w Playa del Carmen

5,0
Akumal jacek
najblizsza miejscowosc bardzo atrakcyjna to Tulum oraz Playa de Carmen. w Tulum w miescie Majow super plaza. polecam

Okazje Last Minute: Playa del Carmen

8 dni 22.03 - 30.03 Inne terminy Warszawa RO - Bez wyżywienia TUI
3 790 zł/os.
cena za 2 os.: 7 580 zł
7 dni 10.09 - 17.09 Inne terminy Warszawa All Inclusive TUI Dobry wybór

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Bujny ogród zamieszkały przez egzotyczne zwierzęta
  • Urozmaiconą ofertę rekreacyjno-sportową
  • Bogate All Inclusive oraz smaczną kuchnię
  • Serdeczną i profesjonalną obsługę
4 673 zł/os.
cena za 2 os.: 9 346 zł
7 dni 10.09 - 17.09 Inne terminy Warszawa All Inclusive TUI Dobry wybór

Wyróżniliśmy hotel ze względu na:

  • Położenie tuż przy szerokiej, piaszczystej plaży
  • Bogaty program animacyjny i swobodną atmosferę
  • Przyjazną i bardzo pomocną obsługę
  • Bliskość tętniącego życiem Playa del Carmen
4 728 zł/os.
cena za 2 os.: 9 456 zł
7 dni 10.09 - 17.09 Inne terminy Warszawa All Inclusive TUI
4 804 zł/os.
cena za 2 os.: 9 608 zł

Meksyk na skróty

Regiony: